Szybka nawigacja:


Zainteresowanie kryptowalutami bije obecnie rekordy popularności a i tak stale rośnie. Jednakże wiedza na temat tych środków finansowych jest ciągle dość nikła u większości ludzi chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z alternatywnymi środkami pieniężnymi. Koncentrują oni uwagę przede wszystkim na najszybszych metodach pozyskania środków. W poniższej instrukcji znajdziesz informacje o tym jak przyśpieszyć transakcje zakupu kryptowalut z wykorzystaniem giełd kryptowalut i kantorów kryptowalut bez weryfikacji konta dowodu czy rachunku za prąd .

Czas to pieniądz, ale należy pamiętać, że anonimowość w Internecie bardzo trudno zachować, bo stale jesteśmy narażeni na śledzenie wszystkich naszych ruchów przez różne organizacje, firmy oraz urzędy zbierające dane, by wykorzystać je później do swoich celów lub zwyczajnie odsprzedać np. bankom czy marketerom. Nie inaczej jest w przypadku rynku kryptowalut, więc jeśli chcesz uchronić się przed wścibskim okiem podglądaczy i analityków powinieneś zawczasu zadbać, by twoje działania pozostały widoczne wyłącznie dla ciebie, przynajmniej w stopniu, na który możesz mieć wpływ.

Ochrona danych na giełdzie kryptowalut

Jak mówi stara maksyma, tylko martwe ryby płyną z prądem. Większość początkujących inwestorów wybiera najprostsze wejście na rynek kryptowalut za pośrednictwem giełdy, przelewu bankowego czy inwestycji w kryptowaluty. Takie działanie są doskonale widoczne dla wszystkich analityków zbierających dane. Aby się tego ustrzec, zapoznaj się z propozycjami giełd i kantorów kryptowalut bez weryfikacji, dzięki czemu otrzymasz dostęp do tych aktywów bez konieczności potwierdzania swoich danych osobowych.

Wielu operatorów wymaga takiej weryfikacji poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego czy paszportu a nawet innych dokumentów, zanim będziesz mógł skorzystać z ich usług. Tymczasem na giełdzie bez weryfikacji nie musisz tego robić i twoje szczegółowe dane pozostają znane wyłącznie dla ciebie.

Bezpieczeństwo na giełdach kryptowalut bez weryfikacji

Wiemy już, że istnieją giełdy, na których może pozostać anonimowi w stopniu o wiele większym niż w przypadku tradycyjnych rynków. Jednak czy wybór giełdy kryptowalut nie jest związane z dodatkowym ryzykiem? Odpowiedź znowu nie jest jednoznaczna. Nie można bowiem wykluczyć sytuacji, w których narażeni zostaniemy na działanie oszustów chcących przeprowadzić niekorzystną dla nas transakcję. W takiej sytuacji zostaniemy zmuszeni do dochodzenia swoich praw w oparciu o prawo obowiązujące w danym kraju, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Na takie ryzyko często jesteśmy narażeni przy korzystaniu z serwisów zagranicznych, w których potwierdzamy swoje dane osobowe, zatem można stwierdzić, iż nie ma w tym nic niezwykłego. Obecnie wielką popularnością cieszą się zakupy na azjatyckich platformach sprzedażowych, gdzie stopień ryzyka jest porównywalny a może nawet niższy. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz wielkości kwoty, która ma być przedmiotem transakcji.

W poniższych instrukcjach zamieściliśmy giełdy i kantory bez weryfikacji gdzie już sami kupiliśmy kryptowaluty, a cała transakcja przebiegłą bez problemów.

Jak szybko kupić bitcoin w Polsce za złotówki – intrukcja

Giełdy kryptowalut bez weryfikacji

W Internecie nie brakuje miejsc, w których możemy kupić lub sprzedać kryptowaluty bez weryfikacji konta. Wystarczy uruchomić swoją przeglądarkę internetową i poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z propozycjami, jakie oferują. Warto przy tym pamiętać, że czasem giełdy kryptowalut wspominają o weryfikacji, jednak nie jest ona obowiązkowa, czyli sam decydujesz, czy chcesz uwiarygodnić swoje dane osobowe poprzez przesłanie odpowiednich dokumentów. Często dodatkowa weryfikacja powoduje zwiększenie limitów transakcji jakie jesteś w stanie wykonać na konkretnej giełdzie. Jeżeli nie zamierzasz obracać kwotami rzędu kilkudziesięciu tysięcy dolarów, to możesz korzystać z giełd bez weryfikacji.

Lista top 3 giełd kryptowalut bez weryfikacji dokumentów:

Binance

Binance.com to jedna z największych giełd kryptowalut na świecie (aktualnie zajmuje 3 miejsce w rankingu giełd coinmarketcap). Binance pochodzi z Chin, ale zdecydowanie rządzi na rynku światowym. Nazwa Binance to gra słów: B od binary, czyli opcji binarnych oraz „inance” pochodzących od angielskiego słowa finance. Zespół serwisu chwali się wiedzą i doświadczeniem zarówno w tradycyjnych formach inwestowania na giełdzie, jak i w kryptowaluty. Binance to jeden z najbardziej popularnych wyborów pośród giełd kryptowalut bez weryfikacji.

binance rejestracja bez weryfikacji dowodu

Pełny formularz rejestracyjny na Binance.com (powyżej) to tylko 3 pola: adres email, hasło oraz powtórzenie hasła. Po rejestracji należy tylko potwierdzić adres email i od razu po jego potwierdzeniu mamy pełny dostęp do konta. Środki w postaci kryptowalut możemy przelać na portfele dostępne w zakładce: Funds > balances > deposit (poniżej)

binance giełda bez weryfikacji

Przez to że giełda nie wymaga weryfikacji konta – niestety na binance nie ma możliwości wpłaty tradycyjnych walut (takich jak EUR, USD, PLN). Aby zakupić kryptowaluty za złotówki najlepiej wykorzystać jeden z kantorów gdzie przy zakupie podasz adres portfela z Binance (który znajdziesz po wejściu za zakładkę “Deposit – patrz wyżej)

Na platformie można zarejestrować konto szybko i łatwo, a co najważniejsze bez ponoszenia żadnych kosztów. Do rejestracji konta na Binance należy podać jedynie: adres e-mail oraz hasło do konta , a następnie zaakceptować warunki korzystania z giełdy. Na podany adres otrzymujemy link weryfikacyjny w który klikamy i od tej pory możemy już korzystać z giełdy. Giełda Binance  pozwala na wypłaty bez weryfikacji do 2BTC dziennie, czyli na początek spokojnie wystarczy (po dodatkowej weryfikacji, limit rośnie do 100BTC).

Binance.com charakteryzuje się również najniższymi prowizjami, które oscylują na poziomie 0,1%. Do wyboru masz wiele różnych kryptowalut, w tym także zupełnie rzadkie, jak na przykład IOTA. Poza tym największymi zaletami tej platformy są: wspomniany już brak weryfikacji danych osobowych a także łatwe i intuicyjne korzystanie z serwisu. Wybór kryptowalut w binance jest bardzo duży, bo do dyspozycji mamy ponad 130 kryptowalut

KuCoin

Kolejna giełda bez weryfikacji, którą warto polecić to: KuCoin.com . Kucoin to serwis pochodzący z Chin działający na zasadzie giełdy kryptowalut, aktualnie numer 65 w top 100 giełd kryptowalut na coinmarketcap. Rejestracja i korzystanie z platformy jest anonimowe, gdyż odbywa się bez konieczności potwierdzenia swoich danych osobowych. Kolejną niewątpliwą zaletą są bardzo niskie prowizje, zatem rosnąca popularność KuCoin nikogo nie dziwi, zwłaszcza, że wybór kryptowalut jest tu naprawdę spory.

Mercatox

Mercatox.com– pod koniec w rankingu 100 największych giełd na świecie, to również giełda kryptowalutowa bez weryfikacji. Pośród zwolenników handlu kryptowalutami dużym zainteresowaniem cieszy się właśnie Mercatox, ponieważ platforma oferuje dostęp do naprawdę dużej ilości cyfrowej waluty i może pochwalić się faktem, że jako pierwszy pozwolił na zakup RaiBlocks, czyli kryptowaluty, która zanotowała największe zyski na początku 2018 roku.

Cryptopia

Cryptopia to giełda kryptowalut zlokalizowana w Nowej Zelandii. Kraj ten w wielu aspektach posiada brytyjskie podejście do prawa, co należy uznać za duży pozytyw. Na platformie można znaleźć wiele nawet mniej popularnych kryptowalut a korzystanie z przejrzystego serwisu jest proste i intuicyjne.

Coinbe.net

W naszym zestawieniu nadszedł czas na reprezentantów Polski. Coinbe to nowa odsłona serwisu Beatcoin.pl, który oferuje największy wybór kryptowalut na rodzimym rynku. Przy sumie zysku z transakcji do 15 000 euro rocznie możesz korzystać bez żadnej weryfikacji. Wystarczy adres e-mail, by dokonać rejestracji w serwisie.


Kantory kryptowalut bez weryfikacji

Korzystanie z giełd kryptowalut bez weryfikacji nie jest jedynym sposobem na kupno lub sprzedaż bitcoina i innych kryptowalut. Kryptowaluty można również nabywać w również w kantorach. Następnie nabyte środki wystarczy przelać na swój portfel, lub na giełdę i wymienić go na altcoiny. Poniżej lista top 3 kantorów kryptowalut bez weryfikacji:

BuyCoinNow

BuyCoinNow.com to kantor kryptowalut w którym bez weryfikacji dowodu, najszybciej dokonamy zakupu bitcoina (więcej o naszym teście). Rejestracja konta w kantorze przebiega bez większych utrudnień i sprowadza się jedynie do podania podstawowych danych: imię, nazwisko, adres email, hasło (patrz screen niżej). Po rejestracji możemy zakupić bitcoina za pomocą karty kredytowej, lub wielu metod płatności dostępnych w ramach Dotpay. Realizacja zakupu w Buycoinnow tra ok 2-3 godziny (po tym czasie bitcoiny są już dostępne na naszym portfelu, lub na portfelu utworzonym w systemie buycoinnow – jeżeli nie mam własnego portfela).

buycoinnow rejestracja bez weryfkacjiFormularz rejestracyjny na stronie BuyCoinNow.com

Przed zakupem bitcoina w kantorze musimy podać nasze dane osobowe, ale nie jest wymagana ich weryfikacja za pomocą dowodu, wystarczy ze zweryfikujemy się przez SMS, a podane dane będę zgadzać się z danymi karty lub konta bankowego (w zależności od wybranej metody płatności), z którego będziemy opłacać transakcję. BuyCoinnow.com wygrał nasz test na najlepszy kurs pośród kantorów bitcoina, dlatego pośród dostępnych kantorów krytpowalut, ten możemy polecić z czystym sumieniem.

Kliknij tutaj aby przejść do instrukcji krok po kroku: jak szybko kupić bitcoina za złotówki na BuyCoinNow.com

Cex

Kolejny kantor kryptowalut bez weryfikacji to platforma: Cex.io. Rejestracja na Cex sprowadza się do wypełnienia formularza składającego się jedynie z 2 pól: w których podajemy login i hasło. Po zatwierdzeniu rejestracji, potwierdzamy adres e-mail poprzez kliknieci w link aktywacyjny który przyjdzie na podany adres e-mail i już mamy  dostęp do platformy

rejestracja bez weryfikacji w kantorze cex ioRejestracja bez weryfikacji w kantorze kryptowalut Cex.io

Po rejestracji na stronie Cex.io nie musimy przechodzić procesu weryfikacji i od razu możemy kupić 8 kryptowalut. W tym przypadku jedyna metoda płatności do wyboru to karta kredytowa. Kryptowaluty które możemy tam kupić to:

 • Bitcoin [BTC]
 • Ethereum [ETH]
 • Bitcoin Cash [BCH]
 • Bitcoin Gold [BTG]
 • Dash [DASH]
 • Ripple [XRP]
 • Stellar [XLM]
 • Zcash [ZEC]

Powyższe kryptowaluty możemy kupić za:

 • Dolar [USD] – minimalna kwota transakcji: 20 USD; maksymalna kwota transakcji: 10 000 USD
 • Euro [EUR] – minimalna kwota transakcji: 20 EUR; maksymalna kwota transakcji: 10 000 EUR
 • Funt Brytyjski [GBP] – minimalna kwota transakcji: 20 GBP; maksymalna kwota transakcji: 7500 GBP
 • Rubel [RUB] – minimalna kwota transakcji: 1200 RUB; maksymalna kwota transakcji: 600 000 RUB

zakup kryptowalut przy pomocy karty kredytowe na cex ioZakup kryptowalut w kantorzex Cex.io za pośrednictwem karty kredytowej

 

Bitcantor

Bitcantor.com to kantor internetowy, w którym możemy zaopatrzyć się w kryptowalutę. Jeśli jednak nie dokonamy weryfikacji swoich danych osobowych, na transakcje nakładane są limity. Wypłaty można dokonać na swoje konto internetowe lub po prostu zrealizować w bankomacie. Strona posiada polską i angielską wersję językową a korzystanie z niej nie powinno nikomu sprawiać problemu.

Cryptoins

Cryptoins.com to kantor, w którym możemy kupować i sprzedawać jedynie Bitcoin, jednakże mamy do wyboru cztery dostępne waluty tradycyjne, tj. dolary, euro, funty brytyjskie oraz polskie złotówki.

Dla transakcji od 50zł do 4000zł możesz dokonać zakupu kryptowaluty bez weryfikacji w kantorach. Więcej na ten temat w artykule: https://kryptowaluty2.pl/jak-szybko-kupic-bitcoin/

Podsumowanie

Handel kryptowalutami jest coraz bardziej popularny i warto poświęcić trochę czasu, by zdobyć wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po rynku walut cyfrowych. Nie należy również obawiać się giełd kryptowalut bez weryfikacji, dzięki którym możemy zachować większy stopień anonimowości.

Giełdy i kantory kryptowalut bez weryfikacji
4.7 (93.33%) 6 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *