Jak deponować NFT na Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 grudnia 2022
ikona autora biały
binance nft

Binance to nie tylko giełda ale cały ekosystem składający się z wielu różnych produktów. Jednym z nich jest rynek NFT nazwany Binance NFT i to na nim skupimy się w dzisiejszym poradniku. Ostatnio wprowadził on nowo zoptymalizowany system depozytów. Dlatego też w dzisiejszym artykule przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces deponowania NFT na Binance. Zanim jednak zaczniemy, wyjaśnijmy po krótce dlaczego akurat Binance!

Dlaczego warto korzystać z Binance NFT?

Od momentu zdobycia popularności przez niewymienne tokeny powstało mnóstwo rynków NFT. Obsługują one różne blockchainy i pozwalają handlować różnymi rodzajami tokenów. Dlaczego więc Binance NFT jest najlepszym wyborem? Według doświadczeń naszej redakcji jest ku temu co najmniej kilka powodów. Oto one:

  • Prostota - Binance NFT to prosty w użyciu rynek posiadający niezwykle intuicyjny interfejs. Oznacza to, że z jego obsługą poradzi sobie nawet największy laik lub osoba z zerową wiedzą techniczną.
  • Niskie opłaty - Binance NFT jest obarczona naprawdę niskimi i konkurencyjnymi opłatami. Platforma pobiera od twórców i sprzedawców jedynie stałą opłatę wynoszącą 1% wartości transakcji.
  • Bezpieczeństwo i reputacja - Binance NFT to platforma należąca do największej giełdy kryptowalut na świecie - Binance. Posiada ona nieskazitelną reputację oraz stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  • Wysoki wolumen i płynność - Jak już wspomnieliśmy, Binance to największa giełda na świecie. Oznacza to, że posiada największe wolumeny i oferuje największą płynność. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że będziesz miał problemy ze sprzedażą swoich NFT.
  • Obsługa wielu blockchainów - Na Binance NFT można handlować tokenami opartymi nie tylko na BNB Chain, ale także Ethereum
  • Szeroki wybór NFT - Na Binance NFT znajdziesz coś więcej niż tylko cyfrową sztukę. Za pomocą tego rynku możesz też kupić przedmioty w grach, mystery boxy i wiele więcej.
  • Prosta konwersja tokenów i cały ekosystem - Użytkownicy Binance NFT mogą w bardzo łatwy i intuicyjny sposób przekonwertować zyski z NFT na inne kryptowaluty. Następnie mogą wykorzystać cyfrowe aktywa w wielu różnych produktach ekosystemu, np. w Oszczędnościach lub Stakingu.
  • Obsługa klienta - Binance oferuje całodobową obsługę klienta w wielu językach (w tym od niedawna w języku Polskim). Użytkownik może skontaktować się z supportem przez wiele kanałów, w tym live chat.

Ok. Skoro wiesz już dlaczego warto wybrać Binance NFT, przejdźmy do konkretów. W kolejnej sekcji znajdziesz dokładną instrukcję krok po kroku, w której wyjaśniamy jak zdeponować NFT na Binance.

Jak zdeponować NFT na Binance?

Deponowanie NFT jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Binance. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, możesz zarejestrować się tutaj.

Krok 2: Teraz przejdź do Binance NFT i kliknij [Profil] - [Zebrane NFT] - [Wpłać].

screen pokazujący deponowanie NFT na Binance

Krok 3: Wybierz sieć swojego portfela. Aktualnie do wyboru masz BNB i Ethereum. Wybierz też portfel, który chcesz podłączyć (MetaMask lub portfel obsługiwany przez Wallet Connect).

łączenie portfeli na Binance

Krok 4: Zaznacz pole obok NFT w połączonym portfelu, który chcesz zdeponować, i kliknij [Wpłać teraz].

Krok 5: Zatwierdź kolekcję NFT dla NFT, które chcesz zdeponować jeden po drugim.

Krok 6: Zatwierdź depozyt w MetaMasku (lub innym portfelu).

Krok 7: Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, otrzymasz powiadomienie dot. statusu NFT.

Krok 8: Swoje NFT możesz zobaczyć w [Historia] - [Wpłaty]. Możesz je też wystawić na sprzedaż.

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Jak kupić bitcoin? Gdzie kupować kryptowaluty? (2024)

Jak kupić bitcoina (BTC) - to podstawowe pytanie które zadają osoby początkujące na rynku kryptowalut. Od czego zacząć i na co wrócić uwagę? Wybrać kantor czy kupić bitcoina na giełdzie? Jak bezpiecznie kupić bitcoin przy pomocy karty kredytowej, czy gdzie przeprowadzić pierwszą transakcję? Gdzie później przechowywać zakupione kryptowaluty? Te tematy poruszymy w artykule. Z naszego […]

Jak i gdzie sprzedać Bitcoin? Wymiana krypto na PLN i gotówkę

Zarobiłeś na kryptowalutach i teraz chcesz zrealizować zyski? Nie wiesz jak to zrobić? Już spieszymy z odpowiedzią. W dzisiejszym poradniku wyjaśnimy krok po kroku jak i gdzie sprzedać Bitcoin. Już teraz możemy Cię jednak zapewnić, że wymiana krypto na pieniądze (np. PLN lub gotówkę) nie jest wcale taka trudna. Proces ten sprowadza się w zasadzie […]

Co to jest staking kryptowalut? Jak zacząć stakowanie?

Staking kryptowalut zyskuje na popularności, szczególnie ze względu na śmiesznie niskie oprocentowanie lokowanego kapitału w bankach. Gdy lokaty “dają zarobić”…

Jak wpłacić pieniądze na Binance - wpłata w PLN, EURO

Binance.com to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie. Mimo to, pewne kwestie dotyczące giełdy nie są do końca jasne,…

Omni Network (OMNI) - Nowa kryptowaluta w Binance Launchpool

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojej platformy Binance Launchpool. Tym razem jest to kryptowaluta Omni Network (OMNI). W tym artykule rozłożymy ten projekt na czynniki pierwsze. Wyjaśnimy też jak farmić tokeny na Binance Launchpool! Uwaga: Jeśli założysz konto na Binance z tego linka, tuż przed listingiem OMNI (17 kwietnia), na Twoim […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram