Nowa ekologiczna kryptowaluta przyciąga wielu inwestorów

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 22 października 2022
ikona autora biały
impt

Nowa kryptowaluta IMPT szybko zyskała popularność. Token związany jest z dziedziną ekologii. Skupia się na ograniczeniu szkodliwych emisji do atmosfery. Projekt motywuje ludzi do minimalizowania swojego śladu węglowego.

Przyciąganie zielonych inwestorów

Technologia Blockchain wciąż się rozwija. W ostatnim roku nastąpił duży postęp, będący odpowiedzią na krytykę dotyczącą potrzeb energetycznych niektórych sieci. Projekt Impact poczynił tu duże postępy. Charakteryzuje się zrównoważonym podejściem do środowiska.

Moneta IMPT jest tokenem tego projektu. Platforma przyjęła rewolucyjne podejście. W rezultacie użytkownicy mogą nie tylko otrzymywać kredyty węglowe, ale mieć pełne zaufanie do wiarygodności takich transakcji.

Transakcje kredytów węglowych są weryfikowalne, co eliminuje jakiekolwiek zagrożenie oszustwem. Projekt został pochwalony przez ekologicznych inwestorów. Do tej grupy należy ponad 10 000 firm, wśród których są jedne z największych światowych marek.

Ta współpraca pokazuje ogromny potencjał IMPT. Projekt ma mieć szeroki zasięg. Za tą monetą stoi zespół specjalistów z dużym doświadczeniem w branży kryptowalut.

IMPT będzie więc musiał zdobyć przewagę nad innymi nowymi projektami. Dodatkowym plusem staje się jego transparentność. Dzięki temu projekt będzie się rozwijał i nabierze trwałości.

Nowa kryptowaluta została uruchomiona tydzień temu. Jednak mimo tak krótkiego czasu, już teraz wykazuje bardzo wysoką wydajność. Dzięki przedsprzedaży tokenów w ciągu 7 dni zebrano 2,5 mln dolarów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

Łącznie odbędą się 3 etapy przedsprzedaży. A cena tego tokena będzie za każdym razem rosła. Tempo pierwszego etapu pokazuje, że cały proces może zostać zakończony w kilka tygodni, gdyż przedsprzedaż jest ograniczona do 10,8 mln USD.

Sukces IMPT wynika z dostępności użytecznej technologii. Zespół przyjął rewolucyjne podejście, które może generować zyski nie tylko w krótkim, ale i w długim okresie.

Nacisk na przejrzystość

Inwestorzy z różnych powodów niechętnie inwestują w nowe projekty. Jednym z głównych jest obawa przed natknięciem się na oszustów. Dlatego IMPT zwrócił szczególną uwagę na kwestię przejrzystości. Inwestorzy otrzymają więc wszystkie potrzebne informacje o projekcie.

Token IMPT został wysoko oceniony - na CoinSniper.Projekt otrzymał 630 tysięcy głosów. Świadczy to o dużym zainteresowaniu nową monetą. Token ten cieszy się dużym zaufaniem.

IMPT został również poddany audytowi pod kątem inteligentnych kontraktów, co podkreśla wysokie bezpieczeństwo sieci. Projekt pozostaje wolny od wszelkich manipulacji. Moneta została w szczególności wysoko oceniona przez ENebula Solutions.

Jest to platforma, która zajmuje się walidacją systemów. ENebula Solutions identyfikuje różne zagrożenia i podatności. Audyt przeprowadzony przez tych ekspertów potwierdził wiarygodność IMPT.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Sieć Ethereum jest na minusie po raz pierwszy od roku

Pamiętacie "Merge"? Sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z systemu proof of work na system proof of stake we wrześniu ubiegłego roku. Zamiast energochłonnych obliczeń, od tego czasu to stakerzy przetwarzają transakcje na Ethereum. Od momentu Merge sieć Ethereum co miesiąc odnotowuje zyski. Nie chodzi tu o wartość cenową, ale o przychody z samej sieci. Blockwork […]

Rocznica aktualizacji Ethereum Merge: wszystkie zmiany w skrócie

Dziś mija dokładnie rok, odkąd sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z Proof-of-Work (PoW) na Proof-of-Stake (PoS). 15 września 2022 r. miała miejsce długo oczekiwana aktualizacja Merge, uważana przez wielu za najważniejsze wydarzenie w całej historii Ethereum. W tym artykule przyjrzymy się głównym zmianom i ich rezultatom, a także spojrzymy w przyszłość. Ethereum Merge: co się […]

Cena bitcoina jest nudna, ale dane nadal pokazują pozytywny obraz

Teraz, gdy cena bitcoina powróciła do poziomów z połowy czerwca, rynek ponownie zaczyna się zastanawiać, czy mamy do czynienia z hossą. Kurs spadł już o 16% od lokalnego szczytu z sierpnia ubiegłego roku, a od szczytu do dołka o ponad 20%. Mimo to, zgodnie z danymi on-chain, nie musimy się tak bardzo martwić. Bardzo niewiele […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Kurs Bitcoina w tarapatach. Inflacja w USA wyższa niż oczekiwano

Indeks cen konsumpcyjnych (CPI) w Stanach Zjednoczonych wyniósł dziś 3,7%, podczas gdy oczekiwano wyniku na poziomie 3,6%. Oznaczałoby to już wzrost o 0,4% w porównaniu z lipcowym wynikiem 3,2%, ale inflacja spadła nawet bardziej niż początkowo oczekiwano. Dlaczego więc inflacja może nagle ponownie wzrosnąć i co to oznacza dla kursu bitcoina? Dlaczego inflacja może ponownie […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram