Giełda Binance nie zwalnia tempa. Po wprowadzeniu dźwigni i pożyczek w kryptowalutach, tym razem wykonała ukłon w stronę nowych klientów: wprowadziła możliwość skorzystania z kodu rabatowego który uprawnia do dożywotniego zmniejszenia prowizji za korzystanie z giełdy o 10%.

Aby skorzystać z kodu należy w polu ID polecającego (lub Referral ID – w języku angielskim) podać odpowiedni kod, który uprawnia do obniżenia prowizji na przyszłe zlecenia.

Kody rabatowe Binance:

Kod rabatowy Binance i o tym jak z niego skorzystać w poniższej instrukcji:

Binance – kod rabatowy: MPRHZ4VC

Aby skorzystać z kodu rabatowego należy przejść na stronę rejestracji i upewnić się, że w polu “Referral ID/ID Polecającego (optional” znajduje się kod rabatowy: MPRHZ4VC

Potwierdzeniem, że kod jest prawidłowy jest komunikat: “Your commission kickback rate 10%”, lub w wersji polskiej: “Prowizja zwrotna dla zaproszonych znajomych: 10%”

kod rabatowy Binance

Kto może skorzystać z kodu rabatowego w Binance?

Kod może wygenerować tylko osoba która ma już konto w Binance. I każdy taki klient giełdy, ma możliwość zaproszenia dowolnej osoby do Binance poprzez zaproponowanie jej obniżki prowizji: 5% lub 10%. W przypadku kodu MPRHZ4VC który wpiszemy w pole ID Polecającego – otrzymamy wyższy rabat czyli 10%.

Ponieważ mam już konto i mogę wygenerować kod – zostawiam go Wam aby każdy mógł z niego skorzystać. Jeżeli aktywnie będziesz korzystać z giełdy również ja otrzymam premie od Binance za skuteczne zaproszenie kolejnego użytkownika (win-win).

Kod rabatowy do Binance.com: MPRHZ4VC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *