Regulator Dubaju otworzy biura w metaverse The Sandbox

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 5 maja 2022
ikona autora biały
dubaj

Rząd Dubaju nie zwalnia tempa w działaniach na rzecz rozwoju lokalnego przemysłu kryptowalutowego i jego atrakcyjności dla entuzjastów tej branży. W dniu 3 maja The Dubai Virtual Assets Regulatory Authority (VARA) ogłosił zakup ziemi w metaverse The Sandbox. Stworzy na niej swoją wirtualną siedzibę.

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem, VARA wkracza do metaverse, aby dotrzeć do "odbiorców bez granic", jednocześnie poprawiając integrację społeczną i zrównoważony rozwój środowiska poprzez wykorzystanie mniejszej ilości zasobów fizycznych do zarządzania swoimi działaniami.

Ponadto, MetaHQ VARA będzie służyć jako główny kanał wymiany doświadczeń i informacji ze wszystkimi deweloperami, młodymi ludźmi i graczami, którzy odwiedzają Metaverse, umożliwiając w ten sposób "bezpieczną adopcję", która przyczyni się do globalnej interoperacyjności.

VARA jest pierwszym organem rządowym, który zainwestował w Metaverse

Dubaj jest znany nie tylko z turystyki, ale także z innowacji technologicznych. To ogłoszenie jest kolejnym tego przykładem. VARA stałaby się pierwszym organem regulacyjnym, który zakupiłby ziemię w Metaverse, tworząc historię w branży kryptowalut.

Hamdan bin Mohammed al Maktoum, książę Dubaju i premier Zjednoczonych Emiratów Arabskich, powiedział, że dzięki rozszerzeniu zasobów VARA, kraj będzie w stanie dotrzeć do wszystkich użytkowników w Metaverse. Zaprosił również wszystkie władze na całym świecie do udziału i wymiany pomysłów w celu budowania lepszej globalnej gospodarki poprzez wykorzystanie wirtualnych aktywów.

Dubaj tworzy prototyp zdecentralizowanego modelu regulacyjnego, zapraszając międzynarodowych liderów - światowe władze, instytucje nadzorujące i kształtujące branżę - do udziału, wymiany wiedzy i wspólnego rozwiązywania problemów, aby umożliwić dynamicznemu sektorowi aktywów wirtualnych budowanie odporności gospodarczej, przyspieszenie włączenia społecznego i zajęcie się kwestią zrównoważonego rozwoju środowiska.

Wejście do metaverse przyspieszy wzrost PKB w Dubaju

Helal Saeed Almarri, dyrektor generalny Dubai World Trade Center Authority, powiedział, że Dubaj postrzega branżę wirtualnych aktywów jako siłę napędową przyszłej globalnej gospodarki. Dyplomata dodał, że ten nowy ruch pojawia się w "kluczowym momencie" w odpowiedzi na ekspansję "niezwykle wyrafinowanych i nowoczesnych ram prawnych", które Dubaj wdraża w celu uregulowania ekosystemu kryptowalut jako całości.

Helal Saeed Almarri zauważył również, że nabycie ziemi w The Sandbox jest oznaką ich zaufania do tej rozwijającej się branży, która, jak mają nadzieję, będzie się rozwijać, aż stanie się pomostem, który w bezpieczny i odpowiedzialny sposób przyciągnie nowych inwestorów i konsumentów.

Jako pierwszy niszowy regulator dla sektora VA na całym świecie, VARA's Metaverse HQ sprawia również, że ZEA są pierwszą jurysdykcją, która wchodzi na tę platformę.

Dubaj nadal dąży do tego, aby stać się globalnie uznanym narodem przyjaznym kryptowalutom. Cel ten nie jest odległy, biorąc pod uwagę, że miasto jest obecnie domem dla dużej liczby krypto projektów.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Co to jest staking kryptowalut? Jak zacząć stakowanie?

Staking kryptowalut zyskuje na popularności, szczególnie ze względu na śmiesznie niskie oprocentowanie lokowanego kapitału w bankach. Gdy lokaty “dają zarobić”…

Omni Network (OMNI) - Nowa kryptowaluta w Binance Launchpool

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojej platformy Binance Launchpool. Tym razem jest to kryptowaluta Omni Network (OMNI). W tym artykule rozłożymy ten projekt na czynniki pierwsze. Wyjaśnimy też jak farmić tokeny na Binance Launchpool! Uwaga: Jeśli założysz konto na Binance z tego linka, tuż przed listingiem OMNI (17 kwietnia), na Twoim […]

Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji w 2024

Kiedyś trendem były aplikacje, które dawały pieniądze za klikanie, czy też wypełnienie ankiet. A co gdybym powiedział Ci, że istnieją aplikacje, które płacą za rejestrację? Wystarczy, że założysz konto, przejdziesz weryfikację i wykonasz jakąś dodatkową czynność. Proste, prawda? Przejdźmy więc do szczegółów! Sprawdźmy jak otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację w 2024 roku! Jaka aplikacja płaci […]

Handluj kontraktami futures i zgarniaj ENA

Binance Futures wprowadza kolejną ciekawą promocję. To doskonała okazja zarówno dla traderów futures, jak i nowicjuszy w copy tradingu. Przez ograniczony czas, uczestnicy mogą zgarnąć część z puli 300 000 ENA. Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się i spełnić proste warunki. Promocja trwa od 3 do 12 kwietnia 2024 i dzieli się na trzy części. […]

Boty do kryptowalut - automatyczne zarabianie na krypto

Jeżeli tutaj trafiłeś to prawdopodobnie szukasz bota, który pozwoli Ci automatycznie zarabiać pieniądze na kryptowalutach. Niestety, mamy dla Ciebie smutną wiadomość - takie boty nie istnieją, a jeśli ktoś oferuje Ci czysty, łatwy i szybki zarobek na botach handlowych to możesz mieć pewność, że to po prostu scam. Wciąż istnieje jednak pewna opcja, a mianowicie […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram