kryptowaluty 2 - logo

Kapitalizacja rynku kryptowalut na 6-tygodniowym szczycie

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 1 sierpnia 2021
ikona autora biały
rynek kryptowalut

Byki bitcoina kontynuowały swoją ofensywę w ciągu ostatnich 24 godzin, gdy aktywo osiągnęło kolejny 2-miesięczny szczyt ponad 42 500 USD. Większość alternatywnych monet przebiła swojego lidera, w tym ETH, BNB i DOT, który skoczył o ponad 16% w ciągu jednego dnia.

Zielone Altcoiny; DOT zyskuje 16% wartości

Wczoraj altcoiny znajdowały się w relatywnej stagnacji, jednak dziś sytuacja jest zdecydowanie inna. Ethereum handlowane było w okolicach 2450 USD, ale 6% wzrost doprowadził je do około 2600 dolarów. Co więcej, ETH osiągnął nawet szczyt 2650 USD. Jest to najwyższa cena monety od 15 czerwca.

Wyniki Binance Coin były ostatnio ospałe. Wszystko ze względu na obawy regulacyjne wokół wiodącej giełdy kryptowalutowej. Jednakże, BNB wzrosło o 7% w ciągu jednego dnia i przekroczyło poziom 340 dolarów po raz pierwszy od czerwca.

Wykresy Cardano (5%), Ripple (3,5%), Dogecoin (3,5%), Uniswap (5%), Bitcoin Cash (2%), Chainlink (6,5%) i Litecoin (3,5%) są również zielone. Najwięcej zyskała jednak Polkadot (16%). W rezultacie DOT jest notowany znacznie powyżej 18 dolarów.

Siacoin zyskał najwięcej ze 100 najlepszych monet. Pompa o 37% wywindowała SC do około 0,02 USD. Quant (27%), IOTA (19%), Ankr (16%), Basic Attention Token (15%), DigiByte (13%), OKB (12%), Filecoin (11%) i Solana (10%) podążają tuż za Siacoinem.

W rezultacie, skumulowana kapitalizacja rynkowa wszystkich aktywów kryptowalutowych wzrosła do 1,660 biliona dolarów. Oznacza to, że metryka wzrosła o 40 miliardów dolarów w ciągu jednego dnia i 140 miliardów dolarów w ciągu dwóch dni.

Bitcoin dotknął 42 000 USD

Podstawowa kryptowaluta przewodziła wzrostom w ciągu ostatniego tygodnia. Moneta skutecznie odbiła się od psychologicznej bariery 30 000 USD. Od tego czasu zyskała ponad 10 000 USD wartości i nadal pnie się w górę.

BTC osiągnął najwyższą cenę od czasu krachu w połowie maja w wysokości 42 300 $ (na Bitstamp), ale kolejny wzrost kilka godzin temu doprowadził do nowego dwumiesięcznego maksimum w wysokości 42 700 USD.

Na chwilę obecną BTC cofnął się o około 1000 dolarów, a jego kapitalizacja rynkowa wynosi niecałe 800 miliardów dolarów. Jego dominacja na rynku spadła jednak o około 1% w ciągu jednego dnia, ponieważ alternatywne monety zaczęły się rozpędzać.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Rynek kryptowalut traci 200 mld USD ze względu na obawy COVID-19

Nowy wariant COVID-19 pochodzący z RPA sprowadził wszystkie rynki finansowe na południe. Podczas gdy kontrakty terminowe na najbardziej znaczące indeksy giełdowe na świecie spadły, przestrzeń kryptowalutowa doświadczyła ogromnej korekty. Bitcoin spadł do sześciotygodniowego minimum, podczas gdy niektóre altcoiny odnotowały dwucyfrowe spadki cen. Bitcoin i globalne rynki tąpnęły Podstawowa kryptowaluta była wczoraj na drodze do 60 […]

Według Grayscale sektor metawersum będzie wart bilion dolarów

Metaverse to zupełnie nowy paradygmat, który toruje drogę dla kolejnej ekscytującej granicy inwestycyjnej. Grayscale Investments, największa na świecie firma zajmująca się zarządzaniem aktywami cyfrowymi, uważa, że w ciągu najbliższych kilku lat wartość tej branży przekroczy 1 bilion dolarów. Według najnowszego raportu badawczego firmy zatytułowanego "The Metaverse, Web 3.0 Virtual Cloud Economies", przy obecnym tempie, ma […]

eToro wycofuje ADA i TRX dla klientów z USA, powołując się na obawy regulacyjne.

Popularna izraelska platforma transakcyjna eToro, ogłosiła niedawno, że wycofa Cardano (ADA) i Tron (TRX) dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. eToro wycofuje ADA i TRX od 26 grudnia Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu opublikowanym w środę przez firmę, zmiany wejdą w życie od 26 grudnia. Firma jako część swojego rozumowania podała "względy biznesowe w zmieniającym […]

Bitcoin odzyskuje 55 tys. dolarów. Elrond (EGLD) przekracza 500 USD

W ciągu kolejnych zmiennych 24 godzin, bitcoin wzrósł o prawie 3000 dolarów w kilka minut. Następnie skierował się energicznie na południe, by ponownie przetestować 55 000 dolarów. Podczas gdy większość altcoinów jest na czerwono w skali dziennej, CRO i EGLD kontynuują swoje imponujące wzrosty. Dzika 24-godzinna jazda Bitcoina Po zeszłotygodniowych spadkach cen, bitcoin rozpoczął odrabianie […]

Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD. Rynki kryptowalut tracą 100 mld w dzień

Po pozytywnym weekendzie, bitcoin został odrzucony na poziomie 60 000 dolarów i spadł o kilka tysięcy dolarów do 57 000 USD. Większość altcoinów również handluje na czerwono, z wyjątkiem CRO i Elrond. Oba projekt odnotowały bowiem nowe rekordy wszechczasów. Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD W ciągu kilku ostatnich dni bitcoin cały czas tracił na […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram