Bybit - bonus za rejestrację (2024)

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 28 sierpnia 2023
ikona autora biały
bybit bonus za rejestracje

Giełda Bybit to obecnie jedna z najpopularniejszych platform do handlu kryptowalutami (sprawdź opinie o Bybit). Oferuje ona naprawdę sporo unikalnych funkcji, a co więcej nowi użytkownicy w 2024 roku mogą liczyć na bonus za rejestrację. Ile można zgarnąć? Jak odebrać bonus Bybit? O tym w dzisiejszym artykule!

Tutaj sprawdzisz aktualne bonusy na Bybit: kliknij aby od razu przejść do centrum bonusów na Bybit

Bonus za rejestrację Bybit - ile można zgarnąć?

Zanim przejdziemy do kwestii jak odebrać bonus za rejestrację Bybit, najpierw sprawdźmy ile tak w ogóle możemy odebrać. Po pierwsze, podając kod BONUSVIP (lub kod 8088) podczas rejestracji otrzymamy dożywotnie zniżki na opłaty transakcyjne na giełdzie. Oprócz tego wysokość bonusu Bybit będzie zależała od naszego wolumenu i wysokości depozytu. Dokładne progi do otrzymania bonusu Bybit przedstawia poniższa tabela:

Wpłata (USD)Wolumen (USD)Bonus Bybit (USD)
1 0006 000100
20 000200 000300
125 00050 000 0008 800
250 00050 000 00030 000
Bonus za rejestrację na Bybit zależy od wysokości wpłaty i wolumenu

Bonus za rejestrację Bybit może być naprawdę lukratywny. Niemniej jednak, aby taki był musimy operować całkiem sporymi kwotami. Zwykły śmiertelnik wciąż ma jednak szansę na zgarnięcie 100 USD wpłacając zaledwie 1000 dolarów i obracając kwotą 6000 USD.

Bybit bonus - jak go odebrać?

Aby odebrać bonus od Bybit nie trzeba robić nic nadzwyczajnego. Po prostu musimy założyć konto na giełdzie, zweryfikować je i dokonać wpłaty. Proces ten jest bardzo prosty i w zasadzie sprowadza się do zaledwie kilku kliknięć myszką

Krok 1 - Rejestracja na Bybit: Aby odebrać bonus Bybit, musimy najpierw zarejestrować się na platformie (kliknij aby przejść do rejestracji). W formularzu rejestracyjnym wpisujemy w odpowiednie pole kod: BONUSVIP lub 8088. Alternatywnie możemy kliknąć w ten link, a kod uzupełni się sam.

To ważne ponieważ dodatkowe promocje są aktywowane dzięki współpracy z partnerami. Każdy z partnerów Bybit posiada unikalny kod, którego użycie aktywuje dodatkowe bonusy na bybit. Użycie kodu jest możliwe tylko w momencie rejestracji.

bonus bybit

Krok 2 - Weryfikacja i wpłata: Po rejestracji przechodzimy proces weryfikacji tożsamości i dokonujemy wpłaty. Warto tutaj zaznaczyć, że choć Bybit nie oferuje języka polskiego na swojej platformie, pozwala wpłacać polskie złotówki.

wpłata PLN ba bybit

Krok 3 - Handel i generowanie wolumenu - Aby otrzymać wysokie bonusy Bybit, musimy "nabić" wolumen. W tym celu po prostu musimy zawierać transakcje np. na rynku spot lub futures. Kiedy zakwalifikujemy się do danego progu bonusu, nagrody możemy odebrać w zakładce "My Rewards" (jak na poniższym obrazku).

odbieranie bonusu bybit

FAQ - Bybit bonus

Oto lista najczęściej zadawanych pytań dot. bonusu za rejestrację, który oferuje Bybit.

Ile bonusu można otrzymać od Bybit?

Maksymalna kwota bonusu Bybit to 30 000 dolarów. Aby odebrać taki bonus musimy jednak handlować naprawdę sporymi kwotami.

Czy bonus Bybit jest darmowy?

Tak, jedyne co musimy zrobić to założyć konto i już otrzymamy dożywotnie zniżki na opłaty. Warto jednak pamiętać, że im więcej handlujemy, tym większy bonus możemy otrzymać.

Czy bonus za rejestrację Bybit jest tylko dla nowych użytkowników?

Tak, aby odebrać bonus za rejestrację na Bybit nie możesz posiadać konta. Musisz założyć zupełnie nowe.

Jak odebrać bonus Bybit?

Aby odebrać bonus Bybit, podczas zakładania konta w odpowiednim polu musisz wpisać: BONUSVIP.

Czy bonus można otrzymać w PLN?

Nie, bonus Bybit jest przyznawany w USD, jednak dolary można zamienić na złotówki.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Filip
Filip
2 miesięcy temu

Ja jak ludzi zapraszam to mi failuje po 2 tyg bonus

Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram