ProBit Exclusive

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 29 września 2020
ikona autora biały
grafika promująca Probit Exclusive

ProBit Exchange ogłasza funkcję „ProBit Exclusive”, oferującą zakup popularnych tokenów w obniżonej cenie.

Globalna platforma kryptowalut ProBit Exchange ujawniła kilka szczegółów stojących za ich długo oczekiwaną funkcją premium: „ProBit Exclusive”.

ProBit Exclusive ma na celu umożliwienie kupującym nabywanie popularnych i wyselekcjonowanych tokenów z dużymi rabatami, zanim dany token zostanie wylistowany na giełdzie ProBit.

Więcej o tym: jak kupić bitcoiny - w artykule

screen strony Probit Exclusive
Probit Exclusive

Ponieważ kilka najlepszych zespołów projektowych zajmujących się wybranymi kryptowalutami otrzymało zielone światło, pojawiają się spekulacje na temat tego, który token zostanie zaprezentowany podczas pierwszej oferty Probit Exclusive.

Wstępnym warunkiem przystąpienia do programu jest pojawienie się wśród 200 najlepszych tokenów notowanych na CoinMarketCap, a także osiągnięcie wysokiej płynności.

Giełda ProBit odniósła już imponujący sukces zarówno na swoich głównych rynkach IEO, jak i na rynkach wtórnych. Stworzyli falę popularności po sukcesie ich pierwszej platformy Launchpad Premium IEO w czerwcu 2019 r., gdy SportX potroił wartość tokena po notowaniu.

Do gamy usług Exclusive w ProBit możemy zaliczyć:

  • ProBit Exclusive : Tokeny dostępne do subskrypcji w ProBit Exclusive to tokeny, które nie są jeszcze wymienione w ProBit. Tokeny ProBit Exclusive są wymienione w ProBit wkrótce po zakończeniu okresu subskrypcji Exclusive.
  • ProBit Exclusive Lite : Tokeny dostępne do subskrypcji w ProBit Exclusive Lite to tokeny, które są już wymienione w ProBit

28 września ProBit uruchomi ProBit Exchange Lite z tokenem UTRUST

screen strony Probit Exclusive

Więcej o ProBit

Kategoria wpisu:

Artur Kuśmierek

Redaktor bloga kryptowaluty2.pl. Autor publikacji na temat bitcoina, kryptowalut i finansów. Na rynku kryptowalut od 2018 roku.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram