Co to jest Cloud Mining na KuCoin i jakie ma zalety?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 17 czerwca 2022
ikona autora biały
kucoin cloud mining

Zawsze marzyłeś o kopaniu kryptowalut? Przerażał Cię jednak wstępny koszt inwestycji? KuCoin postanowił wyjść na przeciw temu problemowi i uruchomił usługę KuCoin Cloud Mining. Dzięki niej masz możliwość wydobywania kryptowalut w zupełnie nowym modelu, który nie wymaga od Ciebie posiadania specjalistycznych, drogich urządzeń. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy Ci co to jest KuCoin Cloud Mining, jakie ma zalety oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku. Zanim jednak zaczniemy, wyjaśnijmy po krótce czym dokładnie jest sama giełda KuCoin.

Co to jest KuCoin?

KuCoin to jedna z największych na świecie platform handlu kryptowalutami, ale nie tylko. Jest to cały ekosystem składający się z wielu różnych produktów. Oprócz handlu na rynkach spot, możesz też korzystać z dźwigni finansowej, grać na kontraktach futures, stakować posiadane kryptowaluty, udzielać krypto pożyczek, handlować w modelu P2P oraz korzystać z wielu innych produktów firmy.

Giełdzie tej zaufało już ponad 18 milionów ludzi z 207 krajów, co może świadczyć o jej wiarygodności i bezpieczeństwie. Sama platforma określa siebie jako "People’s Exchange". Dlaczego? Ponieważ nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników, jak i tych bardziej doświadczonych. Wszystko to dzięki prostemu interfejsowi, w który wbudowane zostały także zaawansowane funkcje.

Mógłbyś teraz zapytać czym KuCoin różni się więc od konkurencji? Po pierwsze, jest to TOP 1 giełda do handlu altcoinami. W jej ofercie znajduje się naprawdę wiele mniejszych projektów, które wykazują ogromny potencjał. Obecnie na KuCoin można handlować ponad 700 tokenami w ponad 1200 parach handlowych. Wśród ostatnio wylistowanych znajdują się takie perełki jak BLOK, CHMB, VR, KMA, czy DAO.

Co więcej, największe serwisy oceniające giełdy - CoinMarketCap oraz CoinGecko - plasują platformę na piątym miejscu w rankingu!

Skoro już wiesz czym jest KuCoin pora przejść do konkretów, a mianowicie Cloud Miningu!

Co to jest KuCoin Cloud Mining?

Cloud mining to model wydobywania kryptowalut za pomocą wynajętej mocy obliczeniowej w chmurze. Górnicy Cloud Miningu nie muszą przy tym posiadać energochłonnych, drogich oraz skomplikowanych koparek. Nie muszą też ich konserwować. Uczestniczą oni w procesie rozwiązywania zagadek matematycznych w 100% zdalnie, ponosząc jedynie małą podstawową opłatę. Dzięki Cloud Miningowi wydobywanie kryptowalut stało się dostępne dla większej liczby inwestorów.

KuCoin Cloud Mining to kolejny z produktów giełdy KuCoin uruchomiony przez KuCoin Pool. Dzieki niemu inwestorzy w łatwy sposób mogą zarabiać nagrody w BTC, BTC oraz ETH , nie musząc martwić się o wcześniej wymienione kwestie. Co więcej, uzyskują też dostęp do wysokiej jakości aktywów!

KuCoin Cloud Mining - jakie ma zalety?

KuCoin Cloud Mining oferuje naprawdę wiele korzyści, zwłaszcza porównując tę usługę do konkurencji. Oto kilka z nich:

  • Niski koszt inwestycji i próg wejścia - Wraz z rozwojem branży kryptowalut, wydobywanie monet stało się coraz trudniejsze. W dzisiejszych czasach górnicy potrzebują sprzętu o ogromnej mocy obliczeniowej, a jest on po prostu drogi. KuCoin Cloud Mining zmniejsza koszt wejścia. Inwestorzy muszą jedynie wykupić kontrakt miningowy, zapłacić niską opłatę za energię i to tyle!
  • Stabilne zarobki -  W przypadku kopania za pomocą specjalistycznego sprzętu, niezbędna jest jego konserwacja. Często też dochodzi do power outages lub nawet katastrof naturalnych, które uniemożliwiają dalszy mining. W przypadku KuCoin Cloud Mining, inwestor ma zapewnioną stabilność zarobków, nie musząc przy tym zawracać sobie głowy zbędnymi problemami.
  • Prostota - Aby kopać kryptowaluty za pomocą GPU lub ASIC, należy posiadać sporą wiedzę techniczną. KuCoin Cloud Mining pozwala rozpocząć cały proces zaledwie jednym kliknięciem. Obsługą sprzętu zajmują się wyszkoleni specjaliści, a inwestor musi jedynie kupić kontrakt miningowy.
  • 100% zarobków - Inne platformy Cloud Miningu obarczają użytkowników ogromnymi opłatami. Przynajmniej do czasu, kiedy nie zwroci im się początkowa inwestycja. W przypadku KuCoin jest zupełnie inaczej. Platforma daje swoim użytkownikom 100% wygenerowanych przez ich kontrakt zarobków.
  • Większa efektywność - KuCoin używa naprawdę wydajnych koparek, a mianowicie modeli S19jpro and M30S++ respectively. Dzięki temu inwestorzy mogą osiągać stabilne zyski, nawet w przypadku kiedy na rynku panuje spora zmienność.
  • Idealny dla długoterminowych inwestorów - KuCoin Cloud Mining to idealny produkt dla długoterminowych inwestorów wierzących w przyszłość Bitcoina. 

Jak korzystać z Cloud Miningu na KuCoin?

Rozpoczęcie wydobywania kryptowalut za pomocą KuCoin Cloud Mining jest niezwykle proste. Całość sprowadza się do wykonania zaledwie kilku prostych kroków. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję krok po kroku wraz z obrazkami. Postępuj według niej i zacznij zarabiać stabilny dochód na kopaniu kryptowalut!

Aby rozpocząć swoją przygodę z kopaniem kryptowalut na KuCoin Cloud Mining, najpierw musisz się zalogować na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, zarejestrować się możesz klikając w ten link. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie różni się od innych portali.

Teraz przejdź na stronę główną kucoin.com, najedź myszką na [Earn] u góry ekranu, a następnie kliknij [Cloud Mining]

Po lewej zobaczysz przycisk [Store]. Kliknij w niego. Wyświetlą Ci się dostępne kontrakty wraz z detalami, takimi jaki Tenor, Electricity Fee, and Start Mining time. Tutaj zobaczysz też pasek postępu, wskazujący ile kontraktów w danej maszynie zostało już wykupione.

Wybierz odpowiadającą Ci ofertę, a następnie kliknij przycisk [Buy].

Zdecyduj się na ilość hash rate'u, który chcesz zakupić i wybierz czy chcesz przedpłacić koszta energii elektrycznej wykorzystywanej w procesie. Jeśli zdecydujesz się na taką opcje, środki zostaną pobrane z Twojego głównego portfela KuCoin. Po wpisaniu kwoty, wyświetli Ci się prognoza dotycząca tego na ile dni wystarczy Twoja wpłata. Jeśli zdecydujesz się nie przedpłacać kosztów energii, odpowiednia kwota będzie pobrana z twoich zarobków.

Jeszcze raz zapoznaj się z wszelkimi detalami i kliknij [Submit Order]. Teraz będziesz musiał przejść weryfikację bezpieczeństwa. Po wpisaniu kodu z emaila/2FA ponownie kliknij przycisk [Buy] i to tyle! Gratulujemy, właśnie dołączyłeś jako górnik do puli KuCoin Cloud Mining!

Aby zobaczyć historię płatności za prąd i swoje kontrakty miningowe, wejdź w Dashboard a następnie "Orders". Doładowanie energii jest możliwe w sekcji [Electricity Management]. Z kolei historię Dedukcji znajdziesz w zakładce [Deductions]

Zarobki z kopania są przydzielane raz dziennie do twojego głównego konta w godzinach 04:00 – 10:00 (UTC).

Podsumowanie

KuCoin Cloud Mining to świetna opcja dla osób, które chciałby uczestniczyć w wydobywaniu kryptowalut, jednak nie mają wystarczająco grubego portfela, aby kupić niezbędny sprzęt. Na opcji tej skorzystają także inwestorzy, którzy po prostu nie chcą się martwić o kwestie takie jak konserwacja sprzętu. Co więcej, KuCoin Mining to najlepszy produkt na rynku, który oferuje naprawdę korzystne warunki.

Dlatego też nie zwklekaj. Załóż konto na KuCoin pod tym linkiem i dołącz do świata górnictwa już teraz!

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Dlaczego warto sprzedawać NFT na Binance NFT? Oto powody

NFT niezwykle szybko zyskują na popularności, rozszerzając możliwości blockchaina. Użytkownicy mogą teraz kupować i sprzedawać prawie wszystko w formie NFT. Dotyczy to głównie cyfrowych dzieł sztuki, pamiątek, aktywów w grze, a nawet niektórych momentów historycznych. Zazwyczaj NFT określa się jako rodzaj kryptograficznego tokena na blockchainie, który reprezentuje unikalne aktywa. Mogą one być albo całkowicie cyfrowymi […]

Jak wysyłać pieniądze za granicę za darmo przy użyciu kryptowalut?

Wysyłanie pieniędzy za granicę może być drogim i czasochłonnym procesem. W tym przewodniku wyjaśnimy jednak, jak wykorzystać kryptowaluty do wysyłania pieniędzy za granicę za darmo - przy pomocy platformy Binance P2P. Tradycyjne metody, takie jak przelewy lub Western Union, często wiążą się z wysokimi opłatami i powolnym czasem przetwarzania, co utrudnia ludziom wysyłanie pieniędzy szybko […]

BNB Greenfield: Czym jest nowy, trzeci blockchain od Binance?

Giełda Binance w lutym zapowiedziała swój nowy produkt, a mianowicie nowy blockchain nazwany BNB Greenfield. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy czym dokładnie on jest, jak będzie działał, jakie może mieć zastosowania oraz wiele więcej! Tak więc, zaczynajmy! Czym jest BNB Greenfield? BNB Greenfield to zdecentralizowana infrastruktura pamięci masowej w ramach szerszego ekosystemu BNB Chain, w którym […]

Testnet ZetaLabs: Jak przygotować się pod airdrop?

Testnety to zawsze okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jakich? To zależy od projektu i jego możliwości. W tym poradniku opowiemy o ZetaChain - projekcie, który obecnie prowadzi testnet. Wyjaśnimy co musisz zrobić, aby zdobyć ewentualne dropy i darmowe NFT. Czym jest ZetaChain? ZetaChain to testnet dla nowych omnichain dApps i kluczowy element ekosystemu, który opiera […]

Zarabianie na NFT w 2023 roku: gdzie inwestować i gdzie szukać obiecujących kolekcji?

Pozytywny impet na początku 2023 roku ożywił rynek kryptowalut, co pomogło projektom odzyskać siły po ubiegłorocznych wpadkach i bankructwach. Segment NFT nie był wyjątkiem. Również przyciągnął uwagę wielu nowych graczy. Jednak NFT mają swoją własną specyfikę i nawet doświadczeni inwestorzy nie do końca rozumieją cechy tego rynku. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy ci jak ma się […]
5 1 Głos
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram