Co to jest Cloud Mining na KuCoin i jakie ma zalety?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 17 czerwca 2022
ikona autora biały
kucoin cloud mining

Zawsze marzyłeś o kopaniu kryptowalut? Przerażał Cię jednak wstępny koszt inwestycji? KuCoin postanowił wyjść na przeciw temu problemowi i uruchomił usługę KuCoin Cloud Mining. Dzięki niej masz możliwość wydobywania kryptowalut w zupełnie nowym modelu, który nie wymaga od Ciebie posiadania specjalistycznych, drogich urządzeń. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy Ci co to jest KuCoin Cloud Mining, jakie ma zalety oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku. Zanim jednak zaczniemy, wyjaśnijmy po krótce czym dokładnie jest sama giełda KuCoin.

Co to jest KuCoin?

KuCoin to jedna z największych na świecie platform handlu kryptowalutami, ale nie tylko. Jest to cały ekosystem składający się z wielu różnych produktów. Oprócz handlu na rynkach spot, możesz też korzystać z dźwigni finansowej, grać na kontraktach futures, stakować posiadane kryptowaluty, udzielać krypto pożyczek, handlować w modelu P2P oraz korzystać z wielu innych produktów firmy.

Giełdzie tej zaufało już ponad 18 milionów ludzi z 207 krajów, co może świadczyć o jej wiarygodności i bezpieczeństwie. Sama platforma określa siebie jako "People’s Exchange". Dlaczego? Ponieważ nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników, jak i tych bardziej doświadczonych. Wszystko to dzięki prostemu interfejsowi, w który wbudowane zostały także zaawansowane funkcje.

Mógłbyś teraz zapytać czym KuCoin różni się więc od konkurencji? Po pierwsze, jest to TOP 1 giełda do handlu altcoinami. W jej ofercie znajduje się naprawdę wiele mniejszych projektów, które wykazują ogromny potencjał. Obecnie na KuCoin można handlować ponad 700 tokenami w ponad 1200 parach handlowych. Wśród ostatnio wylistowanych znajdują się takie perełki jak BLOK, CHMB, VR, KMA, czy DAO.

Co więcej, największe serwisy oceniające giełdy - CoinMarketCap oraz CoinGecko - plasują platformę na piątym miejscu w rankingu!

Skoro już wiesz czym jest KuCoin pora przejść do konkretów, a mianowicie Cloud Miningu!

Co to jest KuCoin Cloud Mining?

Cloud mining to model wydobywania kryptowalut za pomocą wynajętej mocy obliczeniowej w chmurze. Górnicy Cloud Miningu nie muszą przy tym posiadać energochłonnych, drogich oraz skomplikowanych koparek. Nie muszą też ich konserwować. Uczestniczą oni w procesie rozwiązywania zagadek matematycznych w 100% zdalnie, ponosząc jedynie małą podstawową opłatę. Dzięki Cloud Miningowi wydobywanie kryptowalut stało się dostępne dla większej liczby inwestorów.

KuCoin Cloud Mining to kolejny z produktów giełdy KuCoin uruchomiony przez KuCoin Pool. Dzieki niemu inwestorzy w łatwy sposób mogą zarabiać nagrody w BTC, BTC oraz ETH , nie musząc martwić się o wcześniej wymienione kwestie. Co więcej, uzyskują też dostęp do wysokiej jakości aktywów!

KuCoin Cloud Mining - jakie ma zalety?

KuCoin Cloud Mining oferuje naprawdę wiele korzyści, zwłaszcza porównując tę usługę do konkurencji. Oto kilka z nich:

  • Niski koszt inwestycji i próg wejścia - Wraz z rozwojem branży kryptowalut, wydobywanie monet stało się coraz trudniejsze. W dzisiejszych czasach górnicy potrzebują sprzętu o ogromnej mocy obliczeniowej, a jest on po prostu drogi. KuCoin Cloud Mining zmniejsza koszt wejścia. Inwestorzy muszą jedynie wykupić kontrakt miningowy, zapłacić niską opłatę za energię i to tyle!
  • Stabilne zarobki -  W przypadku kopania za pomocą specjalistycznego sprzętu, niezbędna jest jego konserwacja. Często też dochodzi do power outages lub nawet katastrof naturalnych, które uniemożliwiają dalszy mining. W przypadku KuCoin Cloud Mining, inwestor ma zapewnioną stabilność zarobków, nie musząc przy tym zawracać sobie głowy zbędnymi problemami.
  • Prostota - Aby kopać kryptowaluty za pomocą GPU lub ASIC, należy posiadać sporą wiedzę techniczną. KuCoin Cloud Mining pozwala rozpocząć cały proces zaledwie jednym kliknięciem. Obsługą sprzętu zajmują się wyszkoleni specjaliści, a inwestor musi jedynie kupić kontrakt miningowy.
  • 100% zarobków - Inne platformy Cloud Miningu obarczają użytkowników ogromnymi opłatami. Przynajmniej do czasu, kiedy nie zwroci im się początkowa inwestycja. W przypadku KuCoin jest zupełnie inaczej. Platforma daje swoim użytkownikom 100% wygenerowanych przez ich kontrakt zarobków.
  • Większa efektywność - KuCoin używa naprawdę wydajnych koparek, a mianowicie modeli S19jpro and M30S++ respectively. Dzięki temu inwestorzy mogą osiągać stabilne zyski, nawet w przypadku kiedy na rynku panuje spora zmienność.
  • Idealny dla długoterminowych inwestorów - KuCoin Cloud Mining to idealny produkt dla długoterminowych inwestorów wierzących w przyszłość Bitcoina. 

Jak korzystać z Cloud Miningu na KuCoin?

Rozpoczęcie wydobywania kryptowalut za pomocą KuCoin Cloud Mining jest niezwykle proste. Całość sprowadza się do wykonania zaledwie kilku prostych kroków. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję krok po kroku wraz z obrazkami. Postępuj według niej i zacznij zarabiać stabilny dochód na kopaniu kryptowalut!

Aby rozpocząć swoją przygodę z kopaniem kryptowalut na KuCoin Cloud Mining, najpierw musisz się zalogować na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, zarejestrować się możesz klikając w ten link. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie różni się od innych portali.

Teraz przejdź na stronę główną kucoin.com, najedź myszką na [Earn] u góry ekranu, a następnie kliknij [Cloud Mining]

Po lewej zobaczysz przycisk [Store]. Kliknij w niego. Wyświetlą Ci się dostępne kontrakty wraz z detalami, takimi jaki Tenor, Electricity Fee, and Start Mining time. Tutaj zobaczysz też pasek postępu, wskazujący ile kontraktów w danej maszynie zostało już wykupione.

Wybierz odpowiadającą Ci ofertę, a następnie kliknij przycisk [Buy].

Zdecyduj się na ilość hash rate'u, który chcesz zakupić i wybierz czy chcesz przedpłacić koszta energii elektrycznej wykorzystywanej w procesie. Jeśli zdecydujesz się na taką opcje, środki zostaną pobrane z Twojego głównego portfela KuCoin. Po wpisaniu kwoty, wyświetli Ci się prognoza dotycząca tego na ile dni wystarczy Twoja wpłata. Jeśli zdecydujesz się nie przedpłacać kosztów energii, odpowiednia kwota będzie pobrana z twoich zarobków.

Jeszcze raz zapoznaj się z wszelkimi detalami i kliknij [Submit Order]. Teraz będziesz musiał przejść weryfikację bezpieczeństwa. Po wpisaniu kodu z emaila/2FA ponownie kliknij przycisk [Buy] i to tyle! Gratulujemy, właśnie dołączyłeś jako górnik do puli KuCoin Cloud Mining!

Aby zobaczyć historię płatności za prąd i swoje kontrakty miningowe, wejdź w Dashboard a następnie "Orders". Doładowanie energii jest możliwe w sekcji [Electricity Management]. Z kolei historię Dedukcji znajdziesz w zakładce [Deductions]

Zarobki z kopania są przydzielane raz dziennie do twojego głównego konta w godzinach 04:00 – 10:00 (UTC).

Podsumowanie

KuCoin Cloud Mining to świetna opcja dla osób, które chciałby uczestniczyć w wydobywaniu kryptowalut, jednak nie mają wystarczająco grubego portfela, aby kupić niezbędny sprzęt. Na opcji tej skorzystają także inwestorzy, którzy po prostu nie chcą się martwić o kwestie takie jak konserwacja sprzętu. Co więcej, KuCoin Mining to najlepszy produkt na rynku, który oferuje naprawdę korzystne warunki.

Dlatego też nie zwklekaj. Załóż konto na KuCoin pod tym linkiem i dołącz do świata górnictwa już teraz!

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Najlepsza aplikacja do kryptowalut na smartfona (Ranking 2023)

Rynek kryptowalut rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wraz z rozwojem ekosystemu, budowane wokół niego jest wiele różnych produktów. Przykładem mogą być chociażby aplikacje do kryptowalut, które pozwalają nam na przechowywanie, handel, staking krypto oraz wiele innych opcji bezpośrednio z naszego samartfona. Ale jaka jest najlepsza aplikacja do kryptowalut? Sprawdzimy to w dzisiejszym poradniku! Aplikacje […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Kryptowaluty na Revolut - czy warto? Opinie

Revolut to bardzo popularna aplikacja neobankowa w Polsce, tak więc z całą pewnością obiła Ci się już o uszy. Pozwala ona także inwestować w kryptowaluty. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Dużo taniej jest kupić cyfrowe aktywa na giełdzie, która pozwala w łatwy sposób wpłacić środki przez Revolut. Przykładem takiej platformy jest www.bybit.com lub www.binance.com. […]

Jak wypłacić Ethereum ze stakingu?

Na skutek aktywacji aktualizacji Shapella w sieci głównej Ethereum, użytkownicy otrzymali możliwość wycofania kryptowaluty ze stakingu. Ale jak to konkretnie zrobić? Czym jest staking Ethereum? Staking to sposób generowania pasywnego dochodu z monet w oparciu o algorytm konsensusu Proof-of-Stake (PoS) i jego warianty. Staking w prostym języku to udział w potwierdzaniu transakcji i produkcji nowych […]

Staking kryptowalut na Binance: Kompletny poradnik

W ciągu ostatnich kilku lat kryptowaluty naprawdę zawładnęły światem mainstreamu. NFT, giełdy kryptowalutowe i cały szereg różnych narzędzi związanych z kryptowalutami powstają jak grzyby po deszczu! W dzisiejszym poradniku skupimy się jednak na jednej z najciekawszych koncepcji, a mianowicie stakingu na giełdzie Binance. Jest to bowiem proces, który pozwala zarabiać kryptowaluty w sposób pasywny! Staking […]
5 1 Głos
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram