Konsolidacja Bitcoina trwa, Avalanche dotknął 100 USD

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 14 listopada 2021
ikona autora biały
rynek kryptowalut co wydarzyło się w ostatnim tygodniu

Po kilku ostatnich dniach zwiększonej zmienności, bitcoin uspokoił się w okolicach 64 000 USD. Większość alternatywnych monet również pozostaje w nietypowej stagnacji w skali 24-godzinne. Wyjątkiem jest Avalanche, który weszedł na ścieżkę wzrostową i zarejestrował nowe ATH.

Konsolidacja Bitcoina trwa nadal

Ostatni tydzień był całkiem udany dla głównej kryptowaluty, ponieważ odbiła się ona od poziomu 60 000 USD i ustanowiła nowe rekordy. We wtorek przebiła październikowy szczyt na poziomie 67 000 USD, a dzień później zrobiła to jeszcze raz, z najnowszym ATH na poziomie 69 000 USD.

Jednakże, nie mógł on dalej podążać na północ. Wręcz przeciwnie, spadł o 6 000 USD w ciągu jednego dnia i znalazł się poniżej 63 000 USD.

Aktywo początkowo odbiło się i odzyskało 65 000 USD, zanim kolejny spadek cen doprowadził je do tygodniowego minimum na poziomie nieco ponad 62 000 USD.

Od tego czasu BTC odzyskał trochę gruntu i dotknął 65 000 USD kilka godzin temu. Nie udało się jednak tam utrzymać, a kolejne wycofanie doprowadziło go do poziomu nieco ponad 64 000 USD.

Kapitalizacja rynkowa Bitcoina ponownie przekroczyła 1,2 biliona dolarów, podczas gdy dominacja nad altcoinami utrzymuje się na poziomie 43%.

Altcoiny pozostają spokojne: AVAX nowe ATH

Większość altcoinów od wczoraj pozostaje spokojna. Ethereum straciło niewielką część swojej wartości w USD i spadło do poziomu nieco poniżej 4 600 USD. Cardano i Ripple odnotowały podobne spadki cen i handlują odpowiednio po 2,03 USD i 1,18 USD.

Dla kontrastu, Binance Coin wzrósł o 2% do 640 USD, Polkadot jest na poziomie 46 USD, podczas gdy 2,3% skok z Shiba Inu napędził popularną monetę meme do 0,000053 USD.

Solana, Dogecoin i Terra odnotowały bardziej znaczące zyski - około 4% każdy. W rezultacie SOL osiąga poziom 235 dolarów, DOGE 0,27 dolara, a LUNA przekracza 51 dolarów.

Avalanche odnotował największy wzrost spośród altów o większej kapitalizacji. 11% wzrost z AVAX oznacza nowy rekord wszech czasów dla tokena, który dzisiaj osiągnął poziom 100 USD.

IoTeX (24%), KuCoin Token (13%) i Loopring (11%) są również członkami klubu dwucyfrowych skoków cenowych. Z kolei Decentraland, LEO i Mina straciły podobne wartości procentowe w ciągu jednego dnia.

Kapitalizacja rynku kryptowalut również znajduje się na podobnym poziomie w porównaniu z dniem wczorajszym i wynosi około 2,950 biliona dolarów.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Cztery osoby miały niemal całkowitą kontrolę nad Tether Holdings w 2018 r.

Jeśli wierzyć źródłom The Wall Street Journal, tylko cztery osoby miały pełną kontrolę nad firmą Tether Holdings w 2018 roku. Śledztwo prowadzone przez nowojorskiego prokuratora generalnego i Commodity Futures Trading Commission (CFTC) w sprawie Tether Holdings w 2021 roku, ujawniło nieznaną wcześniej strukturę własnościową emitenta stablecoinów. Udziały w Tether Według dokumentów, Tether został zbudowany przez […]

Charlie Munger powtarza, że USA powinny zakazać Bitcoina

Charlie Munger, wiceprezes Berkshire Hathaway i prawa ręka Warrena Buffetta, powtórzył swoje stanowisko przeciwko Bitcoinowi i całej branży kryptowalut. Tym razem amerykański inwestor miliarder wezwał rząd Stanów Zjednoczonych do zakazania wszystkich kryptowalut, ponieważ z pewnością spowodują one więcej szkód niż pożytku. Munger atakuje ponownie W opinii opublikowanej w mediach głównego nurtu, Wall Street Journal (WSJ), […]

FTX miał jeszcze 1,4 mld USD w gotówce na koniec 2022 roku

Bankrutujący obecnie FTX miał jeszcze w bilansie na koniec 2022 roku 1,4 mld dolarów w gotówce. Tak wynika z nowej aktualizacji dotyczącej kondycji finansowej platformy giełdowej. Ta kwota jest o około 19 procent wyższa od 1,2 miliarda dolarów, o których wcześniej mówiono w listopadzie 2022 roku, w momencie złożenia przez FTX wniosku o upadłość. 260 […]

Te osoby ze świata krypto (nie)kupują własne akcje

W branży kryptowalutowej można kupić nie tylko kryptowaluty, ale także akcje spółek działających w tym sektorze. Niestety, te firmy również cierpią z powodu rynku niedźwiedzia. Topowi ludzie w niektórych firmach już zrezygnowali z mentalności HODL. Inni rzeczywiście kupują. Na razie są to mało zróżnicowane akcje. Przecież, żeby je łatwo i publicznie sprzedać, musi to być […]

Trudność kopania bitcoina osiąga ATH

Górnicy włączają coraz więcej maszyn. To popchnętło wskaźnik trudności wydobycia nowych Bitcoinów do najwyższego punktu w historii. W niedzielę po kolejnym przeliczeniu trudność kopania wzrosła o 4,68 proc. Trudność kopania ATH Poniższy wykres pokazuje jak zmieniał się poziom trudności Bitcoina na przestrzeni lat. Jest on dostosowywany co dwa tygodnie: jeśli w tym okresie górnicy dostarczyli […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram