Krypto promocje na Black Friday!

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 27 listopada 2020
ikona autora biały

Czarny Piątek to dzień, na który czeka wielu ludzi. Uznawany za początek bożonarodzeniowego sezonu zakupowego w USA od 1952 roku, Black Friday przeniknął również do kultury prawie każdego innego kraju. W ten dzień sklepy oferują spore rabaty na odzież, elektronikę użytkową, sprzęt RTV i wiele innych.

W świecie kryptowalut z okazji tego dnia także zostało przygotowane sporo promocji. Najważniejszą z nich jest oczywiście cena BTC, która poszybowała w dół o niemal 3000 dolarów. Rynek altcoinów przedstawił jeszcze bardziej kuszące oferty. Ethereum spadło o prawie 20% od rocznego szczytu, a Ripple ponad 30%.

Jednak okazuje się, że świetną okazją jest nie tylko nagły spadek cen. Wiele kryptowalutowych firm oraz giełd przygotowało bardzo ciekawe oferty. Poniżej zamieszczamy kilka z nich.

Promocja na Black Friday od Binance

Binance przygotowało dwie promocje, które będą trwały do 1 grudnia 2020 roku. 40 świeżo zarejestrowanych użytkowników będzie miało okazję kupić BTC za pół ceny. Maksymalna kwota to 1000 dolarów. Aby zakwalifikowć się do losowania musisz:

  • Kupić kryptowalutę za równowartość 50 USD w swojej lokalnej walucie.
  • Dokonać obrotu na 50 USD (w tym kupno i sprzedaż) na dowolnym rynku.
  • Już zarejestrowani użytkownicy mogą również skorzystać z podobnej kampanii. Jednakże aby wziąć udział w promocji muszą wydać więćej (co najmniej 1000 dolarów). Mniejsza jest także zniżka. (tylko 20%)

TradingView: Do 60% zniżki

TradingView jest prawdopodobnie najważniejszą stroną internetową dla inwestorów. Platforma ta oferuje wiele funkcji handlowych, które pozwalają użytkownikom na tworzenie najbardziej kompleksowych wykresów i analiz.

Strona internetowa oferuje solidny zestaw narzędzi, które teraz możecie nabyć ze zniżką nawet do 60%. Oprócz tego w niektórych pakietach otrzymacie miesiąc za darmo. Oferta jest ważna do godziny 8.00 UTC 28 listopada, a użytkownicy mogą dokonywać płatności za pomocą systemu PayPal lub nawet kryptowalut (Bitcoin, Ethereum, Litecoin i inne).

Portfel sprzętowy Ledger 40% taniej

Portfel sprzętowy jest podstawą każdego krypto inwestora. Posiadając to nie wielkie urządzenie, zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo naszych środków. Istnieje nawet powiedzenie: “nie twoje klucze, nie twoje monety”. Renomowany producent portfeli sprzętowych Ledger z okazji czarnego piątku zaoferował 40% zniżki na swoje produkty. Oferta jest ważna do 30 listopada. Ledger akceptuje Bitcoin i Bitcoin Cash, Paypal oraz płatności kartą.

Portfel sprzętowy Trezor 20% taniej

Trezor jest drugą najpopularniejszą firmą tworzącą portfele sprzętowe. W tym roku do 29 listopada 2020 roku możemy skorzystać z 20% zniżki na urządzenia firmy. Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojego portfela sprzętowego, być może jest to idealny czas na zakup. Trezor akceptuje płatności kartą kredytową oraz Bitcoinem.

Jeżeli nie wiesz, który portfel wybrać: Ledger czy Trezor, zapraszamy cię do przeczytania naszego obszernego przewodnika, w którym porównaliśmy obydwu producentów.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Złe wiadomości dla bitcoina? Dolar może ponownie wzrosnąć

Dolar amerykański (USD) przeszedł w ostatnich tygodniach sporą korektę. Światowa waluta rezerwowa spadła o około 8% w stosunku do euro. Tymczasem jednak wojna na Ukrainie wciąż się nie skończyła, globalna sytuacja gospodarcza jest fatalna, a w krainie kryptowalut panuje spora niepewność po problemach FTX. Również dolar zaczął dziś ponownie rosnąć w stosunku do euro. Dla […]

Liczba osób korzystających z kryptowalut wzrosła w 2022 roku o 37,8%

Według danych Datareportal, liczba osób posiadających jakąś formę kryptowalut wzrosła w tym roku o 37,8%. Jeden na 10 internautów w wieku od 16 do 64 lat posiada obecnie cyfrowe aktywa. Kryptowaluty w krajach rozwijających się Posiadanie kryptowalut jest popularne głównie w krajach rozwijających się. Zwłaszcza w tym, gdzie waluta jest bardziej wrażliwa na duże wahania […]

Grayscale nie chce przedstawiać swoich rezerw

Przemysł kryptowalutowy został zbudowany w oparciu o jeden slogan: "nie ufaj, zweryfikuj". Ale Grayscale różni się od reszty firm związanych z kryptowalutami. W niedawnym wątku na Twitterze zastanawiającym się nad potrzebą przejrzystości w branży po upadku FTX, Grayscale próbował uspokoić obawy swoich inwestorów, zapewniając ich, że regulacje, które mają zastosowanie do różnych podmiotów, sprawiają, iż […]

Tether zapewnia, że nie ma ryzyka ze strony USDT na Solanie

Największy na świecie emitent stablecoinów, Tether, zapewnił, że nie ma żadnych zagrożeń ze strony USDT w sieci Solana. 18 listopada Tether wydał oświadczenie, że USDT emitowany w Alamedzie był bezpieczny względem wszelkich wypadków zarażenia ze strony upadłej giełdy FTX. Według raportu przejrzystości Tethera, Solana jest trzecią co do wielkości siecią dla stablecoina po Tron i […]

Sam Bankman-Fried komentuje upadek FTX

Założyciel FTX i były CEO Sam Beckman-Fried skomentował upadek swojej firmy podczas wywiadu dla The New York Times. Jak twierdzi przedsiębiorca, ciężko pracował nad rozwojem biznesu i nie zwracał uwagi na pierwsze sygnały o fundamentalnych problemach na giełdzie. Kierownik podkreślił, że powinien był bardziej wszechstronnie i wnikliwie ocenić sytuację. W piątek platforma złożyła formalny wniosek […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram