Popularny analityk przewiduje 1000-procentowy wzrost dla Solany do 2025 r.

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 26 lipca 2023
ikona autora biały
solana sol

Popularny analityk Inmortal przewiduje wzrost ceny Solany o ponad 1000 procent w ciągu dwóch lat. W chwili pisania tego tekstu cena Solany wynosi 23,43 USD, a Inmortal prognozuje 250 USD do 2025 roku. Co ciekawe, ten sam analityk jest nieco mniej optymistyczny co do konkurenta Ethereum w nadchodzących miesiącach.

"Solana najpierw osiągnie 20 USD, zanim zobaczymy cenę SOL na poziomie 40 USD."

W jaki sposób Solana wzrośnie o 1000 procent?

Dla nas oczywiście najbardziej interesujące jest to, dlaczego Inmortal spodziewa się, że Solana osiągnie cenę 250 USD do 2025 roku. W końcu na Twitterze można znaleźć tysiące analityków domagających się gigantycznych podwyżek kursów kryptowalut, które posiadają w swoich portfelach.

Pod tym względem musimy przyznać, że analiza Inmortal jest w tej chwili nieco wybrakowana. Uzasadniając eksplozję cen akcji Solany, analityk zdaje się wskazywać głównie na EOS, mniej lub bardziej upadły projekt, który był szczególnie popularny w 2017 roku.

"Mamy rok 2025, a Solana kosztuje 250 dolarów. Ci, którzy krzyczą, że Solana była jak EOS, opuszczają branżę kryptowalut na dobre."

Opierając się na tym poście, Inmortal wydaje się mieć ogromne zaufanie w szczególności do technologii Solana.

Inmortal może oprzeć to zaufanie na fakcie, że technologia Solany wydaje się być o wiele bardziej niezawodna niż wcześniej. W pierwszym kwartale 2023 r. blockchain padł tylko raz, a Solana przeszła przez drugi kwartał bez szwanku.

Obecnie nie jestem optymistycznie nastawiony do Solany

W nadchodzących miesiącach Inmortal jest jednak mniej optymistyczny co do ceny Solany. Na wykresie opublikowanym przez niego na Twitterze widzimy spadek poniżej ceny 20 USD dla SOL w sierpniu, zanim ponownie nabierze pozytywnego tempa.

Na jakiej podstawie analityk to przewiduje? Używa kilku wskaźników jako uzasadnienia. Bierze też pod uwagę warunki makroekonomiczne.

Dziś wieczorem Rezerwa Federalna USA ma podjąć kolejną decyzję w sprawie stóp procentowych. Oczekuje się kolejnej podwyżki o 0,25%.

Powolne, ale pewne podwyżki stóp procentowych zwiększają presję na gospodarkę USA, a tym samym na rynek finansowy. Z tego powodu kurs Bitcoina również wydaje się walczyć o utrzymanie poziomu 30 000 USD.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Robinhood Crypto - bonus powitalny do 20 EUR za rejestrację

Robinhood to aplikacja finansowa do handlu akcjami, ETFami, a także kryptowalutami dotychczas bardzo popularna w USA. Jak się jednak okazuje, firma postanowiła rozszerzyć swój zasięg w Europie. Wraz z wejściem na nowy rynek Robinhood przygotował także bonus powitalny, który można otrzymać za rejestrację. Co to za bonus? Jak go odebrać? O tym w dzisiejszym artykule! […]

Staking kryptowalut - czym jest staking, sposoby stakowania

Staking kryptowalut zyskuje na popularności, szczególnie ze względu na śmiesznie niskie oprocentowanie lokowanego kapitału w bankach. Gdy lokaty “dają zarobić”…

Binance - jak zacząć?

Binance jak zacząć? Jeżeli jesteś nowy w świecie krypto to z całą pewnością zadajesz sobie takie pytanie - i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu Binance to największa giełda kryptowalut na świecie, tak więc jest o niej bardzo głośno. W dzisiejszym artykule odpowiemy na to pytanie. Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak założyć […]

Cykle BTC - wszystko o cykliczności Bitcoina

Bitcoin powstał już ponad dekadę temu, a przez ten czas udało się zebrać sporo danych. Wynika z nich, że istnieją powtarzające się tzw. cykle BTC. Cykliczność Bitcoina jest spowodowana kilkoma czynnikami, które postaramy się rozłożyć na czynniki pierwsze w poniższym artykule. Spróbujemy też wyjaśnić jak rozpoznać etapy cyklu BTC. Tak więc, zaczynajmy! Czym jest cykl […]

MEXC - bonus i kod rabatowy (2023)

MEXC to giełda kryptowalut, która szybko zyskuje popularność i stale zwiększa swój wolumen. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji możesz odebrać bonus, a właściwie bonusy? Wystarczy, że w odpowiednim polu wpiszesz ekskluzywny kod rabatowy: mexc-k2. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy Ci dokładnie jaki bonusy oferuje MEXC oraz co musisz zrobić, aby je odebrać! Tak więc, zaczynajmy! […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram