Poniżej znajduje się lista aktualnych airdropów i innych okazji na zdobycie darmowych kryptowalut wraz z krótkim opisem warunków jakie trzeba spełnić aby jest otrzymać:


Darmowe BNB za wzięcie udziału w konkursie Binance z pulą do 1 000 000$

Kolejną okazją na zdobycie dodatkowych tokenów jest wzięcie udziału w konkursie organizowanym przez Binance futures (kontrakty na giełdzie binance.com). Do zdobycia BNB z puli do 1000000$. Zapisy do konkursy kończą się 10.04.2020

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie 10 USDT na saldo Binance Futures (oczywiście zwrotne).

Nagroda główna: 1000000$

Nagrody są dzielone w następujący sposób:

 • 10 członków zespołu z największym wolumenem otrzyma 20% puli do podziału,
 • pozostali członkowie zespołu otrzymają do podziału 50% puli, 30% puli nagrody otrzyma team leader.

Nagroda poboczna – codziennie do zdobycia: 5000$

Każdy użytkownik z balansem n koncie minimum 10 USDT (10$), bierze udział w codziennym konkursie gdzie do zbycia jest 5000$ dla 10 użytkowników z najlepszym ROI:

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział należy przejść na stronę wydarzenia i dołączyć do wybranego zespołu. Naturalnie zachęcam do zasilenia polskiego zespołu Polska [PL], ze względu na mniejszą ilość członków a więc i większą cześć tortu do podziału.

Przy okazji polecam kod rabatowy: BF10, który należy podać przy rejestracji do binance futures (obniżający prowizję o 10%).

Pula nagród w konkursie to maksymalnie 1 000 000$ i jest uzależniona od ilości osób które będą brały w niej udział. Czas na zgłoszenia jest do 10.04.2020r po czym konkurs trwa przez 2 tygodnie do 25.04.2020r.


Airdrop BrandTokens – 10 BRND

BrandTokens jest innowacyjną platformą do generowania punktów lojalnościowych takich jak Payback. Z tą kluczową różnicą że tokeny BRND (w przeciwieństwie do punktów payback), będzie można wymienić na gotówkę poprzez giełdę Tokeneo.com która jets już gotowa na listowanie tokenów:

Co należy zrobić? Rejestracja na Brandtokens jest bardzo prosta i wymaga jedynie podania imienia, nazwiska oraz adresu email. Aby otrzymać tokeny należy przejść na stronę: Brandtokens.io i wypełnić formularz (możemy założyć konto zarówno na firmę jak i na osobę fizyczną)

Po dokonaniu rejestracji – zobaczymy potwierdzenie i propozycję otrzymania dodatkowych 10 tokenów BRND za polecenie znajomego lub 100 BRND za polecenie Firmy.

Szczególnie te drugie powinny być zainteresowane usługą ponieważ za rejestrację do końca kwietnia korzystanie z Brandtokens przez firmy jest darmowe przez pierwsze pół roku (dla użytkowników zbierających punkty zawsze będzie darmowe)


Darmowe 15 euro (ok. 70zł) od Bitwala

Bitwala to niemiecki fintech wspierany przez SolarisBank, który aktualnie bardzo mocno inwestuje w rynek kryptowalut i tym samym łączy 2 światy finansów.

Bitwala przedstawia się jako bankowość przyjazna kryptowalutom, która łączy zalety obu systemów finansowych – w jednym koncie mamy zarówno konta bankowe jak i portfel kryptowalutowy.

Bitwala łączy bankowość z kryptowalutami

Na Bitwala możemy korzystać zarówno z konta bankowego (w euro) jak i portfela kryptowalut, którego dotyczy darmowe bitcoiny o wartości 15 euro.

Skorzystanie z promocji jest możliwe jedynie poprzez rejestrację w polecenia, to znaczy że musimy użyć do rejestracji linku który został wygenerowany na istniejącym już koncie: https://app.bitwala.com/r/hDHGuFC8 (wystarczy kliknąć w ten link aby skorzystać z promocji na darmowe 15 euro)

Co należy zrobić aby otrzymać darmowe 15 euro:

 1. Przechodzimy na stronę rejestracji konta w Bitwala: https://app.bitwala.com/r/hDHGuFC8 i podajemy nasze dane w kolejnych krokach (formularz jest bardzo przejrzysty i wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego).
 2. Ostatnim krokiem rejestracji konta jest weryfikacja tożsamości, poprzez rozmowę z pracownikiem banku (będziemy potrzebować do tego kamery w komputerze lub smartfonie). Tym razem zamiast przesyłać skany dokumentów pokazujemy je pracownikowi banku do kamery internetowej lub kamery w telefonie. Podczas rozmowy odpowiadamy na podstawowe pytania, a cała rozmowa trwa ok. 2-5min (rozmowa w języku angielskim lub niemieckim).
 3. Po weryfikacji tworzymy nowy portfel bitcoina i ethereum (to ważne bez tego promocja nie aktywuje się), po czym otrzymujemy potwierdzenie że zakwalifikowaliśmy się do promocji o wartości 15 euro.

TIP: dane w formularzu możemy podać i wylogować się a później wrócić i przejść samą weryfikację.

pierwszy krok rejestracji na Bitwala.com

Po utworzeniu portfela otrzymujemy 15 euro na nasze konto w Bitwala, którymi możemy swobodnie dysponować (np.: przelać na inne konto lub wymienić na kryptowaluty i wysłać na dowolny portfel). Bardziej obszerny pis całego procesu znajdziemy w artykule: darmowe 15 euro od Bitwala

Do kiedy trwa promocja: do 13.02.2020 za weryfikacje otrzymaliśmy 30 euro, po 13.02.2020 – nagroda za przejście weryfikacji i założenie portfeli wynosi 15 euro.


Airdrop CoinsBit – 30000 CNG (szacunkowa wartość: 300$)

Giełda Coinsbit (aktualnie giełda nr 5 wg CoinmarketCap) już po raz drugi przeprowadza airdrop – tym razem do zdobycia 30000 tokenów CNG z okazji 2 lat istnienia giełdy (w pierwszej edycji do zdobycia było 2000 tokenów CNB). Tokeny tak jak poprzednim razem, zostaną przydzielone na portfel giełdy, gdy airdrop się skończy.

Ilość Tokenów do zdobycia: 30 000 CNG

Jak odebrać darmowe tokeny: aby otrzymać 30000 CNG należy:

 1. Zarejestrować i w pełni zweryfikować nowe konto na giełdzie Coinsbit.io (poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy).
 2. Subskrybuj profil Coinsbit: https://t.me/coinsbit_chat

Po otrzymaniu tokenów możemy je sprzedać na giełdzie Coinsbit gdy airdrop dobiegnie końca (tak również było przy poprzednim airdropie tej giełdy)

Szacunkowa wartość: 30000 CNG x 0.01$ = 300$.
Wartość taka wynika z wyceny giełdy. W poprzednim aidropie otrzymane tokeny CNB szybko wymieniłem na 188 tokenów Wawes które są w tym momencie warte ok. 268$ (188x 1.43$) i skutecznie wypłaciłem z giełdy:

Wypłata środków z Coinsbit zgromadzonych na poprzednim airdropie

Data zakończenia airdropa: 20.05.2020, aczkolwiek polecam szybciej zweryfikować konto ponieważ w poprzednim airdropie pod koniec jego trwania, czas weryfikacji znacznie się wydłużył.

Skorzystanie z airdropa wymaga rejestracji z linku referencyjnego: Coinsbit.io (wystraszy kliknąć na przykład w ten link – przekierowanie przez link referencyjny nastąpi automatycznie, oba linki działają tak samo, podobnie jak linki do giełdy w górnej części opisu). Po założeniu konta otrzymamy własny link referencyjny za pomocą którego możemy zapraszać klientów do giełdy i otrzymywać kolejne 30 000 CNG za każde zweryfikowane konto z naszego linku referencyjnego.


Airdrop Trust Wallet – 100 TWT

Trust Wallet to jeden z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych portfeli do przechowywania bitcoina innych kryptowalut (App Store: 4.8/5 – średnia z 4700 ocen, Google Play: 4,6/5 – średnia z 17 600 ocen) .

Jeżeli przechowujesz kryptowaluty tylko na giełdach to najlepszy moment aby zainstalować własny portfel ponieważ przez najbliższe dni możesz dodatkowo otrzymać 100 tokenów TWT, które po zakończeniu airdropa możesz wymienić na bitcoina.

Ilość Tokenów do zdobycia w airdropie: 100 TWT

Co należy zrobić aby otrzymać 100 TWT: jest to chyba jeden z najprostszych do wykonania airdropów z jakim się spotkałem (bez weryfikacji dowody). Aby skorzystać z airdropa należy:

 1. Pobrać aplikację Trust Wallet korzystając z zaproszenia: https://share.trustwallet.com/01Lr5t (aplikacja dostępna na iOS i Android).
 2. Założyć nowy portfel w aplikacji.
 3. Ponownie kliknąć w powyższy link z zaproszenia ze smartfona na którym jest zainstalowany portfel.

Po ponownym kliknięciu otrzymamy potwierdzenie otrzymania airdropa:

potwierdzenie otrzymania airdropa od trust wallet
Potwierdzenie otrzymania airdropa od trust wallet

100 TWT otrzymamy na portfel Trust Wallet na początku każdego miesiąca lub gdy airdrop zostanie zakończony.

Warto wspomnieć, że Trust wallet jest oficjalnym portfelem kryptowalut jednej z największych giełd na świecie – Binance.com (więcej na ten temat)


Airdrop Tokeneo – 30 TEO

Tokeneo.com to giełda zarejestrowana w Estionii ale prowadzona przez zespół z Polski. Giełda wystartowała kilka miesięcy temu i mimo krótkiego czasu prężnie działa i aby zachęcić kolejnych klientów do rejestracji na giełdzie oferuje 30 TEO które od razu możemy wymienić na PLN, EUR, BTC lub ETH, lub trzymać je na portfelu giełdy dzięki czemu co 24 godziny otrzymamy określoną ilość innych kryptowalut dzięki systemowi teoshare.

Co należy zrobić aby otrzymać 30 TEO: po rejestracji konta na market.tokeneo.com czekają 2 etapy weryfikacji:

 • Weryfikacja tożsamości (przesłanie skanu dowodu) – nagroda: 15 TEO
 • Weryfikacja adresu (przesłanie potwierdzenia adresu) – nagroda: 15 TEO
airdrop tokeneo 30 teo
Informacja na Tokeneo.com o możliwości otrzymania 30 TEO

Za wykonanie obu powyższych etapów weryfikacji – otrzymamy łącznie 15 TEO, które jak już wcześniej wspomniano możemy od razu wymienić na giełdzie na:

 • Polski złoty,
 • Euro,
 • Bitcoina,
 • Ethereum.

Start Airdropa: giełda zaczęła oferować 30 TEO za weryfikację 25 Listopada 2019r. i aktualnie akcja trwa, ale nie mamy informacji jak długo.

Odbierz 30 TEO


Darmowe 10€ od Bitpanda.com za dokonanie depozytu 25€

Ilość kryptowalut w airdropie: równowartość 10 euro

Informacje o airdropie: po spełnieniu warunków otrzymasz 10 euro które możesz wymienić na kryptowaluty: BTC, LTC, ETH, LSK, DASH lub 30 innych kryptowalut, a następnie przelać na własny portfel (zarówno 25 euro które zostały wpłacone, jak i 10 euro od Bitpanda).

Co należy zrobić: aby otrzymać 10 euro wymienne na kryptowaluty należy:

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymujemy dodatkowe 10 euro które w każdej chwili możemy wypłacić wraz z wcześniej dokonanym depozytem.

airdrop bitpanda 10 euro
Informacja o warunkach jakie należy spełnić aby otrzymać 10 euro od Bitpanda.com

Kto może wziąć udział w promocji: nowi użytkownicy z krajów dla których rejestracja jest aktualnie otwarta (w tym z Polski). Jeżeli wejdziesz na stronę bitpanda.com i przycisk rejestracji: “Get started now” (widoczny na poniższym screenie) jest dla Ciebie aktywny, to znaczy że możesz skorzystać z airdropa.


Tokeny Bat od Brave

Brave to nowa przeglądarka Internetowa (konkurencja dla Google Chrome, Mozilla Firefox czy Opery), która w założeniu dzieli się ze swoimi użytkownikami zyskami z oglądana reklam. Nagrodę otrzymujemy w kryptowalucie BAT (Basic Attentkion Token)

aby otrzymywać BAT za oglądanie reklam, należy włączyć opcję “włącz reklamy”

W praktyce nie da się precyzyjnie odpowiedzieć ile BAT otrzymasz za korzystanie z przeglądarki, ale jest to ciekawa opcja którą na pewno warto przetestować.

Tokeny BAT można sprzedaż na wielu giełdach, miedzy innymi na Bitbay, czy Binance, Aktualny kurs tutaj

Link do pobrania przeglądarki Brave – tutaj


Zakończone Airdorpy – archiwum aridropów które są już nieaktualne

Zakończony Airdrop Coindeal – 100 CLD

Giełda Coindeal.com z okazji jedenastych urodzin bitcoina ogłosiła 2-gi już airdrop, w którym rozda 100 000 tokenów CLD (można już nimi handlować na giełdzie Coindeal.com).

W ramach airdropa każdy może zdobyć 100 CDL i dodatkowo 11000 satoshi za polecenie.

Ile można zdobyć: 100 CDL + 0.00011BTC za polecenie

Co należy zrobić: do wykonania zadań potrzebujemy konta na twitterze i telegramie. Aby otrzymać 100 CDL:

 1. Rejestrujemy konto na coindeal.com
 2. Weryfikujemy adres email na podany przy rejestracji (podamy go później na telegramie)
 3. Wykonujemy zadania wg instrukcji bota telegrama: https://t.me/Coindealrefbot (kliknij aby połączyć się z botem)
 4. Zadania do wykonania to: Follow i retweet profilu Coindeal oraz dołączenie do grupy Coindeal na Telegramie (adresy otrzymacie po połączeniu z botem).

Za każdego znajomego którego polecimy otrzymamy 0.00011 BTC (maksymalnie do 2000 użytkowników). Dodatkowo można wygrać 0.11 BTC za największą ilość poleconych.

TIP: Po zalogowaniu na coindeal.com przejdź do zakładki “VOTE” i zagłosuj na 5 kryptowalut – otrzymasz za to dodatkowe tokeny CDL (wypłata tokenów 28.01.20), im więcej głosów (można głosować co 24 godziny), tym więcej CDL otrzymasz.

Za głosowanie na kryptowaluty otrzymasz dodatkowe tokeny CDL

Airdrop zakończył się 31.01.2020r.

TIP: jeżeli coś nie tak w komunikacji z botem, wpisujemy: /start aby zacząć jeszcze raz.

Dodatkowa Informacja: Airdrop można połączyć z akcją giełdy: Coindeal który rozdaje 50 000 kart prepaid.


Airdrop CoinsBit – 2000 CNB (ok. 200$)

Zakończony

Ilość tokenów do zdobycia: 2000 CNB

Data zakończenia Airdropa: 20.12.2019 (piątek) – airdrop Zakończony

Jak odebrać darmowe tokeny: aby otrzymać 2000 CNB: należy zarejestrować konto i w pełni zweryfikować konto na giełdzie Coinsbit.io (poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy).

Szacunkowa wartość: 2000 CNB x 0,1$ = 200$

Tokeny zostaną dodane do naszego konto po zatwierdzeniu procesu weryfikacji. Szacunkowa wartość 1 CNB jest wyceniana na 0,1$ (na podstawie ceny z ICO). CNB będzie można sprzedać na giełdzie CoinsBit w momencie wyemitowania tokena: 24.12.2019 – tego dnia można sprzedać token lub wymienić go na inne kryptowaluty i przesłać na inny portfel.

Dodatkowo można zarobić po 1000 CNB za polecenie kolejnych klientów giełdy którzy przejdą pełną weryfikację konta.


Airdrop WazirX (Binance)

Zakończony

Największa w Indiach giełda kryptowalut WazirX została niedawno przejęta przez inną giełdę: Binance. Z tej okazji WazirX rozpoczął airdrop w którym można uzyskać 100 tokenów WRX (cena ICO 1WRX: 0.1$). Token WRX ma być listowany na Binance.com, gdzie będzie można go wymienić na inne kryptowaluty.

airdrop 100 WRX

Co należy zrobić aby otrzymać 100 WRX:

 1. Założyć konto na wazirx.com
 2. Potwierdzić email i tożsamość (może być prawo jazdy)
 3. Dokonać jednej transakcji na giełdzie (o wartości 1$)

Darmowe 33zł od Revolut

Zakończony

Co otrzymasz: 33zł które możesz wydać nie tylko na kryptowaluty, ale na dowolny cel

Co trzeba zrobić: należy skorzystać z tego zaproszenia aby założyć konto w Revolucie. Następnie zweryfikować tożsamość i dodać równowartość 50
£ (aktualnie ok. 50zł które w każdej chwili możemy przesłać z powrotem na rachunek bankowy ) za pomocą karty kredytowej lub przelewu, oraz zamówić kartę fizyczną.

Revolut zaznacza że weryfikacja może zając do 7 dni. Akcja promocyjna dostępna jest tylko dla nowych użytkowników którzy nie mieli konta Revolut.

Komentarz: nie jest to może super deal, ale jeżeli planowałeś założyć konto w revolucie (co ostatnio dosyć popularne), to w tym przypadku otrzymasz dodatkowe 33zł.

Data zakończenia promocji: 08.11.2019 (airdrop zakończony)

Link to zaproszenia – tutaj


Airdrop Coindeal – 100 CDL

Zakończony

Ilość tokenów do zdobycia: 100 CDL (Coindeal Token)

Co trzeba zrobić: Należy zarejestrować konto na giełdzie kryptowalut Coindeal i przejść weryfikację. Po weryfikacji konta otrzymujemy X tokenów CLD

Data zakończenia Airdropa: 12.11.2019 (airdrop zakończony)

Odbierz darmowe 100 CDL

Informacja o Airdropie Tokena Coindeal

Airdrop Coinquista

Zakończony

Ilość tokenów do zdobycia: 100 CQX (Coinquista Coin)

Co trzeba zrobić: Aby otrzymać 100 CQX nalezy zarejestrować konto na giełdzie Coinquista.com. Tokeny CQX pojawią się na zweryfikowanych kontach do końca lipca 2019

Data zakończenia airdropa: 03.10.2019, do godziny 23:59 (airdrop zakończony)

Odbierz darmowe 100 CQX

Potwierdzenie otrzymania 100 darmowych Coinquista Coinów znajduje się w zakładce “Partnerzy”. Natomiast 100 CQX otrzymany na portfel, do końca lipca 2019, po przejściu weryfikacji konta.

Airdrop Blockchain Poland

Zakończony

Ilość tokenów w airdropie:

 • 150 BCP – za rejestrację i weryfikację
 • 150 BCP – za polecenie (można otrzymać wielokrotkość)
 • 50 BCP – za aktywność w social mediach

Adres pod którym można odebrać airdrop: platforma.bcp24.io

Termin zakończenia airdropa: 14.09.2019r. (airdrop zakończony)