mastercard krypto

Giełda kryptowalutowa Gemini nawiązała współpracę z Mastercard i WebBank. Dzięki partnerstwu, platforma wyda pierwszą w swoim rodzaju kartę kredytową z nagrodami w kryptowalutach.

Karta kredytowa Gemini została wprowadzona na początku roku. Miała ona umożliwić klientom uzyskanie do 3% zwrotu za wydatki w Bitcoinie lub innej obsługiwanej kryptowalucie. Po jej wprowadzeniu, Gemini otworzyło listę oczekujących. Co ciekawe, na nowy produkt od platformy braci Winklevoss znalazło się ponad 140 000 chętnych.

Według giełdy, Mastercard będzie wyłącznym dostawcą sieci, co oznacza wprowadzenie także innych funkcji. Dyrektor generalny Gemini Tyler Winklevoss powiedział:

Ponieważ coraz więcej konsumentów szuka możliwości wejścia do ekosystemu kryptowalut, karta kredytowa Gemini daje im łatwy punkt wejścia i bezproblemowy sposób na zdobywanie kryptowalut jako nagrody bez zmiany codziennych nawyków wydatkowych.

Jak zwykle, założyciel i CEO nie szczędził słów uznania kierowanych w stronę własnej platformy, jak i swoich partnerów:

Mastercard nieustannie ewoluuje i wychodzi naprzeciw zarówno branżowym, jak i konsumenckim wymaganiom i angażuje się w przestrzeń kryptowalutową. Jesteśmy podekscytowani, że możemy współpracować z nimi przy naszej pierwszej karcie z nagrodami kryptowalutowymi w czasie rzeczywistym, dalej pomagając wprowadzić kryptowaluty do głównego nurtu.

Ruch Gemini bez apelacyjnie pomoże większej liczbie osób w bezpiecznym dostępie do rynku kryptowalut. Dzięki wprowadzeniu nowej karty kredytowej, każdy może zarabiać cyfrowe aktywa wspierane przez Gemini. Według firmy, posiadacze kart otrzymają do 3% zwrotu na posiłki, 2% zwrotu na zakupy spożywcze i 1% zwrotu na inne wydatki.

Dlaczego warto skorzystać z krypto karty?

Posiadacze kart kredytowych Gemini mają możliwość zarabiania na cyfrowych aktywach bez konieczności dokonywania zakupów bezpośrednio na giełdzie. Co ważne, platforma we współpracy z Mastercard opracowała kartę w taki sposób, że przyznaje ona nagrody w czasie rzeczywistym. W komunikacie prasowym możemy przeczytać:

To daje posiadaczom kart pełną kontrolę nad ich nagrodami i pozwala im korzystać z każdej aprecjacji ceny ich nagród od momentu wystąpienia transakcji.

Kolejną istotną zaletą karty Gemini jest fakt, że nie pobiera ona żadnych stałych opłat. Poza tym, żeby ułatwić klientom użytkowanie karty, będzie ona oferowała obsługę klienta w pełnym wymiarze godzin. Prezes Mastercard na amerykańskim rynku – Linda Kirkpatrick, skomentowała współpracę w następujący sposób:

Wybór konsumentów znajduje się w centrum strategii Mastercard – dając ludziom elastyczność w sposobie płacenia i przewidując ich zmieniające się preferencje. Nasza praca z Gemini opiera się na tej pozycji, łącząc potrzeby konsumentów z aktywami nowej generacji i dostarczając przełomowe doświadczenie, które na nowo definiuje przyszłość nagród i korzyści związanych z kartami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *