Swipe uprościł białą księgę. Cena SXP wzrosła o 100% w 10 dni

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 11 sierpnia 2020
ikona autora biały
swipe

Swipe, jedna z ostatnich akwizycji giełdy Binance, ogłosiło nową, uproszczoną białą księgę, która ma pomóc w masowej adopcji firmy. W związku z wieloma zmianami wprowadzonymi przez firmę, tylko w ostatnim tygodniu, jej rodzima kryptowaluta SXP, wzrosła o ponad 60%, osiągając nowe ATH.

Najnowsze zmiany Swipe

Świeżo ogłosony i uproszczony white paper nosi nazwę Swipe Product Manual. Firma stwierdziła, że w odróżnieniu od innych white paperów, które są “nieporęczne i zmieszane z treścią, której przeciętny użytkownik nie będzie w stanie zrozumieć”, ta biała księga będzie działać “w sposób zrozumiały dla laika”.

W celu uproszczenia informacji, Swipe Product Manual podsumował wszystkie aktualnie dostępne produkty i to, co firma planuje wkrótce wydać. Użytkownicy aktualnie mogą korzystać z 3 produktów: Swipe Wallet, Swipe Card i Swipe Issuing, natomiast wkrótce pojawią się aplikacje: Swipe Pay, Swipe Credit, Swipe Savings i Swipe Decentralized Applications.

Warianty kart Swipe będą miały cztery poziomy zaangażowania, w zależności od ilości tokenów SXP stakowonych przez użytkownika. Cashback z programu kart może dać do 5% zwrotu w BTC.

Ulepszenie tokena SXP

W ogłoszeniu zapewniono również, że natywna kryptowaluta przejdzie aktualizację do nowego kontraktu v2 w blockchainie Ethereum. Poprzez wdrożenie tej aktualizacji, firma zamierza “zniszczyć i usunąć wszystkie klucze administracyjne i uczynić protokół w pełni zdecentralizowanym z kontrolą poprzez zarządzanie łańcuchem za pomocą SXP”.

Dodatkowo, token v2 SXP będzie połączony z nadchodzącymi Swipe dApps. Chociaż ramy czasowe aktualizacji nie zostały jeszcze określone, oświadczenie mówi, że “ta aktualizacja będzie wymagała od użytkowników korzystania z giełdy, dostawcy portfeli powierniczych lub narzędzia wymiany, które wypuścimy i udostępnimy na zasadach open-source”.

Cena SXP mocno do góry

Odkąd Binance ogłosił akwizycję Swipe na początku lipca, token jest w byczym trendzie. Pod koniec czerwca SXP kosztował 0,42$, natomiast dzisiaj osiągnął nowe ATH, wynoszące ponad 3$, co oznacza 45-dniowy wzrost o 614%.

Wyniki SXP są imponujące również w mikro skali. Od 2 sierpnia moneta wzrosla o 105%, a od 8 sierpnia o 65%. Przy obecnej cenie nieco poniżej 3 dolarów, całkowita kapitalizacja Swipe wynosi około 200 milionów dolarów i mocno uplasowała SXP w grupie 100 najlepszych monet, według CoinMarketCap.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Sieć Ethereum jest na minusie po raz pierwszy od roku

Pamiętacie "Merge"? Sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z systemu proof of work na system proof of stake we wrześniu ubiegłego roku. Zamiast energochłonnych obliczeń, od tego czasu to stakerzy przetwarzają transakcje na Ethereum. Od momentu Merge sieć Ethereum co miesiąc odnotowuje zyski. Nie chodzi tu o wartość cenową, ale o przychody z samej sieci. Blockwork […]

Rocznica aktualizacji Ethereum Merge: wszystkie zmiany w skrócie

Dziś mija dokładnie rok, odkąd sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z Proof-of-Work (PoW) na Proof-of-Stake (PoS). 15 września 2022 r. miała miejsce długo oczekiwana aktualizacja Merge, uważana przez wielu za najważniejsze wydarzenie w całej historii Ethereum. W tym artykule przyjrzymy się głównym zmianom i ich rezultatom, a także spojrzymy w przyszłość. Ethereum Merge: co się […]

Cena bitcoina jest nudna, ale dane nadal pokazują pozytywny obraz

Teraz, gdy cena bitcoina powróciła do poziomów z połowy czerwca, rynek ponownie zaczyna się zastanawiać, czy mamy do czynienia z hossą. Kurs spadł już o 16% od lokalnego szczytu z sierpnia ubiegłego roku, a od szczytu do dołka o ponad 20%. Mimo to, zgodnie z danymi on-chain, nie musimy się tak bardzo martwić. Bardzo niewiele […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Kurs Bitcoina w tarapatach. Inflacja w USA wyższa niż oczekiwano

Indeks cen konsumpcyjnych (CPI) w Stanach Zjednoczonych wyniósł dziś 3,7%, podczas gdy oczekiwano wyniku na poziomie 3,6%. Oznaczałoby to już wzrost o 0,4% w porównaniu z lipcowym wynikiem 3,2%, ale inflacja spadła nawet bardziej niż początkowo oczekiwano. Dlaczego więc inflacja może nagle ponownie wzrosnąć i co to oznacza dla kursu bitcoina? Dlaczego inflacja może ponownie […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram