Bonus od Crypto.com - jaki kod (referral ID) aby otrzymać 50 USD

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 22 grudnia 2023
ikona autora biały
Crypto.com

Crypto.com to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku kryptowalut. Oferuje usługę zakupu i sprzedaży kryptowalut na giełdzie, oraz aplikację. Przy rejestracji na giełdzie i w aplikacji mamy możliwość otrzymania dodatkowego bonusu o wartości 50 USD (co ciekawe aplikacja i giełda komunikują się miedzy sobą, ale są to 2 różne usługi). O tym jak i gdzie użyć kodu polecającego (w angielskiej wersji: referral ID), aby odebrać bonus od Crypto.com opisujemy poniżej.

Szybkie informacja bez czytania instrukcji: Kod polecający (refferal ID) to: krypto2
Bonus za rejestrację może odebrać od razu - klikając w ten link promocyjny (kod rozstanie uzupełniony automatycznie)

Zacznijmy od tego, że bonus za rejestrację w Crypto.com może otrzymać nowy użytkownik przy rejestracji, lub istniejący klient (ale tylko w określonym czasie od rejestracji). Kod służący do odebrania bonusu jest ten sam, ale w zależności od etapu rejestracji konta, wpisujemy go w innym miejscu aplikacji lub giełdy. Kliknij jeden z poniższych linków aby przejść do odpowiedniej sekcji:

Jak odblokować bonus 50$ w Crypto.com - użycie kodu polecającego podczas rejestracji

Do odebrania bonusu z aplikacji crytpo.com potrzebny jest kod polecający (jeżeli używamy angielskiej wersji będzie to pole oznaczone: Referral code, lub Referral ID). Wystarczy pisać w odpowiednie pole krypto2 (w zależności od tego czy wpisujemy do na giełdzie czy na aplikacji będzie to inne miejsce, ale kod jest ten sam), następnie zatwierdzić kod.

Warunki jakie należy spełnić, aby odebrać bonus są opisane szerzej w sekcji: warunki

Bonus Crypto.com dla nowych użytkowników

Bonus dla nowych użytkowników którzy jeszcze nie dokonali rejestracji możemy otrzymać klikając z dedykowany link do zaproszenia: 

Giełda i aplikacja - 2 różne sposoby jak zarejestrować nowego użytkownika

Kod powinien zostać uzupełniony automatycznie. Ewentualnie można go dopisać. Formularze rejestracyjne do giełdy i aplikacji crypto.com różnią się od siebie i wyglądają następująco: 

Refferal code w aplikacji Crypto.com
Formularz rejestracyjny do aplikacji
Referral code na giełdzie Crypto.com
Formularz rejestracyjny do giełdy

Bonus dla istniejących klientów

W przypadku jeżeli nie użyliśmy kodu refferal ID na crypto przy rejestracji mamy jeszcze 10 dni na jego aktywację. W tym celu należy użyć kodu: krypto2 w aplikacji lub po zalogowaniu na giełdę.

Warunki otrzymania bonusu 50 USD od crypto.com

Na wstępie trzeba wspomnieć że istnieją różne bonusy przy rejestracji do crypto (od 25$ do 50$). W zdecydowanej większości będą to bonusy w wysokości 25$ bo to standardowa stawka. Natomiast bardziej aktywni klienci crypto.com mają możliwość polecania usług crypto.com w ramach wyższego 50 dolarowego bonusu. Wysokość bonusów może też zmieniać się w czasie.

Aby odebrać bonus od Crypto.com należy:

  • Założyć i zweryfikować konto z użyciem kodu
  • Zlecić stake 1000 CRO

Ważne: staking CRO polega na zamrożeniu środków na 180 dni po których otrzymam cały wkład oraz odsetki. Dodatkowo statkując CRO odblokowujemy możliwość zamówienia karty do konta, wiec jeżeli chcemy otrzymać kartę i tak będziemy musieli CRO stakować.

Komunikat w aplikacji Crypto: Refer & Get $25 USD

Logując się Crypto.com możemy dostrzec przycisk "Refer & Get $25 USD". O co chodzi? Jest to specjalny program polecający który oferuje aplikacja crypto.com. Możemy wziąć z nim udział na zasadzie Win-Win, czyli gdzie obie strony zdarzenia korzystają na wzajemnej aktywności. Z jednej strony jest polecający (posiadacz kodu polecającego umożliwiającego otrzymanie bonusu, bo bez kodu nie można aktywować bonusu). Z drugiej strony jest polecony, który jeżeli spełni warunki otrzyma bonus i tym samym spowoduje że polecający również otrzyma dodatkowe środki za skuteczne polecenie.

Kategoria wpisu:

Artur Kuśmierek

Redaktor bloga kryptowaluty2.pl. Autor publikacji na temat bitcoina, kryptowalut i finansów. Na rynku kryptowalut od 2018 roku.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram