OKX - bonus za rejestrację (2024)

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 4 września 2023
ikona autora biały
okx bonus

OKX (dawniej OKEx) to giełda kryptowalut, która posiada już ugruntowaną reputację. Oferuje ona szereg różnych funkcji, od handlu spot, przez kontrakty futures, staking, a nawet copy trading czy specjalne boty do handlu krypto. Co więcej, OKX oferuje bonus za rejestrację. Aby go odebrać podczas zakładania konta w polu "kod zaproszenia" należy wpisać GoogleSEO. Alternatywnie możesz po prostu kliknąć w ten link, a kod ten zostanie uzupełniony automatycznie.

Jaki bonus za rejestrację oferuje OKX?

Bonus za rejestrację OKX nie jest najlepszy na rynku. Niemniej jednak jeśli i tak planujesz korzystać z tej giełdy, jak najbardziej warto go odebrać. Jeśli w polu kod zaproszenia podczas zakładania konta na OKX podasz kod: GoogleSEO, wówczas Twoje opłaty transakcyjne zostaną NA ZAWSZE obniżone o 20%.

Co więcej, warto sprawdzać oficjalną stronę OKX, ponieważ giełda często oferuje okresowe bonusy za wykonywanie czynności takich jak:

  • przejście weryfikacji KYC
  • wpłata środków
  • osiągnięcie danego wolumenu na danym rynku

Jeśli chcesz zarobić dodatkowo możesz też skorzystać z programu afiliacyjnego OKX. Na czym to polega? Jeśli polecisz swojemu znajomemu giełdę i założy on na niej konto, będziesz otrzymywał część prowizji, którą pobiera od niego OKX. Jest to więc świetny sposób na pasywny zarobek!

Jak odebrać bonus OKX?

Odebranie bonusu OKX jest bardzo proste. Zależy jednak od aktualnej promocji. Najcześciej jednak należy założyć konto, przejść weryfikację, dokonać wpłaty i zacząć handlować. Wyjaśnijmy więc jak zrobić to krok po kroku!

Krok 1: Najpierw przechodzimy na www.okx.com i klikamy przycisk Zarejestruj się (znajduje się on u góry po prawej). Następnie wpisujemy email/nr telefonu i w polu kod zaproszenia OKX wpisujemy: GoogleSEO.

zakładanie konta na OKX aby odebrać bonus
Aby odebrać bonus OKX, podczas rejestracji w polu kod zaproszenia wpisz GoogleSEO

Krok 2: Przechodzimy weryfikację tożsamości.

weryfikacja na okx po bonus za rejestrację

Krok 3: Teraz wpłacamy środki lub bezpośrednio kupujemy kryptowaluty np. kartą kredytową. Ostatnim krokiem jest handel i nabijanie wolumenu.

zakup krypto, aby odebrać bonus OKX

Podsumowanie - bonus OKX

OKX to naprawdę rozbudowana platforma do handlu kryptowalutami. Bezapelacyjnie warto więc na niej posiadać konto. A ponieważ jest ono zupełnie darmowe, dlaczego by nie odebrać bonusu? Już same 20% zniżki na opłaty to całkiem sporo, a musimy pamiętać, że za zaoszczędzone w ten sposób środki możemy kupić realne cyfrowe aktywa, np. Bitcoina.

FAQ - bonus za rejestrację OKX

Jaki bonus za rejestrację oferuje giełda OKX?

Bonus OKX obniża opłaty transakcyjne o 20%. Co więcej, okresowo można otrzymać też inne benefity np. w postaci airdropów.

Czy warto odebrać bonus OKX?

Tak, bez wątpienia warto odebrać bonus OKX. To nic nie kosztuje, a może zaoszczędzić nam całkiem sporo pieniędzy.

Jak odebrać bonus OKX?

Aby odebrać podstawowy bonus za rejestrację OKX, wystarczy założyć darmowe konto i przejść weryfikację.

Co wpisać w polu kod zaproszenia podczas rejestracji, aby odebrać bonus OKX?

Aby odebrać bonusy OKX w polu kod zaproszenia podczas rejestracji należy wpisać: GoogleSEO

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram