Jak zarabiać kryptowaluty korzystając z przeglądarki (nie Brave)?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 13 września 2022
ikona autora biały
bitcoin

Brave spopularyzował koncepcję przyznawania użytkownikom nagród w postaci kryptowalut za korzystanie z przeglądarki internetowej i w rezultacie odnotował wzrost liczby użytkowników. Teraz jednak można dodać podobną funkcjonalność do wielu przeglądarek - w tym Chrome, a także Brave - i zarabiać Bitcoiny.

Startup adtech Slice ogłosił dziś, że zintegrował płatności Bitcoin w swoim rozszerzeniu przeglądarki, pozwalając użytkownikom zarabiać kryptowaluty poprzez oglądanie reklam podczas surfowania po sieci. Darmowe rozszerzenie Slice działa z Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, a nawet Brave.

Nowo ulepszone rozszerzenie jest oparte na technologii od startupu Zebedee i wykorzystuje Lightning Network dla mikropłatności. Gdy użytkownicy przeglądają strony internetowe, zobaczą dodatkowe reklamy. Oglądanie tych reklam przynosi użytkownikom punkty zwane Slices, które następnie mogą być wymieniane na Bitcoin za pośrednictwem konta Zebedee.

slice przeglądarka rozszerzenie

COO i współzałożycielka Slice - Darina Oumanski, stwierdziła w komunikacie:

Dziś ludzie surfujący po sieci mają prawo do wysokich standardów otrzymywania wartości w zamian za ich uwagę, a także do żądania tej wartości w postaci prawdziwych pieniędzy, dostarczanych im natychmiast.

Użytkownicy Brave będą mogli zarabiać zarówno nagrody w Bitcoinie (poprzez Slices), jak i własne tokeny Basic Attention Token (BAT) Brave w tym samym czasie. Dzięki temu będą mogli zarobić podwójnie w zamian za oglądanie większej liczby reklam podczas surfowania po internecie.

Zebedee - czym jest ta firma?

Zebedee wcześniej koncentrowało swoją technologię na grach, a w zeszłym roku uruchomiło zmodyfikowane serwery dla hitowej gry "Counter-Strike: Global Offensive" (CS:GO), które pozwalają graczom obstawiać i wygrywać małe kwoty Bitcoinów mierzone w satoshi. Każdy Bitcoin (BTC) składa się z 100 milionów satoshi.

Firma niedawno nawiązała współpracę z producentem gier Viker, aby rozszerzyć model zarabiania BTC na znane gry, takie jak Pasjans i Sudoku, plus gra podobna do Wordle o nazwie "Brakujące litery", z których wszystkie nagradzają graczy darmowymi satoshi.

W lipcu Zebedee pozyskało 35 milionów dolarów w ramach rundy finansowania serii B, w której uczestniczyła firma Square Enix, znany wydawca gier wideo, który stoi za takimi hitami jak "Final Fantasy" i "Kingdom Hearts". Square Enix wykonał ostatnio kilka innych ruchów w przestrzeni NFT i Web3, ponieważ przesuwa swoją uwagę w kierunku nowych technologii w grach.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Cykle BTC - wszystko o cykliczności Bitcoina

Bitcoin powstał już ponad dekadę temu, a przez ten czas udało się zebrać sporo danych. Wynika z nich, że istnieją powtarzające się tzw. cykle BTC. Cykliczność Bitcoina jest spowodowana kilkoma czynnikami, które postaramy się rozłożyć na czynniki pierwsze w poniższym artykule. Spróbujemy też wyjaśnić jak rozpoznać etapy cyklu BTC. Tak więc, zaczynajmy! Czym jest cykl […]

MEXC - bonus i kod rabatowy (2023)

MEXC to giełda kryptowalut, która szybko zyskuje popularność i stale zwiększa swój wolumen. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji możesz odebrać bonus, a właściwie bonusy? Wystarczy, że w odpowiednim polu wpiszesz ekskluzywny kod rabatowy: mexc-k2. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy Ci dokładnie jaki bonusy oferuje MEXC oraz co musisz zrobić, aby je odebrać! Tak więc, zaczynajmy! […]

Brian Kelly: "Kapitalizacja Bitcoina może wzrosnąć 10x"

Popularny inwestor kryptowalutowy, założyciel i dyrektor generalny BKCM uważa, że bitcoin znajduje się w doskonałej pozycji do wzrostu, a w perspektywie średnioterminowej kapitalizacja BTC może wzrosnąć dziesięciokrotnie. Brian Kelly w wywiadzie dla programu Fast Money CNBC powiedział, że za wzrostem pierwszej kryptowaluty przemawia kilka konkretnych czynników. Jako jeden z najważniejszych przedsiębiorca wymienił możliwość rychłego zatwierdzenia […]

Robert Kiyosaki: "Oszczędzaj złoto, srebro i bitcoiny, nie dolary"

W obliczu hossy na rynku bitcoina, Robert Kiyosaki, autor bestsellerowej książki finansowej "Bogaty ojciec, biedny ojciec", ponownie wezwał do inwestowania w złoto, srebro i pierwszą kryptowalutę. "Prawdziwi kapitaliści obniżają ceny, powodując deflację. Marksiści podnoszą ceny, powodując inflację. Nasi przywódcy są marksistami, dlatego mamy inflację. Chroń się przed naszymi marksistowskimi przywódcami. Oszczędzaj złoto, srebro i bitcoiny, […]

Raiffeisen Bank pozwoli handlować kryptowalutami

Austriacki bank Raiffeisen aktywnie rozszerza swoją obecność na rynku kryptowalut - od stycznia 2024 r. klienci będą mogli handlować tego typu aktywami cyfrowymi. Początkowo usługa będzie oferowana tylko klientom w Wiedniu, gdzie znajduje się siedziba banku. Projekt będzie realizowany wspólnie z giełdą kryptowalut Bitpanda. Szef innowacji banku, Curt Chadha wyjaśnił: "Zaczynamy od Wiednia, ponieważ mieszka […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram