Konsolidacja Bitcoina trwa, Avalanche dotknął 100 USD

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 14 listopada 2021
ikona autora biały
rynek kryptowalut co wydarzyło się w ostatnim tygodniu

Po kilku ostatnich dniach zwiększonej zmienności, bitcoin uspokoił się w okolicach 64 000 USD. Większość alternatywnych monet również pozostaje w nietypowej stagnacji w skali 24-godzinne. Wyjątkiem jest Avalanche, który weszedł na ścieżkę wzrostową i zarejestrował nowe ATH.

Konsolidacja Bitcoina trwa nadal

Ostatni tydzień był całkiem udany dla głównej kryptowaluty, ponieważ odbiła się ona od poziomu 60 000 USD i ustanowiła nowe rekordy. We wtorek przebiła październikowy szczyt na poziomie 67 000 USD, a dzień później zrobiła to jeszcze raz, z najnowszym ATH na poziomie 69 000 USD.

Jednakże, nie mógł on dalej podążać na północ. Wręcz przeciwnie, spadł o 6 000 USD w ciągu jednego dnia i znalazł się poniżej 63 000 USD.

Aktywo początkowo odbiło się i odzyskało 65 000 USD, zanim kolejny spadek cen doprowadził je do tygodniowego minimum na poziomie nieco ponad 62 000 USD.

Od tego czasu BTC odzyskał trochę gruntu i dotknął 65 000 USD kilka godzin temu. Nie udało się jednak tam utrzymać, a kolejne wycofanie doprowadziło go do poziomu nieco ponad 64 000 USD.

Kapitalizacja rynkowa Bitcoina ponownie przekroczyła 1,2 biliona dolarów, podczas gdy dominacja nad altcoinami utrzymuje się na poziomie 43%.

Altcoiny pozostają spokojne: AVAX nowe ATH

Większość altcoinów od wczoraj pozostaje spokojna. Ethereum straciło niewielką część swojej wartości w USD i spadło do poziomu nieco poniżej 4 600 USD. Cardano i Ripple odnotowały podobne spadki cen i handlują odpowiednio po 2,03 USD i 1,18 USD.

Dla kontrastu, Binance Coin wzrósł o 2% do 640 USD, Polkadot jest na poziomie 46 USD, podczas gdy 2,3% skok z Shiba Inu napędził popularną monetę meme do 0,000053 USD.

Solana, Dogecoin i Terra odnotowały bardziej znaczące zyski - około 4% każdy. W rezultacie SOL osiąga poziom 235 dolarów, DOGE 0,27 dolara, a LUNA przekracza 51 dolarów.

Avalanche odnotował największy wzrost spośród altów o większej kapitalizacji. 11% wzrost z AVAX oznacza nowy rekord wszech czasów dla tokena, który dzisiaj osiągnął poziom 100 USD.

IoTeX (24%), KuCoin Token (13%) i Loopring (11%) są również członkami klubu dwucyfrowych skoków cenowych. Z kolei Decentraland, LEO i Mina straciły podobne wartości procentowe w ciągu jednego dnia.

Kapitalizacja rynku kryptowalut również znajduje się na podobnym poziomie w porównaniu z dniem wczorajszym i wynosi około 2,950 biliona dolarów.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Aktualizacja Vasil aktywowana w mainnecie Cardano

Po kilku opóźnieniach w czerwcu i lipcu, w końcu zadebiutowała aktualizacja Cardano Vasil. Natywna kryptowaluta projektu zareagowała na te wieści wzrostem ceny. Aktualizacja jest określana jako najbardziej znacząca dla wspieranego przez IOG blockchaina od czasu wdrożenia smart kontraktów rok temu. Zespół IOG ogłosił na Twitterze, że hard fork Vasil został pomyślnie wdrożony o 21:44:00 UTC […]

Szef JPMorgan nazywa kryptowaluty "zdecentralizowanymi schematami Ponziego"

Kryptowaluty to "zdecentralizowane schematy Ponziego", ale technologia blockchain ma potencjał. Taką opinię wyraził Jamie Dimon, szef konglomeratu finansowego JPMorgan, podczas przesłuchania Komisji Usług Finansowych amerykańskiej Izby - podaje Business Insider. Jestem wielkim sceptykiem co do cyfrowych tokenów, które nazywacie walutą, szczególnie bitcoina. Są to zdecentralizowane schematy Ponziego i pojęcie, że ktokolwiek korzysta z tego jest […]

Chiny rozszerzą testy cyfrowego juana na cztery prowincje

Chińskie prowincje Sichuan, Hebei, Jiangsu i Guangdong rozpoczną testy cyfrowego juana (e-CNY). Takie informacje podał dziennik South China Morning Post, powołując się na zastępcę gubernatora banku centralnego Fan Yifei. Urzędnik określił program jako "ważną infrastrukturę ery cyfrowej". Nie określił jednak terminu rozszerzenia geografii testów. Chiny testują cyfrowego juana już od trzech lat. Pod koniec 2021 […]

Vitalik Buterin dzieli się swoją wizją protokołów "warstwy 3"

Ethereum (ETH) w chwili pisania tego tekstu przetwarza średnio 15 transakcji na sekundę. Aby zwiększyć skalowalność, opracowano kilka rozwiązań warstwy 2, np. Optimism. Są to protokoły zbudowane jako druga warstwa na szczycie Ethereum. Założyciel Ethereum, Vitalik Buterin, oczekuje, że rozwiązania warstwy trzeciej przyjmą zupełnie inną funkcję. Czym są rozwiązania warstwy 3? Buterin podzielił się swoimi […]

Rynek kryptowalut krwawi. Kurs BTC poniżej 19 000 USD

Co za fatalny początek tygodnia! Bitcoin spada o 7%, a Ethereum traci aż 10%. I to nie są wyjątki. Praktycznie cały rynek kryptowalut jest dziś na czerwono. To może być burzliwy tydzień. W ubiegłym tygodniu ogłoszono, że inflacja w USA była wyższa niż oczekiwano. Już w tą środę 21 września Fed zdecyduje o ile punktów […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram