Wymiana USDT na PLN dostępna w Binance

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 18 kwietnia 2023
ikona autora biały
screen przedstawiający wykres notowań usdt

Od czasu kiedy giełda Binance zarejestrowała działalność w Polsce, nie zamierza zwalniać. Cały czas zaskakuje nas czymś nowym. Tym razem dodała wsparcie dla pary handlowej USDT/PLN. Oznacza to, że od teraz możliwa jest wymiana USDT na PLN i PLN na USDT

USDT/PLN to nie jedyna para, którą Binance wprowadziła w dniu 14 kwietnia 2023 roku, jednak ta najbardziej powinna nas interesować. Inne pary handlowe wprowadzone na platformę to: ARB/RUB, JOE/TRY i MAGIC/TRY.

Jak więc handlować w parze USDT/PLN na giełdzie Binance?

Jak kupić USDT za PLN na Binance?

Proces wymiany Tethera za PLN na Binance.com jest bardzo intuicyjny. Wszystko sprowadza się w zasadzie do wykonania kilku kliknięć myszką. Najpierw jednak musimy posiadać zweryfikowane konto na samej giełdzie. Jeśli jeszcze takowego nie posiadamy, musimy przejść na www.binance.com, zarejestrować się i wykonać weryfikację KYC. Cały proces wygląda podobnie jak przy zakładaniu innego konta w jakiejkolwiek aplikacji finansowej.

Gdy już posiadasz konto, zaloguj się. W górnym menu najedź kursorem myszy na Handluj, a następnie przejdź do rynku spot.

screen strony Bianance

Teraz po prawej stronie w wyszukiwarce wpisz PLN. Binance wyświetli listę wszystkich par handlowych w parze z polską złotówką.

wymiana USDT na PLN w binance

Wybierz parę USDT/PLN, złóż zlecenie kupna lub sprzedaży i to tyle! Jak widzisz handel na Binance w PLN jest prosty i intuicyjny!

Promocja Binance

Oprócz samego wprowadzenia pary handlowej USDT/PLN, giełda Binance zorganizowała z tej okazji dwie promocje.

W pierwszej użytkownicy mogą codziennie wygrywać 5 USDT. Co muszą zrobić? Nagrodę otrzyma 50 pierwszych osób, których wolumen handlu na platformie Binance.com osiągnie 400 USD w danym dniu. Co ciekawe, nagrodę tą można wygrywać wielokrotnie (raz dziennie do końca trwania promocji).

Druga promocja została przygotowana dla najbardziej aktywnych handlowców. Trzech użytkowników, którzy osiągną największy wolumen na parze USDT/PLN w trakcie trwania promocji podzielą się pulą nagród wartą 1750 USDT w następujący sposób:

  • 1. miejsce: 1000 USDT
  • 2. miejsce: 500 USDT
  • 3 miejsce: 250 USDT

Czas trwania wydarzenia został ustalony następująco: 14 kwietnia, 10:00 – 5 maja 09:59.

Inne inicjatywy Binance w Polsce

Warto tutaj wspomnieć, że wprowadzenie pary USDT/PLN było poprzedzone wieloma działaniami Binance Polska na naszym lokalnym podwórku. Giełda od jakiegoś czasu posiada Community Managera i intensywnie wchodzi w interakcję z lokalną społecznością, np. organizując liczne wydarzenia sygnowane marką Binance.

Pod koniec 2021 roku na Binance wprowadzono polską obsługę klienta. Niedługo później platforma Binance NFT zaczęła nawiązywać partnerstwa z polskimi artystami, influencerami, klubami sportowymi i znanymi osobami. Wszystko to zostało zwieńczone rejestracją Binance sp. z.o.o. Spółka została wpisana do rejestru działalności w zakresie walut wirtualnych, prowadzonego przez Izbę Administracji Skarbowej w Katowicach.

Niedługo po tym giełda zintensyfikowała poszukiwania partnerów na polskim rynku. Udało jej się już znaleźć pierwszych partnerów, a jednym z nich jest polski serwis cashback Picodi.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram