PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 9 lutego 2024
ikona autora biały
pixel binance launchpool

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak sprawdźmy czym tak wogóle jest Binance Launchpool.

Czym jest Binance Launchpool?

Binance Launchpool to platforma, która umożliwia użytkownikom Binance zarabianie nowych tokenów poprzez staking kryptowalut. Użytkownicy wpłacają swoje środki do puli, a w zamian otrzymują nowe tokeny jako nagrody. Ta metoda pozwala na łatwy dostęp do nowych projektów krypto i ich tokenów bez konieczności bezpośredniego kupowania na rynku.

Launchpool promuje nowe projekty, zapewniając im widoczność i wsparcie społeczności Binance. Jest to bezpieczny sposób na uczestnictwo w nowych krypto inicjatywach.

Co to jest PIXEL?

PIXEL to natywny token społecznościowej gry web3 Pixels zbudowanej na Ronin Network. Jest on używany jako waluta w grze do kupowania ulepszeń, przedmiotów lub specjalnych skórek.

Rozgrywkę można porównać do World of Warcraft, ale w pikselowej stylistyce. Jest to otwarty świat, w którym można zbierać surowce, odkrywać nowe miejsca i budować miasto.

Zgodnie z białą księgą Pixels, celem zespołu stojącego za projektem jest eksperymentowanie, budowanie i ulepszanie funkcji, które sprawiają, że gry web3 są wyjątkowe. Chodzi tu o Play-to-earn, gildie, reputację on-chain czy interoperacyjność.

Farming PIXEL na Binance Launchpool

Już wkrótce możliwe będzie umieszczenie tokenów BNB i FDUSD w osobnych Launchpoolach i farmienie tokenów PIXEL. Farming rozpoczyna się 9 lutego 2024 roku i potrwa dziesięć dni.

Farming nowych tokenów na Binance Launchpool jest bardzo prosty. Wystarczy kliknąć stakuj, potwierdzić i to właściwie tyle.

Listing PIXEL na giełdzie odbędzie się w dniu 19.02.2024 o godzinie 10:00 (UTC). Binance wówczas umożliwi handel parami PIXEL/BTC, PIXEL/USDT, PIXEL/BNB, PIXEL/FDUSD i PIXEL/TRY.

HODL czy sprzedać?

Pytanie, które napewno sobie zadajesz: HODLować czy sprzedać. Ja zamierzam sprzedać swoje PIXEL z kilku powodów.

Po pierwsze, generalnie nie jestem fanem gier. Nie zagram w tę grę i nigdy nie użyję żadnych z moich tokenów PIXEL do zakupu jakiegokolwiek przedmiotu podczas rozgrywki.

Po drugie, Pixels przypomina Alien Worlds, przereklamowaną grę na blockchainie WAX, która również była dostępna na Binance Launchpool około trzy lata temu. Jej natywny token $TLM spadł o ponad 98% w stosunku do swojego rekordowego poziomu. Token został uruchomiony, zanim jeszcze powstała gra. W przypadku Pixels jest mniej więcej tak samo.

Moim zdaniem jest to po prostu kolejna losowa, niedopracowana gra z najtańszą możliwą grafiką. Etykieta "gry web3" nie podnosi jakości rozgrywki. Moim skromnym zdaniem nie warto w nią inwestować. Dlatego zamierzam sprzedać swoje tokeny natychmiast po rozpoczęciu handlu w dniu 19 lutego.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maciek
maciek
14 dni temu

Rozumiem, że zakupiłeś Berry i wymieniłeś na Pixele. W 10 sekund po uruchomieniu pixela na Binance będziesz przelewał pixele na binance i natychmiast sprzedawał?. Czy to nie jest tak, że zanim będziesz mógł je pobrać z gier miną 2 h i pixel będzie gówno wart a zarabią tylko ci co mają kilka sztuk z farmingu BNB? w bnb vault. Prosze daj znać jedyny piszesz o konkretach! dzięki

Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram