Ankr pozyskuje strategiczną inwestycję od Binance Labs

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 12 sierpnia 2022
ikona autora biały
ankr binance

Ankr to znany dostawca infrastruktury Web3. W skrócie, protokół działa w tle, ale umożliwia korzystanie ze zdecentralizowanych aplikacji, portfeli, a także gier opartych na kryptowalutach, łącząc je z blockchainami, z którymi muszą się komunikować.

Projekt znany jest z ciągłego wsparcia dla BNB Chain, wprowadzenia BNB Liquid Staking, a także zbudowania niektórych z jego podstawowych infrastruktur, w tym ich aktualizacji Erigon. Teraz Ankr otrzymał teraz strategiczną inwestycję od ramienia VC Binance - Binance Labs.

Binance Labs inwestuje w Ankr

Zgodnie z komunikatem prasowym, Ankr pozyskał strategiczną inwestycję od Binance Labs. Niestety, póki co nie znamy konkretnej kwoty.

Jednak wpływy zostaną wykorzystane do rozwoju usługi RPC, a także rozbudowy pakietu deweloperskiego Web3. Obejmuje to Liquid Staking DK, Web3 Gaming SDK, jak również Application Chains as a Service.

Zgodnie z komunikatem, protokół otrzymuje ponad siedem miliardów żądań dziennie na 18 różnych blockchainach, które hostują RPC.

Przemawiając w tej sprawie Ryan Fang, dyrektor operacyjny w Ankr, stwierdził:

Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby liczyć Binance Labs jako inwestora strategicznego. BNB Chain jest zdecydowanie łańcuchem o największej liczbie dziennych transakcji i aktywnych użytkowników. Jesteśmy zobowiązani do wspierania dalszego skalowania łańcucha BNB, zwiększenia użyteczności tokenów BNB poprzez umożliwienie kompozycji DeFi za pomocą BNB Liquid Staking, a także rozszerzenia ekosystemu Binance Application Sidechain (BAS), aby umożliwić innowacyjne przypadki użycia wymagające wysoce skalowalnej infrastruktury, a także inne innowacyjne usługi infrastrutury otwierające bramy do permissioned sidechains.

Staking tokena ANKR

Inwestycja Binance w Ankr następuje kilka dni po tym, jak protokół ujawnił, że włączył staking tokenów na poziomie swojej infrastruktury.

Dzięki temu posiadacze ANKR mogli stawiać swoje tokeny, aby wspierać węzły i zdobywać nagrody. Greg Gompan, szef marketingu w Ankr, powiedział:

Wówczas Greg Gompan, szef marketingu w Ankr, powiedział:

Dzisiejszy dzień oznacza monumentalne osiągnięcie dla Ankr. Jeden, w którym przeszliśmy od scentralizowanego dostawcy infrastruktury do prawdziwie zdecentralizowanego rozwiązania protokolarnego, w którym posiadacze tokenów mogą przyczyniać się i zarabiać w całej sieci z nami. To stawia Ankr w klasie samej w sobie, jako nie tylko jedną z najlepszych firm te technologicznych w branży, ale jedną z najlepszych firm do dostosowania się do wzrostu multichain w całym Web3.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Trudność kopania bitcoina osiąga ATH

Górnicy włączają coraz więcej maszyn. To popchnętło wskaźnik trudności wydobycia nowych Bitcoinów do najwyższego punktu w historii. W niedzielę po kolejnym przeliczeniu trudność kopania wzrosła o 4,68 proc. Trudność kopania ATH Poniższy wykres pokazuje jak zmieniał się poziom trudności Bitcoina na przestrzeni lat. Jest on dostosowywany co dwa tygodnie: jeśli w tym okresie górnicy dostarczyli […]

Krótkoterminowi inwestorzy Bitcoina realizują zyski

Według Glassnode, niektórzy inwestorzy Bitcoina sprzedają, póki mogą. Wszystko za sprawą faktu, że pierwotna kryptowaluta odzyskała w tym miesiącu poziom $23.000. Firma w swoim najnowszym raportcie analizuje ostatnie wzorce zachowań on-chain, wykazywane zarówno przez posiadaczy krótko-, jak i długoterminowych. The recent market rally has pushed #Bitcoin prices above $23k, surprising many investors. However, with higher […]

MFW zaleca 5-punktowy system regulacji kryptowalut

Podczas gdy globalni influencerzy spotkali się w Davos, MFW wydał zalecenia dotyczące kryptowalut dla globalnych regulatorów. W zależności od tego, kogo zapytasz, regulacja kryptowalut może zaszkodzić branży lub otworzyć ogromne nowe rynki dla normalnych inwestorów. W notatce opublikowanej w ciągu tygodnia, Międzynarodowy Fundusz Walutowy napisał: "W czasach stresu widzieliśmy niepowodzenia rynkowe stablecoinów, funduszy hedgingowych skoncentrowanych […]

PlanB otwiera kanał na YouTube

PlanB jest znanym analitykiem w świecie bitcoina. Ten anonimowy holender od lat dzielił się ciekawymi prognozami opartymi na swoim modelu stock-to-flow (S2F) i stosunkowo często miał rację. Teraz uruchomił kanał na YouTube, a jego pierwszy filmik możecie zobaczyć poniżej. PlanB wyjaśnia, jak działa jego model dla bitcoina Analityk jest niezwykle popularny na Twitterze. Posiada tam […]

Binance z siedzibą w Polsce

Największa platforma do handlu kryptowalutami pod względem wolumenów - Binance, uruchomiła nowy oddział w Polsce - Binance Poland sp. z o.o. Oznacza to, że giełda będzie podlegała polskim standardom regulacyjnym. Binance w Polsce Dotychczas Binance była uważana przez wielu jako "chińska giełda". Jej postrzeganie może się jednak zmienić. W dniu 18 lipca platforma uruchomiła bowiem […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram