Nowa ekologiczna kryptowaluta przyciąga wielu inwestorów

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 22 października 2022
ikona autora biały
impt

Nowa kryptowaluta IMPT szybko zyskała popularność. Token związany jest z dziedziną ekologii. Skupia się na ograniczeniu szkodliwych emisji do atmosfery. Projekt motywuje ludzi do minimalizowania swojego śladu węglowego.

Przyciąganie zielonych inwestorów

Technologia Blockchain wciąż się rozwija. W ostatnim roku nastąpił duży postęp, będący odpowiedzią na krytykę dotyczącą potrzeb energetycznych niektórych sieci. Projekt Impact poczynił tu duże postępy. Charakteryzuje się zrównoważonym podejściem do środowiska.

Moneta IMPT jest tokenem tego projektu. Platforma przyjęła rewolucyjne podejście. W rezultacie użytkownicy mogą nie tylko otrzymywać kredyty węglowe, ale mieć pełne zaufanie do wiarygodności takich transakcji.

Transakcje kredytów węglowych są weryfikowalne, co eliminuje jakiekolwiek zagrożenie oszustwem. Projekt został pochwalony przez ekologicznych inwestorów. Do tej grupy należy ponad 10 000 firm, wśród których są jedne z największych światowych marek.

Ta współpraca pokazuje ogromny potencjał IMPT. Projekt ma mieć szeroki zasięg. Za tą monetą stoi zespół specjalistów z dużym doświadczeniem w branży kryptowalut.

IMPT będzie więc musiał zdobyć przewagę nad innymi nowymi projektami. Dodatkowym plusem staje się jego transparentność. Dzięki temu projekt będzie się rozwijał i nabierze trwałości.

Nowa kryptowaluta została uruchomiona tydzień temu. Jednak mimo tak krótkiego czasu, już teraz wykazuje bardzo wysoką wydajność. Dzięki przedsprzedaży tokenów w ciągu 7 dni zebrano 2,5 mln dolarów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

Łącznie odbędą się 3 etapy przedsprzedaży. A cena tego tokena będzie za każdym razem rosła. Tempo pierwszego etapu pokazuje, że cały proces może zostać zakończony w kilka tygodni, gdyż przedsprzedaż jest ograniczona do 10,8 mln USD.

Sukces IMPT wynika z dostępności użytecznej technologii. Zespół przyjął rewolucyjne podejście, które może generować zyski nie tylko w krótkim, ale i w długim okresie.

Nacisk na przejrzystość

Inwestorzy z różnych powodów niechętnie inwestują w nowe projekty. Jednym z głównych jest obawa przed natknięciem się na oszustów. Dlatego IMPT zwrócił szczególną uwagę na kwestię przejrzystości. Inwestorzy otrzymają więc wszystkie potrzebne informacje o projekcie.

Token IMPT został wysoko oceniony - na CoinSniper.Projekt otrzymał 630 tysięcy głosów. Świadczy to o dużym zainteresowaniu nową monetą. Token ten cieszy się dużym zaufaniem.

IMPT został również poddany audytowi pod kątem inteligentnych kontraktów, co podkreśla wysokie bezpieczeństwo sieci. Projekt pozostaje wolny od wszelkich manipulacji. Moneta została w szczególności wysoko oceniona przez ENebula Solutions.

Jest to platforma, która zajmuje się walidacją systemów. ENebula Solutions identyfikuje różne zagrożenia i podatności. Audyt przeprowadzony przez tych ekspertów potwierdził wiarygodność IMPT.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Złoto na rekordowym poziomie. Czy Bitcoin może pójść w jego ślady?

Według różnych źródeł, złoto wybiło nowy rekord wszech czasów. Kilogram złota jest teraz wart 64.000 dolarów. Oznacza to, że inwestorzy szukają bezpiecznej przystani, w której mogliby trzymać wartość, w celu wyjścia z obecnego kryzysu bankowego. Czy Bitcoin może pójść w ślady złota? Złoto za 65 000 dolarów Poniższy wykres to cena złota i pokazuje wartość […]

Czy Microsoft buduje portfel Ethereum dla Edge?

Dobra wiadomość dla użytkowników Microsoft Edge, ponieważ trwają testy portfela Ethereum dla przeglądarki internetowej. Metamask dla Microsoftu Firma Microsoft rozwija coś, co nazywa "Crypto Wallet" dla Edge. Portfel ten pozwala użytkownikom przechowywać i handlować Etherem, a także tokenami na blockchainie Ethereum, podobnie jak popularny Metamask. Albacore odkrył to i podzielił się tym na Twitterze. Albacore […]

Kolejna edycja Invest Cuffs już w tym tygodniu

To już ostatni moment aby zapisać się na największe wydarzenie dla Inwestorów w tym roku. Już 24-25 marca 2023 roku będzie miała miejsce następna edycja Wydarzenia i Targów Invest Cuffs. To już dziewiąte wydanie imprezy, która każdego roku przyciąga do Krakowa tysiące uczestników, dających możliwość uczestniczenia w prelekcjach prowadzonych przez ponad 120 mówców. Invest Cuffs […]

Banki upadają, bitcoin rośnie. Co się dzieje?

Zapewne nie umknęło Waszej uwadze, że w ostatni weekend upadł Silicon Valley Bank. Silicon Valley Bank był 17. największym bankiem w Stanach Zjednoczonych i bankiem skupiającym się na obsłudze transakcji venture capital i startupów technologicznych. W sumie bank zarządzał ponad 200 miliardami dolarów w depozytach. W ten weekend Rezerwa Federalna, FDIC i Departament Skarbu USA […]

6 powodów, dla których Bitcoin może być przyszłością pieniądza

Bitcoin to pierwsza na świecie zdecentralizowana waluta cyfrowa, która działa bez banku centralnego lub administratora. Przez lata zyskał ogromną popularność ze względu na swój potencjał, aby stać się globalną walutą. Oto sześć powodów, dla których Bitcoin może stać się przyszłością pieniądza. Decentralizacja Sieć Bitcoin jest zdecentralizowaną platformą, w której transakcje są przetwarzane i weryfikowane przez […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram