kryptowaluty 2 - logo

Konsolidacja Bitcoina trwa, Avalanche dotknął 100 USD

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 14 listopada 2021
ikona autora biały
rynek kryptowalut co wydarzyło się w ostatnim tygodniu

Po kilku ostatnich dniach zwiększonej zmienności, bitcoin uspokoił się w okolicach 64 000 USD. Większość alternatywnych monet również pozostaje w nietypowej stagnacji w skali 24-godzinne. Wyjątkiem jest Avalanche, który weszedł na ścieżkę wzrostową i zarejestrował nowe ATH.

Konsolidacja Bitcoina trwa nadal

Ostatni tydzień był całkiem udany dla głównej kryptowaluty, ponieważ odbiła się ona od poziomu 60 000 USD i ustanowiła nowe rekordy. We wtorek przebiła październikowy szczyt na poziomie 67 000 USD, a dzień później zrobiła to jeszcze raz, z najnowszym ATH na poziomie 69 000 USD.

Jednakże, nie mógł on dalej podążać na północ. Wręcz przeciwnie, spadł o 6 000 USD w ciągu jednego dnia i znalazł się poniżej 63 000 USD.

Aktywo początkowo odbiło się i odzyskało 65 000 USD, zanim kolejny spadek cen doprowadził je do tygodniowego minimum na poziomie nieco ponad 62 000 USD.

Od tego czasu BTC odzyskał trochę gruntu i dotknął 65 000 USD kilka godzin temu. Nie udało się jednak tam utrzymać, a kolejne wycofanie doprowadziło go do poziomu nieco ponad 64 000 USD.

Kapitalizacja rynkowa Bitcoina ponownie przekroczyła 1,2 biliona dolarów, podczas gdy dominacja nad altcoinami utrzymuje się na poziomie 43%.

Altcoiny pozostają spokojne: AVAX nowe ATH

Większość altcoinów od wczoraj pozostaje spokojna. Ethereum straciło niewielką część swojej wartości w USD i spadło do poziomu nieco poniżej 4 600 USD. Cardano i Ripple odnotowały podobne spadki cen i handlują odpowiednio po 2,03 USD i 1,18 USD.

Dla kontrastu, Binance Coin wzrósł o 2% do 640 USD, Polkadot jest na poziomie 46 USD, podczas gdy 2,3% skok z Shiba Inu napędził popularną monetę meme do 0,000053 USD.

Solana, Dogecoin i Terra odnotowały bardziej znaczące zyski - około 4% każdy. W rezultacie SOL osiąga poziom 235 dolarów, DOGE 0,27 dolara, a LUNA przekracza 51 dolarów.

Avalanche odnotował największy wzrost spośród altów o większej kapitalizacji. 11% wzrost z AVAX oznacza nowy rekord wszech czasów dla tokena, który dzisiaj osiągnął poziom 100 USD.

IoTeX (24%), KuCoin Token (13%) i Loopring (11%) są również członkami klubu dwucyfrowych skoków cenowych. Z kolei Decentraland, LEO i Mina straciły podobne wartości procentowe w ciągu jednego dnia.

Kapitalizacja rynku kryptowalut również znajduje się na podobnym poziomie w porównaniu z dniem wczorajszym i wynosi około 2,950 biliona dolarów.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Rynek kryptowalut traci 200 mld USD ze względu na obawy COVID-19

Nowy wariant COVID-19 pochodzący z RPA sprowadził wszystkie rynki finansowe na południe. Podczas gdy kontrakty terminowe na najbardziej znaczące indeksy giełdowe na świecie spadły, przestrzeń kryptowalutowa doświadczyła ogromnej korekty. Bitcoin spadł do sześciotygodniowego minimum, podczas gdy niektóre altcoiny odnotowały dwucyfrowe spadki cen. Bitcoin i globalne rynki tąpnęły Podstawowa kryptowaluta była wczoraj na drodze do 60 […]

Według Grayscale sektor metawersum będzie wart bilion dolarów

Metaverse to zupełnie nowy paradygmat, który toruje drogę dla kolejnej ekscytującej granicy inwestycyjnej. Grayscale Investments, największa na świecie firma zajmująca się zarządzaniem aktywami cyfrowymi, uważa, że w ciągu najbliższych kilku lat wartość tej branży przekroczy 1 bilion dolarów. Według najnowszego raportu badawczego firmy zatytułowanego "The Metaverse, Web 3.0 Virtual Cloud Economies", przy obecnym tempie, ma […]

eToro wycofuje ADA i TRX dla klientów z USA, powołując się na obawy regulacyjne.

Popularna izraelska platforma transakcyjna eToro, ogłosiła niedawno, że wycofa Cardano (ADA) i Tron (TRX) dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. eToro wycofuje ADA i TRX od 26 grudnia Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu opublikowanym w środę przez firmę, zmiany wejdą w życie od 26 grudnia. Firma jako część swojego rozumowania podała "względy biznesowe w zmieniającym […]

Bitcoin odzyskuje 55 tys. dolarów. Elrond (EGLD) przekracza 500 USD

W ciągu kolejnych zmiennych 24 godzin, bitcoin wzrósł o prawie 3000 dolarów w kilka minut. Następnie skierował się energicznie na południe, by ponownie przetestować 55 000 dolarów. Podczas gdy większość altcoinów jest na czerwono w skali dziennej, CRO i EGLD kontynuują swoje imponujące wzrosty. Dzika 24-godzinna jazda Bitcoina Po zeszłotygodniowych spadkach cen, bitcoin rozpoczął odrabianie […]

Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD. Rynki kryptowalut tracą 100 mld w dzień

Po pozytywnym weekendzie, bitcoin został odrzucony na poziomie 60 000 dolarów i spadł o kilka tysięcy dolarów do 57 000 USD. Większość altcoinów również handluje na czerwono, z wyjątkiem CRO i Elrond. Oba projekt odnotowały bowiem nowe rekordy wszechczasów. Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD W ciągu kilku ostatnich dni bitcoin cały czas tracił na […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram