Jak deponować NFT na Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 grudnia 2022
ikona autora biały
binance nft

Binance to nie tylko giełda ale cały ekosystem składający się z wielu różnych produktów. Jednym z nich jest rynek NFT nazwany Binance NFT i to na nim skupimy się w dzisiejszym poradniku. Ostatnio wprowadził on nowo zoptymalizowany system depozytów. Dlatego też w dzisiejszym artykule przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces deponowania NFT na Binance. Zanim jednak zaczniemy, wyjaśnijmy po krótce dlaczego akurat Binance!

Dlaczego warto korzystać z Binance NFT?

Od momentu zdobycia popularności przez niewymienne tokeny powstało mnóstwo rynków NFT. Obsługują one różne blockchainy i pozwalają handlować różnymi rodzajami tokenów. Dlaczego więc Binance NFT jest najlepszym wyborem? Według doświadczeń naszej redakcji jest ku temu co najmniej kilka powodów. Oto one:

  • Prostota - Binance NFT to prosty w użyciu rynek posiadający niezwykle intuicyjny interfejs. Oznacza to, że z jego obsługą poradzi sobie nawet największy laik lub osoba z zerową wiedzą techniczną.
  • Niskie opłaty - Binance NFT jest obarczona naprawdę niskimi i konkurencyjnymi opłatami. Platforma pobiera od twórców i sprzedawców jedynie stałą opłatę wynoszącą 1% wartości transakcji.
  • Bezpieczeństwo i reputacja - Binance NFT to platforma należąca do największej giełdy kryptowalut na świecie - Binance. Posiada ona nieskazitelną reputację oraz stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  • Wysoki wolumen i płynność - Jak już wspomnieliśmy, Binance to największa giełda na świecie. Oznacza to, że posiada największe wolumeny i oferuje największą płynność. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że będziesz miał problemy ze sprzedażą swoich NFT.
  • Obsługa wielu blockchainów - Na Binance NFT można handlować tokenami opartymi nie tylko na BNB Chain, ale także Ethereum
  • Szeroki wybór NFT - Na Binance NFT znajdziesz coś więcej niż tylko cyfrową sztukę. Za pomocą tego rynku możesz też kupić przedmioty w grach, mystery boxy i wiele więcej.
  • Prosta konwersja tokenów i cały ekosystem - Użytkownicy Binance NFT mogą w bardzo łatwy i intuicyjny sposób przekonwertować zyski z NFT na inne kryptowaluty. Następnie mogą wykorzystać cyfrowe aktywa w wielu różnych produktach ekosystemu, np. w Oszczędnościach lub Stakingu.
  • Obsługa klienta - Binance oferuje całodobową obsługę klienta w wielu językach (w tym od niedawna w języku Polskim). Użytkownik może skontaktować się z supportem przez wiele kanałów, w tym live chat.

Ok. Skoro wiesz już dlaczego warto wybrać Binance NFT, przejdźmy do konkretów. W kolejnej sekcji znajdziesz dokładną instrukcję krok po kroku, w której wyjaśniamy jak zdeponować NFT na Binance.

Jak zdeponować NFT na Binance?

Deponowanie NFT jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Binance. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, możesz zarejestrować się tutaj.

Krok 2: Teraz przejdź do Binance NFT i kliknij [Profil] - [Zebrane NFT] - [Wpłać].

screen pokazujący deponowanie NFT na Binance

Krok 3: Wybierz sieć swojego portfela. Aktualnie do wyboru masz BNB i Ethereum. Wybierz też portfel, który chcesz podłączyć (MetaMask lub portfel obsługiwany przez Wallet Connect).

łączenie portfeli na Binance

Krok 4: Zaznacz pole obok NFT w połączonym portfelu, który chcesz zdeponować, i kliknij [Wpłać teraz].

Krok 5: Zatwierdź kolekcję NFT dla NFT, które chcesz zdeponować jeden po drugim.

Krok 6: Zatwierdź depozyt w MetaMasku (lub innym portfelu).

Krok 7: Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, otrzymasz powiadomienie dot. statusu NFT.

Krok 8: Swoje NFT możesz zobaczyć w [Historia] - [Wpłaty]. Możesz je też wystawić na sprzedaż.

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Najlepsza aplikacja do kryptowalut na smartfona (Ranking 2023)

Rynek kryptowalut rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wraz z rozwojem ekosystemu, budowane wokół niego jest wiele różnych produktów. Przykładem mogą być chociażby aplikacje do kryptowalut, które pozwalają nam na przechowywanie, handel, staking krypto oraz wiele innych opcji bezpośrednio z naszego samartfona. Ale jaka jest najlepsza aplikacja do kryptowalut? Sprawdzimy to w dzisiejszym poradniku! Aplikacje […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Kryptowaluty na Revolut - czy warto? Opinie

Revolut to bardzo popularna aplikacja neobankowa w Polsce, tak więc z całą pewnością obiła Ci się już o uszy. Pozwala ona także inwestować w kryptowaluty. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Dużo taniej jest kupić cyfrowe aktywa na giełdzie, która pozwala w łatwy sposób wpłacić środki przez Revolut. Przykładem takiej platformy jest www.bybit.com lub www.binance.com. […]

Jak wypłacić Ethereum ze stakingu?

Na skutek aktywacji aktualizacji Shapella w sieci głównej Ethereum, użytkownicy otrzymali możliwość wycofania kryptowaluty ze stakingu. Ale jak to konkretnie zrobić? Czym jest staking Ethereum? Staking to sposób generowania pasywnego dochodu z monet w oparciu o algorytm konsensusu Proof-of-Stake (PoS) i jego warianty. Staking w prostym języku to udział w potwierdzaniu transakcji i produkcji nowych […]

Staking kryptowalut na Binance: Kompletny poradnik

W ciągu ostatnich kilku lat kryptowaluty naprawdę zawładnęły światem mainstreamu. NFT, giełdy kryptowalutowe i cały szereg różnych narzędzi związanych z kryptowalutami powstają jak grzyby po deszczu! W dzisiejszym poradniku skupimy się jednak na jednej z najciekawszych koncepcji, a mianowicie stakingu na giełdzie Binance. Jest to bowiem proces, który pozwala zarabiać kryptowaluty w sposób pasywny! Staking […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram