Giełda CoinDeal - opinie, rejestracja, weryfikacja, wszystko o giełdzie kryptowalut

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 27 maja 2018
ikona autora biały
screen strona główna strony Coindeal

CoinDeal – informacje o giełdzie kryptowalut

Logo giełdy Coindeal.com

Logo giełdy Coindeal.com

Giełda kryptowalut CoinDeal.com została stworzona przez Polaków, którzy mogą pochwalić się dużą wiedzą, oraz bogatym doświadczeniem z zakresu cyfrowych walut oraz wszystkiego, co z nimi związane.

Twórcy zadbali, by giełda była całkowicie bezpieczna a użytkownik miał zapewnione wsparcie przez 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Oprócz tego możesz przystąpić do ich programu afiliacyjnego, a sama strona główna zaskakuje ciekawym designem i chwytliwym hasłem reklamowym.

Aktualności: Na początku Lipca 2019 giełda Coindeal uruchomiła Airdrop swojego tokena. Każdy zweryfikowany użytkownik otrzyma 100 CDL. Airdrop jest dostępny do wyczerpania puli, aby sprawdzić czy darmowe tokeny są jeszcze dostępne kliknij tutaj

Można śmiało powiedzieć, że CoinDeal to jedna z najnowocześniejszych giełd kryptowaut, dzięki temu sprawia wrażenie bardzo profesjonalnej i faktycznie taka jest. Mimo stosunkowo niedługiego stażu na rynku, firma CoinDeal ma w sieci bardzo dobre opinie, co dodatkowo powoduje, że jest to miejsce, które powinny przetestować osoby zainteresowane tą tematyką. Giełdę znajdziemy pod adresem: https://coindeal.com

Opinie o Coindeal

Opinie o giełdzie Coindeal są w większości pozytywne. Niewątpliwym atutem CoinDeal jest nowoczesna i starannie opracowana szata graficzna, dzięki której korzystanie ze strony jest łatwe i komfortowe. Kolejnym atutem jest także duża ilość dostępnych kryptowalut, zarówno tych znanych, jak i tych niszowych. Warto podkreślić również fakt, iż firma stara się o szwajcarską licencję, dzięki której prestiż platformy niewątpliwie wzrośnie. Już teraz wymogi dotyczące bezpieczeństwa sprawiają, że budzi ona zaufanie już od pierwszego kontaktu.

Wszystko to sprawia, że CoinDeal posiada niewątpliwy potencjał, dzięki któremu może przyciągnąć wielu użytkowników i stworzyć wyjątkową społeczność, o której marzą twórcy platformy.

Pozytywne opinie o Coindeal

Do tej pory serwis zyskał spore zainteresowanie i wiele pochlebnych opinii. Zarówno na najbardziej popularnych forach internetowych o tematyce kryptowalut, branżowych blogach jak i w mediach społecznościowych. CoinDeal jest przedstawiany jako poważna giełda, mająca potencjał by stać się jednym z liderów na rynku kryptowalut.

Coindeal opinie

Opinie o Coindeal na https://www.facebook.com/pg/CoinDealCom/reviews/

Pozytywne opinie o Coindeal.com pojawiają się również na zamkniętych grupach w portalach społecznościowych. Użytkownicy Coindeal chwalą giełdę za

✔ Profesjonalny i łatwy w obsłudze interface platformy do handlu
✔ Wsparcie działu obsługi klienta
✔ Szybki proces weryfikacyjny
✔ System głosowania na nowe kryptowaluty
✔ Dostępność walut fiat: USD, EUR, GBP

Negatywne opinie o Coindeal

Co ciekawe przeglądając fora i grupy dyskusyjne na fb, nie doszukaliśmy konstruktywnej krytykę i wiarygodnych negatywnych opinie o Coindeal. Jedyne na co trafiliśmy to raczej nie opinie, a zwykły hejt bez argumentów.

inne opinie o coindeal

Miejmy nadzieje że ta giełda utrzyma wysoki poziom i będziemy mogli z niej korzystać przez najbliższe lata. Podsumowując: Coindeal.com – polecamy.

Waluty FIAT na Coindeal

CoinDeal to giełda krypotwalut, na której możesz dokonywać kupna i sprzedaży waluty krypto zarówno za inną kryptowalutę, jak również przy pomocy waluty tradycyjnej (FIAT). Transakcje na CoinDeal mogą odbywać się przez 24 godziny na dobę przez siedem dni tygodniu za pomocą serwisu internetowego.

Do wyboru mamy wersję na desktop a także wersję mobilną. Aby korzystać z platformy musisz założyć konto i pozytywnie przejść przez proces weryfikacji, co wiąże się także z potwierdzeniem swoich danych osobowych (jest to wymóg dla każdej giełd obsługującej faluty FIAT).

Na CoinDeal możesz założyć zarówno konto prywatne, jak również firmowe. Platforma charakteryzuje się natywną obsługą adresów SegWit. Jak podkreślają twórcy serwisu, w przeciwieństwie do innych platform, zezwalają oni na deponowanie środków na adres Bech32, co przyczynia się do błyskawicznego działania sieci Bitcoin.

Waluty FIAT dostępne na Coindeal to:

 • Dolar amerykański (USD)
 • Euro (EUR)
 • Polski Złoty (PLN)
 • Funt Brytyjski (GBP)
 • Rubel rosyjski (RUB)
 • Won południowokoreański (WON)
 •  

Pomysł na giełdę kryptowalut CoinDeal

Jak zapewniają twórcy serwisu, kryptowalutami i blokchainem interesują się od wielu lat. W tym czasie korzystali z rozwiązań dostarczanych przez różnych dostawców. Jednakże z powodu rozczarowania jakością tych procesów zdecydowali się na stworzenie własnej platformy, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Twórcy nie byli do końca zadowoleni z innych tego typu serwisów, z tego powodu zdecydowali się na założenie własnego, który będzie zaspokajał ich potrzeby i udostępnić go dla innych osób zainteresowanych kryptowalutami i technologią blokchain. Warto sprawdzić czy również dla nas ten serwis jest odpowiedni – z pewnością ma wiele cech, które powodują, że jest atrakcyjny w porównaniu do tego co proponuje konkurencja.

Twórcy CoinDeal

Twórcami CoinDeal.com jest trzech Polaków. Pierwszym z pomysłodawców i twórców CoinDeal jest Adam Bicz, który posiada doświadczenie zarówno w programowaniu, jak i na rynku kryptowalut. Wcześniej uczestniczył w wielu różnych projektach międzynarodowych a obecnie odpowiada nie tylko za techniczną stronę serwisu, lecz także jest głównym szefem całego przedsięwzięcia.

Drugą osobą stojącą za CoinDeal jest Kajetan Maćkowiak, który odpowiada przede wszystkim za biznes i marketing. Nie jest to jego pierwszy projekt, gdyż ma w swoim portfolio wiele innych w różnych częściach świata, między innymi w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Trzecim założyciele CoinDeal jest Filip Dzierżak, który posiada olbrzymie doświadczenie z branży IT w pracy dla marek znanych na całym świecie. W serwisie odpowiada nie tylko za aktywny rozwój oprogramowania, lecz także za utrzymywanie relacji z klientami.

Oficjalnie serwis CoinDeal należy do spółki Verified Trading Solutions Ltd. z siedzibą na Cyprze. Założyciele platformy twierdzą, że jest rozwiązanie tymczasowe, dopóki nie uzyskają licencji FINMA, czyli organizacji sprawującej kontrolę finansową w Szwajcarii. Kraj ten posiada odpowiednie prawo z zakresu obrotu kryptowalut, które akceptowane są tam już od kilku lat jako środek płatniczy (o tym dlaczego polskie giełdy uciekają z naszego kraju pisaliśmy tutaj: https://kryptowaluty2.pl/polskie-gieldy-uciekaja-z-naszego-kraju/).

Oprócz Cypru i Szwajcarii firma posiada również siedzibę w Polsce, konkretnie we Wrocławiu, gdyż w naszym kraju, jak zapewniają właściciele CoinDeal, istnieją doskonałe warunki do rozwoju oprogramowania ze względu na dużą ilość specjalistów z zakresu developmentu, testowania a także prowadzenia projektów. Oprócz tego na stałe współpracują z angielską firmą zajmującą się tworzeniu pomostu do zakupu waluty cyfrowej za pomocą tradycyjnych pieniędzy.

Aplikacja mobilna CoinDeal

Choć nad warstwą techniczną platformy czuwa grupa profesjonalnych ekspertów z bogatym doświadczaniem w branży, to jednak na dzień dzisiejszy nie mamy możliwości skorzystania z aplikacji mobilnej CoinDeal. Mimo to właściciele dbają o ciągły dynamiczny rozwój i zapewniają, że odpowiednie oprogramowanie na urządzenia z systemami Android oraz IOS już wkrótce się pojawią. Nie ma powodów, by im nie wierzyć. Serwis prezentuje się naprawdę profesjonalnie a zarazem estetycznie. Widać tu robotę najlepszych specjalistów w branży.

Dlatego też jestem właściwie przekonany, że już wkrótce aplikacja mobilna CoinDeal będzie dostępna dla użytkowników. Mimo braku aplikacji, korzystanie z CoinDeal za pomocą urządzeń mobilnych nie powinno sprawić nam najmniejszego problemu. Bardzo łatwo możemy skorzystać ze strony poprzez przeglądarkę internetową w naszym smartphonie czy tablecie. Wersja mobilna strony jest w pełni responsywna (dopasowuje się do rozdzielczości naszego wyświetlacza) a przy tym zachowuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności podstawowej, webowej wersji strony. Tego typu podejście jest w sumie nawet wygodniejsze dla użytkownika od aplikacji. Nie jest wymagana instalacja, nie zajmujemy miejsca na dysku naszego urządzenia przenośnego czy też nie musimy zgadzać się na udostępnianie swoich danych czy uprawnień, co w przypadku aplikacji mobilnych jest raczej nie do uniknięcia.

Bezpieczeństwo CoinDeal

Właściciele platformy CoinDeal przywiązują olbrzymią wagę do bezpieczeństwa serwisu. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis procesu rejestracji oraz weryfikacji konta, które są niezbędne do rozpoczęcia korzystania z CoinDeal. Na tym się jednak nie kończy. Twórcy platformy stosują najbardziej zaawansowane standardy SSL, potwierdzające wiarygodność witryny, przez co do minimum ograniczają możliwość chociażby pishingu. Dodatkowo każda próba logowania z nowego adresu IP od razu wiąże się z wysłaniem powiadomienia mailowego na skrzynkę właściciela konta.

Sama giełda chroniona jest przez zabezpieczenia CloudFlare – firmy, która w 2011 roku uzyskała tytuł najbardziej innowacyjnego przedsiębiorstwa z branży IT. Natomiast kapitał przechowywany jest w cold walletach w banku. CoinDeal zapewnia także, że audyt prowadzony jest w czasie rzeczywistym, dzięki czemu masz pewność, że żadna moneta nie znajdzie się w dwóch miejscach w tym samym czasie. O bezpieczeństwie świadczą z pewnością także opinie o tym serwisie, które znajdziemy w sieci. Feedback, którzy przekazują na forach i w mediach społecznościowych użytkownicy CoinDeal jest bardzo pozytywny, to na pewno swego rodzaju gwarancja bezpieczeństwa i powód, dla którego warto zaufać tej giełdzie.

Kryptowaluty w CoinDeal

CoinDeal zapewnia swoim użytkownikom dostęp do wielu różnych kryptowalut. Możesz bez problemu przeprowadzić tu transakcję z użyciem:

 • Bitcoin,
 • Bitcoin Cash,
 • Litecoin,
 • Ethereum,
 • Dash,
 • Ripple,
 • StrongHands,
 • Infinity Economics,
 • Verge,
 • Lisk,
 • Nano,
 • DraftCoin,
 • DeepOnion
 • Qtum.
 • Bytecoin,
 • X12 Coin,
 • Bitcoin Token,
 • Dogecoin,
 • Monero,
 • Tron,
 • SL Token,
 • Orbise10,
 • EOS,
 • Electroneum,
 • i ponad 20 innych kryptowalut

Właściciele serwisu CoinDeal zapewniają, że mają zamiar dalej systematycznie wprowadzać kolejne kryptowaluty a ich celem jest coś więcej, niż tylko giełda – chcą utworzyć całą społeczność skupioną wokół platformy. Choć wybór kryptowalut mógłby być większy – nie można tutaj mieć zastrzeżeń do CoinDeal, jako że jest to stosunkowo młody dostawca na rynku. Z pewnością optymizmem może napawać fakt, że w ofercie pojawiają się regularnie nowe kryptowaluty, co pokazuje, że portal nieustannie się rozwija, rozszerzając swoją ofertę.

Wsparcie klienta

Jak już wspomniałem wcześniej, na giełdzie kryptowalut CoinDeal transakcje możesz przeprowadzać przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Ale to nie wszystko. W tym samym czasie możesz liczyć na wsparcie ze strony obsługi serwisu w dowolnym temacie, a jak zapewniają właściciele CoinDeal „na odpowiedź nie będziesz musiał czekać tydzień”. Faktycznie przeprowadzona weryfikacja, wskazuje na to, że odpowiedzi udzielane przez Obsługę Klienta są bardzo rzeczowe a przede wszystkim szybkie. Zwykle odpowiedź na maila przesłanego na adres wsparcia dla klientów nie powinna przyjść po więcej niż kilku godzinach (w przypadku gdy mówimy o godzinach roboczych).

Rejestracja i weryfikacja konta w Coindeal

Odnośnik do rejestracji konta w CoinDeal znajduje się na stronie głównej i nie sposób go przeoczyć, gdyż twórcy zadbali, by wyróżniał się kolorystycznie na tle szaty graficznej.

screen z giełdy Coindeal

Jeśli jednak zdecydujesz się, podobnie jak ja, najpierw zapoznać ze wszystkimi wiadomościami zamieszczonymi na platformie, to drugi odnośnik do rejestracji konta przypięty jest na stałe do górnej belki (również wyróżniony kolorystycznie) w prawym górnym rogu, tak że możesz w każdej chwili z dowolnej podstrony rozpocząć proces rejestracji konta.

screen menu strony Coindeal

Po kliknięciu „create account” znajdziemy się na stronie formularzu, którego wypełnienie jest pierwszym krokiem do rejestracji konta w serwisie.

screen z tworzenia konta na giełdzie coindeal

Należy podać swój adres mailowy, a także hasło niezbędne do dalszego logowania na platformie. Hasło wpisujemy dwukrotnie w wyznaczone do tego celu rubryki. Następnie trzeba potwierdzić fakt zapoznawania się z regulaminem serwisu oraz wyrazić zgodę na przestrzeganie jego postanowień. Oprócz tego zaznaczamy, z którego państwa posiadamy obywatelstwo oraz wypełniamy captcha, co sprowadza się na szczęście do zaznaczenia opcji „nie jestem robotem”. Jeśli wypełniliśmy już wszystkie pola, pozostaje tylko kliknąć opcję „create account” w prawym dolnym rogu formularza rejestracyjnego. Jeżeli wszystko zostało zrobione jak należy pojawi się komunikat o konieczności sprawdzenia skrzynki mailowej, co jest warunkiem weryfikacji konta.

screen z aktywowania konta na giełdzie coindeal

Jeżeli coś wypełnione zostało błędnie, na czerwono pojawi się odpowiedni komunikat informujący o konieczności korekty.

Ważne, by zaznaczyć wszystkie 3 rubryki w formularzu, bowiem w momencie gdy nie zaznaczałem zgodny na otrzymywanie materiałów marketingowych, żaden mail z linkiem aktywacyjnym do konta w CoinDeal do mnie nie dochodził.

Weryfikacja konta

Jeśli poprawnie wypełnisz formularz rejestracyjny i zaznaczysz wszystkie zgody, otrzymasz mail z linkiem aktywacyjnym, który musisz użyć, by potwierdzić chęć założenia konta w serwisie. Użycie go spowoduje przeniesienie na stronę logowania, gdzie trzeba wpisać adres mailowy, hasło oraz ponownie użyć mechanizmu captcha, czyli zaznaczyć opcję „nie jestem robotem”.

panel logowania na giełdzie coindeal

W pierwszym logowaniu zostałem poproszony o uzupełnienie danych osobowych.

screen z uzupełnienia danych osobowych po zalogowaniu do coindeal

W formularzu należy wpisać imię, nazwisko oraz numer telefonu, na który zostanie wysłany sms zawierający kod weryfikacyjny a także wybrać, czy decydujemy się na konto prywatne, czy może na firmowe.

Kod należy wpisać na drugim ekranie. Otrzymujemy tutaj również indywidualny kod QR niezbędny do generowania tokenów za pomocą aplikacji Google Authenticator, którą można bezpośrednio pobrać ze sklepu Googla Play. Po zeskanowaniu kodu i wpisaniu go w rubrykę przechodzimy do kolejnego ekranu, na którym znajduje się następny formularz.

etapy weryfikacji profilu na coindeal

Na tym etapie należy podać dokładny adres zamieszkania (ulica, numer domu, kod pocztowy oraz województwo). Ponadto kraj, wybór języka, data urodzenia, numer karty kredytowej, datę jej wyrobienia oraz datę upływu ważności. Na koniec zaznaczamy potwierdzenie ważności wprowadzonych danych oraz klikamy „confirm”. Wtedy wreszczie naszym oczom ukaże się wnętrze serwisu CoinDeal.

wygląd giełby coindeal po zalogowaniu

Pełna weryfikacja konta

Aby korzystać ze wszystkich możliwości konta na giełdzie kryptowalut CoinDeal weryfikacja zakłada również przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego wprowadzone wcześniej dane osobowe. W po kliknięciu na swoją nazwę konta w prawym górnym rogu strony internetowej w zakładce „profile” jest możliwe rozpoczęcie procedury. Wystarczy kliknąć zakładkę „start verification” po prawej stronie okna.

pełna weryfikacja konta na giełdzie coindeal

Na następnej stronie klikamy zielony klawisz „start ID veryfication”.

mozliwości weryfikacji na giełdzie coindeal

Zostaniemy przeniesieni na stronę, na której mamy możliwość wyboru dokumentu, za pomocą którego zostanie przeprowadzony procesy weryfikacji. Do wyboru mamy paszport, dowód osobisty oraz prawo jazdy. Warto tutaj zwrócić uwagę na aspekt prawny. Z punktu widzenia przeciętnego użytkownika znacznie bezpieczniej będzie zweryfikować swoją tożsamość za pomocą prawa jazdy. Wynika to z faktu, że prawo jazdy w przeciwieństwie do dowodu osobistego oraz paszportu, nie jest – przynajmniej w rozumieniu polskiego prawa – dokumentem tożsamości. Prawo jazdy zgodnie z naszymi prawem jest jedynie dokumentem poświadczającym tożsamość. Co za tym idzie? W przypadku wycieku dokumentów, dużo mniejsze konsekwencje może dla nas mieć posługiwanie się przez nieuprawnioną osobę naszym prawem jazdy niż paszportem czy dowodem osobistym. Warto o tym pamiętać – nie tylko w przypadku CoinDeal.

dalsza weryfikacja na giełdzie coindeal

Klikamy dogodną dla nas opcję i pojawia się kolejne okno, gdzie możemy zeskanować odpowiedni dokument lub zaimportować jego skan z dysku twardego. Ja zdecydowałem się na skanowanie dokumentu za pomocą kamery zainstalowanej w laptopie. Pamiętajmy także o tym by nasz dokument był dobrze widoczny, a przede wszystkim by widoczne były wszystkie rogi dokumentu. To bardzo ważne ponieważ typowe unieważnienie dokumentu w Polsce polega na obcięciu jednego z rogów – z tego względu usługodawca musi być pewny, że nie posługujemy się dokumentem, który został już unieważniony.

dalsze etapy weryfikacji na giełdzie coindeal

Po zeskanowaniu obu stron dowodu osobistego zostałem poproszony o zrobienie zdjęcia twarzy. Następnie otrzymałem prośbę o przesłanie jakiegoś dokumentu, który zaświadczyłby o prawdziwości podanego przeze mnie adresu. Chodziło o np. jakiś rachunek za gaz, prąd, wodę, ogrzewanie etc. lub oficjalny dokument bankowy lub administracji rządowej. Po spełnieniu tego warunku uzyskałem pełen dostęp do konta.

Rejestracja i weryfikacja konta w CoinDeal– podsumowanie

Proces rejestracji i weryfikacji konta w CoinDeal.com nie jest skomplikowany i nie różni się od tego typu procedur znanych z innych serwisów internetowych czy platform handlowych. Na każdym etapie otrzymujemy jasny i czytelny komunikat, jaką akcję należy wykonać. Drobnym odstępstwem od dobrych praktyk był brak komunikatu, iż zaznaczenie zgody na przesyłanie materiałów marketingowych jest konieczne do korzystania z serwisu. Zazwyczaj takie zgody są dobrowolne, a tymczasem w CoinDeal bez tego akceptu nie otrzymałem linku aktywującego konto. Druga rzecz, to brak jasnego komunikatu, w jaki sposób powinno być przygotowane hasło. Mimo że obecnie standardem jest hasło składające się z małych i wielkich liter, cyfr oraz znaków specjalnych, to nie każdy ma tego świadomość.

Wpisując hasło pozbawione znaków specjalnych zostałem poproszony o jego poprawienie o przynajmniej jeden znak tego typu. Trzeba również zaznaczyć, że twórcy serwisu dużą wagę przywiązują do bezpieczeństwa platformy, co przejawia się dość wymagającym procesem weryfikacji i potwierdzenia danych osobowych. Mimo podania szczegółowych danych karty kredytowej oraz zeskanowania obu stron dowodu osobistego zostałem poproszony o dodatkowy dokument potwierdzający miejsce zamieszkania. Trudno mi powiedzieć, czy to standardowa procedura, czy też lokalizacja mojego IP była inna niż dane adresowe, dlatego podjęto dodatkowe kroki. Więcej informacji na temat procesu rejestracji i weryfikacji konta na CoinDeal można znaleźć w serwisie. Mimo to cała procedura przebiega sprawnie i należy ocenić ją pozytywnie.

Prowizje na Coindeal

Z oczywistych powodów jedną z najważniejszych kwestii, o ile nie najbardziej istotną, w przypadku giełd kryptowalut jest wysokość prowizji pobieranej przez serwis od poszczególnych transakcji. W przypadku CoinDeal prowizje są oczywiście z góry ustalone i jawne. Całość została dokładnie przedstawiona w zakładce „find more” > „about us” > „fees”. Zestawienie wygląda następująco:

Jak widać, znajdziemy w nim wyszczególnione wszystkie pary walutowe a także prowizje za wypłaty oraz wpłacanie depozytu. Właściciele serwisu postawili na transparentność i chwała im za to, gdyż niestety nie zawsze jest to jeszcze standard.

Jak zasilić konto w Coindeal – sposoby wpłaty i wypłaty

Rozpoczynając przygodę z platformą CoinDeal oprócz rejestracji konta i jego pozytywnej weryfikacji trzeba również wpłacić depozyt, dzięki któremu będziemy mogli przeprowadzać transakcje. Serwis CoinDeal oferuje wiele różnych opcji, zarówno do zasilania konta, jak również do wypłat.

Wpłata depozytu w CoinDeal

Aby rozpocząć handel na giełdzie kryptowalut CoinDeal należy zasilić swoje konto. Można to uczynić na kilka różnych sposobów. Pierwszym z nich jest skorzystanie z tradycyjnego przelewu bankowego. Do dyspozycji mamy walutę euro a koszt wpłaty do 500 euro jest bezpłatny. Każda kwota powyżej tej sumy obciążona jest opłatą w wysokości 10 euro. Dodatkowo tylko zweryfikowani użytkownicy mogą korzystać z opcji wpłacania depozytu.

Inną opcją wpłaty środków na konto w CoinDeal jest karta kredytowa. Użytkownik do dyspozycji ma również operatora płatności internetowych Dotpay. Jeśli posiadasz już jakieś kryptowaluty, możesz także dokonywać transferu w jednej z nich. Opcja ta jest o tyle atrakcyjna, że nie ponosisz za nią żadnych dodatkowych opłat.

Dostępne formy wpłaty to:

 • Przelew bankowy
 • Skrill
 • Mistertango
 • Payeer
 • Epay
 •  

Wypłata środków z konta w CoinDeal

Wypłatę środków zgromadzonych na koncie w CoinDeal można realizować na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z przelewu na konto bankowe. Koszt operacji wynosi 9 euro od jednej wypłaty. Trzeba przyznać, że dla początkujących użytkowników ta prowizja może wydawać się dość wysoka. Z drugiej jednak strony jest to standard na rynku i ta opłata nie odbiega od tego co oferują konkurenci.

Trzeba jednak także pamiętać o tym, że są jeszcze inne metody wypłaty niż tylko gotówka. Możesz  przecież również skorzystać z krypto transferu. W zależności w jakiej kryptowalucie będzie on realizowany, tyle wyniesie prowizja (szczegóły znajdziesz w tabeli prowizji).

Kategoria wpisu:

Artur Kuśmierek

Redaktor bloga kryptowaluty2.pl. Autor publikacji na temat bitcoina, kryptowalut i finansów. Na rynku kryptowalut od 2018 roku.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram