Bitrefill opinie - karty podarunkowe za kryptowaluty (2024)

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 26 października 2023
ikona autora biały
bitrefill opinie

Bitrefill to platforma, która umożliwia użytkownikom zakup szerokiej gamy kart podarunkowych za pomocą kryptowalut. W dzisiejszym artykule spradzimy co dokładnie nam oferuje i jak możemy na tym skorzystać. Sprawdzimy też jakie są opinie o Bitrefill! Jeżeli zdecydujesz się na założenie konta, zrób to najlepiej z tego linka. Wówczas po wydaniu 50 dolarów otrzymasz 5 dolarów za darmo. Co więcej, będziesz miał szansę na otrzymanie dodatkowego cashbacku.

Co to jest Bitrefill?

Bitrefill został założony przez Michaela Grünbergera, Michela Gustavssona i Sergeja Kotliara w 2014 roku w Sztokholmie w Szwecji.

W 2019 roku firma rozszerzyła swoje usługi po udanym finansowaniu zalążkowym o łącznej wartości ponad 2 milionów dolarów. W ramach tych środków zainwestowały znane firmy VC i twórca Litecoina, Charlie Lee.

10 kwietnia 2021 r. Bitrefill potwierdził kolejną rundę finansowania w wysokości 7 milionów dolarów.

Ostatecznym celem rozwijającej się platformy jest umożliwienie użytkownikom kupowania za kryptowaluty wszystkiego. Obecnie można to zrobić za pomocą kart podarunkowych i doładowań telefonów komórkowych.

Jakie ma funkcje?

Bitrefill oferuje przejrzysty, dobrze rozwinięty interfejs użytkownika dostępny za pośrednictwem platformy internetowej lub aplikacji. W ofercie znajdują się 2 główne usługi: Karty podarunkowe i doładowania do telefonu:

Karta podarunkowa

Po wejściu na stronę Bitrefill od razu pojawia się opcja zakupu kart podarunkowych za kryptowaluty. Możemy tutaj kupić voucher np. na Allegro czy Pyszne.pl. Pełną listę znajdziesz na oficjalnej stronie.

karty podarunkowe za kryptowaluty
Przykładowe karty podarunkowe za kryptowaluty na Bitrefill

Interfejs użytkownika sprawia, że cały proces jest bardzo prosty. Natychmiast rozpoznaje lokalizację i oferuje odpowiednie opcje kart podarunkowych, co może się przydać w podróży.

Podczas zakupu Vouchera nie trzeba zakładać konta, jednak takowe założyć warto. Jeśli zrobić to z tego linka otrzymasz 5 USD po wydaniu 50 dolarów, a co więcej od każdego zakupu otrzymasz vaashback.

Doładowanie telefonu

Działa to bardzo podobnie jak karta podarunkowa. Wybierasz operatora, płacisz i tyle. Kod doładowania jest następnie dostarczany na adres e-mail. Bitrefill oferuje również zakup eSIM dla naprawdę wielu krajów.

bitrefill doładowanie telefonu za kryptowaluty

Bitrefill - metody płatności i kryptowaluty

Chociaż może się to nie spodobać zagorzałym HODLerom - Bitrefill nie jest miejscem do kupowania Bitcoinów, jest miejscem do ich wydawania. Karty podarunkowe i doładowania kupisz tutaj za pomocą:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • DASH
 • USDC (ERC20 i Polygon)
 • USDT (ERC20 i TRC20)
 • Binance Pay
 • Coinbase

W ofercie znajduje się ponad 6500 voucherów, w tym większość głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Allegro, IKEA, Decathlon, Amazon, Google Play, Apple, Steam, Pyszne.pl. Dostępne są również doładowania dla wszystkich głównych dostawców usług telekomunikacyjnych.

bitrefill obsługiwane kryptowaluty
Kryptowaluty obsługiwane przez Bitrefill

Opłaty, prowizje, limity

Opłaty nie są wyraźnie określone na stronie internetowej i są wbudowane w transakcję. Mój zakup karty podarunkowej Allegro o wartości 1000 PLN kosztował 236.09 USDT co odpowiada 1000,60 PLN w chwili pisania tego tekstu. Ogólnie rzecz biorąc, ze względu na wygodę i szybkość nie ma na co narzekać, bo prowizje są niemal zerowe.

Opłaty i prowizje Bitrefill
Opłaty i prowizje Bitrefill

Warto wspomnieć również o limitach. Te zależą od tego jaki produkt kupujesz na Bitrefill, a także od tego, czy zweryfikowałeś swój adres e-mail i / lub tożsamość.

 • Niezweryfikowani klienci bez konta mogą dokonać do 15 zakupów dziennie, z limitem 500 USD dziennie i 1000 USD miesięcznie.
 • Użytkownicy, którzy utworzyli konto za pomocą samego adresu e-mail, mogą kupić do 2000 USD na kartę podarunkową, do 5000 USD dziennie i do 10 000 USD miesięcznie.
 • Wreszcie, jeśli jesteś w pełni zweryfikowanym użytkownikiem, który podał dowód tożsamości, możesz kupić do 2000 USD na kartę, do 10 000 USD dziennie i do 50 000 USD miesięcznie.

Warto również zauważyć, że każdy sprzedawca ma własne limity wartości dostępnych bonów podarunkowych, które również różnią się w zależności od kraju.

Bitrefill - Opinie

Strona Bitrefill jest szczególnie łatwa w użyciu, dzięki czemu zbiera pozytywne opinie. Sekcja FAQ odpowiada na większość prostych pytań i pozwala bezpośrednio skontaktować się z zespołem wsparcia. Bitrefill oferuje również wsparcie na czacie na żywo, które odpowiedziało na moje pytanie w ciągu pół godziny.

Bitrefill opinie na Trust Pilot

Przeglądając opinie o Bitrefill w innych miejscach w internecie wszystko wygląda w porządku. Serwis utrzymuje ocenę 4,7 gwiazdki na TrustPilot i w sklepie Apple App Store.

Opinie o aplikacji Bitrefill w App Store

Osobiście nie mieliśmy żadnych problemów. Wszystko odbyło się szybko i sprawie - nie trwało dłużej niż minutę.

Podsumowanie

Bitrefill to platforma umożliwiająca zakup kart podarunkowych za pomocą kryptowalut, założona w 2014 roku w Szwecji. Użytkownicy mogą nabywać vouchery do wielu popularnych sklepów, takich jak Allegro, IKEA czy Amazon. Bitrefill oferuje również doładowania telefonów komórkowych oraz zakup eSIM. Płatności można dokonywać za pomocą różnych kryptowalut, w tym Bitcoin, Litecoin czy Ethereum. Opinie o Bitrefill są pozytywne. Użytkownicy chwalą sobie anonimowość oraz prosty interfejs.

FAQ

Czym jest Bitrefill?

Bitrefill to platforma umożliwiająca zakup kart podarunkowych i doładowań telefonów za pomocą kryptowalut.

Jakie usługi oferuje Bitrefill?

Bitrefill oferuje zakup kart podarunkowych do wielu popularnych sklepów oraz doładowania telefonów komórkowych i zakup eSIM.

Jakimi kryptowalutami mogę płacić na Bitrefill?

Można płacić m.in. Bitcoinem, Litecoinem, Ethereum, Dogecoinem, DASH oraz USDC i USDT.

Czy są jakieś opłaty za korzystanie z Bitrefill?

Opłaty nie są wyraźnie określone na stronie i są wbudowane w transakcję. Wartość opłaty zależy od zakupionego produktu.

Jakie są opinie o Bitrefill?

Strona zbiera pozytywne opinie, szczególnie za łatwość użytkowania. Ma ocenę 4,7 gwiazdki na TrustPilot i w sklepie Apple App Store.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Co to jest staking kryptowalut? Jak zacząć stakowanie?

Staking kryptowalut zyskuje na popularności, szczególnie ze względu na śmiesznie niskie oprocentowanie lokowanego kapitału w bankach. Gdy lokaty “dają zarobić”…

Omni Network (OMNI) - Nowa kryptowaluta w Binance Launchpool

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojej platformy Binance Launchpool. Tym razem jest to kryptowaluta Omni Network (OMNI). W tym artykule rozłożymy ten projekt na czynniki pierwsze. Wyjaśnimy też jak farmić tokeny na Binance Launchpool! Uwaga: Jeśli założysz konto na Binance z tego linka, tuż przed listingiem OMNI (17 kwietnia), na Twoim […]

Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji w 2024

Kiedyś trendem były aplikacje, które dawały pieniądze za klikanie, czy też wypełnienie ankiet. A co gdybym powiedział Ci, że istnieją aplikacje, które płacą za rejestrację? Wystarczy, że założysz konto, przejdziesz weryfikację i wykonasz jakąś dodatkową czynność. Proste, prawda? Przejdźmy więc do szczegółów! Sprawdźmy jak otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację w 2024 roku! Jaka aplikacja płaci […]

Handluj kontraktami futures i zgarniaj ENA

Binance Futures wprowadza kolejną ciekawą promocję. To doskonała okazja zarówno dla traderów futures, jak i nowicjuszy w copy tradingu. Przez ograniczony czas, uczestnicy mogą zgarnąć część z puli 300 000 ENA. Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się i spełnić proste warunki. Promocja trwa od 3 do 12 kwietnia 2024 i dzieli się na trzy części. […]

Boty do kryptowalut - automatyczne zarabianie na krypto

Jeżeli tutaj trafiłeś to prawdopodobnie szukasz bota, który pozwoli Ci automatycznie zarabiać pieniądze na kryptowalutach. Niestety, mamy dla Ciebie smutną wiadomość - takie boty nie istnieją, a jeśli ktoś oferuje Ci czysty, łatwy i szybki zarobek na botach handlowych to możesz mieć pewność, że to po prostu scam. Wciąż istnieje jednak pewna opcja, a mianowicie […]

Jak kupić bitcoin? Gdzie kupować kryptowaluty? (2024)

Jak kupić bitcoina (BTC) - to podstawowe pytanie które zadają osoby początkujące na rynku kryptowalut. Od czego zacząć i na co wrócić uwagę? Wybrać kantor czy kupić bitcoina na giełdzie? Jak bezpiecznie kupić bitcoin przy pomocy karty kredytowej, czy gdzie przeprowadzić pierwszą transakcję? Gdzie później przechowywać zakupione kryptowaluty? Te tematy poruszymy w artykule. Z naszego […]

Jak i gdzie sprzedać Bitcoin? Wymiana krypto na PLN i gotówkę

Zarobiłeś na kryptowalutach i teraz chcesz zrealizować zyski? Nie wiesz jak to zrobić? Już spieszymy z odpowiedzią. W dzisiejszym poradniku wyjaśnimy krok po kroku jak i gdzie sprzedać Bitcoin. Już teraz możemy Cię jednak zapewnić, że wymiana krypto na pieniądze (np. PLN lub gotówkę) nie jest wcale taka trudna. Proces ten sprowadza się w zasadzie […]

Co to jest staking kryptowalut? Jak zacząć stakowanie?

Staking kryptowalut zyskuje na popularności, szczególnie ze względu na śmiesznie niskie oprocentowanie lokowanego kapitału w bankach. Gdy lokaty “dają zarobić”…

Jak wpłacić pieniądze na Binance - wpłata w PLN, EURO

Binance.com to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie. Mimo to, pewne kwestie dotyczące giełdy nie są do końca jasne,…

Omni Network (OMNI) - Nowa kryptowaluta w Binance Launchpool

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojej platformy Binance Launchpool. Tym razem jest to kryptowaluta Omni Network (OMNI). W tym artykule rozłożymy ten projekt na czynniki pierwsze. Wyjaśnimy też jak farmić tokeny na Binance Launchpool! Uwaga: Jeśli założysz konto na Binance z tego linka, tuż przed listingiem OMNI (17 kwietnia), na Twoim […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram