Xai - nowy projekt w Binance Launchpool

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 4 stycznia 2024
ikona autora biały
Binance launchpool xai

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który będzie dostępny na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to Xai.

Zdobywaj Xai na Binance Launchpool

Między 5 stycznia a 8 stycznia o 23:59 użytkownicy będą mogli zarabiać tokeny Xai (XAI) na Binance po prostu stakując BNB, FDUSD lub TUSD. Postawione monety można wypłacić w dowolnym momencie, a nagrody w postaci tokenów XAI będzie można zachować nawet w przypadku wypłacenia ich przed zakończeniem okresu farmingu.

Binance planuje rozprowadzić 3% całkowitej podaży tokenów XAI wśród użytkowników Launchpoola. Przekłada się to na 75 milionów tokenów z całkowitej podaży 2,5 miliarda sztuk.

80% tych nagród zostanie rozdzielonych między stakerów BNB. Pule stakingowe FDUSD i TUSD otrzymają po 10% nagród. Nie musi to jednak oznaczać, że zarobisz więcej XAI, jeśli postawisz BNB zamiast stablecoinów. Wszystko zależy od tego, jak dużą wartość mają tokeny względem wielkości wybranej puli stakingowej.

Oprócz Xai na swojej platformie Launchpool, Binance wprowadzi również token na samą giełdę. Handel rozpocznie się 9 stycznia o godzinie 10:00 UTC, a XAI będzie dostępny w parach handlowych z BTC, USDT, BNB, FDUSD, TUSD i TRY.

Warto zauważyć, że Binance będzie notować XAI z "Seed Tag". W ten sposób giełda oznacza projekty, które są wciąż na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Kryptowaluty z tym tagiem wcześniej znajdowały się w "Strefie Innowacji". Seed Tag ma na celu zwrócenie uwagi użytkowników na fakt, że kryptowaluta może być bardziej niestabilna i ryzykowna w porównaniu z większością innych krypto notowanych na giełdzie.

Czym jest Xai (XAI)?

Xai to projekt blockchain, który tworzy gamingową platformę "warstwy 3" w oparciu o sieć Arbitrum. Jego misją jest ułatwienie graczom przejścia z tradycyjnych gier do świata gier web3. Xai nie wymaga od graczy interakcji z portfelami kryptowalut, jeśli nie chcą tego robić. Ponadto użytkownicy nie muszą uiszczać żadnych opłat za gaz podczas gry dzięki unikalnemu kontraktowi stosowanemu przez platformę Xai.

xai kryptowaluta

Xai wykorzystuje token XAI, który użytkownicy mogą wymienić na esXAI. Następnie mogą stakować swoje esXAI, aby uczestniczyć w zarządzaniu, uzyskiwać dostęp do ekskluzywnych eventów i doświadczeń w grach lub po prostu zarabiać więcej, jeśli obsługują węzeł Xai.

Xai jest rozwijany z pomocą Offchain Labs, twórców platformy Arbitrum. Do tej pory projekt zebrał od inwestorów 10 milionów dolarów.

Niektóre z gier, które zostaną uruchomione na blockchainie Xai, to Final Form, LAMOverse, Tarochi i Web3 Warriors. Uruchomienie sieci głównej Xai zaplanowano na 9 stycznia 2024 roku.

Co to jest launchpool?

Launchpool to platforma DeFi, która oferuje inwestorom możliwość uczestnictwa w interesujących projektach i inwestycjach kryptowalutowych. Dzięki launchpool możesz łatwo inwestować w różne tokeny, w tym tokeny swarm, i czerpać potencjalne zyski z rynku kryptowalut. Platforma zapewnia także bezpieczeństwo inwestycji i umożliwia zarządzanie nimi w sposób prosty i wygodny.

Ważnym aspektem platformy DeFi launchpool jest jej wykorzystanie w innowacyjnych projektach crowdfundingowych. Dzięki współpracy z partnerami strategicznymi, launchpool wspiera rozwój i realizację nowatorskich idei, dając inwestorom możliwość uczestnictwa w projektach z ogromnym potencjałem.

Jednak, przed rozpoczęciem inwestycji w launchpool, ważne jest zrozumienie ryzyka inwestycyjnego związanego z rynkiem kryptowalut. Należy być świadomym, że inwestycje kryptowalutowe są podatne na wahania cenowe i mogą się wiązać z pewnym stopniem ryzyka. Dlatego też, przed podjęciem decyzji o inwestycji, zawsze warto zasięgnąć porady finansowego doradcy.

Jak zarabiać tokeny XAI na Binance Launchpool?

Jeśli chcesz zarabiać tokeny XAI, pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest zweryfikowane konto Binance. Możesz je założyć tutaj. Pamiętaj, aby odebrać bonus Binance wpisując odpowiedni kod w pole ID Polecającego Binance.

Po rejestracji musisz kupić kryptowaluty BNB, FDUSD lub TUSD. Jeśli posiadasz już te tokeny, możesz zdeponować je na swoim koncie Binance. Jeśli nie, Binance oferuje wiele sposobów na zakup tych tokenów za kryptowaluty lub fiat.

Więcej informacji na temat samej obsługi Binance znajdziesz w naszym innym artykule: Binance poradnik

Po zweryfikowaniu konta i zasileniu go BNB, TUSD i/lub FDUSD, przejdź do menu w górnej części interfejsu Binance i wybierz "Więcej". Następnie przejdź do "Launchpad".

Następnie znajdź tam pule Xai. W zależności od tego, jakie tokeny chcesz stakować, wybierz pulę FDUSD, pulę TUSD lub pulę BNB. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez giełdę.

Na sam koniec podsumujmy jeszcze kluczowe daty i informacje na temat launchpoola Xai:

 Launchpool Xai
Start5 stycznia (00:00 UTC)
Koniec8 stycznia (23:59 UTC)
Nagrody w puli BNB60 000 000 AI
Nagrody w puli FDUSD7 500 000 AI
Nagrody w puli TUSD7 500 000 AI
Listing XAI na Binance9 stycznis (10:00 UTC)

Podsumowanie

Xai to ciekawy krypto projekt, który ma całkiem spory potencjał. Jeżeli chciałbyś kupić go na wczesnym etapie, jest to możliwe dzięki giełdzie Binance. Już teraz został on wprowadzony do Launchpoola Binance i można go farmić w kilku różnych pulach. Co więcej, z Launchpoola można korzystać jednocześnie w koegzystencji z innymi produktami - np. BNB Vault.

FAQ

Co to jest Xai?

Xai to projekt blockchain tworzący gamingową platformę "warstwy 3" na sieci Arbitrum, ułatwiający graczom przejście do świata gier web3.

Jak można zarabiać tokeny Xai?

Użytkownicy mogą zarabiać tokeny Xai (XAI) na Binance, stakując BNB, FDUSD lub TUSD na platformie Binance Launchpool.

Czy można wypłacić stakowane monety?

Tak, stakowane monety można wypłacić w dowolnym momencie, a nagrody w postaci tokenów XAI zachować nawet po wypłacie.

Jaki procent podaży tokenów XAI rozprowadzi Binance?

Binance planuje rozprowadzić 3% całkowitej podaży tokenów XAI, co stanowi 75 milionów tokenów.

Jak rozdzielone są nagrody między stakerów?

80% nagród jest rozdzielonych między stakerów BNB, a pule stakingowe FDUSD i TUSD otrzymują po 10% nagród.

Kiedy rozpocznie się handel tokenem XAI na Binance?

Handel tokenem XAI na Binance rozpocznie się 9 stycznia o godzinie 10:00 UTC.

Z jakimi parami handlowymi będzie dostępny XAI?

XAI będzie dostępny w parach handlowych z BTC, USDT, BNB, FDUSD, TUSD i TRY.

Co oznacza "Seed Tag" przy XAI na Binance?

"Seed Tag" oznacza, że XAI jest projektem na wczesnym etapie rozwoju, potencjalnie bardziej niestabilnym i ryzykownym.

Jakie są główne cechy Xai?

Xai umożliwia graczom granie bez interakcji z portfelami kryptowalut i bez opłat za gaz, dzięki unikalnemu kontraktowi platformy.

Kto wspiera rozwój Xai?

Xai jest rozwijany z pomocą Offchain Labs, twórców platformy Arbitrum, i zebrał 10 milionów dolarów od inwestorów.

Jakie są kluczowe daty dla launchpoola Xai?

Launchpool Xai zaczyna się 5 stycznia (00:00 UTC) i kończy 8 stycznia (23:59 UTC), z listingiem XAI na Binance 9 stycznia (10:00 UTC).

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

Bitcoin jak zacząć – gdzie inwestować w kryptowaluty: poradnik dla początkujących

Bitcoin (BTC) to dla Ciebie nowość i nie wiesz jak zacząć? To nic trudnego, nawet jeżeli dopiero zaczynasz interesować się…

Oszustwa telefoniczne Bitcoin - jak nie wpaść w sidła oszustów?

Otrzymałeś niedawno telefon od osoby twierdzącej, że masz szansę na szybką wypłatę znacznej kwoty z tytułu posiadanych Bitcoinów? Jeśli rozmówca sugeruje użycie programu typu AntyDesk lub prosi o przedpłatę na rzekomy podatek, w Twojej głowie powinien zapalić się alarm! To typowy przykład oszustwa telefonicznego związanego z Bitcoinem. Metoda ta zyskuje na popularności wśród przestępców. W […]

Xai - nowy projekt w Binance Launchpool

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który będzie dostępny na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to Xai. Między 5 stycznia a 8 stycznia o 23:59 użytkownicy będą mogli zarabiać tokeny Xai (XAI) na Binance po prostu stakując BNB, FDUSD lub TUSD. Postawione monety można wypłacić w dowolnym momencie, a nagrody w postaci tokenów XAI […]

Adresy Proof of Reserve największych giełd kryptowalut

Transparentność i bezpieczeństwo są kluczowymi aspektami w świecie krypto. Od upadku FTX jednym z elementów budujących zaufanie do giełd jest tzw. proof of reserve, czyli dowód posiadania rezerw. W tym artykule przyjrzymy się, czym dokładnie jest proof of reserve, dlaczego giełdy publikują taki dowód, oraz przedstawimy listę adresów proof of reserve największych giełd kryptowalut. Co […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

Kryptowaluty na Revolut - czy warto? Opinie

Revolut to bardzo popularna aplikacja neobankowa w Polsce, tak więc z całą pewnością obiła Ci się już o uszy. Aplikacja Revolut pozwala inwestować w kryptowaluty, ale nie jest to optymalne rozwiązanie jeżeli chodzi i ich zakup i sprzedaż, o czym wiedzą bardziej zaawansowani użytkownicy kryptowalut. Odpowiemy na pytanie czy opłaca się kupować kryptowaluty na Revolut, […]

Bitcoin jak zacząć – gdzie inwestować w kryptowaluty: poradnik dla początkujących

Bitcoin (BTC) to dla Ciebie nowość i nie wiesz jak zacząć? To nic trudnego, nawet jeżeli dopiero zaczynasz interesować się…

Binance Web3 Wallet - Czy warto korzystać?

8 listopada 2023 roku Binance wydała swój Web3 Wallet. Zapewnia on łatwy i bezpieczny dostęp do zdecentralizowanego świata technologii blockchain, pozwalając jednocześnie na zarządzanie aktywami Web3 bezpośrednio z poziomu Binance. W dzisiejszym artykule sprawdzimy co ma do zaoferowania Binance Web3 Wallet i czy warto z niego skorzystać. Najpierw jednak wyjaśnijmy co to jest portfel kryptowalut […]

Kraken - opinie użytkowników i recenzja giełdy (2024)

Kraken to giełda kryptowalut, która zjadła zęby na tym rynku. Istnieje bowiem od 2011 roku i od tego czasu nigdy nie padła ofiarą hakerów. Co więcej, stale się rozwija i wprowadza nowe usługi. Ale czym Kraken wyróżnia się na tle konkurencji? Jakie funkcje oferuje? Jakie ma opłaty i prowizje i co najważniejsze, jakie opinie o […]
4.5 2 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cryptodegen
cryptodegen
1 miesiąc temu

Czy tu chodzi o token xAI Corp?

Artur Kuśmierek
Admin
30 dni temu
Reply to  cryptodegen

Ne, nie. xAI Copr (ze strony x.ai) to zupełnie inny projekt. W ogóle nie powiązany z tokenem XAI z Launchpoolu na BInance. Oficjalna stroan projektu ttego tokena to: xai.games

Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram