Bitget - bonus za rejestrację (2023)

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 24 sierpnia 2023
ikona autora biały
bitget bonus za rejestrację

Giełdy kryptowalut często oferują bonus za rejestrację, aby zachęcić użytkowników do założenia konta. Podobnie jest w przypadku giełdy Bitget. Platforma ta oferuje naprawdę ciekawy bonus i to zupełnie za darmo. Jedyne co trzeba zrobić to w odpowiednim polu wpisać kod: 65ld4655. W dzisiejszym artykule rozkładamy bonus za rejestrację Bitget na czynniki pierwsze. Najpierw wyjaśniamy co można otrzymać, a następnie pokazujemy jak przejść cały proces krok po kroku!

Jaki bonus za rejestrację oferuje Bitget?

Bitget ma całkiem ciekawy pakiet powitalny. Każdy nowy użytkowników, który podczas rejestracji poda kod 65ld4655 może otrzymać zupełnie za darmo bonus w wysokości:

  • 3 USD - za rejestrację
  • 50 USD - aby dostać taki bonus musimy przekroczyć wolumen 100 000 USD w ramach handlu kontraktami futures.
  • 50 USD (kolejne) - otrzymujemy kolejny taki bonus za wolumen 100 000 USD w copy tradingu.
  • 60 USD i 50 USD - za handel spot również możemy otrzymać darmowe środki. W przypadku przekroczenia granicy 1000 USD dostaniemy 50 dolarów i kolejne, gdy nasz wolumen przekroczy 10 000 USD. Za jeszcze wyższe wolumeny i wpłaty możemy otrzymać maksymalnie 4000 USD w bonusie za rejestrację.

Warto jednak zaznaczyć, że powyższe bonusy to nie są realne kryptowaluty, a jedynie vouchery, które obniżają opłaty. Niemniej jednak zaoszczędzone w ten sposób środki możemy śmiało zainwestować w tokeny na giełdzie spot, np. w Bitcoina.

Bonus Bitget - jak go odebrać?

Aby odebrać bonus za rejestrację Bitget, musimy wykonać kilka kroków. Oto one:

Najpierw zakładamy konto na www.bitget.com podając kod 65ld4655 i przechodzimy weryfikację.

bitget bonus
Bonus Bitget za rejestrację: aby go odebrać upewnij się że jest aktywny kod

Następnie wpłacamy środki jedną z dostępnych metod płatności. Aby to zrobić wystarczy, że klikniemy Wpłać i będziemy postępować według zamieszczonych instrukcji.

wpłata na bitget aby odebrać bonus

Ostatnim krokiem jest handel. Aby go rozpocząć wchodzimy w interesującą nam opcję w górnym menu i otwieramy pozycje.

handel na bitget - jak odebrać bonus bitget

Podsumowanie

Bitget oferuje całkiem spory i ciekawy bonus w porównaniu do konkurencji. Niemniej jednak środki, które dostajemy to jedynie vouchery na opłaty, a nie faktyczne kryptowaluty. Wciąż możemy zaoszczędzone w ten sposób środki przeznaczyć na coś innego niż uiszczanie prowizji. Sam Bitget to ciekawa giełda oferująca naprawdę unikatowe funkcje, więc warto posiadać na niej konto - tym bardziej, że platforma oferuje bonus za rejestrację.

Bitget bonus - najczęściej zadawane pytania

Jaki bonus oferuje giełda Bitget?

Bitget oferuje nawet do 4000 USD w bonusie w zależności od naszych wpłat oraz wolumenu obrotu.

Czy warto posiadać konto na Bitget?

Tak, Bitget to ciekawa giełda oferująca ciekawe funkcje, np. copy trading. Bezapelacyjnie warto na niej posiadać konto - zwłaszcza, że daje bonus za rejestrację oraz nie wymaga weryfikacji KYC.

Czy da się wypłacić bonus Bitget od razu?

Bonus Bitget jest przyznawany w formie voucherów obniżających prowizje. Niemniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydać w ten sposób zaoszczędzone środki na coś zupełnie innego.

Mam już konto Bitget - czy wciąż mogę odebrać bonus?

Jeśli nie przeszedłeś weryfikacji to tak. Jeśli masz ten etap za sobą, możesz odebrać bonus tylko zakładając drugie konto. Konta tego jednak już nie zweryfikujesz.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram