szybkie płatności

Przelewy24, Dotpay i Blik to pośrednicy płatności, którzy już na dobre zagościli w procesie zakupów internetowych w Polsce. Dotyczy to również wybranych giełd i kantorów kryptowalut (tutaj: kantor bitcoin z płatnością przez blik)

Główną zaletą korzystania z Blika, Przelewy24 czy Dotpay jest natychmiastowa realizacja płatności za przedmiot lub usługę. Wystarczy wybrać jedna z tych metod płatności, zalogować się do naszego konta bankowego lub wpisać kod blik i praktycznie od razu realizujemy transakcję.

Dzięki szybkiej realizacji transakcji, wybrane giełdy i kantory kryptowaut zdecydowały się na nawiązanie współpracy z powyższymi operatorami płatności. W artykule wymieniamy konkretne kantory i giełdy kryptowalut gdzie możemy natychmiast wpłacić środki w walutach FIAT (PLN) i wymienić je na bitcoina czy inną kryptowalutę.

Tutaj powiązany poradnik na temat: jak szybko sprzedać bicoina.

Lista giełd i kantorów kryptowalut z opcją Przelewy24 i Blik

Przejrzeliśmy opcję wpłaty na praktycznie całym polskim rynku giełd i kantorów kryptowalut. Co ciekawe najpopularniejsze giełdy w Polsce obsługują zazwyczaj tradycyjne przelewy, które jak wiadomo trwają dosyć długo a w weekend są praktycznie niemożliwe do zrealizowania, więc nie znajdziecie ich w poniższym zestawieniu.

Jeżeli chcemy dokonać natychmiastowej płatności na giełdę lub kantor kryptowalutowy możemy skorzystać z usług poniższych firm:


Szybkie przelewy i Blik w Bitclude

Bitclude.com – to zarówno giełda jak i kantor kryptowalutowy. Rejestracja konta wymaga weryfikacji, ale jest całkiem sprawna i możemy się wyrobić w 5 minut. Po weryfikacji mamy dokonamy wpłaty zarówno przez Blik jak i szybkie przelewy, dające możliwość zalogowania się do internetowych kont bankowych większości banków obsługujących polskich klientów.

Szybkie przelewy w Bitclude
Szybkie przelewy na giełdzie kryptowalut Bitclude.com

Po wpłacie środków na Bitclude, możemy od razu przejść do giełdy i wymienić PLN na Bitcoina. Natpmiast BTC mozemy wymaniać w parach do:

  • LTC
  • BCH
  • EUR
  • GBP
  • USD
  • PLN

Prowizja od transakcji blik i szybkich przelewów: 2%


DotPay w Kanga Exhange

Kanga.exchange to giełda kryptowalut która oferuje szybkie wpłaty przy pośrednictwie Dotpay. Aby skorzystać z tej opcji musimy przejść weryfikację konta.

Szybkie wpłaty Dotpay w kanga exchange
Kanga.exchange udostępnia natychmiastowe wpłaty poprzez Dotpay

Coinquista i Tpay

Conquista.com to kolejna giełda kryptowalut oferująca błyskawiczne wpłaty. Tym razem możemy je zrealizować poprzez pośrednika: Tpay, gdzie dostępny jest również Blik.

Szybkie wpłaty Tpay na giełdzie Coinquista
Tpay w tym Blik na Coinquista.com

Prowizja za natychmiastowe przelewy Tpay: 0.99%


Skrill i Neteller na Coindeal

Coindeal to giełda z Polski która z roku na rok staje się coraz bardziej widoczna na naszym rynku. W jej przypadku możemy skorzystać z szybkich płatności za pośrednictwem Skrilla u Netellera. Jeżeli nie chcemy korzystać z polskich banków a mamy konto u jednego z powyższych operatorów płatności w Internecie – alternatywą jest Coindeal który współpracuje z tymi firmami.

Szybkie wpłaty na coindeal

Prowizja za wpłatę środków przez Skrill i Neteller na Coindeal.com: 0zł (aktualne na Luty 2020)

WAŻNE: Adres mailowy na Skrill i CoinDeal musi być taki sam aby transakcja była udana. Jeżeli dane się nie zgadzają, środki mogą zostać zamrożone do 180 dni w celu identyfikacji ich źródła oraz mogą zostać odesłane na konto Skrill. Minimalny depozyt wynosi 300 PLN.

Coindeal.com
Komunikat w sprawie wpłaty przez Skrill I Neteller na giełdzie Coindeal.com

Karta kredytowa Visa na Binance.com

Binance.com (opinie o giełdzie Binance) czyli światowa czołówka jeżeli chodzi o giełdy kryptowalut. Binance przed długi czas nie obsługiwał walut FIAT (PLN, EUR czy USD). Na giełdzie mogliśmy posługiwać się jedynie kryptowautami i jedyną metodą zasilenia konta na giełdzie było przesłanie tam kryptowaluty.

Polityka firmy w tym zakresie zmieniła się w 2019 roku gdy Binance wprowadził sporo nowych walut FIAT oraz dodał możliwość przesłania PLN za pośrednictwem karty kredytowej Visa.

Zakup kryptowalut na giełdzie Binance za pomocą karty kredytowej

Prowizja od wpłaty za pomocą karty to: 0zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *