Tilman Fertitta, miliarder będący właścicielem Houston Rockets w NBA ogłosił, że jego luksusowy salon samochodowy Post Oak Motor Cars ma akceptować płatności BCH i BTC.

Tilman Feritta ogłosili niedawno na Twitterze, że jego firma Post Oaks Motor Cars zaakceptuje płatności w Bitcoin (BTC) i Bitcoin Cash (BCH). Warto zauważyć, że luksusowa firma Feritta stała się pierwszym dealerem Rolls Royce, Bentley Motors i Bugatti, który przyjęła kryptowaluty jako zapłatę za swoje pojazdy.

Powstanie Bitcoina wywołało moje zainteresowanie. Będąc czołowym dealerem samochodów luksusowych, zawsze chcę oferować moim klientom najlepsze doświadczenia w zakupie, a dzięki tej współpracy każdy na całym świecie będzie mógł szybciej i łatwiej kupować nasze pojazdy-powiedział Fertitta w oświadczeniu


Kupujący z dowolnego miejsca na świecie mogą zdobyć samochody za pośrednictwem BitPay. Sonny Singh, dyrektor wykonawczy powiedział, że niektórzy nabywcy preferują dokonywanie dużych zakupów za pomocą Bitcoina, ponieważ jest to prosty sposób zapłaty, który nie wymaga pośredników.

Na początku tego roku Fertitta powiedziała, że ​​zastanawia się nad zaakceptowaniem Bitcoina w jego firmach, w tym w restauracjach, hotelach, kasynach i lokalach rozrywkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *