KuCoin - bonus za rejestrację (2024)

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 25 sierpnia 2023
ikona autora biały
kucoin bonus za rejestrację

Giełdy kryptowalut zazwyczaj oferują bonus za rejestrację w początkach swojego istnienia. KuCoin to jednak platforma, która istnieje na rynku od wielu lat, przetwarza miliardy w wolumenach oraz posiada miliony użytkowników na całym świecie. Niemniej jednak wciąż oferuje ciekawy bonus jeśli nie mamy tam jeszcze konta. Można go odebrać wpisując w odpowiednim polu podczas rejestracji kod: rMMNWXN. Sprawdźmy jakie korzyści niesie za sobą bonus za rejestrację KuCoin oraz jak go tak właściwie odebrać.

Bonus KuCoin - ile można zgarnąć?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Podstawowy bonus KuCoin to obniżenie opłat transakcyjnych. Niemniej jednak platforma organizuje różne sezonowe promocje zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników. Wówczas okazuje się, że warto mieć konto na KuCoin, bo można zgarnąć różne darmowe vouchery oraz natywne tokeny giełdy KCS. Warto również przetworzyć jak największy wolumen oraz dokonać wpłaty. Poniżej przeprowadzimy Cię przez wszystkie czynności, które trzeba wykonać, aby otrzymać bonus KuCoin.

KuCoin bonus za rejestrację - proces odbioru

Najpierw przejdź na oficjalną stronę KuCoin i zobacz jaka jest aktualna promocja. Tak czy siak będziesz musiał założyć konto, więc zacznijmy od procesu rejestracji.

Pierwsze co przechodzimy na www.kucoin.com i zakładamy konto, w odpowiednim polu (jak na poniższym obrazku), wpisując kod rMMNWXN. Później przechodzimy weryfikację tożsamości.

kucoin rejestracja i bonus
KuCoin oferuje bonus za rejestrację

Gdy mamy już konto wpłacamy środki lub kupujemy krypto bezpośrednio. Aby to zrobić najeżdżamy kursorem na "Aktywa" i wybieramy jedną z dostępnych opcji.

wpłata kucoin

Możliwe, że aby odebrać bonus KuCoin (często bardzo wysoki), będziesz musiał przetworzyć odpowiedni wolumen (futures lub spot). Musisz więc zacząć zawierać transakcje. Możesz to zrobić w jednej z dostępnych zakładek wyświetlanych po kliknięciu Handluj w górnym menu.

handel kucoin

Dlaczego warto odebrać bonus KuCoin?

Zastanawiasz się dlaczego warto odebrać bonus KuCoin? Jest ku temu co najmniej kilka ważnych powodów:

  • Globalna Obecność: KuCoin jest jedną z największych krypto giełd. Obsługuje miliony użytkowników z wielu krajów na całym świecie.
  • Bezpieczeństwo: Giełda KuCoin jest znana z zaawansowanych technologii bezpieczeństwa. Posiada również Proof of Reserves, który potwierdza, że KuCoin ma środki pokrywające wszystkie aktywa użytkowników w ich księgach.
  • Różnorodność Produktów: KuCoin oferuje różnorodne produkty i usługi, takie jak handel kryptowalutami, handel derywatami, KuCoin Earn (inwestowanie i zarabianie stałego dochodu), boty handlowe, handel z dźwignią i wiele innych.
  • Społeczność: KuCoin posiada globalną społeczność składającą się z milionów użytkowników z ponad 200 krajów.
  • Giełda po polsku: KuCoin jest spolszczoną giełdą, dlatego przypadnie do gustu polskiemu użytkownikowi.
  • Nagrody: KuCoin przyznaje nagrody i bonusy nowym oraz obecnym użytkownikom.

Podsumowanie

KuCoin to ciekawa giełda kryptowalut, która oferuje bonus za rejestrację. Niemniej jednak bonus ten nie jest zawsze taki sam, i trzeba być na bieżąco z mediami platformy. W każdym bądź razie, KuCoin daje naprawdę sporo możliwości, dlatego warto posiadać na niej konto.

FAQ - KuCoin bonus

Od czego zależy wysokość bonusu KuCoin?

Bonus KuCoin zależy od obecnej promocji, którą można sprawdzić na oficjalniej stronie giełdy.

Czy bonus KuCoin za rejestrację jest darmowy?

Tak, wystarczy założyć zupełnie darmowe konto i je zweryfikować.

Czy KuCoin obsługuje język polski?

Tak, KuCoin to spolszczona giełda kryptowalut, dlatego opinie o KuCoin są tak pozytywne na naszym lokalnym podwórku.

Czy inne giełdy też oferują bonus?

Tak, zajrzyj do naszych innych artykułów dot. bonusów: bonus Binance, bonus OKX, bonus Bybit, bonus Zonda.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram