Niemiecki klub piłkarski TSG Hoffenheim nawiązał współpracę z Baby Doge

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 4 lutego 2022
ikona autora biały
baby doge

Projekt meme coina - Baby Doge Coin - ujawnił partnerstwo promocyjne z drużyną piłkarską Bundesligi TSG Hoffenheim. W ramach umowy klub wyda dla swoich fanów niewymienne tokeny (NFT).

Baby Doge w piłce nożnej

W niedawnym oświadczeniu profesjonalna drużyna piłkarska ujawniła, że jest "szczęśliwa" z powodu współpracy z Baby Doge, opisując krypto projekt jako "innowacyjną i wiodącą markę" w branży kryptowalutowej. Oprócz oferowania kolekcji NFT, TSG Hoffenheim zapewni fanom kilka innych "ekscytujących projektów".

Mike Watson - dyrektor ds. partnerstwa w Baby Doge - powiedział, że umowa jest korzystna dla jego projektu, ponieważ umieszcza memecoin w renomowanej Bundeslidze. Dyrektor podkreślił:

Dążymy do rozszerzenia naszego globalnego zasięgu jako projektu skoncentrowanego na społeczności, a także do tworzenia strategicznych partnerstw ze światowej klasy organizacjami i ugruntowania swojej pozycji w świecie sportu.

Współpraca, która rozpoczyna się ze skutkiem natychmiastowym, obejmuje wiele innych materiałów promocyjnych, takich jak reklamy LED wokół boiska na wszystkich meczach domowych i inne szeroko zakrojone narzędzia marketingowe.

Meme coint już wcześniej podpisywały umowy promocyjne z drużynami piłkarskimi. W listopadzie ubiegłego roku Shiba Inu i zabójca DOGE - Floki Inu - połączył siły z jednym z najlepszych indyjskich klubów- Kerala Blasters FC. W rezultacie memecoin stał się oficjalnym sponsorem tego klubu.

Wkrótce potem Floki Inu podpisał podobne umowy partnerskie z hiszpańskim Cadiz i włoskim Napoli. To ostatnie zaczęło nawet umieszczać logo memecoina na swoim stadionie "Diego Maradona".

Baby Doge na NASCAR

Wprowadzona na rynek w 2021 roku, Baby Doge Coin przyciągnęła uwagę społeczności kryptowalutowej po tym, jak dyrektor generalny Tesli Elon Musk (zwolennik Dogecoin) opublikował tweeta, który zawierał "baby doge". Krótko po tym, cena tokena skoczyła o prawie 90%.

W lipcu ubiegłego roku memecoin dokonał kolejnej interakcji z sektorem sportowym. Profesjonalny zawodnik NASCAR Brandon Brown umieścił logo aktywa na swoim No. 68 Chevrolet Camaro. Kierowca mówił wtedy:

Jesteśmy dumni, że możemy powitać Baby Doge Coin na pokładzie naszego Chevroleta Camaro nr 68 jako najnowszego partnera Brandonbilt Motorsports. Samochód wygląda rewelacyjnie i nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą go na torze.

Brown przypomniał również, że Baby Doge to projekt kryptowalutowy, który ma na celu ratowanie życia psów. Od czasu jego narodzin, przekazał tysiące dolarów na pomoc zwierzakom. Jako właściciel psa, zawodnik powiedział, że to partnerstwo obejmuje jego wizje.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Sam Bankman-Fried mówi dlaczego FTX upadło

Upadek utility-tokena FTX (FTT) nie był spowodowany brakiem płynności, ale działaniami inwestorów, którzy poczuli się "przestraszeni" obecną sytuacją na rynku. Założyciel giełdy kryptowalut Sam Bankman-Fried stwierdził tak w wywiadzie z Tiffany Fong z dnia 16 listopada (opublikowanym 29 listopada). "Myślę, że FTT miał realną wartość. […] Pod wieloma względami [token] był bardziej legalny niż wiele […]

Złe wiadomości dla bitcoina? Dolar może ponownie wzrosnąć

Dolar amerykański (USD) przeszedł w ostatnich tygodniach sporą korektę. Światowa waluta rezerwowa spadła o około 8% w stosunku do euro. Tymczasem jednak wojna na Ukrainie wciąż się nie skończyła, globalna sytuacja gospodarcza jest fatalna, a w krainie kryptowalut panuje spora niepewność po problemach FTX. Również dolar zaczął dziś ponownie rosnąć w stosunku do euro. Dla […]

Liczba osób korzystających z kryptowalut wzrosła w 2022 roku o 37,8%

Według danych Datareportal, liczba osób posiadających jakąś formę kryptowalut wzrosła w tym roku o 37,8%. Jeden na 10 internautów w wieku od 16 do 64 lat posiada obecnie cyfrowe aktywa. Kryptowaluty w krajach rozwijających się Posiadanie kryptowalut jest popularne głównie w krajach rozwijających się. Zwłaszcza w tym, gdzie waluta jest bardziej wrażliwa na duże wahania […]

Grayscale nie chce przedstawiać swoich rezerw

Przemysł kryptowalutowy został zbudowany w oparciu o jeden slogan: "nie ufaj, zweryfikuj". Ale Grayscale różni się od reszty firm związanych z kryptowalutami. W niedawnym wątku na Twitterze zastanawiającym się nad potrzebą przejrzystości w branży po upadku FTX, Grayscale próbował uspokoić obawy swoich inwestorów, zapewniając ich, że regulacje, które mają zastosowanie do różnych podmiotów, sprawiają, iż […]

Tether zapewnia, że nie ma ryzyka ze strony USDT na Solanie

Największy na świecie emitent stablecoinów, Tether, zapewnił, że nie ma żadnych zagrożeń ze strony USDT w sieci Solana. 18 listopada Tether wydał oświadczenie, że USDT emitowany w Alamedzie był bezpieczny względem wszelkich wypadków zarażenia ze strony upadłej giełdy FTX. Według raportu przejrzystości Tethera, Solana jest trzecią co do wielkości siecią dla stablecoina po Tron i […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram