Nowa ekologiczna kryptowaluta przyciąga wielu inwestorów

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 22 października 2022
ikona autora biały
impt

Nowa kryptowaluta IMPT szybko zyskała popularność. Token związany jest z dziedziną ekologii. Skupia się na ograniczeniu szkodliwych emisji do atmosfery. Projekt motywuje ludzi do minimalizowania swojego śladu węglowego.

Przyciąganie zielonych inwestorów

Technologia Blockchain wciąż się rozwija. W ostatnim roku nastąpił duży postęp, będący odpowiedzią na krytykę dotyczącą potrzeb energetycznych niektórych sieci. Projekt Impact poczynił tu duże postępy. Charakteryzuje się zrównoważonym podejściem do środowiska.

Moneta IMPT jest tokenem tego projektu. Platforma przyjęła rewolucyjne podejście. W rezultacie użytkownicy mogą nie tylko otrzymywać kredyty węglowe, ale mieć pełne zaufanie do wiarygodności takich transakcji.

Transakcje kredytów węglowych są weryfikowalne, co eliminuje jakiekolwiek zagrożenie oszustwem. Projekt został pochwalony przez ekologicznych inwestorów. Do tej grupy należy ponad 10 000 firm, wśród których są jedne z największych światowych marek.

Ta współpraca pokazuje ogromny potencjał IMPT. Projekt ma mieć szeroki zasięg. Za tą monetą stoi zespół specjalistów z dużym doświadczeniem w branży kryptowalut.

IMPT będzie więc musiał zdobyć przewagę nad innymi nowymi projektami. Dodatkowym plusem staje się jego transparentność. Dzięki temu projekt będzie się rozwijał i nabierze trwałości.

Nowa kryptowaluta została uruchomiona tydzień temu. Jednak mimo tak krótkiego czasu, już teraz wykazuje bardzo wysoką wydajność. Dzięki przedsprzedaży tokenów w ciągu 7 dni zebrano 2,5 mln dolarów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

Łącznie odbędą się 3 etapy przedsprzedaży. A cena tego tokena będzie za każdym razem rosła. Tempo pierwszego etapu pokazuje, że cały proces może zostać zakończony w kilka tygodni, gdyż przedsprzedaż jest ograniczona do 10,8 mln USD.

Sukces IMPT wynika z dostępności użytecznej technologii. Zespół przyjął rewolucyjne podejście, które może generować zyski nie tylko w krótkim, ale i w długim okresie.

Nacisk na przejrzystość

Inwestorzy z różnych powodów niechętnie inwestują w nowe projekty. Jednym z głównych jest obawa przed natknięciem się na oszustów. Dlatego IMPT zwrócił szczególną uwagę na kwestię przejrzystości. Inwestorzy otrzymają więc wszystkie potrzebne informacje o projekcie.

Token IMPT został wysoko oceniony - na CoinSniper.Projekt otrzymał 630 tysięcy głosów. Świadczy to o dużym zainteresowaniu nową monetą. Token ten cieszy się dużym zaufaniem.

IMPT został również poddany audytowi pod kątem inteligentnych kontraktów, co podkreśla wysokie bezpieczeństwo sieci. Projekt pozostaje wolny od wszelkich manipulacji. Moneta została w szczególności wysoko oceniona przez ENebula Solutions.

Jest to platforma, która zajmuje się walidacją systemów. ENebula Solutions identyfikuje różne zagrożenia i podatności. Audyt przeprowadzony przez tych ekspertów potwierdził wiarygodność IMPT.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram