Launchpool Manta Network na Binance - jak skorzystać?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 15 stycznia 2024
ikona autora biały
manta launchpool na binance

Temat Manta network to jeden z najgorętszych tematów społeczności kryptowalut na tweeterze w ostatnich tygodniach. Znamy już datę końca akcji New paradigm (będzie to w nocy 16.01.2024, wg czas polskiego o 1:00). Cały czas wiele spekuluje się ile tokenów Manta zostanie rozdystrybuowanych w ramach Airdropa i oczywiście jaka zostanie ustalona cena na giełdach po starcie listingu na giełdzie. Największą z giełd która wylistuje tokeny Manta jest Binance.com.

Cały artykuł w skrócie: jeżeli posiadasz już BNB lub FDUSD na portfelu Binance, masz możliwość stakowania tych tokenów, za co otrzymasz tokeny MANTA. Aby wziąć udział w launchpadzie MANTA wejdź na dedykowaną stronę Binance

Więcej na temat Launchpoolu Manta Network na Binance:

Pierwsza oficjalna informacja o listingu Manta na Binance pojawiła się na Tweeterze:

Jak działa Launchpool Binance?

Binance Launchpool to platforma, która umożliwia użytkownikom zdobywanie nowych tokenów poprzez staking posiadanych już w portfelu tokenów BNB (ale również innych kryptowalut, których dostępność do stakingu w ramach lauchpool jest zmienna, ale zawsze jest to BNB).

Aby przejść do Launchpoola na Binance odszukaj w menu zakładkę "więcej"

Manta Network jest 44 projektem na Binance Launchpool, co świadczy o jego znaczeniu i potencjale.

Launchpool Manta Network - jak zdobyć tokeny manta?

Giełda Binance posiada 30 mln tokenów manta do podziału dla statkujących przez 2 dni. W przypadku Manta Network farming jest możliwy dla BNB i FDUSD, gdzie:

 • 20% tokenów (łącznie 6 000 000 MANTA), jest przydzielonych do stakingu FDUSD
 • 80% tokenów (łącznie 24 000 000 MANTA), jest przydzielonych do stakingu BNB

Aby wziąć udział w Launchpool Manta Network, użytkownicy powinni zdeponować BNB lub FDUSD na swoje konto w Binance lub wykorzystać te które już posiadają w portfelu, a następnie rozpocząć farmienie tokenów MANTA. Aby to zrobić przechodzimy do zakładki launchpool w Binance, następnie wybieramy jeden z dwóch dostępnych tokenów BNB lub FDUSD:

Harmonogram Launchpoolu i listingu Manta

Harmonogram Launchpool Manta Network obejmuje okres stakingu od 16.01 (start o godzinie 1:00 czasu polskiego) do 18 stycznia 2024 r. (również godzina 1:00). To oznacza, że użytkownicy już powinni przygotowywać się do udziału w tym wydarzeniu. Przypomnę że do rozdania jest 30 000 000 MANTA.

Planowany listing na giełdzie i wprowadzenie par handlowych MANTA na Binance ma datę ustaloną na 10:00 (UTC) 18.01.2024 (11:00 czasu oleskiego). W przypadku MANTA na platformie Binance zostaną dodane pary

 • MANTA/BTC
 • MANTA/USDT
 • MANTA/BNB
 • MANTA/FDUSD
 • MANTA/TRY

Więcej o Manta Network

Strona główna projektu manta.network

Manta Network to innowacyjny projekt warstwy 2 dla aplikacji ZK na platformie Ethereum, zapewniający skalowalność i bezpieczeństwo. Projekt ten cieszy się wsparciem między innymi:

 • Celestia
 • Polygon
 • OP Stack
 • Polkadot

Dzięki temu, Manta Network oferuje najlepsze doświadczenia dla deweloperów w optymalizacji zk applications. Manta network, składa się z dwóch głównych komponentów: Manta Pacific i Manta Atlantic. Platforma opracowała także kilka platform i protokołów zaprojektowanych w celu uczynienia zdecentralizowanych finansów (DeFi) bardziej prywatnymi i bezpiecznymi.

Najwięcej na temat projektu i partnerstw Manty znajdziemy na ich tweeterze i kanale discord:

Token MANTA: Podaż i Dystrybucja

Token MANTA, ma ustaloną maksymalną podaż na poziomie 1 miliarda, co stanowi 100% of total supply, czyli całkowitego token supply. To oznacza, że jest ograniczona ilość tokenów MANTA dostępna dla inwestorów. 3% maksymalnej podaży tokenów MANTA zostało przeznaczonych na nagrody.

Pierwotna podaż cyrkulacyjna tokenów MANTA wynosi 100 milionów. Dystrybucja MANTA w ramach Launchpool obejmuje 30 000 000 tokenów MANTA (3% maksymalnego podaży tokenów) jako nagrody za staking. To stanowi część całkowitej podaży tokenów MANTA.

Manta Network i Partnerstwa

Manta Network nawiązało współpracę z of manta partnerami, takimi jak:

 • Celestia
 • Polygon
 • OP Stack
 • Polkadot

Co umożliwia korzystanie z różnorodnych innowacyjnych rozwiązań for zk applications, takich jak Universal Circuits i zkEVM, oraz przyjęcie modułowego designu.

Lista partnerstwa Manta na stronie: manta.network/ecosystem.html

Partnerstwo z wiodącymi technologiami blockchain przynosi Manta Network korzyści w postaci zwiększenia otwartości sieci, poprawy łączności między różnymi blockchainami oraz płynnego dostępu do usług na skalę globalną.

Współpraca Manta z gigantami technologii blockchain

Kluczowymi partnerami Manta Network w obszarze technologii blockchain są Acala, Parallel i Polkadot. Korzyści wynikające z tych partnerstw obejmują niezawodną interoperacyjność ekosystemu dzięki wykorzystaniu zkBridge, poprawę otwartości i łączności ekosystemu, jak również ujednolicone doświadczenia wdrożeniowe i potencjalną wzajemną rekurencję.

W wyniku współpracy z wiodącymi firmami technologii blockchain, Manta Network zrealizowało projekty związane z technologią prywatności i finansowania społecznościowego Parachain, we współpracy z firmami Bybit i Zenlink.

Podsumowanie

To wszystko, co musisz wiedzieć o Launchpool Manta Network na Binance. Manta cieszy się ogromną popularnością więc oczekiwania są ogromne, ale wśród wielu MANTA wyrasta na jednego z kluczowych graczy na rynku kryptowalut. Na jakim poziomie ustali się cena tokenów MANTA- o tym dowiemy się już w czwartek 18.01.2023r.

Lauchpool Manta Network - najczęściej zadawane pytania

Czym dokładnie jest Launchpool Binance?

Launchpool Binance to platforma umożliwiająca użytkownikom zdobywanie nowych tokenów poprzez staking BNB, BUSD i innych tokenów. Dzięki niej można zarabiać nagrody za udział w programach stakingu.

Czym jest Manta Network?

Manta Network to innowacyjny projekt warstwy 2 dla aplikacji ZK na platformie Ethereum, zapewniający skalowalność i bezpieczeństwo. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zwiększenie wydajności i ochrona danych w aplikacjach opartych na Ethereum.

W jaki sposób można uczestniczyć w Launchpool Manta Network?

Możesz uczestniczyć w Launchpool Manta Network poprzez zdeponowanie BNB lub FDUSD na swoje konto w Binance i rozpoczęcie farmienia tokenów MANTA. Bądź aktywny na platformie, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Jak działa mechanizm airdropu w sieci Manta Network oraz jakie są kryteria kwalifikacji?

Mechanizm airdropu w sieci Manta Network przewiduje emisję 1 miliarda MANTA, z 12% przeznaczonymi na airdropy dla społeczności. Kwalifikacja do airdropu będzie opierać się na określonych kryteriach.

Jaka jest górna granica podaży tokenów MANTA?

Górna granica podaży tokenów MANTA wynosi 1 miliard.

Kategoria wpisu:

Artur Kuśmierek

Redaktor bloga kryptowaluty2.pl. Autor publikacji na temat bitcoina, kryptowalut i finansów. Na rynku kryptowalut od 2018 roku.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram