Kryptowalutowa hossa mogła się już rozpocząć - mówi prezes One River

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 8 marca 2023
ikona autora biały
rynek byka wzrosty hossa

Eric Peters - CEO One River Digital Asset Management - uważa, że następna hossa na kryptowalutach będzie "bardzo potężna", ponieważ będzie napędzana przez adopcję instytucjonalną. Stwierdził, że rynek może już przejść do takiej fazy.

"Ekstremalnie byczy" w długim terminie

W niedawnym wystąpieniu na podcaście Bankless, Peters opiniował, że krypto zima jest już przeszłością. Porównał on zeszłoroczny spadek do upadku Wall Street z 1929 roku (znanego również jako Wielki Krach):

"Jestem wdzięczny, że nawigowaliśmy ten rynek niedźwiedzia i to naprawdę było coś w rodzaju środowiska krachu rynkowego z 1929 roku".

Dyrektor wykonawczy One River powiedział, że jest "niezwykle byczy" w perspektywie średnio- i długoterminowej. Wierzy że główne instytucje wezmą udział w następnym cyklu:

"Myślę, że następna faza będzie bardzo potężna, ponieważ w końcu dojdzie do prawdziwego przyjęcia instytucjonalnego".

Peters zasugerował, że hossa mogła się już rozpocząć, zarysowując gwałtowny wzrost rynku od początku roku. Bitcoin zakończył rok 2022 na poziomie około 16 500 dolarów, podczas gdy na chwilę obecną oscyluje w okolicach 22 400 dolarów (wzrost o 35%). W lutym wzrósł nawet do 25 000 USD - taką cenę ostatnio zarejestrował w czerwcu 2022 roku.

Według Amerykanina jednym z czynników, który obecnie powstrzymuje instytucje przed nurkowaniem w ekosystemie kryptowalut, jest niepewność regulacyjna. Gdy USA, Europa lub Kanada nałożą odpowiednie zasady, kapitał instytucjonalny powinien popłynąć w kierunku branży. Firmy finansowe będą mogły bowiem zintegrować technologię blockchain ze swoimi operacjami.

Peters dostrzegł pewne korzyści z pogrążeniem rynku kryptowalut w 2022 roku. Polecił przyszłym inwestorom wejście w cyfrowe aktywa tylko wtedy, gdy są przygotowani na zmienność i różne cykle. Stwierdził, że ci, którzy wytrzymają turbulencje, skorzystają w dłuższej perspektywie i zrozumieją, jak ogólnie działa gospodarka.

Umowa z Coinbase

Amerykańska giełda kryptowalut - Coinbase - przejęła kilka dni temu One River Digital Asset Management, nie ujawniając warunków i sumy umowy. W efekcie ta ostatnia zmieni nazwę na Coinbase Asset Management, natomiast Eric Peters nadal będzie pełnił funkcję CEO i CIO.

Greg Tusar - szef produktów instytucjonalnych Coinbase - powiedział, że umowa ma na celu przyciągnięcie większej ilości kapitału instytucjonalnego do sektora, ponieważ One River skupia się na takich klientach.

Dwa podmioty współpracowały w połowie lutego nad nową ofertą SMA o nazwie ONE Digital SMA, aby zapewnić zarejestrowanym doradcom inwestycyjnym i prywatnym platformom majątkowym lepszą ekspozycję na kryptowaluty i możliwości.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Sieć Ethereum jest na minusie po raz pierwszy od roku

Pamiętacie "Merge"? Sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z systemu proof of work na system proof of stake we wrześniu ubiegłego roku. Zamiast energochłonnych obliczeń, od tego czasu to stakerzy przetwarzają transakcje na Ethereum. Od momentu Merge sieć Ethereum co miesiąc odnotowuje zyski. Nie chodzi tu o wartość cenową, ale o przychody z samej sieci. Blockwork […]

Rocznica aktualizacji Ethereum Merge: wszystkie zmiany w skrócie

Dziś mija dokładnie rok, odkąd sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z Proof-of-Work (PoW) na Proof-of-Stake (PoS). 15 września 2022 r. miała miejsce długo oczekiwana aktualizacja Merge, uważana przez wielu za najważniejsze wydarzenie w całej historii Ethereum. W tym artykule przyjrzymy się głównym zmianom i ich rezultatom, a także spojrzymy w przyszłość. Ethereum Merge: co się […]

Cena bitcoina jest nudna, ale dane nadal pokazują pozytywny obraz

Teraz, gdy cena bitcoina powróciła do poziomów z połowy czerwca, rynek ponownie zaczyna się zastanawiać, czy mamy do czynienia z hossą. Kurs spadł już o 16% od lokalnego szczytu z sierpnia ubiegłego roku, a od szczytu do dołka o ponad 20%. Mimo to, zgodnie z danymi on-chain, nie musimy się tak bardzo martwić. Bardzo niewiele […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Kurs Bitcoina w tarapatach. Inflacja w USA wyższa niż oczekiwano

Indeks cen konsumpcyjnych (CPI) w Stanach Zjednoczonych wyniósł dziś 3,7%, podczas gdy oczekiwano wyniku na poziomie 3,6%. Oznaczałoby to już wzrost o 0,4% w porównaniu z lipcowym wynikiem 3,2%, ale inflacja spadła nawet bardziej niż początkowo oczekiwano. Dlaczego więc inflacja może nagle ponownie wzrosnąć i co to oznacza dla kursu bitcoina? Dlaczego inflacja może ponownie […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram