Popularny analityk przewiduje 1000-procentowy wzrost dla Solany do 2025 r.

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 26 lipca 2023
ikona autora biały
solana sol

Popularny analityk Inmortal przewiduje wzrost ceny Solany o ponad 1000 procent w ciągu dwóch lat. W chwili pisania tego tekstu cena Solany wynosi 23,43 USD, a Inmortal prognozuje 250 USD do 2025 roku. Co ciekawe, ten sam analityk jest nieco mniej optymistyczny co do konkurenta Ethereum w nadchodzących miesiącach.

"Solana najpierw osiągnie 20 USD, zanim zobaczymy cenę SOL na poziomie 40 USD."

W jaki sposób Solana wzrośnie o 1000 procent?

Dla nas oczywiście najbardziej interesujące jest to, dlaczego Inmortal spodziewa się, że Solana osiągnie cenę 250 USD do 2025 roku. W końcu na Twitterze można znaleźć tysiące analityków domagających się gigantycznych podwyżek kursów kryptowalut, które posiadają w swoich portfelach.

Pod tym względem musimy przyznać, że analiza Inmortal jest w tej chwili nieco wybrakowana. Uzasadniając eksplozję cen akcji Solany, analityk zdaje się wskazywać głównie na EOS, mniej lub bardziej upadły projekt, który był szczególnie popularny w 2017 roku.

"Mamy rok 2025, a Solana kosztuje 250 dolarów. Ci, którzy krzyczą, że Solana była jak EOS, opuszczają branżę kryptowalut na dobre."

Opierając się na tym poście, Inmortal wydaje się mieć ogromne zaufanie w szczególności do technologii Solana.

Inmortal może oprzeć to zaufanie na fakcie, że technologia Solany wydaje się być o wiele bardziej niezawodna niż wcześniej. W pierwszym kwartale 2023 r. blockchain padł tylko raz, a Solana przeszła przez drugi kwartał bez szwanku.

Obecnie nie jestem optymistycznie nastawiony do Solany

W nadchodzących miesiącach Inmortal jest jednak mniej optymistyczny co do ceny Solany. Na wykresie opublikowanym przez niego na Twitterze widzimy spadek poniżej ceny 20 USD dla SOL w sierpniu, zanim ponownie nabierze pozytywnego tempa.

Na jakiej podstawie analityk to przewiduje? Używa kilku wskaźników jako uzasadnienia. Bierze też pod uwagę warunki makroekonomiczne.

Dziś wieczorem Rezerwa Federalna USA ma podjąć kolejną decyzję w sprawie stóp procentowych. Oczekuje się kolejnej podwyżki o 0,25%.

Powolne, ale pewne podwyżki stóp procentowych zwiększają presję na gospodarkę USA, a tym samym na rynek finansowy. Z tego powodu kurs Bitcoina również wydaje się walczyć o utrzymanie poziomu 30 000 USD.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Sieć Ethereum jest na minusie po raz pierwszy od roku

Pamiętacie "Merge"? Sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z systemu proof of work na system proof of stake we wrześniu ubiegłego roku. Zamiast energochłonnych obliczeń, od tego czasu to stakerzy przetwarzają transakcje na Ethereum. Od momentu Merge sieć Ethereum co miesiąc odnotowuje zyski. Nie chodzi tu o wartość cenową, ale o przychody z samej sieci. Blockwork […]

Rocznica aktualizacji Ethereum Merge: wszystkie zmiany w skrócie

Dziś mija dokładnie rok, odkąd sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z Proof-of-Work (PoW) na Proof-of-Stake (PoS). 15 września 2022 r. miała miejsce długo oczekiwana aktualizacja Merge, uważana przez wielu za najważniejsze wydarzenie w całej historii Ethereum. W tym artykule przyjrzymy się głównym zmianom i ich rezultatom, a także spojrzymy w przyszłość. Ethereum Merge: co się […]

Cena bitcoina jest nudna, ale dane nadal pokazują pozytywny obraz

Teraz, gdy cena bitcoina powróciła do poziomów z połowy czerwca, rynek ponownie zaczyna się zastanawiać, czy mamy do czynienia z hossą. Kurs spadł już o 16% od lokalnego szczytu z sierpnia ubiegłego roku, a od szczytu do dołka o ponad 20%. Mimo to, zgodnie z danymi on-chain, nie musimy się tak bardzo martwić. Bardzo niewiele […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Kurs Bitcoina w tarapatach. Inflacja w USA wyższa niż oczekiwano

Indeks cen konsumpcyjnych (CPI) w Stanach Zjednoczonych wyniósł dziś 3,7%, podczas gdy oczekiwano wyniku na poziomie 3,6%. Oznaczałoby to już wzrost o 0,4% w porównaniu z lipcowym wynikiem 3,2%, ale inflacja spadła nawet bardziej niż początkowo oczekiwano. Dlaczego więc inflacja może nagle ponownie wzrosnąć i co to oznacza dla kursu bitcoina? Dlaczego inflacja może ponownie […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram