Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 4 lutego 2024
ikona autora biały

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule!

Czym wyróżnia się Binance Earn?

Tak więc, dlaczego miałbyś wybrać Binance, skoro na rynku jest tak ogromna liczba podobnych usług? Powodów jest naprawdę wiele. Najważniejsze to jednak niezawodność i bezpieczeństwo.

Nie od dziś wiadomo, że Binance jest powszechnie uważana za najbardziej bezpieczną giełdę kryptowalut. Binance istnieje już od dłuższego czasu i udało jej się zbudować mocno ugruntowaną renomę.

Oprócz różnych środków bezpieczeństwa giełda jest również prawdopodobnie najbardziej zgodną z przepisami platformą kryptowalutową. Firma stosuje jedne z najsurowszych kontroli weryfikacyjnych KYC dla swoich użytkowników. Spełnia też wszystkie wymagania AML krajów, w których działa.

Kolejną cechą, z której słynie Binance, jest prostota. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z giełdy kryptowalut nie powinieneś mieć żadnych problemów z obsługą tej platformy. Interfejs użytkownika jest bardzo przyjazny dla początkujących, jednak w razie potrzeby, osoby bardziej zaawansowane również znajdą wszystko czego potrzebują.

Binance pozycjonuje się również jako kompleksowe miejsce dla wszystkich rzeczy związanych z kryptowalutami. Możesz korzystać z giełdy, rynku NFT oraz oczywiście Binance Earn - platformy, która daje dostęp do takich funkcji jak staking, yield farming i wiele innych. Binance pozwala nawet zarabiać darmowe kryptowaluty za naukę, a konkretniej za rozwiązywanie quizów.

Krótko mówiąc, jeśli szukasz niezawodnej i ugruntowanej platformy, na której możesz zarabiać pasywnie na swoich kryptowalutach, Binance jest zdecydowanie najlepszym wyborem!

Binance Earn - jak zacząć?

Pierwsza rzecz, którą musisz zrobić, jest oczywista - zarejestrować konto na platformie. Zaletą Binance jest to, że wystarczy tylko jedno konto, aby zacząć korzystać ze wszystkich usług platformy. Innymi słowy, jeśli zarejestrujesz się na giełdzie Binance, nie będziesz potrzebować osobnego konta dla rynku NFT lub Binance Earn - wszystko jest połączone!

Tak więc, zarejestruj się na giełdzie - nie zajmie to dużo czasu. Po zalogowaniu zostaniesz poproszony o zweryfikowanie swojej tożsamości.

Jest to część procesu KYC Binance - jak wspomnieliśmy wcześniej w tym artykule, Binance bardzo poważnie traktuje środki KYC, ale to wszystko ze względu na bezpieczeństwo użytkowników.

Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut i jest bardzo prosty. Po jego zakończeniu będziesz mieć dostęp do wszystkich usług oferowanych przez platformę - w tym Binance Earn.

Kiedy będziesz miał już zweryfikowane konto, w górnym menu możesz wybrać opcję Earn, a następnie produkt, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom!

Binance Earn - produkty

Platforma oferuje obecnie dwie formy zarabiania, w tym Simple Earn, High Yield i Auto-Invest. Aby zobaczyć wszystkie funkcje, wystarczy kliknąć "Earn" w górnym menu. Można wybrać inwestowanie w kryptowaluty z gwarantowanymi zwrotami i niskim ryzykiem lub stakować tokeny z wysokimi zwrotami, ale z wyższym ryzykiem dla pierwotnego kapitału.

Simple Earn

Simple Earn oferuje dwa rodzaje produktów: BNB Vault i ETH Staking. Funkcja jest podobna do lokaty w tradycyjnym banku. Możesz zdeponować aktywa i otrzymywać codzienne odsetki. BNB Vault pozwala inwestorom zrealizować nagrody (wypłacić pieniądze) w dowolnym momencie, więc jest mało ryzykowny. ETH Staking wymaga stakingu przez określony czas. Jeśli uczestnik wypłaci środki z wyprzedzeniem, straci zgromadzone nagrody.

BNB Vault

BNB Vault to produkt inwestycyjny służący do ochrony kapitału, który pomaga użytkownikom wykorzystać bezczynnie leżące kryptowaluty. Produkt łączy nagrody z Simple Earn i Launchpool i oferuje konkurencyjne zwroty. Nagrody APR w czasie rzeczywistym są automatycznie dodawane do portfela użytkownika; inne nagrody zostaną przekazane do portfela Spot.

Staking ETH

Binance uruchomiło usługę stakingu ETH, aby zapewnić każdemu platformę do stakingu Ethereum. Wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć z kwotą 0,1 ETH, a Binance pokryje wszystkie koszty operacyjne walidatora i poniesie ryzyko kar on-chain (jeśli takie wystąpią). Wszystkie nagrody za staking on-chain zostaną rozdzielone między użytkowników proporcjonalnie.

Wysoka wydajność

Wysoka wydajność to produkt, który pomaga użytkownikom zarabiać duże zyski, korzystając z innowacyjnych funkcji Binance. Produkt tworzy świetne możliwości inwestycyjne, pomagając inwestorom "kupować nisko, sprzedawać wysoko". Tworzy też korzystne środowisko dla tych, którzy chcą czerpać zyski lub zarabiać dodatkowe nagrody z posiadanych już kryptowalut i stablecoinów.

Podwójna inwestycja

Podwójne inwestycje pozwalają uczestnikom zdeponować jedną kryptowalutę i zarabiać na dwóch aktywach. Platforma obiecuje inwestorom zyski, jeśli cena rynkowa zdeponowanych aktywów wzrośnie. W ten sposób mogą oni zachować kontrolę nad ryzykiem. Innymi słowy, zysk z oszczędności zależy od wahań na rynku kryptowalut od dnia, w którym użytkownik zainwestuje kryptowalutę w ramach podwójnych inwestycji.

W dniu wygaśnięcia waluta rozliczeniowa jest określana na podstawie porównania ceny rozliczeniowej z ceną wykonania. Jeśli wartość rynkowa kryptowalut posiadanych przez uczestników wzrośnie, a zarobiona kwota będzie wyższa niż oprocentowanie oszczędności, zostaną osiągnięte wyższe zyski. Jeśli cena rynkowa posiadanych aktywów spadnie lub zarobiona kwota będzie niższa niż oprocentowanie oszczędności, inwestor otrzyma zysk z oszczędności. Oznacza to, że zyski zawsze trafiają do klientów. Użytkownicy nie mogą jednak anulować zleceń przed upływem terminu.

Auto-inwestycje

Auto-inwestycje to sposób na gromadzenie i zarabianie pasywnych zysków na autopilocie. Produkt automatycznie tworzy spersonalizowany plan inwestycyjny dla każdego użytkownika lub uczestnicy mogą dostosować parametry, takie jak waluta, kwota, którą chcą zainwestować, i częstotliwośc inwestycji. Po skorzystaniu z auto-inwestycji, inwestorzy będą otrzymywać codzienny dochód za pośrednictwem Simple Earn.

Najnowsza promocja: Środy pełne zarabiania

Binance często organizuje także różne promocje. Najnowszą z nich są tzw. środy pełne zarabiania. Na czym to polega?

Binance w środy będzie publikowała nowe oferty, dzięki którym będzie można zdobyć nawet do 18,9% w produktach Simple Earn, BNB Vault, Stakingu DeFi, Podwójnych Inwestycji i więcej.

Warto zauważyć, że oferty te działają na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Aby dowiedzieć się więcej przejdź do ogłoszenia Binance. Poniżej możesz się też zapoznać z przykładowymi ofertami z zeszłego tygodnia:

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram