Binance ID polecającego - kod promocyjny i bonus 2024

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 23 lutego 2024
ikona autora biały
Binance kod promocyjny

Kod promocyjny na Binance (id polecającego binance) to możliwość skorzystania z niższych opłat (bezterminowo), oraz dodatkowych bonusów (100 USDT). Kod promocyjny RC5QTNRL na Binance to kod "ID polecającego" (widoczny i możliwy do użycia wyłącznie podczas procesu rejestracji).

Chcesz odebrać bonus od razu? Wykorzystaj kod RC5QTNRL Kliknij tutaj - otrzymasz 20% dożywotniego rabatu + bonus 100 USDT (jest to najwyższy możliwy do odebrana bonus przy rejestracji w Binance).

ID polecającego Binance - bonus podczas rejestracji

Użycie kodu id polecającego uprawnia do dożywotniego zmniejszenia prowizji za korzystanie z giełdy (maksymalnie - 20%, co w połączeniu ze zniżką 25% za wnoszenie opłat BNB daje łącznie - 45%). Dodatkowym rabatem po wpisaniu ID polecającego RC5QTNRL jest 100 USDT.

Promocja na Binance przy użyciu kodu ID polecającego
Standardowa promocja przy rejestracji na Binance.

Aby skorzystać z kodu należy podczas rejestracji zatwierdzić kod polecający w polu ID polecającego (ewentualnie ID referencyjne lub Referral ID – w języku angielskim). Odpowiedni kod który otrzymują wybrani partnerzy Binance, uprawnia do obniżenia prowizji prowizje pobieranych przez giełdę za wykonywanie transakcji. Standardowe kodu ID obniżają prowizję o 10%, ale wybrane kody (Przy użyciu kodu: RC5QTNRL )obniżają prowizję o 20% i jest to maksymalny rabat.

ID polecającego na Binance
Po wpisaniu kodu rabatowego otrzymujemy zniżki na prowizje w Binance.com

Kody polecające (rabatowe) w Binance - bonus za polecenie

Są 2 rodzaje kodów rabatowych na giełdzie Binance:

  • Kody polecające na giełdę pod adresem binance.com (czyli główna giełdę na której dokonuje się większość transakcji). Możliwe rabaty jakie możemy uzyskać to kolejno: 5%, 10%, 15 % i 20% i 20% + 100 USDT. Wielkość bonusu zależy od kodu który wpiszemy podczas rejestracji. Najlepszy kod rabatowy na 20% + 100 USDT to: RC5QTNRL
  • Kod polecający na giełdę futures pod adresem binance.com/pl/futures (kontrakty terminowe z dźwignią dla bardziej zaawansowanych użytkowników). W przypadku futures kod polecający obniża prowizję o 10%. Kod z którego można skorzystać to BF10 (skrót od binance futures 10%). Więcej na temat rabatu w artykule: kod polecenia futures binance

O procesie rejestracji i jak prawidłowo skorzystać z kodu polecającego w poniższej instrukcji:

Binance kod rabatowy 20% + 100 USDT przy użyciu Binance ID

Aby skorzystać z kodu rabatowego do Binance (20% + 100 USDT) przechodzimy kolejno:

  1. Na stronę rejestracji konta w Binance ze strony głównej lub przez link polecający który automatycznie przypisuje kod widoczny w późniejszym kroku rejedtracji i tym samym przyznaje rabat: binance.com/pl/register?ref=RC5QTNRL
  2. Po przejściu przez link polecający w pierwszy oknie powinniśmy zobaczyć przyznanie 100 USDT rabatu:
kod rabatowy binance

Następnie przechodzimy do drugiego kroku żółty przycisk Zarejestruj się poprzez telefon lub e-mail gdzie wybieramy przyszłą formę logowania na konto (do wyboru: telefon lub adres email).

Aktualizacja 2024: W ostatnim czasie giełda zmieniła kroki w formularzu rejestracji, więc możliwe że poniższy komunikat nie musi się wyświetlić. Aby upewnić się że otrzymasz najwyższy dostępny bonus użyj kodu RC5QTNRL podczaj jednego z kroków rejestracji gdzie będzie miejsce na jego użycie.

W tym momencie powinnyśmy już widzieć zatwierdzony kod polecający. Zauważymy to dzięki komunikatowi "Wartość Twojej prowizji zwrotnej (kickback): 20%" (widoczny na screenie poniżej):

binance kod polecający - ID polecającego

Jeżeli pole z kodem polecającym ID Polecającego (Niewymagane) jest puste, powinniśmy jeszcze raz wpisać kod RC5QTNRL aby otrzymać potwierdzenie o przyznaniu rabatu za pomocą kodu polecającego.

Cały proces to oczywiście nic skomplikowanego, natomiast warto zwracać uwagę czy kod został zatwierdzony, ponieważ po założeniu konta nie mamy już możliwości otrzymania rabatu (opcja jest dostępna tylko w momencie rejestracji konta na binance).

Aby odebrać bonus - kliknij tutaj (kod będzie uzupełniony automatycznie)

Jak rozpoznać właściwy kod ID polecającego na Binance?

Większość kodów referencyjnych na Binance daje te same korzyści, natomiast tylko wybrane kody dają 20% zniżki na prowizje (20% i 25% przy opłatach w BNB daje łącznie - 45%). Aby sprawdzić czy nasz kod daje maksymalny rabat należy przejść do kolejnego kroku rejestracji, gdzie widnieje ID referencyjne:

Błędny kod ID polecającego w Binance

Jeżeli w powyższym polu widnieje informacja że ID polecenia jest nieprawidłowe, należy sprawdzić i ponownie wpisać prawidłowy kod.


Kod promocyjny do Binance: pytania i odpowiedzi

Co to ID polecającego na Binance?

ID polecającego na Binance to specjalne pole dostępne tylko w momencie rejestracji konta na giełdzie. Jeżeli w polu ID polecającego wpiszemy odpowiedni kod RC5QTNRL - otrzymamy dodatkowe bonusy za rejesrtację.

Co daje ID polecającego Binance?

ID polecającego w Binance daje możliwość skorzystania z rabatu w momencie rejestracji konta. Standardowo można otrzymać 10% zniżki na prowizję, ale możliwe jest również podwojenie rabatu do 20%.

Który bonus od Binance jest najlepszy?

Aktualnie najlepszy kod rabatowy od Binance oferuje obniżenie prowizji o 20% (łącznie -45% jeżeli korzystamy z BNB) oraz 100 USDT dodatkowego rabatu. Kod uprawniający do otrzymania tego bonusu to: RC5QTNRL

Jak otrzymać najwyższy rabat od Binance?

Aby otrzymać rabat należy w momencie rejestracji konta na giełdzie Binance, podać odpowiedni kod w polu ID polecającego. Kod na maksymalną ilość rabatów + bonus to: RC5QTNRL

Kto może skorzystać z kodu rabatowego w Binance?

Kod może wygenerować tylko osoba która ma już konto w Binance. Każdy aktualny klient giełdy, ma możliwość zaproszenia dowolnej osoby do Binance poprzez zaproponowanie jej obniżki prowizji: 5%, 10% (standardowe konto) lub 15% i 20% (opcja dla wybranych partnerów).

Kategoria wpisu:

Artur Kuśmierek

Redaktor bloga kryptowaluty2.pl. Autor publikacji na temat bitcoina, kryptowalut i finansów. Na rynku kryptowalut od 2018 roku.

5 1 Głos
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram