Jak deponować NFT na Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 grudnia 2022
ikona autora biały
binance nft

Binance to nie tylko giełda ale cały ekosystem składający się z wielu różnych produktów. Jednym z nich jest rynek NFT nazwany Binance NFT i to na nim skupimy się w dzisiejszym poradniku. Ostatnio wprowadził on nowo zoptymalizowany system depozytów. Dlatego też w dzisiejszym artykule przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces deponowania NFT na Binance. Zanim jednak zaczniemy, wyjaśnijmy po krótce dlaczego akurat Binance!

Dlaczego warto korzystać z Binance NFT?

Od momentu zdobycia popularności przez niewymienne tokeny powstało mnóstwo rynków NFT. Obsługują one różne blockchainy i pozwalają handlować różnymi rodzajami tokenów. Dlaczego więc Binance NFT jest najlepszym wyborem? Według doświadczeń naszej redakcji jest ku temu co najmniej kilka powodów. Oto one:

  • Prostota - Binance NFT to prosty w użyciu rynek posiadający niezwykle intuicyjny interfejs. Oznacza to, że z jego obsługą poradzi sobie nawet największy laik lub osoba z zerową wiedzą techniczną.
  • Niskie opłaty - Binance NFT jest obarczona naprawdę niskimi i konkurencyjnymi opłatami. Platforma pobiera od twórców i sprzedawców jedynie stałą opłatę wynoszącą 1% wartości transakcji.
  • Bezpieczeństwo i reputacja - Binance NFT to platforma należąca do największej giełdy kryptowalut na świecie - Binance. Posiada ona nieskazitelną reputację oraz stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  • Wysoki wolumen i płynność - Jak już wspomnieliśmy, Binance to największa giełda na świecie. Oznacza to, że posiada największe wolumeny i oferuje największą płynność. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że będziesz miał problemy ze sprzedażą swoich NFT.
  • Obsługa wielu blockchainów - Na Binance NFT można handlować tokenami opartymi nie tylko na BNB Chain, ale także Ethereum
  • Szeroki wybór NFT - Na Binance NFT znajdziesz coś więcej niż tylko cyfrową sztukę. Za pomocą tego rynku możesz też kupić przedmioty w grach, mystery boxy i wiele więcej.
  • Prosta konwersja tokenów i cały ekosystem - Użytkownicy Binance NFT mogą w bardzo łatwy i intuicyjny sposób przekonwertować zyski z NFT na inne kryptowaluty. Następnie mogą wykorzystać cyfrowe aktywa w wielu różnych produktach ekosystemu, np. w Oszczędnościach lub Stakingu.
  • Obsługa klienta - Binance oferuje całodobową obsługę klienta w wielu językach (w tym od niedawna w języku Polskim). Użytkownik może skontaktować się z supportem przez wiele kanałów, w tym live chat.

Ok. Skoro wiesz już dlaczego warto wybrać Binance NFT, przejdźmy do konkretów. W kolejnej sekcji znajdziesz dokładną instrukcję krok po kroku, w której wyjaśniamy jak zdeponować NFT na Binance.

Jak zdeponować NFT na Binance?

Deponowanie NFT jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Binance. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, możesz zarejestrować się tutaj.

Krok 2: Teraz przejdź do Binance NFT i kliknij [Profil] - [Zebrane NFT] - [Wpłać].

Krok 3: Wybierz sieć swojego portfela. Aktualnie do wyboru masz BNB i Ethereum. Wybierz też portfel, który chcesz podłączyć (MetaMask lub portfel obsługiwany przez Wallet Connect).

Krok 4: Zaznacz pole obok NFT w połączonym portfelu, który chcesz zdeponować, i kliknij [Wpłać teraz].

Krok 5: Zatwierdź kolekcję NFT dla NFT, które chcesz zdeponować jeden po drugim.

Krok 6: Zatwierdź depozyt w MetaMasku (lub innym portfelu).

Krok 7: Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, otrzymasz powiadomienie dot. statusu NFT.

Krok 8: Swoje NFT możesz zobaczyć w [Historia] - [Wpłaty]. Możesz je też wystawić na sprzedaż.

Podobne tematy

Airdrop SUI: Jak zdobyć? Instrukcja krok po kroku

SUI (swē) to w filozofii japońskiej żywioł wody. Siła elementu SUI leży w jego płynności - zdolności do łatwego dostosowania się i przekształcenia każdego środowiska. Podobnie, platforma Sui stara się zapewnić elastyczną sieć, którą można wykorzystać do kształtowania krajobrazu Web3. Co więcej, prawdopodobnie szykuje ciekawy airdrop. Warto go nie przegapić, bo podobną sytuację widzieliśmy już […]

Co to jest appchain? Wszystko co musisz wiedzieć

Application-specific blockchain lub appchain (blockchain specyficzny dla aplikacji) to blockchain zaprojektowany wyłącznie do uruchamiania jednej konkretnej aplikacji. Zastosowanie takich rozwiązań daje deweloperom większą swobodę w kształtowaniu ekosystemów, struktur zarządzania i algorytmów konsensusu dla tworzonych przez nich zdecentralizowanych aplikacji. Jak działa appchain? Appchainy działają w dużej mierze w taki sam sposób jak bazowy blockchain, ale na […]

Giełda kryptowalut bez weryfikacji

W poniższej instrukcji znajdziesz informacje o tym jak przyśpieszyć transakcje handlu bitcoina lub innej kryptowaluty z wykorzystaniem giełd kryptowalut i…

Jak prawidłowo zabezpieczyć konto Binance? 9 wskazówek

Kryptowaluty z natury rzeczy kojarzą się z wysokim bezpieczeństwem. Istnieje uzasadnione przekonanie, że dopóki ktoś nie uzyska dostępu do twojego seedu, czyli klucza prywatnego, twoje kryptowaluty są bezpieczne. Możemy śmiało powiedzieć, że rzeczywiście tak jest. Ale co jeśli nie posiadasz frazy seed do prywatnego portfela? Dane dostępu do kryptowalut przechowywane na scentralizowanych platformach, takich jak […]

WalletConnect - Co to jest i jak używać?

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie z DeFi, być może napotkałeś już problem z połączeniem się z jedną ze zdecentralizowanych aplikacji. Portfele kryptowalutowe są bowiem bardzo liczne, podobnie jak aplikacje DeFi. Choć wiele z nich, czy to aplikacje, czy portfele, działa na tych samych sieciach, to jednak istnieją między nimi pewne różnice. Dlatego nawet najbardziej znane i […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram