Jak zarabiać kryptowaluty korzystając z przeglądarki (nie Brave)?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 13 września 2022
ikona autora biały
bitcoin

Brave spopularyzował koncepcję przyznawania użytkownikom nagród w postaci kryptowalut za korzystanie z przeglądarki internetowej i w rezultacie odnotował wzrost liczby użytkowników. Teraz jednak można dodać podobną funkcjonalność do wielu przeglądarek - w tym Chrome, a także Brave - i zarabiać Bitcoiny.

Startup adtech Slice ogłosił dziś, że zintegrował płatności Bitcoin w swoim rozszerzeniu przeglądarki, pozwalając użytkownikom zarabiać kryptowaluty poprzez oglądanie reklam podczas surfowania po sieci. Darmowe rozszerzenie Slice działa z Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, a nawet Brave.

Nowo ulepszone rozszerzenie jest oparte na technologii od startupu Zebedee i wykorzystuje Lightning Network dla mikropłatności. Gdy użytkownicy przeglądają strony internetowe, zobaczą dodatkowe reklamy. Oglądanie tych reklam przynosi użytkownikom punkty zwane Slices, które następnie mogą być wymieniane na Bitcoin za pośrednictwem konta Zebedee.

slice przeglądarka rozszerzenie

COO i współzałożycielka Slice - Darina Oumanski, stwierdziła w komunikacie:

Dziś ludzie surfujący po sieci mają prawo do wysokich standardów otrzymywania wartości w zamian za ich uwagę, a także do żądania tej wartości w postaci prawdziwych pieniędzy, dostarczanych im natychmiast.

Użytkownicy Brave będą mogli zarabiać zarówno nagrody w Bitcoinie (poprzez Slices), jak i własne tokeny Basic Attention Token (BAT) Brave w tym samym czasie. Dzięki temu będą mogli zarobić podwójnie w zamian za oglądanie większej liczby reklam podczas surfowania po internecie.

Zebedee - czym jest ta firma?

Zebedee wcześniej koncentrowało swoją technologię na grach, a w zeszłym roku uruchomiło zmodyfikowane serwery dla hitowej gry "Counter-Strike: Global Offensive" (CS:GO), które pozwalają graczom obstawiać i wygrywać małe kwoty Bitcoinów mierzone w satoshi. Każdy Bitcoin (BTC) składa się z 100 milionów satoshi.

Firma niedawno nawiązała współpracę z producentem gier Viker, aby rozszerzyć model zarabiania BTC na znane gry, takie jak Pasjans i Sudoku, plus gra podobna do Wordle o nazwie "Brakujące litery", z których wszystkie nagradzają graczy darmowymi satoshi.

W lipcu Zebedee pozyskało 35 milionów dolarów w ramach rundy finansowania serii B, w której uczestniczyła firma Square Enix, znany wydawca gier wideo, który stoi za takimi hitami jak "Final Fantasy" i "Kingdom Hearts". Square Enix wykonał ostatnio kilka innych ruchów w przestrzeni NFT i Web3, ponieważ przesuwa swoją uwagę w kierunku nowych technologii w grach.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram