Swipe uprościł białą księgę. Cena SXP wzrosła o 100% w 10 dni

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 11 sierpnia 2020
ikona autora biały
swipe

Swipe, jedna z ostatnich akwizycji giełdy Binance, ogłosiło nową, uproszczoną białą księgę, która ma pomóc w masowej adopcji firmy. W związku z wieloma zmianami wprowadzonymi przez firmę, tylko w ostatnim tygodniu, jej rodzima kryptowaluta SXP, wzrosła o ponad 60%, osiągając nowe ATH.

Najnowsze zmiany Swipe

Świeżo ogłosony i uproszczony white paper nosi nazwę Swipe Product Manual. Firma stwierdziła, że w odróżnieniu od innych white paperów, które są “nieporęczne i zmieszane z treścią, której przeciętny użytkownik nie będzie w stanie zrozumieć”, ta biała księga będzie działać “w sposób zrozumiały dla laika”.

W celu uproszczenia informacji, Swipe Product Manual podsumował wszystkie aktualnie dostępne produkty i to, co firma planuje wkrótce wydać. Użytkownicy aktualnie mogą korzystać z 3 produktów: Swipe Wallet, Swipe Card i Swipe Issuing, natomiast wkrótce pojawią się aplikacje: Swipe Pay, Swipe Credit, Swipe Savings i Swipe Decentralized Applications.

Warianty kart Swipe będą miały cztery poziomy zaangażowania, w zależności od ilości tokenów SXP stakowonych przez użytkownika. Cashback z programu kart może dać do 5% zwrotu w BTC.

Ulepszenie tokena SXP

W ogłoszeniu zapewniono również, że natywna kryptowaluta przejdzie aktualizację do nowego kontraktu v2 w blockchainie Ethereum. Poprzez wdrożenie tej aktualizacji, firma zamierza “zniszczyć i usunąć wszystkie klucze administracyjne i uczynić protokół w pełni zdecentralizowanym z kontrolą poprzez zarządzanie łańcuchem za pomocą SXP”.

Dodatkowo, token v2 SXP będzie połączony z nadchodzącymi Swipe dApps. Chociaż ramy czasowe aktualizacji nie zostały jeszcze określone, oświadczenie mówi, że “ta aktualizacja będzie wymagała od użytkowników korzystania z giełdy, dostawcy portfeli powierniczych lub narzędzia wymiany, które wypuścimy i udostępnimy na zasadach open-source”.

Cena SXP mocno do góry

Odkąd Binance ogłosił akwizycję Swipe na początku lipca, token jest w byczym trendzie. Pod koniec czerwca SXP kosztował 0,42$, natomiast dzisiaj osiągnął nowe ATH, wynoszące ponad 3$, co oznacza 45-dniowy wzrost o 614%.

Wyniki SXP są imponujące również w mikro skali. Od 2 sierpnia moneta wzrosla o 105%, a od 8 sierpnia o 65%. Przy obecnej cenie nieco poniżej 3 dolarów, całkowita kapitalizacja Swipe wynosi około 200 milionów dolarów i mocno uplasowała SXP w grupie 100 najlepszych monet, według CoinMarketCap.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

FTX uruchamia stronę internetową, aby spłacić europejskich klientów

FTX EU, europejska filia upadłej giełdy kryptowalutowej FTX, uruchomiła stronę internetową, aby spłacić wściekłych, europejskich klientów. Firma złożyła wniosek o upadłość prawie pięć miesięcy temu, powodując efekt domina innych upadających firm kryptowalutowych. W rzeczywistości FTX stał się tak duży, że wiele innych firm zaparkowało swoje pieniądze w tej giełdzie i w rezultacie zostało "zainfekowanych". Użytkownicy […]

Argentyńskie linie lotnicze Flybondi zaczynają wydawać bilety NFT

Argentyński tani przewoźnik Flybondi rozpoczął kampanię Ticket 3.0, w której zaczął wydawać bilety w formie niewymienialnych tokenów (NFT). Linia lotnicza powiedziała, że ta metoda "oferuje bardziej elastyczne doświadczenie podróży". Z kolei Flybondi będzie w stanie zmniejszyć koszty obsługi klienta i zwiększyć przychody dzięki prowizjom handlowym. Usługa ta stała się możliwa dzięki partnerstwu z TravelX, opartą […]

Rosja chce mieć własną walutę z Brazylią, Indiami, Chinami i RPA

Krążą pogłoski, że kraje BRICS chcą stworzyć własną walutę, aby ułatwić płatności między uczestniczącymi państwami. To może być ciężki cios dla dolara i może stwarzać możliwości dla Bitcoina. BRICS są wpływowe BRICS to skrót od krajów Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i RPA. Kraje te mają znaczący wpływ na globalną gospodarkę ze względu na ich duże […]

Bitcoin może mocno wystrzelić w górę w 2024 roku z powodu halvingu i recesji

Mike McGlone twierdzi, że Bitcoin może mocno wystrzelić w górę w 2024 roku, a następnie nadejdzie halving i seria innych fundamentalnych wydarzeń. Analityk Bloomberga wyraził swoje prognozy podczas wywiadu ze Scottem Melkerem. Bitcoin i efekt halvingu Zanim zanurkujemy dalej w jego przewidywania, szybkie słowo na temat tego tak zwanego halvingu. Co cztery lata liczba nowo […]

Tim Draper radzi przedsiębiorcom, by kupowali Bitcoina

Amerykański miliarder i legenda inwestycji Tim Draper radzi przedsiębiorcom, aby kupili Bitcoin. Według niego jest to sposób na zabezpieczenie się przed potencjalnym kryzysem bankowym. Nawiasem mówiąc, Tim Draper nie jest osobą nową w świecie Bitcoina, ponieważ już w czerwcu 2014 roku kupił od rządu USA 30 000 Bitcoinów za 19 milionów dolarów. Te Bitcoiny zostały […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram