Swipe uprościł białą księgę. Cena SXP wzrosła o 100% w 10 dni

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 11 sierpnia 2020
ikona autora biały
swipe

Swipe, jedna z ostatnich akwizycji giełdy Binance, ogłosiło nową, uproszczoną białą księgę, która ma pomóc w masowej adopcji firmy. W związku z wieloma zmianami wprowadzonymi przez firmę, tylko w ostatnim tygodniu, jej rodzima kryptowaluta SXP, wzrosła o ponad 60%, osiągając nowe ATH.

Najnowsze zmiany Swipe

Świeżo ogłosony i uproszczony white paper nosi nazwę Swipe Product Manual. Firma stwierdziła, że w odróżnieniu od innych white paperów, które są “nieporęczne i zmieszane z treścią, której przeciętny użytkownik nie będzie w stanie zrozumieć”, ta biała księga będzie działać “w sposób zrozumiały dla laika”.

W celu uproszczenia informacji, Swipe Product Manual podsumował wszystkie aktualnie dostępne produkty i to, co firma planuje wkrótce wydać. Użytkownicy aktualnie mogą korzystać z 3 produktów: Swipe Wallet, Swipe Card i Swipe Issuing, natomiast wkrótce pojawią się aplikacje: Swipe Pay, Swipe Credit, Swipe Savings i Swipe Decentralized Applications.

Warianty kart Swipe będą miały cztery poziomy zaangażowania, w zależności od ilości tokenów SXP stakowonych przez użytkownika. Cashback z programu kart może dać do 5% zwrotu w BTC.

Ulepszenie tokena SXP

W ogłoszeniu zapewniono również, że natywna kryptowaluta przejdzie aktualizację do nowego kontraktu v2 w blockchainie Ethereum. Poprzez wdrożenie tej aktualizacji, firma zamierza “zniszczyć i usunąć wszystkie klucze administracyjne i uczynić protokół w pełni zdecentralizowanym z kontrolą poprzez zarządzanie łańcuchem za pomocą SXP”.

Dodatkowo, token v2 SXP będzie połączony z nadchodzącymi Swipe dApps. Chociaż ramy czasowe aktualizacji nie zostały jeszcze określone, oświadczenie mówi, że “ta aktualizacja będzie wymagała od użytkowników korzystania z giełdy, dostawcy portfeli powierniczych lub narzędzia wymiany, które wypuścimy i udostępnimy na zasadach open-source”.

Cena SXP mocno do góry

Odkąd Binance ogłosił akwizycję Swipe na początku lipca, token jest w byczym trendzie. Pod koniec czerwca SXP kosztował 0,42$, natomiast dzisiaj osiągnął nowe ATH, wynoszące ponad 3$, co oznacza 45-dniowy wzrost o 614%.

Wyniki SXP są imponujące również w mikro skali. Od 2 sierpnia moneta wzrosla o 105%, a od 8 sierpnia o 65%. Przy obecnej cenie nieco poniżej 3 dolarów, całkowita kapitalizacja Swipe wynosi około 200 milionów dolarów i mocno uplasowała SXP w grupie 100 najlepszych monet, według CoinMarketCap.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Co to jest staking kryptowalut? Jak zacząć stakowanie?

Staking kryptowalut zyskuje na popularności, szczególnie ze względu na śmiesznie niskie oprocentowanie lokowanego kapitału w bankach. Gdy lokaty “dają zarobić”…

Omni Network (OMNI) - Nowa kryptowaluta w Binance Launchpool

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojej platformy Binance Launchpool. Tym razem jest to kryptowaluta Omni Network (OMNI). W tym artykule rozłożymy ten projekt na czynniki pierwsze. Wyjaśnimy też jak farmić tokeny na Binance Launchpool! Uwaga: Jeśli założysz konto na Binance z tego linka, tuż przed listingiem OMNI (17 kwietnia), na Twoim […]

Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji w 2024

Kiedyś trendem były aplikacje, które dawały pieniądze za klikanie, czy też wypełnienie ankiet. A co gdybym powiedział Ci, że istnieją aplikacje, które płacą za rejestrację? Wystarczy, że założysz konto, przejdziesz weryfikację i wykonasz jakąś dodatkową czynność. Proste, prawda? Przejdźmy więc do szczegółów! Sprawdźmy jak otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację w 2024 roku! Jaka aplikacja płaci […]

Handluj kontraktami futures i zgarniaj ENA

Binance Futures wprowadza kolejną ciekawą promocję. To doskonała okazja zarówno dla traderów futures, jak i nowicjuszy w copy tradingu. Przez ograniczony czas, uczestnicy mogą zgarnąć część z puli 300 000 ENA. Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się i spełnić proste warunki. Promocja trwa od 3 do 12 kwietnia 2024 i dzieli się na trzy części. […]

Boty do kryptowalut - automatyczne zarabianie na krypto

Jeżeli tutaj trafiłeś to prawdopodobnie szukasz bota, który pozwoli Ci automatycznie zarabiać pieniądze na kryptowalutach. Niestety, mamy dla Ciebie smutną wiadomość - takie boty nie istnieją, a jeśli ktoś oferuje Ci czysty, łatwy i szybki zarobek na botach handlowych to możesz mieć pewność, że to po prostu scam. Wciąż istnieje jednak pewna opcja, a mianowicie […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram