Niemiecki klub piłkarski TSG Hoffenheim nawiązał współpracę z Baby Doge

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 4 lutego 2022
ikona autora biały
baby doge

Projekt meme coina - Baby Doge Coin - ujawnił partnerstwo promocyjne z drużyną piłkarską Bundesligi TSG Hoffenheim. W ramach umowy klub wyda dla swoich fanów niewymienne tokeny (NFT).

Baby Doge w piłce nożnej

W niedawnym oświadczeniu profesjonalna drużyna piłkarska ujawniła, że jest "szczęśliwa" z powodu współpracy z Baby Doge, opisując krypto projekt jako "innowacyjną i wiodącą markę" w branży kryptowalutowej. Oprócz oferowania kolekcji NFT, TSG Hoffenheim zapewni fanom kilka innych "ekscytujących projektów".

Mike Watson - dyrektor ds. partnerstwa w Baby Doge - powiedział, że umowa jest korzystna dla jego projektu, ponieważ umieszcza memecoin w renomowanej Bundeslidze. Dyrektor podkreślił:

Dążymy do rozszerzenia naszego globalnego zasięgu jako projektu skoncentrowanego na społeczności, a także do tworzenia strategicznych partnerstw ze światowej klasy organizacjami i ugruntowania swojej pozycji w świecie sportu.

Współpraca, która rozpoczyna się ze skutkiem natychmiastowym, obejmuje wiele innych materiałów promocyjnych, takich jak reklamy LED wokół boiska na wszystkich meczach domowych i inne szeroko zakrojone narzędzia marketingowe.

Meme coint już wcześniej podpisywały umowy promocyjne z drużynami piłkarskimi. W listopadzie ubiegłego roku Shiba Inu i zabójca DOGE - Floki Inu - połączył siły z jednym z najlepszych indyjskich klubów- Kerala Blasters FC. W rezultacie memecoin stał się oficjalnym sponsorem tego klubu.

Wkrótce potem Floki Inu podpisał podobne umowy partnerskie z hiszpańskim Cadiz i włoskim Napoli. To ostatnie zaczęło nawet umieszczać logo memecoina na swoim stadionie "Diego Maradona".

Baby Doge na NASCAR

Wprowadzona na rynek w 2021 roku, Baby Doge Coin przyciągnęła uwagę społeczności kryptowalutowej po tym, jak dyrektor generalny Tesli Elon Musk (zwolennik Dogecoin) opublikował tweeta, który zawierał "baby doge". Krótko po tym, cena tokena skoczyła o prawie 90%.

W lipcu ubiegłego roku memecoin dokonał kolejnej interakcji z sektorem sportowym. Profesjonalny zawodnik NASCAR Brandon Brown umieścił logo aktywa na swoim No. 68 Chevrolet Camaro. Kierowca mówił wtedy:

Jesteśmy dumni, że możemy powitać Baby Doge Coin na pokładzie naszego Chevroleta Camaro nr 68 jako najnowszego partnera Brandonbilt Motorsports. Samochód wygląda rewelacyjnie i nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą go na torze.

Brown przypomniał również, że Baby Doge to projekt kryptowalutowy, który ma na celu ratowanie życia psów. Od czasu jego narodzin, przekazał tysiące dolarów na pomoc zwierzakom. Jako właściciel psa, zawodnik powiedział, że to partnerstwo obejmuje jego wizje.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Założyciel Curve kupił willę za 40 mln USD

Curve Finance to popularny protokół zdecentralizowanych finansów (DeFi) w sieci Ethereum (ETH), który wystartował w 2020 roku. Obecnie jest czwartym co do wielkości projektem DeFi na Ethereum. Jego całkowita zablokowana wartość (TVL) wynosi 4 miliardów dolarów, według danych DefiLlama. Curve Finance zostało zaprojektowane przez Michaela Egorova i koncentruje się na optymalizacji płynności stablecoinów. Egorov jest […]

Krótkoterminowi posiadacze BTC ponownie sprzedają z zyskiem

W ostatnim czasie Bitcoin (BTC) wywoływał niewielkie podekscytowanie wśród inwestorów kryptowalutowych. Po dużym odbiciu w pierwszym kwartale, w pewnym sensie potrzebował czasu, aby się z tego otrząsnąć. Od końca marca cena notowana jest kilka tysięcy dolarów poniżej kluczowego oporu na poziomie 30 000 USD, ale w minionym miesiącu spadła jeszcze poniżej 26 000 USD. Obecnie […]

JPMorgan: Rosnące ceny złota pchną bitcoina do 45 000 USD

Analitycy banku inwestycyjnego JPMorgan, kierowani przez starszego stratega Nikolaosa Panigirtzoglu, uważają, że rosnące ceny złota wpłyną również na kurs bitcoina. Ich zdaniem BTC osiągnie poziom 45 000 USD. Zespół Nikolaosa Panigirtzoglou podkreślił, że istnieje znaczna korelacja między kursami bitcoina i złota. Złoto kosztuje obecnie około 2000 USD, co jest niezwykle wysoką wartością. Według JPMorgan ozacza […]

Czy Binance mieszała środki klientów z środkami firmy?

Giełda kryptowalut Binance zaprzeczyła informacjom zawartym w artykule Reutersa, w którym stwierdzono, że w 2020 i 2021 r. platforma łączyła środki użytkowników z własnymi przychodami. Patrick Hillman, dyrektor ds. strategii firmy, wyraził opinię, że dziennikarze agencji desperacko chcieli napisać "złą historię", która okazała się "słaba". Menedżer wyższego szczebla napisał: "Następnie napisali 1000 słów teorii spiskowych […]

Kolejny kandydat na prezydenta USA przyjmuje darowizny w bitcoinach

Kandydat na prezydenta USA Vivek Ramaswamy ogłosił, że przyjmuje darowizny w bitcoinach (BTC) na nadchodzące wybory prezydenckie w 2024 roku. Poszedł on więc w ślady Roberta F. Kennedy'ego Jr, który od jakiegoś czasu jest zwolennikiem pierwotnej kryptowaluty. Robert w miniony weekend został pierwszym kandydatem na prezydenta, który ogłosił, że będzie akceptował darowizny w BTC. Darczyńcy […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram