kryptowaluty 2 - logo

Ripple pomoże firmom finansowym oferować usługi handlu kryptowalutami

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 11 listopada 2021
ikona autora biały
sec-vs-ripple-1

Firma blockchain z siedzibą w San Francisco, Ripple, ogłosiła niedawno, że uruchomi produkt, który pozwoli firmom świadczącym usługi finansowe zaoferować swoim klientom dostęp do handlu kryptowalutami.

Ripple Liquidity Hub

W oficjalnym poście na blogu firma zauważyła, że nowy produkt, nazwany "Ripple Liquidity Hub", zapewni klientom korporacyjnym dostęp do aktywów cyfrowych od szerokiej gamy dostawców, w tym animatorów rynku, giełd i pozagiełdowych biur handlowych.

Usługa ta będzie wykorzystywać inteligentne kierowanie zleceń, aby zapewnić klientom korporacyjnym dostęp do aktywów cyfrowych po najlepszych możliwych stawkach na rynku.

Ogłoszenie ujawniło również, że Liquidity Hub początkowo zapewni wsparcie dla sześciu najbardziej znaczących kryptowalut w branży, z kolejnymi aktywami cyfrowymi, które mają zostać dodane z czasem.

Pierwsze sześć monet to Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC) i oczywiście Ripple (XRP).

Firma zajmująca się blockchainem zaznaczyła, że dostępność tych cyfrowych aktywów będzie jednak zależała od lokalizacji geograficznych.

Komentując nowy rozwój, Asheesh Birla, dyrektor generalny w RippleNet powiedział:

Doskonale znamy potrzebę łatwego i efektywnego zarządzania płynnością. Kryptowaluty i instytucje finansowe są osadzone w naszym DNA. Tak więc, jest to całkowicie zrozumiałe, że przygotowując się do świata kryptowalut, nasi klienci chcieliby mieć dostęp do tego samego zaufanego, kompleksowego sklepu do kupowania, sprzedawania i posiadania aktywów kryptowalutowych, które napędzały naszą własną szeroką pracę z instytucjami finansowymi.

Rozpoczęcie działalności w przyszłym roku

Zgodnie z ogłoszeniem, Ripple doda dodatkowe funkcje do Liquidity Hub, w tym staking i kilka funkcji generujących dochód.

Birla zauważył, że infrastruktura dla Ripple Liquidity Hub jest już w większości skończona. Usługa jest obecnie w fazie przedpremierowej i oczekuje się, że zostanie uruchomiona na początku 2022 roku.

Pierwszym partnerem dla wersji alfa produktu jest Coinme, pierwszy amerykański licencjonowany dostawca bitomatów.

Ripple Vs SEC Bitwa prawna trwa nadal

W międzyczasie Ripple jest nadal w ciągłej bitwie prawnej z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Regulator zarzucił firmie i jej kierownictwu zebranie ponad 1,3 miliarda dolarów w nieautoryzowanej ofercie papierów wartościowych.

Chociaż w zeszłym miesiącu pojawił się fałszywy raport twierdzący, że sprawa SEC vs Ripple jest zakończona, Ripple nadal nie zawarł ugody z organem nadzoru finansowego.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Rynek kryptowalut traci 200 mld USD ze względu na obawy COVID-19

Nowy wariant COVID-19 pochodzący z RPA sprowadził wszystkie rynki finansowe na południe. Podczas gdy kontrakty terminowe na najbardziej znaczące indeksy giełdowe na świecie spadły, przestrzeń kryptowalutowa doświadczyła ogromnej korekty. Bitcoin spadł do sześciotygodniowego minimum, podczas gdy niektóre altcoiny odnotowały dwucyfrowe spadki cen. Bitcoin i globalne rynki tąpnęły Podstawowa kryptowaluta była wczoraj na drodze do 60 […]

Według Grayscale sektor metawersum będzie wart bilion dolarów

Metaverse to zupełnie nowy paradygmat, który toruje drogę dla kolejnej ekscytującej granicy inwestycyjnej. Grayscale Investments, największa na świecie firma zajmująca się zarządzaniem aktywami cyfrowymi, uważa, że w ciągu najbliższych kilku lat wartość tej branży przekroczy 1 bilion dolarów. Według najnowszego raportu badawczego firmy zatytułowanego "The Metaverse, Web 3.0 Virtual Cloud Economies", przy obecnym tempie, ma […]

eToro wycofuje ADA i TRX dla klientów z USA, powołując się na obawy regulacyjne.

Popularna izraelska platforma transakcyjna eToro, ogłosiła niedawno, że wycofa Cardano (ADA) i Tron (TRX) dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. eToro wycofuje ADA i TRX od 26 grudnia Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu opublikowanym w środę przez firmę, zmiany wejdą w życie od 26 grudnia. Firma jako część swojego rozumowania podała "względy biznesowe w zmieniającym […]

Bitcoin odzyskuje 55 tys. dolarów. Elrond (EGLD) przekracza 500 USD

W ciągu kolejnych zmiennych 24 godzin, bitcoin wzrósł o prawie 3000 dolarów w kilka minut. Następnie skierował się energicznie na południe, by ponownie przetestować 55 000 dolarów. Podczas gdy większość altcoinów jest na czerwono w skali dziennej, CRO i EGLD kontynuują swoje imponujące wzrosty. Dzika 24-godzinna jazda Bitcoina Po zeszłotygodniowych spadkach cen, bitcoin rozpoczął odrabianie […]

Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD. Rynki kryptowalut tracą 100 mld w dzień

Po pozytywnym weekendzie, bitcoin został odrzucony na poziomie 60 000 dolarów i spadł o kilka tysięcy dolarów do 57 000 USD. Większość altcoinów również handluje na czerwono, z wyjątkiem CRO i Elrond. Oba projekt odnotowały bowiem nowe rekordy wszechczasów. Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD W ciągu kilku ostatnich dni bitcoin cały czas tracił na […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram