StealthEX - Jakie ma opinie?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 24 sierpnia 2023
ikona autora biały
stealthex opinie

Świat staje się coraz mniej prywatny, również świat kryptowalut. Dotychczas istniały jeszcze giełdy kryptowalut bez weryfikacji, jednak jest ich już dzisiaj znacznie mniej. Właściwie to można je policzyć na palcach sapera. Oczywiście, możemy korzystać z DEXów i wciąż wymieniać kryptowaluty jedna na drugą. Początkujący mogą jednak sporo w ten sposób stracić chociażby ze względu ryzyka poślizgu. Z pomocą przychodzi nam jednak StealthEX. Ta platforma pozwala na dokonywanie prostych i szybkich krypto swapów na ponad 1000 kryptowalutach i tokenach. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy genezę StealthEX oraz jak działa, a na koniec sprawdzimy jakie opinie o StealthEX krążą w internecie. Tak więc, zaczynajmy!

StealthEX - Co to jest?

StealthEX.io to nie giełda kryptowalut. To platforma, która pozwala w łatwy sposób realizować wymianę krypto-krypto od 2018 roku. Wszystko odbywa się bez żadnych prowizji oraz limitów. Co więcej, aby korzystać z StealthEX, nie jest potrzebne zakładanie konta. Jak to możliwe?

Stealthex
Strona główna: stealthex.io

StealthEX jest jedynie pośrednikiem. Platforma nie przechowuje żadnych cyfrowych aktywów na swoich adresach. Wyszukuje jedynie najlepsze dostępne oferty na innych giełdach i realizuje transakcję z możliwie najniższą prowizją.

Realizacja transakcji na StealthEX nie trwa długo - zazwyczaj jest sfinalizowana w ciągu pół godziny. Wszystko to odbywa się bez weryfikacji tożsamości, dzięki czemu użytkownik zachowuje maksymalną prywatność, a co za tym idzie bezpieczeństwo.

StealthEX pozwala także na zakup Bitcoina - np. kartą bankową, jednak wówczas użytkownik musi zweryfikować swoją tożsamość przesyłając platformie zdjęcie dowodu lub paszportu oraz selfie.

Jak to wszystko działa?

Proces zamiany kryptowalut na StealthEX jest dziecinnie prosty. Ze swapem powinien poradzić sobie każdy - nawet największy krypto laik. To dlatego, że wszystko sprowadza się w zasadzie do kilku kliknięć myszką. Aby zamienić kryptowaluty musimy wykonać następujące kroki:

Krok 1: Przechodzimy na www.stealthex.io i z rozwijanego menu wybieramy kryptowalutę, którą chcemy wymienić oraz kryptowalutę, którą chcemy otrzymać. Następnie klikamy Start Exchange.

stealthex swap
Swap na StealthEX

Krok 2: StealthEX znajdzie dla nas najlepsze ceny wymiany danej pary. W naszym przypadku musimy teraz wkleić adres, na który chcemy otrzymać ETH. Wpisujemy też adres BTC do zwrotu - w razie takiej potrzeby. Następnie klikamy Next.

opinie o stealthex

Krok 3: Potwierdzamy nasz swap klikając Next.

wymiana krypto na stealthex

Krok 4: Przesyłamy środki na wskazany adres (lub kod QR) i to właściwie tyle. Kiedy środki dojdą na odpowiedni portfel, StealthEX prześle Ci odpowiednie kryptowaluty. Wówczas Twoja transakcja zmieni status na Finished

przesyłanie środków Stealthex

Warto również tutaj zaznaczyć, że opłaty i prowizje StealthEX są bardzo konkurencyjne. Wynoszą bowiem zaledwie 0,4% wpłacanej kwoty. Niemniej jednak podczas transferu będziemy musieli opłacić koszty gazu. W przypadku np. Ethereum te mogą rosnąć do horrendalnie wysokich poziomów w trakcie przeciążenia sieci, a wówczas swap może okazać się nieopłacalny.

opinie stealthex
Opinie o StealthEX na Trust Pilot

Opinie o StealthEX - Podsumowanie

Ten artykuł jest raczej krótki, ponieważ StealthEX nie oferuje zbyt wiele funkcji. Niemniej jednak wykonuje swoje zadanie, do którego została stworzona ta platforma - pozwala na przeprowadzanie szybkich i tanich krypto swapów. Opinie StealthEX naszej redakcji są raczej jednoznaczne - wszyscy twierdzą, że jest to świetna alternatywa dla zdecentralizowanych giełd (DEX). Zgadza się z tym także cały internet. Według Trust Pilot, StealthEX notuje opinie na poziomie aż 4,8/5 przy ponad 150 ocenach. To bez wątpienia świetny wynik, który świadczy o solidnej reputacji tego unikatowego krypto projektu.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram