Nowa ekologiczna kryptowaluta przyciąga wielu inwestorów

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 22 października 2022
ikona autora biały
impt

Nowa kryptowaluta IMPT szybko zyskała popularność. Token związany jest z dziedziną ekologii. Skupia się na ograniczeniu szkodliwych emisji do atmosfery. Projekt motywuje ludzi do minimalizowania swojego śladu węglowego.

Przyciąganie zielonych inwestorów

Technologia Blockchain wciąż się rozwija. W ostatnim roku nastąpił duży postęp, będący odpowiedzią na krytykę dotyczącą potrzeb energetycznych niektórych sieci. Projekt Impact poczynił tu duże postępy. Charakteryzuje się zrównoważonym podejściem do środowiska.

Moneta IMPT jest tokenem tego projektu. Platforma przyjęła rewolucyjne podejście. W rezultacie użytkownicy mogą nie tylko otrzymywać kredyty węglowe, ale mieć pełne zaufanie do wiarygodności takich transakcji.

Transakcje kredytów węglowych są weryfikowalne, co eliminuje jakiekolwiek zagrożenie oszustwem. Projekt został pochwalony przez ekologicznych inwestorów. Do tej grupy należy ponad 10 000 firm, wśród których są jedne z największych światowych marek.

Ta współpraca pokazuje ogromny potencjał IMPT. Projekt ma mieć szeroki zasięg. Za tą monetą stoi zespół specjalistów z dużym doświadczeniem w branży kryptowalut.

IMPT będzie więc musiał zdobyć przewagę nad innymi nowymi projektami. Dodatkowym plusem staje się jego transparentność. Dzięki temu projekt będzie się rozwijał i nabierze trwałości.

Nowa kryptowaluta została uruchomiona tydzień temu. Jednak mimo tak krótkiego czasu, już teraz wykazuje bardzo wysoką wydajność. Dzięki przedsprzedaży tokenów w ciągu 7 dni zebrano 2,5 mln dolarów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

Łącznie odbędą się 3 etapy przedsprzedaży. A cena tego tokena będzie za każdym razem rosła. Tempo pierwszego etapu pokazuje, że cały proces może zostać zakończony w kilka tygodni, gdyż przedsprzedaż jest ograniczona do 10,8 mln USD.

Sukces IMPT wynika z dostępności użytecznej technologii. Zespół przyjął rewolucyjne podejście, które może generować zyski nie tylko w krótkim, ale i w długim okresie.

Nacisk na przejrzystość

Inwestorzy z różnych powodów niechętnie inwestują w nowe projekty. Jednym z głównych jest obawa przed natknięciem się na oszustów. Dlatego IMPT zwrócił szczególną uwagę na kwestię przejrzystości. Inwestorzy otrzymają więc wszystkie potrzebne informacje o projekcie.

Token IMPT został wysoko oceniony - na CoinSniper.Projekt otrzymał 630 tysięcy głosów. Świadczy to o dużym zainteresowaniu nową monetą. Token ten cieszy się dużym zaufaniem.

IMPT został również poddany audytowi pod kątem inteligentnych kontraktów, co podkreśla wysokie bezpieczeństwo sieci. Projekt pozostaje wolny od wszelkich manipulacji. Moneta została w szczególności wysoko oceniona przez ENebula Solutions.

Jest to platforma, która zajmuje się walidacją systemów. ENebula Solutions identyfikuje różne zagrożenia i podatności. Audyt przeprowadzony przez tych ekspertów potwierdził wiarygodność IMPT.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Sam Bankman-Fried mówi dlaczego FTX upadło

Upadek utility-tokena FTX (FTT) nie był spowodowany brakiem płynności, ale działaniami inwestorów, którzy poczuli się "przestraszeni" obecną sytuacją na rynku. Założyciel giełdy kryptowalut Sam Bankman-Fried stwierdził tak w wywiadzie z Tiffany Fong z dnia 16 listopada (opublikowanym 29 listopada). "Myślę, że FTT miał realną wartość. […] Pod wieloma względami [token] był bardziej legalny niż wiele […]

Złe wiadomości dla bitcoina? Dolar może ponownie wzrosnąć

Dolar amerykański (USD) przeszedł w ostatnich tygodniach sporą korektę. Światowa waluta rezerwowa spadła o około 8% w stosunku do euro. Tymczasem jednak wojna na Ukrainie wciąż się nie skończyła, globalna sytuacja gospodarcza jest fatalna, a w krainie kryptowalut panuje spora niepewność po problemach FTX. Również dolar zaczął dziś ponownie rosnąć w stosunku do euro. Dla […]

Liczba osób korzystających z kryptowalut wzrosła w 2022 roku o 37,8%

Według danych Datareportal, liczba osób posiadających jakąś formę kryptowalut wzrosła w tym roku o 37,8%. Jeden na 10 internautów w wieku od 16 do 64 lat posiada obecnie cyfrowe aktywa. Kryptowaluty w krajach rozwijających się Posiadanie kryptowalut jest popularne głównie w krajach rozwijających się. Zwłaszcza w tym, gdzie waluta jest bardziej wrażliwa na duże wahania […]

Grayscale nie chce przedstawiać swoich rezerw

Przemysł kryptowalutowy został zbudowany w oparciu o jeden slogan: "nie ufaj, zweryfikuj". Ale Grayscale różni się od reszty firm związanych z kryptowalutami. W niedawnym wątku na Twitterze zastanawiającym się nad potrzebą przejrzystości w branży po upadku FTX, Grayscale próbował uspokoić obawy swoich inwestorów, zapewniając ich, że regulacje, które mają zastosowanie do różnych podmiotów, sprawiają, iż […]

Tether zapewnia, że nie ma ryzyka ze strony USDT na Solanie

Największy na świecie emitent stablecoinów, Tether, zapewnił, że nie ma żadnych zagrożeń ze strony USDT w sieci Solana. 18 listopada Tether wydał oświadczenie, że USDT emitowany w Alamedzie był bezpieczny względem wszelkich wypadków zarażenia ze strony upadłej giełdy FTX. Według raportu przejrzystości Tethera, Solana jest trzecią co do wielkości siecią dla stablecoina po Tron i […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram