Airdrop kryptowalut – darmowe kryptowaluty 2020

Poniżej znajduje się lista aktualnych airdropów i innych okazji na zdobycie darmowych kryptowalut wraz z krótkim opisem warunków jakie trzeba spełnić aby jest otrzymać:

Airdrop Arrano 100 ANO

Arrano to zdecentralizowana giełda która szykuje się do startu. Z tej okazji organizuje airdrop, w którym za prostą rejestrację (bez weryfikacji), otrzymujemy 100 ANO.

Przypomnijmy że w przypadku airdropa innej zdecentralizowanej giełdy – Uniswap, użytkownicy którzy otrzymali po 400 UNI (aktualny kurs UNI to ok. 3,5$). Oczywiście nie wiadomo ile będą warte tokeny ANO, ale ze względu na prostą rejestracje warto je odebrać.

Aby odebrać 100 Ano wystarczy:

 1. Rejestracja konta na giełdzie korzystając z zaproszenia: arrano.network
 2. Potwierdzenie adresu email.
screen strony arrano

Po rejestracji otrzymujemy potwierdzenie otrzymania 100 ANO, które od tej pory widoczne są w panelu giełdy.

Prezenty o wartości 100 000$ od Binance

Giełda Binance.com ogłosiła dziś na twitterze promocje z okazji świąt. Promocja Trwa od 14.12 do 24.12. Aby skorzystać z bonusów należy założyć konto z aktywnym kodem bonusowym: LTHFLGKT, na przykład poprzez kliknięcie w ten link.

screen przedstawiający tweeta Binance

W ramach akcji promocyjnej możemy zdobyć nagrody na kilka sposobów, między innymi:

 • 10$ za dokonanie depozytu 100$
 • 10$ za każde skuteczne zaproszenia innego użytkownika do Binance

Co kilka dni ogłaszane są kolejne bonusy do wygrania, dlatego warto śledzić social media Binance.

Co należy wiedzieć:

 • prezenty zostaną rozdane po zakończeniu akcji: 25 Grudnia 2020
 • bonusy znajdą się w zakładce “Reward Center”

Co należy zrobić oby odebrać bonusu:

 1. Zarejestrować konto z użyciem referral linku (linku referencyjnego od aktywnego użytkownika Binance).
 2. Śledzić profil Twittera (tutaj) lub Facebooka (tutaj) na którym będę ogłaszane kolejne zadania do wykonania.
screen strony Binance z zaznaczonym kodem

Crypto.com – 50$ za weryfikację i depozyt 100$ (tylko do 31.10)

Crypto.com to często polecany mobilny portfel kryptowalut, który można zintegrować z kartą płatniczą. Aby zamówić kartę należy nabyć 1000 CRO , oraz zastakować je na 6 miesięcy.

CRO to kryptowaluta Crypto.com – aktualna cena za 1000 CRO to ok. 100$. Jeżeli do końca miesiąca pobierzemy aplikację i spełnimy poniższe warunki, od razu otrzymamy 50$. Naturalnie 1000 CRO zostanie nam zwrócone po okresie stakingu (6 miesięcy).

Aby otrzymać 50$ od Crypto.com należy spełnić poniższe warunki:

 1. Pobranie aplikacji poprzez zaproszenie od innego użytkownika (możesz skorzystać z tego linka: zaproszenie do Crypto.com)
 2. Przesłanie na aplikację kryptowalut, które należy wymienić na 1000 CRO (aktualnie o wartości ok. 100$)
 3. Zamówienie karty Ruby Steel (do tego potrzebujemy 1000 CRO)

Zaraz po przejściu procesu weryfikacji (w moim przypadku było to kilka godzin od momentu wysłania dokumentów do ich zatwierdzenia), otrzymujemy kryptowalutę CRO o wartości 50$ którą możemy dowolnie dysponować.

screen aplikacji Crypto
screen aplikacji Crypto
screen aplikacji Crypto

Promocja jest aktywna tylko do 31.10.2020. Po tym terminie zmieniają się warunki.

Swissborg – do 100EUR w BTC

Aplikacja Swissborg ogłosiła promocje dla nowych klientów, dzięki której za dokonanie depozytu 50 EUR, możemy otrzymać od 1 do 100 EUR w BTC

Tak atrakcyjnego bonusa na rynku kryptowlaut dawno nie było. Pojawiały się promocje w których mogliśmy zdobyć między 25-50 EUR, ale ze względu na zainteresowanie szybko się kończyły. Pewnie i tym razem będzie podobnie, więc jeżeli zaproszenie (kliknij tutaj) jeszcze działa – warto się śpieszyć.

Czas jaki potrzebujemy za przejście poniższych kroków, od momentu zainstalowanie aplikacji do otrzymania bonusa (dostajemy go od razu po depozycie), to ok. 20 minut.

Co należy zrobić aby otrzymać bonus:

 1. Zainstalować aplikację swissborg korzystając z zaproszenia – link do zaproszenia
 2. Przejść weryfikacje i dokonać depozytu min. 50 EUR (możemy przesłać kryptowaluty o równowartości minimum 50 EUR)
 3. Odebrać nagrodę (losowa wartość od 1 do 100EUR)

Zarówno bonus jak i depozyt możemy trzymać na portfelu Swissborg i w każdej chwili wypłacić na inny portfel. Nie mamy dodatkowych warunków do spełnienia aby dokonać wypłaty środków z portfela.

Aby dokonać minimalnego depozytu 50 EUR do wyboru mamy:

 • Przelew bankowy (min. 223,54zł – po kursie: 4,47zł)
 • Dostępne kryptowaluty: min: 0.0061 BTC0.2365 ETH56.2785 USDC,

Podane wartości lepiej zawyżyć aby uniknąć sytuacji w której kurs się zmieni i dokonamy depozytu na przykład na 49,97 EUR (warunki bonusu w takiej sytuacji nie będą spełnione)

Airdrop ByBit (1000$ w nagrodach)

ByBit.com to giełda będąca bezpośrednią konkurencja dla znanej giełdy kontraktów bitmex.com. Mimo że Bitmex ma znaczą częsć rynku, ByBit widzi szanse na odebranie części rynku od bitmexa poprzez liczne w ostatnim czasie promocje i Airdropy.

Od 13.04 obowiązują nowe zasady przyznawani Airdropów w postaci USDT. Będąc nowym klientem giełdy mamy szanse na zdobycie dodatkowych środków poprzez wykonywanie zadań wartych łącznie 1000$ (im trudniejsze zadanie tym większa nagroda).

Co należy zrobić: po rejestracji jako nowy klient na stronie bybit.com (rejestracja nie wymaga weryfikacji KYC, jedynie potwierdzenie adresu email), przechodzimy do zakładki z Airdropami oraz zakładki: Promotions >Revards Hub:

Airdrop na bybit

Po przejściu do obu podstron zobaczymy aktualne zadania do wykonania za które otrzymamy określoną ilość USDT w zależności od zadania. Zadania zmieniają się co jakiś czas, oraz pojawiają się nowe, więc warto co jakiś czas zajrzeć do zakładki z airdropami:

zadania do wykonania w airdropie bybit

Przykładowe zadania jakie mamy do wykonania to:

 • Śledzenie profilu Bybit i retweet przypiętego posta (5$)
 • Dokonanie pierwszego depozytu (do 50$)
 • Wypełnienie ankiety dla klientów (5$)
 • Aktywność na giełdzie przez 10dni (5$)

Skorzystaj z Airdropa od Bybit

Darmowe 10€ od Bitpanda.com za dokonanie depozytu 25€

Ilość kryptowalut w airdropie: równowartość 10 euro

Informacje o airdropie: po spełnieniu warunków otrzymasz 10 euro które możesz wymienić na kryptowaluty: BTC, LTC, ETH, LSK, DASH lub 30 innych kryptowalut, a następnie przelać na własny portfel (zarówno 25 euro które zostały wpłacone, jak i 10 euro od Bitpanda).

Co należy zrobić: aby otrzymać 10 euro wymienne na kryptowaluty należy:

 • Założyć konto na Bitpanda.com
 • Zweryfikować konto (weryfikacja z pracownikiem bitpanda przez kamerkę internetową)
 • Dokonać depozytu w wysokości 25 euro i dokonać transakcji na minimum 25 euro.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymujemy dodatkowe 10 euro które w każdej chwili możemy wypłacić wraz z wcześniej dokonanym depozytem.

airdrop bitpanda 10 euro

Kto może wziąć udział w promocji: nowi użytkownicy z krajów dla których rejestracja jest aktualnie otwarta (w tym z Polski). Jeżeli wejdziesz na stronę bitpanda.com i przycisk rejestracji: “Get started now” (widoczny na poniższym screenie) jest dla Ciebie aktywny, to znaczy że możesz skorzystać z airdropa.

screen storny Bitpanda z zaznaczoną opcją get startet now

Tokeny Bat od Brave

Brave to nowa przeglądarka Internetowa (konkurencja dla Google Chrome, Mozilla Firefox czy Opery), która w założeniu dzieli się ze swoimi użytkownikami zyskami z oglądana reklam. Nagrodę otrzymujemy w kryptowalucie BAT (Basic Attentkion Token)

W praktyce nie da się precyzyjnie odpowiedzieć ile BAT otrzymasz za korzystanie z przeglądarki, ale jest to ciekawa opcja którą na pewno warto przetestować.

Tokeny BAT można sprzedaż na wielu giełdach, miedzy innymi na Bitbay, czy Binance (opinie o Binance), Aktualny kurs tutaj

Link do pobrania przeglądarki Brave – tutaj

Zakończone Airdorpy – archiwum aridropów które są już nieaktualne

Airdrop CoinsBit – 30 000 CNG (szacunkowa wartość: 300$)

Giełda Coinsbit (aktualnie giełda nr 10 wg CoinmarketCap) już po raz drugi przeprowadza airdrop – tym razem do zdobycia 30000 tokenów CNG z okazji 2 lat istnienia giełdy. Tokeny CNG docelowo będą używane do gry w kasynie online, które otwiera właściciel giełdy w Październiku 2020r. Tak jak w przypadku poprzedniego airdropa, po jego zakończeniu tokeny będzie można sprzedać na giełdzie Coinsbit.io.

Ilość Tokenów do zdobycia: 30 000 CNG

Data zakończenia airdropa: 20.05.2020.

Polecam szybciej zweryfikować konto, ponieważ w poprzednim airdropie Coinsbit, czas weryfikacji znacznie się wydłużył dla osób które dokonywały weryfikacji zaraz przed zakończeniem airdropa.

Jak odebrać darmowe tokeny: aby otrzymać 30 000 CNG należy:

 1. Zarejestrować i w pełni zweryfikować nowe konto na giełdzie Coinsbit.io (poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy).
 2. Subskrybowanie profilu Coinsbit: https://t.me/coinsbit_chat

Po otrzymaniu tokenów możemy je sprzedać na giełdzie Coinsbit gdy airdrop dobiegnie końca (tak również było przy poprzednim airdropie tej giełdy)

Szacunkowa wartość: 30000 CNG x 0.01$ = 300$.
Wartość taka wynika z wyceny giełdy. W poprzednim aidropie otrzymane tokeny CNB szybko wymieniłem na 188 tokenów Wawes które w tamtym momencie były warte ok. 268$ (188x 1.43$) i skutecznie wypłaciłem z giełdy:

Skorzystanie z airdropa wymaga rejestracji z linku referencyjnego: Coinsbit.io (wystraszy kliknąć na przykład w ten link – przekierowanie przez link referencyjny nastąpi automatycznie, oba linki działają tak samo, podobnie jak linki do giełdy w górnej części opisu).

Po założeniu konta otrzymamy własny link referencyjny za pomocą którego możemy zapraszać klientów do giełdy i otrzymywać kolejne 30 000 CNG za każde zweryfikowane konto z naszego linku referencyjnego.

Zakończony Airdrop Coindeal – 100 CLD

Giełda Coindeal.com z okazji jedenastych urodzin bitcoina ogłosiła 2-gi już airdrop, w którym rozda 100 000 tokenów CLD (można już nimi handlować na giełdzie Coindeal.com).

W ramach airdropa każdy może zdobyć 100 CDL i dodatkowo 11000 satoshi za polecenie.

Ile można zdobyć: 100 CDL + 0.00011BTC za polecenie

Co należy zrobić: do wykonania zadań potrzebujemy konta na twitterze i telegramie. Aby otrzymać 100 CDL:

 1. Rejestrujemy konto na coindeal.com
 2. Weryfikujemy adres email na podany przy rejestracji (podamy go później na telegramie)
 3. Wykonujemy zadania wg instrukcji bota telegrama: https://t.me/Coindealrefbot (kliknij aby połączyć się z botem)
 4. Zadania do wykonania to: Follow i retweet profilu Coindeal oraz dołączenie do grupy Coindeal na Telegramie (adresy otrzymacie po połączeniu z botem).

Za każdego znajomego którego polecimy otrzymamy 0.00011 BTC (maksymalnie do 2000 użytkowników). Dodatkowo można wygrać 0.11 BTC za największą ilość poleconych.

TIP: Po zalogowaniu na coindeal.com przejdź do zakładki “VOTE” i zagłosuj na 5 kryptowalut – otrzymasz za to dodatkowe tokeny CDL (wypłata tokenów 28.01.20), im więcej głosów (można głosować co 24 godziny), tym więcej CDL otrzymasz.

Airdrop zakończył się 31.01.2020r.

TIP: jeżeli coś nie tak w komunikacji z botem, wpisujemy: /start aby zacząć jeszcze raz.

Dodatkowa Informacja: Airdrop można połączyć z akcją giełdy: Coindeal który rozdaje 50 000 kart prepaid.

Airdrop CoinsBit – 2000 CNB (ok. 200$)

Zakończony

Ilość tokenów do zdobycia2000 CNB

Data zakończenia Airdropa: 20.12.2019 (piątek) – airdrop Zakończony

Jak odebrać darmowe tokeny: aby otrzymać 2000 CNB: należy zarejestrować konto i w pełni zweryfikować konto na giełdzie Coinsbit.io (poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy).

Szacunkowa wartość: 2000 CNB x 0,1$ = 200$

Tokeny zostaną dodane do naszego konto po zatwierdzeniu procesu weryfikacji. Szacunkowa wartość 1 CNB jest wyceniana na 0,1$ (na podstawie ceny z ICO). CNB będzie można sprzedać na giełdzie CoinsBit w momencie wyemitowania tokena: 24.12.2019 – tego dnia można sprzedać token lub wymienić go na inne kryptowaluty i przesłać na inny portfel.

Dodatkowo można zarobić po 1000 CNB za polecenie kolejnych klientów giełdy którzy przejdą pełną weryfikację konta.

Airdrop CoinsBit – 2000 CNB (ok. 200$)

Zakończony

Największa w Indiach giełda kryptowalut WazirX została niedawno przejęta przez inną giełdę: Binance. Z tej okazji WazirX rozpoczął airdrop w którym można uzyskać 100 tokenów WRX (cena ICO 1WRX: 0.1$). Token WRX ma być listowany na Binance.com, gdzie będzie można go wymienić na inne kryptowaluty.

Co należy zrobić aby otrzymać 100 WRX:

 1. Założyć konto na wazirx.com
 2. Potwierdzić email i tożsamość (może być prawo jazdy)
 3. Dokonać jednej transakcji na giełdzie (o wartości 1$)

Darmowe 33zł od Revolut

Zakończony

Co otrzymasz: 33zł które możesz wydać nie tylko na kryptowaluty, ale na dowolny cel

Co trzeba zrobić: należy skorzystać z tego zaproszenia aby założyć konto w Revolucie. Następnie zweryfikować tożsamość i dodać równowartość 50
£ (aktualnie ok. 50zł które w każdej chwili możemy przesłać z powrotem na rachunek bankowy ) za pomocą karty kredytowej lub przelewu, oraz zamówić kartę fizyczną.

Airdrop Blockchain Poland

Zakończony

Ilość tokenów w airdropie:

 • 150 BCP – za rejestrację i weryfikację
 • 150 BCP – za polecenie (można otrzymać wielokrotkość)
 • 50 BCP – za aktywność w social mediach

Adres pod którym można odebrać airdrop: platforma.bcp24.io

Termin zakończenia airdropa: 14.09.2019r. (airdrop zakończony)

Kursy kryptowalut

Grupa na FB

Grupa wsparcia na FB dla początkujących (zadaj dowolne pytanie w temacie kryptowalut)

Reklama

reklama
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram