Jak deponować NFT na Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 grudnia 2022
ikona autora biały
binance nft

Binance to nie tylko giełda ale cały ekosystem składający się z wielu różnych produktów. Jednym z nich jest rynek NFT nazwany Binance NFT i to na nim skupimy się w dzisiejszym poradniku. Ostatnio wprowadził on nowo zoptymalizowany system depozytów. Dlatego też w dzisiejszym artykule przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces deponowania NFT na Binance. Zanim jednak zaczniemy, wyjaśnijmy po krótce dlaczego akurat Binance!

Dlaczego warto korzystać z Binance NFT?

Od momentu zdobycia popularności przez niewymienne tokeny powstało mnóstwo rynków NFT. Obsługują one różne blockchainy i pozwalają handlować różnymi rodzajami tokenów. Dlaczego więc Binance NFT jest najlepszym wyborem? Według doświadczeń naszej redakcji jest ku temu co najmniej kilka powodów. Oto one:

  • Prostota - Binance NFT to prosty w użyciu rynek posiadający niezwykle intuicyjny interfejs. Oznacza to, że z jego obsługą poradzi sobie nawet największy laik lub osoba z zerową wiedzą techniczną.
  • Niskie opłaty - Binance NFT jest obarczona naprawdę niskimi i konkurencyjnymi opłatami. Platforma pobiera od twórców i sprzedawców jedynie stałą opłatę wynoszącą 1% wartości transakcji.
  • Bezpieczeństwo i reputacja - Binance NFT to platforma należąca do największej giełdy kryptowalut na świecie - Binance. Posiada ona nieskazitelną reputację oraz stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  • Wysoki wolumen i płynność - Jak już wspomnieliśmy, Binance to największa giełda na świecie. Oznacza to, że posiada największe wolumeny i oferuje największą płynność. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że będziesz miał problemy ze sprzedażą swoich NFT.
  • Obsługa wielu blockchainów - Na Binance NFT można handlować tokenami opartymi nie tylko na BNB Chain, ale także Ethereum
  • Szeroki wybór NFT - Na Binance NFT znajdziesz coś więcej niż tylko cyfrową sztukę. Za pomocą tego rynku możesz też kupić przedmioty w grach, mystery boxy i wiele więcej.
  • Prosta konwersja tokenów i cały ekosystem - Użytkownicy Binance NFT mogą w bardzo łatwy i intuicyjny sposób przekonwertować zyski z NFT na inne kryptowaluty. Następnie mogą wykorzystać cyfrowe aktywa w wielu różnych produktach ekosystemu, np. w Oszczędnościach lub Stakingu.
  • Obsługa klienta - Binance oferuje całodobową obsługę klienta w wielu językach (w tym od niedawna w języku Polskim). Użytkownik może skontaktować się z supportem przez wiele kanałów, w tym live chat.

Ok. Skoro wiesz już dlaczego warto wybrać Binance NFT, przejdźmy do konkretów. W kolejnej sekcji znajdziesz dokładną instrukcję krok po kroku, w której wyjaśniamy jak zdeponować NFT na Binance.

Jak zdeponować NFT na Binance?

Deponowanie NFT jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Binance. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, możesz zarejestrować się tutaj.

Krok 2: Teraz przejdź do Binance NFT i kliknij [Profil] - [Zebrane NFT] - [Wpłać].

Krok 3: Wybierz sieć swojego portfela. Aktualnie do wyboru masz BNB i Ethereum. Wybierz też portfel, który chcesz podłączyć (MetaMask lub portfel obsługiwany przez Wallet Connect).

Krok 4: Zaznacz pole obok NFT w połączonym portfelu, który chcesz zdeponować, i kliknij [Wpłać teraz].

Krok 5: Zatwierdź kolekcję NFT dla NFT, które chcesz zdeponować jeden po drugim.

Krok 6: Zatwierdź depozyt w MetaMasku (lub innym portfelu).

Krok 7: Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, otrzymasz powiadomienie dot. statusu NFT.

Krok 8: Swoje NFT możesz zobaczyć w [Historia] - [Wpłaty]. Możesz je też wystawić na sprzedaż.

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Dlaczego warto sprzedawać NFT na Binance NFT? Oto powody

NFT niezwykle szybko zyskują na popularności, rozszerzając możliwości blockchaina. Użytkownicy mogą teraz kupować i sprzedawać prawie wszystko w formie NFT. Dotyczy to głównie cyfrowych dzieł sztuki, pamiątek, aktywów w grze, a nawet niektórych momentów historycznych. Zazwyczaj NFT określa się jako rodzaj kryptograficznego tokena na blockchainie, który reprezentuje unikalne aktywa. Mogą one być albo całkowicie cyfrowymi […]

Jak wysyłać pieniądze za granicę za darmo przy użyciu kryptowalut?

Wysyłanie pieniędzy za granicę może być drogim i czasochłonnym procesem. W tym przewodniku wyjaśnimy jednak, jak wykorzystać kryptowaluty do wysyłania pieniędzy za granicę za darmo - przy pomocy platformy Binance P2P. Tradycyjne metody, takie jak przelewy lub Western Union, często wiążą się z wysokimi opłatami i powolnym czasem przetwarzania, co utrudnia ludziom wysyłanie pieniędzy szybko […]

BNB Greenfield: Czym jest nowy, trzeci blockchain od Binance?

Giełda Binance w lutym zapowiedziała swój nowy produkt, a mianowicie nowy blockchain nazwany BNB Greenfield. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy czym dokładnie on jest, jak będzie działał, jakie może mieć zastosowania oraz wiele więcej! Tak więc, zaczynajmy! Czym jest BNB Greenfield? BNB Greenfield to zdecentralizowana infrastruktura pamięci masowej w ramach szerszego ekosystemu BNB Chain, w którym […]

Testnet ZetaLabs: Jak przygotować się pod airdrop?

Testnety to zawsze okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jakich? To zależy od projektu i jego możliwości. W tym poradniku opowiemy o ZetaChain - projekcie, który obecnie prowadzi testnet. Wyjaśnimy co musisz zrobić, aby zdobyć ewentualne dropy i darmowe NFT. Czym jest ZetaChain? ZetaChain to testnet dla nowych omnichain dApps i kluczowy element ekosystemu, który opiera […]

Zarabianie na NFT w 2023 roku: gdzie inwestować i gdzie szukać obiecujących kolekcji?

Pozytywny impet na początku 2023 roku ożywił rynek kryptowalut, co pomogło projektom odzyskać siły po ubiegłorocznych wpadkach i bankructwach. Segment NFT nie był wyjątkiem. Również przyciągnął uwagę wielu nowych graczy. Jednak NFT mają swoją własną specyfikę i nawet doświadczeni inwestorzy nie do końca rozumieją cechy tego rynku. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy ci jak ma się […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram