SOL i SHIB rosną o 12%, Bitcoin odzyskuje 62 000 USD

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 1 listopada 2021
ikona autora biały
rynek kryptowalut co wydarzyło się w ostatnim tygodniu

Po kolejnym spadku ceny poniżej 60 000 USD, bitcoin ponownie przeszedł do ofensywy i wzrósł do 62 000 dolarów. Niektóre altcoiny, takie jak Polkadot, Solana i Shiba Inu, również odnotowały imponujące 24-godzinne zyski, a SOL zbliżył się nawet do swojego ATH.

Bitcoin odzyskuje 60 000 USD

Ostatnie kilka dni nie poszło zbyt dobrze dla głównej kryptowaluty, mimo że udało jej się niemal natychmiastowo odzyskać równowagę po czwartkowym nagłym załamaniu do poziomu 58 500 USD.

Skoczyła ona wówczas powyżej 62 000 USD, a dzień później próbowała nawet swoich sił na poziomie 63 000 USD, jednak bezskutecznie. Byki przechwyciły ten ruch i zepchnęły monetę na południe, co zaowocowało niedzielnym spadkiem do 60 000 USD.

Bitcoin spadł nawet poniżej tej upragnionej linii, osiągając dzienny dołek na poziomie 59 500 USD kilka godzin temu. Jednak byki w tym momencie wkroczyły do akcji i poprowadziły kryptowalutę w górę. BTC zyskał prawie 3 000 dolarów wartości i dotknął 62 500 dolarów, zanim cofnął się nieznacznie do obecnego poziomu około 62 000 dolarów.

Kapitalizacja rynkowa Bitcoina powróciła powyżej 1,150 biliona dolarów, podczas gdy dominacja nad altcoinami utrzymuje się na poziomie 44%.

SOL i SHIB odnotowują dwucyfrowe zyski

Większość altcoinów jest dziś również w zielonych barwach. Ethereum spadło wczoraj do poziomu 4200 usd, ale skromny wzrost w skali 24 godzin spowodował powrót powyżej 4300 dolarów.

Binance Coin wzrósł o 2% w ciągu dnia i jest notowany na poziomie 530 dolarów. Prawie 3% wzrost Cardano spowodował zwiększenie wartości ADA do 2 dolarów. Wększe zyski można zaobserwować w przypadku Dogecoina (5%), Terra (2,5%), Avalanche (3%), Chainlink (3,5%) i Litecoina (3%).

Polkadot wzrósł o 6% i obecnie handluje powyżej 44 USD. Solana i Shiba Inu to projekty najbardziej radzące sobie z altów o większej kapitalizacji. SOL wzrósł o prawie 12% do 210 USD. Oznacza to, że teraz znajduje się już blisko ATH.

SHIB wzrósł o podobny procent i handluje powyżej 0,000073 USD. W ten sposób SHIB potwierdził swoją pozycję nad Dogecoinem jako największa moneta meme.

Większe wahania widoczne są w przypadku Qtum (36%), THORChain (24%), Holo (21%), Dogelon Mars (18%), XDC Network (16%), OMG Network (11%), The Graph (11%) oraz Huobi Token (10%).

Kapitalizacja rynku kryptowalut wzrosła o około 50 miliardów dolarów w ciągu jednego dnia i obecnie wynosi 2,650 biliona dolarów.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram