Kryptowalutowa hossa mogła się już rozpocząć - mówi prezes One River

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 8 marca 2023
ikona autora biały
rynek byka wzrosty hossa

Eric Peters - CEO One River Digital Asset Management - uważa, że następna hossa na kryptowalutach będzie "bardzo potężna", ponieważ będzie napędzana przez adopcję instytucjonalną. Stwierdził, że rynek może już przejść do takiej fazy.

"Ekstremalnie byczy" w długim terminie

W niedawnym wystąpieniu na podcaście Bankless, Peters opiniował, że krypto zima jest już przeszłością. Porównał on zeszłoroczny spadek do upadku Wall Street z 1929 roku (znanego również jako Wielki Krach):

"Jestem wdzięczny, że nawigowaliśmy ten rynek niedźwiedzia i to naprawdę było coś w rodzaju środowiska krachu rynkowego z 1929 roku".

Dyrektor wykonawczy One River powiedział, że jest "niezwykle byczy" w perspektywie średnio- i długoterminowej. Wierzy że główne instytucje wezmą udział w następnym cyklu:

"Myślę, że następna faza będzie bardzo potężna, ponieważ w końcu dojdzie do prawdziwego przyjęcia instytucjonalnego".

Peters zasugerował, że hossa mogła się już rozpocząć, zarysowując gwałtowny wzrost rynku od początku roku. Bitcoin zakończył rok 2022 na poziomie około 16 500 dolarów, podczas gdy na chwilę obecną oscyluje w okolicach 22 400 dolarów (wzrost o 35%). W lutym wzrósł nawet do 25 000 USD - taką cenę ostatnio zarejestrował w czerwcu 2022 roku.

Według Amerykanina jednym z czynników, który obecnie powstrzymuje instytucje przed nurkowaniem w ekosystemie kryptowalut, jest niepewność regulacyjna. Gdy USA, Europa lub Kanada nałożą odpowiednie zasady, kapitał instytucjonalny powinien popłynąć w kierunku branży. Firmy finansowe będą mogły bowiem zintegrować technologię blockchain ze swoimi operacjami.

Peters dostrzegł pewne korzyści z pogrążeniem rynku kryptowalut w 2022 roku. Polecił przyszłym inwestorom wejście w cyfrowe aktywa tylko wtedy, gdy są przygotowani na zmienność i różne cykle. Stwierdził, że ci, którzy wytrzymają turbulencje, skorzystają w dłuższej perspektywie i zrozumieją, jak ogólnie działa gospodarka.

Umowa z Coinbase

Amerykańska giełda kryptowalut - Coinbase - przejęła kilka dni temu One River Digital Asset Management, nie ujawniając warunków i sumy umowy. W efekcie ta ostatnia zmieni nazwę na Coinbase Asset Management, natomiast Eric Peters nadal będzie pełnił funkcję CEO i CIO.

Greg Tusar - szef produktów instytucjonalnych Coinbase - powiedział, że umowa ma na celu przyciągnięcie większej ilości kapitału instytucjonalnego do sektora, ponieważ One River skupia się na takich klientach.

Dwa podmioty współpracowały w połowie lutego nad nową ofertą SMA o nazwie ONE Digital SMA, aby zapewnić zarejestrowanym doradcom inwestycyjnym i prywatnym platformom majątkowym lepszą ekspozycję na kryptowaluty i możliwości.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Omni Network (OMNI) - Nowa kryptowaluta w Binance Launchpool

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojej platformy Binance Launchpool. Tym razem jest to kryptowaluta Omni Network (OMNI). W tym artykule rozłożymy ten projekt na czynniki pierwsze. Wyjaśnimy też jak farmić tokeny na Binance Launchpool! Uwaga: Jeśli założysz konto na Binance z tego linka, tuż przed listingiem OMNI (17 kwietnia), na Twoim […]

Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji w 2024

Kiedyś trendem były aplikacje, które dawały pieniądze za klikanie, czy też wypełnienie ankiet. A co gdybym powiedział Ci, że istnieją aplikacje, które płacą za rejestrację? Wystarczy, że założysz konto, przejdziesz weryfikację i wykonasz jakąś dodatkową czynność. Proste, prawda? Przejdźmy więc do szczegółów! Sprawdźmy jak otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację w 2024 roku! Jaka aplikacja płaci […]

Handluj kontraktami futures i zgarniaj ENA

Binance Futures wprowadza kolejną ciekawą promocję. To doskonała okazja zarówno dla traderów futures, jak i nowicjuszy w copy tradingu. Przez ograniczony czas, uczestnicy mogą zgarnąć część z puli 300 000 ENA. Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się i spełnić proste warunki. Promocja trwa od 3 do 12 kwietnia 2024 i dzieli się na trzy części. […]

Boty do kryptowalut - automatyczne zarabianie na krypto

Jeżeli tutaj trafiłeś to prawdopodobnie szukasz bota, który pozwoli Ci automatycznie zarabiać pieniądze na kryptowalutach. Niestety, mamy dla Ciebie smutną wiadomość - takie boty nie istnieją, a jeśli ktoś oferuje Ci czysty, łatwy i szybki zarobek na botach handlowych to możesz mieć pewność, że to po prostu scam. Wciąż istnieje jednak pewna opcja, a mianowicie […]

Wielkanoc za nami, ale nie w Binance. Giełda przygotowała kolejną promocję

Święta Wielkanocne minęły, ale w Binance nastroje świąteczne wciąż trwają. Giełda kryptowalut ogłosiła nową, ekscytującą promocję "Rozdania Złotych Jajek". Jest to unikalna szansa dla nowych użytkowników na zdobycie atrakcyjnych nagród. W puli znajduje się ponad 200 000 dolarów w Bitcoinach (BTC), a udział może wziąć każdy, kto jeszcze nie ma konta na Binance. Akcja skierowana […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram