Poniżej znajduje się lista aktualnych airdropów wraz z krótkim opisem warunków jakie trzeba spełnić aby otrzymać darmowe kryptowaluty:


Darmowe 33zł od Revolut

Co otrzymasz: 33zł które możesz wydać nie tylko na kryptowaluty, ale na dowolny cel

Co trzeba zrobić: należy skorzystać z tego zaproszenia aby założyć konto w Revolucie. Następnie zweryfikować tożsamość i dodać równowartość 50
£ (aktualnie ok. 50zł które w każdej chwili możemy przesłać z powrotem na rachunek bankowy ) za pomocą karty kredytowej lub przelewu, oraz zamówić kartę fizyczną.

Revolut zaznacza że weryfikacja może zając do 7 dni. Akcja promocyjna dostępna jest tylko dla nowych użytkowników którzy nie mieli konta Revolut.

Komentarz: nie jest to może super deal, ale jeżeli planowałeś założyć konto w revolucie (co ostatnio dosyć popularne), to w tym przypadku otrzymasz dodatkowe 33zł.

Data zakończenia promocji: 08.11.2019

Link to zaproszenia – tutaj


Tokeny Bat od Brave

Brave to nowa przeglądarka Internetowa (konkurencja dla Google Chrome, Mozilla Firefox czy Opery), która w założeniu dzieli się ze swoimi użytkownikami zyskami z oglądana reklam. Nagrodę otrzymujemy w kryptowalucie BAT (Basic Attentkion Token)

aby otrzymywać BAT za oglądanie reklam, należy włączyć opcję “włącz reklamy”

W praktyce nie da się precyzyjnie odpowiedzieć ile BAT otrzymasz za korzystanie z przeglądarki, ale jest to ciekawa opcja którą na pewno warto przetestować.

Tokeny BAT można sprzedaż na wielu giełdach, miedzy innymi na Bitbay, czy Binance, Aktualny kurs tutaj

Link do pobrania przeglądarki Brave – tutaj


Airdrop Coindeal – 100 CDL

Ilość tokenów do zdobycia: 100 CDL (Coindeal Token)

Co trzeba zrobić: Należy zarejestrować konto na giełdzie kryptowalut Coindeal i przejść weryfikację. Po weryfikacji konta otrzymujemy X tokenów CLD

Data zakończenia Airdropa: 12.11.2019

Odbierz darmowe 100 CDL

Informacja o Airdropie Tokena Coindeal

Airdrop Coinquista

Ilość tokenów do zdobycia: 100 CQX (Coinquista Coin)

Co trzeba zrobić: Aby otrzymać 100 CQX nalezy zarejestrować konto na giełdzie Coinquista.com. Tokeny CQX pojawią się na zweryfikowanych kontach do końca lipca 2019

Data zakończenia airdropa: 03.10.2019, do godziny 23:59 (airdrop zakończony)

Odbierz darmowe 100 CQX

Potwierdzenie otrzymania 100 darmowych Coinquista Coinów znajduje się w zakładce “Partnerzy”. Natomiast 100 CQX otrzymany na portfel, do końca lipca 2019, po przejściu weryfikacji konta.

Airdrop Blockchain Poland

Ilość tokenów w airdropie:

  • 150 BCP – za rejestrację i weryfikację
  • 150 BCP – za polecenie (można otrzymać wielokrotkość)
  • 50 BCP – za aktywność w social mediach

Adres pod którym można odebrać airdrop: platforma.bcp24.io

Termin zakończenia airdropa: 14.09.2019r.


Airdrop SwissBorg

Ilość tokenów do zdobycia: na początek 50 CHSB (SwissBorg), maksymalnie: ok. 800 CHSB

Co trzeba zrobić: Po pobraniu aplikacji ze strony Otrzymujesz po 50 CHSB za każde wykonane zadanie. Przykładowe zadania jakie można wykonywać: prawidłowo odgadywać czy cena bitcoina pójdzie w przeciągu 24h do góry czy w dół, logowanie się do aplikacji co 24 godziny, gromadzenie określonej ilości punktów.

Odbierz darmowe CHSB