Jak kupić NFT na Binance NFT?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 24 października 2022
ikona autora biały
binance nft

Niewymienne tokeny (NFT) zdominowały mainstream. Obecnie niemal każdy artysta wydał już swoją kolekcję. Wraz z coraz większą ilością powstających dzieł sztuki, potrzebne są też kolejne rynki. Jednym z najlepszych jest ten należący do największej giełdy kryptowalut na świecie - Binance NFT. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy dlaczego nasza redakcja korzysta z tej platformy a także krok po kroku opiszemy proces zakupu niewymiennych tokenów przy jej pomocy. Tak więc, zaczynajmy!

Binance NFT - Dlaczego warto korzystać z tej platformy

Obecnie istnieje mnóstwo różnych rynków NFT. Obsługują one różne sieci i pozwalają handlować różnymi rodzajami niewymiennych tokenów. Dlaczego więc warto korzystać konkretnie z Binance NFT? Według doświadczeń naszej redakcji jest ku temu co najmniej kilka powodów. Oto one:

  • Prostota - Binance NFT to prosty w użyciu rynek posiadający niezwykle intuicyjny interfejs. Oznacza to, że z jego obsługą poradzi sobie nawet największy laik lub osoba z zerową wiedzą techniczną. Przekonacie się o tym w dalszej części tego poradnika.
  • Bezpieczeństwo i reputacja - Binance NFT to platforma należąca do największej giełdy kryptowalut na świecie - Binance. Posiada ona nieskazitelną reputację oraz stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  • Obsługa klienta - Binance oferuje całodobową obsługę klienta w wielu językach (w tym od niedawna w języku Polskim). Użytkownik może skontaktować się z supportem przez wiele kanałów, w tym live chat.
  • Wysoki wolumen i płynność - Jak już wspomnieliśmy, Binance to największa giełda na świecie. Oznacza to, że posiada największe wolumeny i oferuje największą płynność. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że będziesz miał problemy ze sprzedażą swoich NFT.
  • Niskie opłaty - Binance NFT jest obarczona naprawdę niskimi i konkurencyjnymi opłatami. Platforma pobiera od twórców i sprzedawców jedynie stałą opłatę wynoszącą 1% wartości transakcji.
  • Obsługa wielu blockchainów - Na Binance NFT można handlować tokenami opartymi nie tylko na BNB Chain, ale także Ethereum
  • Szeroki wybór NFT - Na Binance NFT znajdziesz coś więcej niż tylko cyfrową sztukę. Za pomocą tego rynku możesz też kupić przedmioty w grach, mystery boxy i wiele więcej.
  • Prosta konwersja tokenów i cały ekosystem - Użytkownicy Binance NFT mogą w bardzo łatwy i intuicyjny sposób przekonwertować zyski z NFT na inne kryptowaluty. Następnie mogą wykorzystać cyfrowe aktywa w wielu różnych produktach ekosystemu, np. w Oszczędnościach lub Stakingu.

Jak kupić NFT na Binance NFT?

Proces zakupu NFT na Binance NFT jest prosty i intuicyjny. Wszystko sprowadza się w zasadzie do kilku kliknięć myszką. Aby kupić NFT na Binance NFT wykonaj poniższe kroki.

Krok 1: Wejdź na stronę główną Binance i kliknij na NFT w górnym menu nawigacyjnym. Zostaniesz przeniesiony na rynek Binance NFT. Alternatywnie, możesz też odwiedzić rynek bezpośrednio. Wystarczy, że w górnym pasku swojej przeglądarki wpiszesz adres URL (https://www.binance.com/pl/nft).

Krok 2: Zaloguj się na swoje konto Binance. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, załóż je klikając w ten link i postępując według wyświetlanych na ekranie instrukcji.

Krok 3: U góry ekranu wybierz jedną z opcji: "Gaming/IGO", "Mystery Box'y" lub "Marketplace". Jeżeli wiesz już jakie NFT chcesz kupić możesz po prostu skorzystać z wyszukiwarki.

Krok 4: W tym przykładzie skorzystamy z rynku, czyli z opcji "Marketplace". Po przejściu na tą podstronę wybierz NFT, które chcesz kupić. Po lewej stronie możesz zawęzić swoje wyszukiwanie używając filtrów. Alternatywnie możesz też skorzystać z rankingu i kupić najpopularniejsze NFT na platformie.

Krok 5: Wybierz NFT, które chcesz kupić i kliknij na nie, aby zapoznać się ze szczegółami.

Krok 6: Możesz zdecydować się na natychmiastowy zakup (Kup Teraz) lub licytację NFT (Złóż Ofertę) w zależności od opcji oferowanych przez sprzedawcę. Niektórzy sprzedawcy oferują obie opcje.

Krok 7: Jeśli zdecydujesz się na udział w licytacji poprzez system aukcyjny, kliknij przycisk "Złóż ofertę".

Na Binance NFT, możesz użyć swojego salda z portfela Fiat i Spot, aby zapłacić za zakupy. Obecnie obsługiwane są trzy kryptowaluty - BNB, BUSD i ETH. BUSD to stablecoin Binance powiązany z dolarem amerykańskim.

Po złożeniu oferty, wyświetli się ona na samej górze, dopóki ktoś jej nie przebije. Jeśli na koniec okresu aukcyjnego Twoja oferta będzie najwyższa, zostaniesz uznany za nabywcę NFT, a Binance automatycznie pobierze środki z Twojego konta.

Następnie NFT zostaną zdeponowane w Twoim portfelu. Wówczas możesz przenieść je na dowolny zewnętrzny adres, trzymać na Binance lub nawet sprzedać.

Podsumowanie

NFT są interesującym przypadkiem użycia technologii blockchain. I chociaż proces ich zakupu może wydawać się skomplikowany, wcale tak nie jest. Binance NFT umożliwia zakup niewymiennych tokenów nawet osobom mało technicznym, ponieważ posiada intuicyjny interfejs.

Co więcej, Binance to nie tylko NFT lecz ogromny ekosystem produktów i funkcjonalności, do którego również uzyskujesz dostęp posiadając tylko jedno, to samo konto! Tak więc nie zwlekaj! Zarejestruj się na Binance już dziś i ciesz się możliwościami jakie oferuje Ci ta giełda.

Podobne tematy

Giełda kryptowalut bez weryfikacji

W poniższej instrukcji znajdziesz informacje o tym jak przyśpieszyć transakcje handlu bitcoina lub innej kryptowaluty z wykorzystaniem giełd kryptowalut i…

Co to jest automatyczny animator rynku (AMM)?

Automated Market Maker (AMM) to algorytm oprogramowania do kontrolowania płynności i wyceny kryptowalut na zdecentralizowanych giełdach. Systemy AMM są szeroko stosowane w DeFi, szczególnie w zdecentralizowanych giełdach (DEX), takich jak w tym Uniswap, Balancer, Bancor i Curve. Aby stworzyć zdecentralizowane rynki, AMM wykorzystuje płynność w kryptowalutowych publicznych pulach wielu tokenów zablokowanych w specjalnych inteligentnych kontraktach. […]

Co to są BTokeny i jak je pożyczać na Binance?

Binance to nie tylko giełda kryptowalut. To cały ekosystem, na który składa się wiele różnych produktów. Jednym z nich jest BNB Chain, czyli blockchain Binance. Na jego potrzeby giełda ta zaczęła "opakowywać" swoje tokeny. Tak jak np. na Ethereum możemy przechowywać Bitcoina w formie WBTC, tak w przypadku BNB Chain również możemy posiadać tzw. BTokeny. […]

Binance Simple Earn - czyli połączenie Binance Savings i Staking!

Giełda Binance od niemal początku swojego istnienia oferowała inwestorom funkcje Stakingu oraz Oszczędności. Niemniej jednak teraz postanowiła połączyć oba te produkty w jeden, nazwany Binance Simple Earn. Jak sama nazwa wskazuje pozwala on w łatwy sposób zarabiać na posiadanych już kryptowalutach. W tym artykule wyjaśnimy dokładniej czym jest ta funkcja i jak jej używać. Tak […]

Co to jest Binance Swap Farming i jak z niego korzystać?

Jeżeli korzystasz z giełdy Binance z całą pewnością wiesz, że nie jest to jedynie klasyczna giełda. Jest to cały ekosystem złożony z wielu różnych ciekawych produktów. Jednym z nich jest Binance Swap Farming i to na nim skupimy się w tym poradniku. Wyjaśnimy czym on dokładnie jest, jak działa, jakie ma zalety oraz ryzyko oraz […]
5 1 Głos
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram