kryptowaluty 2 - logo

Bitcoin celuje w 63 000 USD. Alty na zielono

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 25 października 2021
ikona autora biały
rynek kryptowalut wzrosty

Po kolejnym spadku ceny do poziomu poniżej 60 000 USD, bitcoin odbił się od dna i obecnie znajduje się w pobliżu 63 000 USD. Większość alternatywnych monet również odnotowała zyski w ciągu ostatnich 24 godzin, a całkowita kapitalizacja rynkowa odzyskała ponad 130 miliardów USD.

Bitcoin celuje w 63 000 USD

Po zeszłotygodniowym rekordzie wszech czasów, kiedy to bitcoin osiągnął 67 000 dolarów, aktywa zaczęły tracić na wartości. Efektem tego była utrata 7 000 dolarów w ciągu kilku dni.

BTC spadł poniżej 60 000 kilka razy. Ostatni taki spadek miał miejsce kilka godzin temu, kiedy kryptowaluta zanurzyła się do najniższego punktu cenowego od ponad tygodnia - 59 400 dolarów.

Od tego czasu jednak odwróciła się trajektoria. BTC odbił się od dna i szybko odzyskał 60 000 dolarów. Następnie kontynuował wzrost i zwiększył swoją wartość o ponad 3000 USD.

Obecnie BTC znajduje się blisko 63 000 dolarów, a jego kapitalizacja rynkowa ponownie zbliżyła się do 1,2 biliona USD. Jego dominacja nad altcoinami wzrosła nieznacznie do 45,5%.

Alty na zielono: SOL zbliża się do ATH

Większość alternatywnych monet również cofnęła się podczas weekendu, ale dziś jest w zielonych barwach. Ethereum spadło kilka dni temu poniżej 4000 USD, ale obecnie znajduje się na poziomie 4150 dolarów.

Binance Coin, Cardano, Ripple, Polkadot, Terra, Avalanche i Chainlink odnotowały niewielkie wzrosty. Dogecoin wzrósł od wczoraj o ponad 6% i jest notowany powyżej 0,26 dolara.

Solana osiąga najbardziej imponujące wyniki z pierwszej dziesiątki. Jej natywny token SOL zyskał 7%, w rezultacie czego osiągnął poziom 207 dolarów i jest zaledwie o kilka centymetrów od swojego rekordowego poziomu 216 dolarów z początku tego roku.

Kolejne zyski są widoczne w przypadku projektów takich jak: THORChain (14%), KuCoin Token (12%), The Graph (12%), Curve DAO Token (11%) i Fantom (10%).

Ostatecznie, skumulowana kapitalizacja rynkowa wszystkich aktywów kryptowalutowych zwiększyła się o 130 miliardów dolarów w ciągu jednego dnia i wynosi obecnie 2,6 biliona dolarów.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Rynek kryptowalut traci 200 mld USD ze względu na obawy COVID-19

Nowy wariant COVID-19 pochodzący z RPA sprowadził wszystkie rynki finansowe na południe. Podczas gdy kontrakty terminowe na najbardziej znaczące indeksy giełdowe na świecie spadły, przestrzeń kryptowalutowa doświadczyła ogromnej korekty. Bitcoin spadł do sześciotygodniowego minimum, podczas gdy niektóre altcoiny odnotowały dwucyfrowe spadki cen. Bitcoin i globalne rynki tąpnęły Podstawowa kryptowaluta była wczoraj na drodze do 60 […]

Według Grayscale sektor metawersum będzie wart bilion dolarów

Metaverse to zupełnie nowy paradygmat, który toruje drogę dla kolejnej ekscytującej granicy inwestycyjnej. Grayscale Investments, największa na świecie firma zajmująca się zarządzaniem aktywami cyfrowymi, uważa, że w ciągu najbliższych kilku lat wartość tej branży przekroczy 1 bilion dolarów. Według najnowszego raportu badawczego firmy zatytułowanego "The Metaverse, Web 3.0 Virtual Cloud Economies", przy obecnym tempie, ma […]

eToro wycofuje ADA i TRX dla klientów z USA, powołując się na obawy regulacyjne.

Popularna izraelska platforma transakcyjna eToro, ogłosiła niedawno, że wycofa Cardano (ADA) i Tron (TRX) dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. eToro wycofuje ADA i TRX od 26 grudnia Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu opublikowanym w środę przez firmę, zmiany wejdą w życie od 26 grudnia. Firma jako część swojego rozumowania podała "względy biznesowe w zmieniającym […]

Bitcoin odzyskuje 55 tys. dolarów. Elrond (EGLD) przekracza 500 USD

W ciągu kolejnych zmiennych 24 godzin, bitcoin wzrósł o prawie 3000 dolarów w kilka minut. Następnie skierował się energicznie na południe, by ponownie przetestować 55 000 dolarów. Podczas gdy większość altcoinów jest na czerwono w skali dziennej, CRO i EGLD kontynuują swoje imponujące wzrosty. Dzika 24-godzinna jazda Bitcoina Po zeszłotygodniowych spadkach cen, bitcoin rozpoczął odrabianie […]

Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD. Rynki kryptowalut tracą 100 mld w dzień

Po pozytywnym weekendzie, bitcoin został odrzucony na poziomie 60 000 dolarów i spadł o kilka tysięcy dolarów do 57 000 USD. Większość altcoinów również handluje na czerwono, z wyjątkiem CRO i Elrond. Oba projekt odnotowały bowiem nowe rekordy wszechczasów. Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD W ciągu kilku ostatnich dni bitcoin cały czas tracił na […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram