Kryptowalutowe karty podarunkowe od Binance (Poradnik)

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 września 2022
ikona autora biały
karta podarunkowa binance

Z całą pewnością słyszałeś o wynalazku jakim jest karta podarunkowa. W końcu w dzisiejszych czasach z rozwiązania tego korzystają niemal wszystkie sieci sklepów. Ale czy wiedziałeś, że możliwe jest wysyłanie gift cardów zawierających kryptowaluty? Jest to jak najbardziej możliwe dzięki giełdzie Binance!

Co to jest karta podarunkowa Binance?

Kryptowalutowa karta podarunkowa od Binance działa podobnie do kart podarunkowych dostępnych w tradycyjnych sklepach. Różnica jest taka, że zamiast kwoty w walutach fiat, na karcie znajdują się kryptowaluty (bez obaw, odbiorca może je w łatwy sposób przekonwertować na fiaty). Oznacza to, że za jej pomocą możesz przekazać znajomemu cyfrowe aktywa w prezencie. Co więcej nie musi on nawet posiadać konta Binance (musi je jednak założyć, aby odebrać prezent).

Za pomocą karty podarunkowej Binance możliwe jest wysyłanie ponad 270 różnych cyfrowych aktywów dostępnych na giełdzie Binance. Co więcej, tego typu transfer nie jest obarczony żadnymi opłatami transakcyjnymi. Nadawca może także wybierać spośród wielu spersonalizowanych do konkretnych okazji wzorów karty (nie, nie musi to być logo bitcoina)

Jeżeli działasz w afilacji do swojej karty możesz także podpiąć link referencyjny. Wówczas jeśli Twój znajomy założy konto poprzez kartę podarunkową, automatycznie stanie się Twoim poleconym, a ty będziesz z tego czerpał korzyści w postaci niższych opłat transakcyjnych.

Jak stworzyć, wysłać oraz odebrać kartę podarunkową Binance?

Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku dot. tego jak stworzyć, wysłać oraz odebrać kartę podarunkową Binance.

Jak stworzyć i wysłać kartę podarunkową Binance?

Aby wysłać kartę podarunkową Binance, najpierw musisz posiadać konto na samej giełdzie. Jeżeli jeszcze takowego nie masz, możesz je założyć klikając w ten link i postępując według wyświetlanych instrukcji. Pamiętaj też, aby przejść weryfikację KYC. Gdy wszystko przebiegnie pomyślnie, aby wysłać kartę podarunkową wykonaj poniższe kroki:

➡ Zaloguj się na swoje konto w aplikacji Binance.

➡ Kliknij w ikonę swojego profilu umieszczoną w lewym górnym rogu. Następnie wybierz "Karta Podarunkowa" - "Wyślij Prezent".

➡ Wybierz kryptowalutę i kwotę, którą chcesz przekazać znajomemu. Następnie zdecyduj się na odpowiedni design karty.

➡ Ostatnim krokiem jest ponowne kliknięcie "Dalej" oraz wybranie kanału dostawy karty. Może to być email, sms lub po prostu link, który prześlesz znajomemu w social mediach.

Więcej informacji dot. tworzenia oraz wysyłania kart podarunkowych Binance znajdziesz na oficjalnej stronie giełdy, pod tym linkiem.

Jak zrealizować kartę podarunkową Binance?

➡ Zaloguj się do aplikacji Binance. Ponownie kliknij w ikonę profilu, a następnie "Karta podarunkowa".

➡ Wybierz "Zrealizuj". Teraz będziesz miał dwie opcje. Pierwsza to "Zrealizuj Kartę Podarunkową lub Kod Binance". Druga natomiast to "Wymień i konwertuj na fiat".

➡ W przypadku pierwszej opcji wprowadź 16-cyfrowy kod znajdujący się na karcie podarunkowej i ponownie kliknij "Zrealizuj".

➡ W opcji drugiej będziesz musiał wybrać walutę fiat, na którą chcesz zamienić otrzymane kryptowaluty oraz jej ilość. Następnie musisz kliknąć "Dalej" i "Zatwierdź".

Pełną instrukcję dot. realizacji kart podarunkowych Binance znajdziesz na oficjalnej stronie giełdy, pod tym linkiem.

Do czego wykorzystać kartę podarunkową Binance - 3 przykłady

Kartę podarunkową od Binance można wykorzystać na wiele sposobów - nie tylko, aby podarować znajomemu prezent. Wszystko zależy od tego czy chcesz z niej skorzystać jako osoba indywidualna, czy chciałbyś, aby przyniosła ona korzyści Twojej firmie. Oto 3 konkretne przykłady na skorzystanie z karty podarunkowej Binance:

Prezent

Karta podarunkowa Binance to świetny pomysł na unikalny prezent. Możesz go podarować zarówno krypto entuzjaście, jak i osobie, która nie ma o tym świecie zielonego pojęcia. A to dlatego, że Binance pozwala na wysłanie gift carda do osób nie posiadających jeszcze konta.

Ważne jest tutaj, aby zaznaczyć, że zrealizowanie karty wiąże się z zaledwie kilkoma kliknięciami myszką. Oznacza to, że z procesem tym poradzi sobie nawet największy laik. Co więcej, Binance nie pobiera od takiej transakcji żadnej prowizji, a co więcej nowy użytkownik może stać się z automatu Twoim poleconym.

Transfer pieniędzy

Jak już wspomnieliśmy, karty podarunkowe Binance mogą służyć do innych celów niż tylko podarowanie prezentu. Możesz je wykorzystać np. do zrealizowania darmowego transferu krypto niezależnie od okazji oraz lokalizacji odbiorcy. Co ważne, Binance nie określa minimalnej kwoty przelewu.

Dla Twojej firmy

Jeżeli posiadasz własną firmę również możesz wykorzystać kartę podarunkową Binance. Za jej pomocą np. wynagrodzisz swoich pracowników bonusem. Jest to możliwe nawet w przypadku, gdy prowadzisz duży zespół ludzi - w tym celu Binance stworzyło funkcję "Bulk Create", która pozwala "hurtowo" tworzyć gift cardy.

Za pomocą Binance możesz też zautomatyzować proces realizowania wypłat, czy też bonusów. W tym celu skorzystaj z interfejsu API Binance Code. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Karty podarunkowe od Binance to świetny sposób na podarowanie znajomym kryptowalut. Co ważne, nie muszą oni być entuzjastami cyfrowych aktywów. Być może za pomocą giełdy Binance uda Ci się zarazić tym hobby zupełnie nową osobę.

Oprócz samego wysyłania prezentów, taką kartę można również wykorzystać do darmowego transferu wartości, czy we własnym biznesie. Dlatego nie zwlekaj. Załóż konto na Binance już dziś i ciesz się możliwościami, które oferuje ta platforma!

Podobne tematy

Jak kopać Ethereum PoW (ETHPoW)?

Tydzień temu deweloperzy Ethereum zakończyli migrację sieci na algorytm konsensusu PoS. Górnikom nie pozostało więc nic innego jak zacząć szukać alternatywnych "miejsc pracy". Niemniej jednak zwolennicy "starego" ETH stworzyli fork oryginalnej kryptowaluty ETH - ETHPoW, który nadal da się kopać. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy krok po kroku w jaki sposób! Tak więc, zaczynamy! Jak kopać […]

Kryptowalutowe karty podarunkowe od Binance (Poradnik)

Z całą pewnością słyszałeś o wynalazku jakim jest karta podarunkowa. W końcu w dzisiejszych czasach z rozwiązania tego korzystają niemal wszystkie sieci sklepów. Ale czy wiedziałeś, że możliwe jest wysyłanie gift cardów zawierających kryptowaluty? Jest to jak najbardziej możliwe dzięki giełdzie Binance! Co to jest karta podarunkowa Binance? Kryptowalutowa karta podarunkowa od Binance działa podobnie […]

Jak unikać oszustw na platformach handlu P2P?

Binance to najbardziej znana i renomowana giełda kryptowalut do zawierania transakcji peer-to-peer (P2P). Platforma Binance P2P giełdy pozwala użytkownikom handlować aktywami cyfrowymi bezpośrednio ze sobą, w oparciu o uzgodnione warunki. Wielu użytkowników kryptowalut preferuje ten system handlu ze względu na jego liczne zalety, w tym możliwość korzystania z lokalnej waluty i szeroką gamę dostępnych metod […]

Czym są sidechainy i jak działają?

Sidechainy to technologia skalowania blockchaina poprzez stworzenie równoległej sieci z dwukierunkowym powiązaniem z siecią bazową. Głównym problemem, który rozwiązuje sidechain, jest zwiększenie szybkości transakcji i zmniejszenie ich kosztu dla kryptowalut sieci "macierzystej". Główną wadą sidechaina jest zmniejszone bezpieczeństwo ze względu na ograniczoną decentralizację. W tej chwili sidechainy działają przede wszystkim dla dwóch blockchainów: Bitcoina i […]

Czym jest VeChain i kryptowaluta VET?

VeChain to platforma blockchain, która dostarcza rozwiązania B2B do zarządzania łańcuchem dostaw, przeciwdziałania fałszerstwom i innej automatyzacji procesów biznesowych. Projekt wykorzystuje dwie kryptowaluty: natywną monetę VeChain (VET) oraz VeThor (VTHO), która jest potrzebna do uiszczania opłat transakcyjnych. Założona w 2015 roku firma VeChain jest jednym z pionierów w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań blockchain do uwierzytelniania […]

Kryptowalutowe karty podarunkowe od Binance (Poradnik)

Z całą pewnością słyszałeś o wynalazku jakim jest karta podarunkowa. W końcu w dzisiejszych czasach z rozwiązania tego korzystają niemal wszystkie sieci sklepów. Ale czy wiedziałeś, że możliwe jest wysyłanie gift cardów zawierających kryptowaluty? Jest to jak najbardziej możliwe dzięki giełdzie Binance! Co to jest karta podarunkowa Binance? Kryptowalutowa karta podarunkowa od Binance działa podobnie […]

Jak unikać oszustw na platformach handlu P2P?

Binance to najbardziej znana i renomowana giełda kryptowalut do zawierania transakcji peer-to-peer (P2P). Platforma Binance P2P giełdy pozwala użytkownikom handlować aktywami cyfrowymi bezpośrednio ze sobą, w oparciu o uzgodnione warunki. Wielu użytkowników kryptowalut preferuje ten system handlu ze względu na jego liczne zalety, w tym możliwość korzystania z lokalnej waluty i szeroką gamę dostępnych metod […]

Giełda Bitfinex - Wszystko co musisz wiedzieć

Bitfinex to jedna z najstarszych platform obrotu aktywami cyfrowymi, założona w 2012 roku. Za jej założyciela uważany jest Rafael Nicoll. Jean-Louis van der Velde pełni funkcję CEO, a Giancarlo Devasini, współzałożyciel Tether Holdings Limited, pełni funkcję CFO. Strona internetowa Bitfinex oferuje różne usługi dla handlowców i dostawców płynności, w tym usługi pożyczek peer-to-peer i programowalne […]

Staking ETH 2.0 - Jak to zrobić?

Jeśli czytasz naszego bloga to z całą pewnością wiesz, że sieć Ethereum niedługo przejdzie z algorytmu Proof-of-Stake na Proof-Of-Work. Kilka dni temu The Merge zostało nawet przetestowane na testnecie Goerli i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Ale czy wiesz czym tak wogóle jest Ethereum 2.0? Jakie wprowadzi zmiany lub jak możesz zarabiać pasywny dochód bez […]

Jak stworzyć własne NFT na giełdzie Binance?

NFT to nowy trend, który w 2021 roku zaczął rosnąć jak na drożdżach. Ten rodzaj tokenów pozwala bowiem artystom i nie tylko na spieniężanie swojej sztuki. I chociaż mogłoby się wydawać, że stworzenie NFT jest skomplikowanym technicznie zadaniem, wcale tak nie jest. Zwłaszcza kiedy posiłkujesz się funkcjami największej na świecie giełdy kryptowalut - Binance. W […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram