Bitget - kod polecenia (2024)

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 4 września 2023
ikona autora biały
bitget kod polecenia

Bitget to giełda, która z impetem zaczyna wdzierać się na polski rynek. Wszystko za sprawą unikalnej funkcjonalności, którą oferuje. Oprócz tradycyjnego handlu spot, w zanadrzu posiada też ofertę copy tradingu oraz rozbudowane możliwości handlu futures. Co więcej, Bitget oferuje też promocję, z której można skorzystać w łatwy sposób wpisując w miejsce "kod polecenia" podczas rejestracji 65ld4655 lub 2dw7. Sprawdźmy jakie benefity nam przysługują jeśli użyjemy jednego z tych kodów polecających.

Jakie korzyści daje kod polecenia Bitget?

Wpisując kod polecenia Bitget podczas rejestracji (65ld4655 lub 2dw7), otrzymamy naprawdę sporo - zwłaszcza w porównaniu do tego co oferują inne krypto platformy. Na samym starcie możemy zadowolić się opłatami obniżonymi dożytownio o aż 20%. Oprócz tego używając kodu polecenia możemy również odebrać darmowe pieniądze w formie voucherów na obniżenie opłat. Wystarczy, że wykonamy kilka prostych zadań, które przedstawiamy w poniższej tabeli:

Kwota (USD)Warunek
3Voucher otrzymamy od razu po założeniu konta
50Otrzymamy jeśli nasz wolumen handlu kontraktami futures przekroczy 100 000 USD
50Otrzymamy jeśli nasz wolumen w copy tradingu przekroczy 100 000 USD
60Otrzymamy jeśli nasz wolumen spot przekroczy 1000 USD
50Otrzymamy jeśli nasz wolumen spot przekroczy 10 000 USD
Kod polecenia Bitget daje nam sporo bonusów

Jak włączyć kod polecenia (referral code) na Bitget?

Krok 1: Przechodzimy na stronę www.bitget.com i klikamy Zarejestruj się. Następnie wpisujemy informacje dot. swojego konta, a pole kod polecenia (lub w wersji angielskiej refferal code) wypełniamy kodem: 2dw7 lub 65ld4655. Alternatywnie możemy kliknąć w ten link, a pole kod polecenia wypełni się automatycznie.

kod polecenia bitget referral code
Gdy pole kod polecenia (referral code) jest szare, oznacza to że nasz kod polecenia Bitget jest aktywny

Krok 2: Teraz musimy przejść weryfikację KYC. W tym celu wysyłamy giełdzie zdjęcie naszego dokumentu tożamości (dowód lub paszport) oraz robimy selfie. Jeśli chcemy realizować wypłaty walut fiat, warto też potwierdzić nasz adres zamieszkania.

weryfikacja na bitget

Krok 3: Aby wykorzystać maksymalnie benefity, które przysługują nam po użyciu kodu polecenie Bitget, musimy zacząć handlować. To oznacza, że musimy na giełdę wpłacić środki. Można to zrobić najeżdżając kursorem na ikonę portfela i klikając "Wpłać".

wpłata bitget

Krok 4: Aby rozpocząć handel na Bitget, przechodzimy do zakładki Handel w górnym menu i wybieramy jedną z dostępnych opcji. Później już tylko nabijamy wolumen.

handel na bitget

Podsumowanie

Bitget to ciekawa giełda po polsku, która oferuje wiele różnych unikalnych funkcji, takich jak rozbudowany handel kontraktami futures czy copy trading (sprawdź Bitget opinie). Co więcej, wpisując kod polecenia podczas rejestracji możemy odebrać darmowe środki w postaci voucherów obniżających opłaty. Jeżeli jeszcze nie masz tam konta, być może warto je założyć? Zwłaszcza, że kod polecenia (referral code) od Bitget jest zupełnie darmowy!

Kod polecenia Bitget - Najczęsciej zadawane pytania

Jaki jest kod polecenia na giełdzie Bitget (referral code)?

2dw7 i 65ld4655 - te dwa kody polecające dają najlepsze korzyści, które możesz otrzymać na giełdzie Bitget

Czy kod polecenia Bitget można użyć za darmo?

Tak, kod polecenia Bitget jest zupełnie darmowy. Wystarczy, że wpiszemy go podczas zakładania konta.

Czy jeśli mam już konto na Bitget, mogę użyć tego kodu polecającego?

Niestety nie, kod ten jest dostępny tylko dla zupełnie nowych użytkowników Bitget.

Co daje kod polecenia Bitget?

Kod polecenia Bitget dożywotnio obniża opłaty transakcyjne, a także pozwala na odebranie bonusu Bitget w postaci voucherów na opłaty transakcyjne.,

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram