Wymiana USDT na PLN dostępna w Binance

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 18 kwietnia 2023
ikona autora biały

Od czasu kiedy giełda Binance zarejestrowała działalność w Polsce, nie zamierza zwalniać. Cały czas zaskakuje nas czymś nowym. Tym razem dodała wsparcie dla pary handlowej USDT/PLN. Oznacza to, że od teraz możliwa jest wymiana USDT na PLN i PLN na USDT

USDT/PLN to nie jedyna para, którą Binance wprowadziła w dniu 14 kwietnia 2023 roku, jednak ta najbardziej powinna nas interesować. Inne pary handlowe wprowadzone na platformę to: ARB/RUB, JOE/TRY i MAGIC/TRY.

Jak więc handlować w parze USDT/PLN na giełdzie Binance?

Jak kupić USDT za PLN na Binance?

Proces wymiany Tethera za PLN na Binance.com jest bardzo intuicyjny. Wszystko sprowadza się w zasadzie do wykonania kilku kliknięć myszką. Najpierw jednak musimy posiadać zweryfikowane konto na samej giełdzie. Jeśli jeszcze takowego nie posiadamy, musimy przejść na www.binance.com, zarejestrować się i wykonać weryfikację KYC. Cały proces wygląda podobnie jak przy zakładaniu innego konta w jakiejkolwiek aplikacji finansowej.

Gdy już posiadasz konto, zaloguj się. W górnym menu najedź kursorem myszy na Handluj, a następnie przejdź do rynku spot.

Teraz po prawej stronie w wyszukiwarce wpisz PLN. Binance wyświetli listę wszystkich par handlowych w parze z polską złotówką.

wymiana USDT na PLN w binance

Wybierz parę USDT/PLN, złóż zlecenie kupna lub sprzedaży i to tyle! Jak widzisz handel na Binance w PLN jest prosty i intuicyjny!

Promocja Binance

Oprócz samego wprowadzenia pary handlowej USDT/PLN, giełda Binance zorganizowała z tej okazji dwie promocje.

W pierwszej użytkownicy mogą codziennie wygrywać 5 USDT. Co muszą zrobić? Nagrodę otrzyma 50 pierwszych osób, których wolumen handlu na platformie Binance.com osiągnie 400 USD w danym dniu. Co ciekawe, nagrodę tą można wygrywać wielokrotnie (raz dziennie do końca trwania promocji).

Druga promocja została przygotowana dla najbardziej aktywnych handlowców. Trzech użytkowników, którzy osiągną największy wolumen na parze USDT/PLN w trakcie trwania promocji podzielą się pulą nagród wartą 1750 USDT w następujący sposób:

  • 1. miejsce: 1000 USDT
  • 2. miejsce: 500 USDT
  • 3 miejsce: 250 USDT

Czas trwania wydarzenia został ustalony następująco: 14 kwietnia, 10:00 – 5 maja 09:59.

Inne inicjatywy Binance w Polsce

Warto tutaj wspomnieć, że wprowadzenie pary USDT/PLN było poprzedzone wieloma działaniami Binance Polska na naszym lokalnym podwórku. Giełda od jakiegoś czasu posiada Community Managera i intensywnie wchodzi w interakcję z lokalną społecznością, np. organizując liczne wydarzenia sygnowane marką Binance.

Pod koniec 2021 roku na Binance wprowadzono polską obsługę klienta. Niedługo później platforma Binance NFT zaczęła nawiązywać partnerstwa z polskimi artystami, influencerami, klubami sportowymi i znanymi osobami. Wszystko to zostało zwieńczone rejestracją Binance sp. z.o.o. Spółka została wpisana do rejestru działalności w zakresie walut wirtualnych, prowadzonego przez Izbę Administracji Skarbowej w Katowicach.

Niedługo po tym giełda zintensyfikowała poszukiwania partnerów na polskim rynku. Udało jej się już znaleźć pierwszych partnerów, a jednym z nich jest polski serwis cashback Picodi.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Założyciel Curve kupił willę za 40 mln USD

Curve Finance to popularny protokół zdecentralizowanych finansów (DeFi) w sieci Ethereum (ETH), który wystartował w 2020 roku. Obecnie jest czwartym co do wielkości projektem DeFi na Ethereum. Jego całkowita zablokowana wartość (TVL) wynosi 4 miliardów dolarów, według danych DefiLlama. Curve Finance zostało zaprojektowane przez Michaela Egorova i koncentruje się na optymalizacji płynności stablecoinów. Egorov jest […]

Krótkoterminowi posiadacze BTC ponownie sprzedają z zyskiem

W ostatnim czasie Bitcoin (BTC) wywoływał niewielkie podekscytowanie wśród inwestorów kryptowalutowych. Po dużym odbiciu w pierwszym kwartale, w pewnym sensie potrzebował czasu, aby się z tego otrząsnąć. Od końca marca cena notowana jest kilka tysięcy dolarów poniżej kluczowego oporu na poziomie 30 000 USD, ale w minionym miesiącu spadła jeszcze poniżej 26 000 USD. Obecnie […]

JPMorgan: Rosnące ceny złota pchną bitcoina do 45 000 USD

Analitycy banku inwestycyjnego JPMorgan, kierowani przez starszego stratega Nikolaosa Panigirtzoglu, uważają, że rosnące ceny złota wpłyną również na kurs bitcoina. Ich zdaniem BTC osiągnie poziom 45 000 USD. Zespół Nikolaosa Panigirtzoglou podkreślił, że istnieje znaczna korelacja między kursami bitcoina i złota. Złoto kosztuje obecnie około 2000 USD, co jest niezwykle wysoką wartością. Według JPMorgan ozacza […]

Czy Binance mieszała środki klientów z środkami firmy?

Giełda kryptowalut Binance zaprzeczyła informacjom zawartym w artykule Reutersa, w którym stwierdzono, że w 2020 i 2021 r. platforma łączyła środki użytkowników z własnymi przychodami. Patrick Hillman, dyrektor ds. strategii firmy, wyraził opinię, że dziennikarze agencji desperacko chcieli napisać "złą historię", która okazała się "słaba". Menedżer wyższego szczebla napisał: "Następnie napisali 1000 słów teorii spiskowych […]

Kolejny kandydat na prezydenta USA przyjmuje darowizny w bitcoinach

Kandydat na prezydenta USA Vivek Ramaswamy ogłosił, że przyjmuje darowizny w bitcoinach (BTC) na nadchodzące wybory prezydenckie w 2024 roku. Poszedł on więc w ślady Roberta F. Kennedy'ego Jr, który od jakiegoś czasu jest zwolennikiem pierwotnej kryptowaluty. Robert w miniony weekend został pierwszym kandydatem na prezydenta, który ogłosił, że będzie akceptował darowizny w BTC. Darczyńcy […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram