Nazywam się Artur Kuśmierek. Tematyką kryptowalut interesuje się od początku 2018 roku. Wcześniej wiele razy słyszałem że kryptowaluty to ciekawy temat, ale brakowało mi podstaw aby wyobrazić sobie jak wielki potencjał drzemie w tej technologii. W końcu nadszedł moment, w którym nowe możliwości biznesowe “zmusiły mnie”, abym dogłębnie wszedł w temat kryptowalut.

Od tamtej pory praktycznie codziennie chłonę nowe informację ze świata kryptowalut. Chociaż już wiem więcej niż na początku, cięgle czuje że mogę dowiedzieć się znacznie więcej w temacie kryptowalut i blockchain, a przy okazji przekazać zdobytą wiedzę kolejnym entuzjastom – do tego celu załomotałem bloga gdzie publikuje.

W trakcie przyswajania nowej wiedzy, co chwilę nasuwały mi się nowe pytania, które jak założyłem: zdecydowana większość nowych użytkowników kryptowalut – również sobie zadaje. Pomyślałem że skoro sam potrzebuje tej wiedzy to może się ona przydać również innym – dlatego założyłem bloga na którym odpowiadam na pytania, które sam sobie zadaje.

Gdy pojawia się jakiś problem (nowy temat do rozpatrzenia), sięgam do różnych źródeł i tworzę streszczenie wiedzy którą właśnie przyswajam – tym sposobem powstają nowe artykuły na kryptowaluty2.pl

Mam nadzieje że znajdziesz tutaj coś dla siebie i pomogę Ci odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania. W razie czego pisz śmiało: kontakt@kryptowaluty2.pl