Czy Microsoft buduje portfel Ethereum dla Edge?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 marca 2023
ikona autora biały
microsoft

Dobra wiadomość dla użytkowników Microsoft Edge, ponieważ trwają testy portfela Ethereum dla przeglądarki internetowej.

Metamask dla Microsoftu

Firma Microsoft rozwija coś, co nazywa "Crypto Wallet" dla Edge. Portfel ten pozwala użytkownikom przechowywać i handlować Etherem, a także tokenami na blockchainie Ethereum, podobnie jak popularny Metamask. Albacore odkrył to i podzielił się tym na Twitterze.

Albacore jest samozwańczym badaczem oprogramowania i według doniesień, Microsoft rozwija natywny portfel. Oznacza to, że portfel stanie się częścią oprogramowania ich własnej przeglądarki internetowej Edge, a nie będzie osobnym programem.

Testy z użyciem własnych pieniędzy

Na udostępnionych zrzutach ekranu Microsoft potwierdza status projektu i ostrzega testerów o niebezpieczeństwach związanych z używaniem ich pieniędzy w tym portfelu:

Jako tester będziesz używał własnych pieniędzy. W przypadku utraty pieniędzy, Microsoft nie zwróci żadnych strat. Jest to poufny projekt i żadne szczegóły nie powinny być udostępniane na zewnątrz.

Potwierdza to, że portfel jest wciąż we wczesnej fazie testów i nie jest jeszcze gotowy do użytku przez ogół społeczeństwa.

Własna giełda i Bitcoin

Bleeping Computer przetestował portfel i mówią, że obsługuje on wiele kont na Ethereum. Użytkownicy mogą przełączać się między tymi kontami, jak chcą się zalogować do różnych aplikacji DeFi. Portfel zawiera również wbudowaną giełdę, która obsługuje ETH, DAI, UNI, USDC i USDT.

Według badaczy oprogramowania, wygląda na to, że portfel może również wspierać Bitcoin w późniejszym terminie. Nawiasem mówiąc, Microsoft nie potwierdził istnienia portfela kryptowalutowego:

W firmie Microsoft regularnie testujemy nowe funkcje, aby odkryć nowe doświadczenia dla naszych klientów. Czekamy na naukę i zbieranie opinii klientów, ale nie mamy nic więcej do przekazania w tym czasie.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram