Fighterzy UFC zaczną otrzymywać bonusy w Bitcoinach

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 7 kwietnia 2022
ikona autora biały
ufc bitcoin

Organizacja Ultimate Fighting Championship (UFC) ogłosiła, że będzie przyznawać nowe premie dla zawodników, które będą wypłacane w bitcoinach. Kryptowalutowe nagrody trafią do trzech najlepszych zawodników, których wybiorą fani.

Bonusy Fight Night w bitcoinach

UFC nadal angażuje się w przemysł kryptowalutowy. Tym razem organizacja MMA ujawniła nowe "Fan Bonus of the Night", które będą przyznawane zawodnikom w BTC.

Wypłaty w bitcoinach będą wynosić 30 000 dolarów za pierwsze miejsce, 20 000 dolarów za drugie i 10 000 dolarów za trzecie. O miejscach zadecydują fani, którzy będą mogli głosować z całego świata na kanale Pay-Per-View UFC.

Inicjatywa zostanie zainaugurowana w najbliższą sobotę (9 kwietnia) podczas walki pomiędzy Alexandrem Volkanovskim a Jung Chan-sungiem (znanym jako "The Korean Zombie"). Aby wprowadzić nowy system bonusów, UFC skorzystało z pomocy CryptoCom - swojego oficjalnego partnera w zakresie kryptowalut.

Dana White - prezydent UFC - pochwalił giełdę jako "najlepszego partnera", jakiego kiedykolwiek miała organizacja.

Ciągle wpadają na nowe pomysły, jak możemy razem pracować, by połączyć się z fanami. Ten nowy Fan Bonus of the Night jest świetnym sposobem na większe zaangażowanie fanów w nasze wydarzenia. Jednocześnie nagradzaja fighterów za świetne występy.

Steven Kalifowitz - Chief Marketing Officer CryptoCom - powiedział, że głównym celem współpracy z UFC jest "tworzenie najbardziej unikalnych i atrakcyjnych sposobów, w jakie fani mogą połączyć się ze sportem i swoimi ulubionymi zawodnikami". Dyrektor zasugerował, że w najbliższej przyszłości mogą pojawić się dodatkowe inicjatywy związane z kryptowalutami.

CryptoCom podpisał ostatnio inne umowy z podmiotami z branży sportowej. Poza współpracą z Ultimate Fighting Championship, giełda została globalnym partnerem Formuły 1.

Fighterzy zainteresowani kryptowalutami

Pod koniec 2021 roku Kevin Lee, amerykański zawodowy zawodnik mieszanych sztuk walki, przedłużył swój kontrakt z organizacją Eagle FC. Co ciekawe, nalegał, by płacono mu w bitcoinach, a nie w dolarach. Dlaczego? Ponieważaktywo to rozwiązało jego problemy finansowe kilka lat temu.

W styczniu tego roku panujący mistrz wagi ciężkiej UFC - Francis Ngannou - ujawnił plany otrzymywania 50% swoich zarobków z kolejnych walk w BTC. Kameruńczyk uważa, że wiodące aktywo cyfrowe jest "przyszłością" i będzie miało duży wpływ na afrykańską gospodarkę.

Warto zauważyć, że Joe Rogan - znany komentator UFC i gospodarz jednego z najlepszych podcastów Spotify - również jest zwolennikiem kryptowalut. Kilka miesięcy temu powiedział, że aktywa cyfrowe mogą stać się instrumentami pieniężnymi, które poprawią życie ludzi.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Sam Bankman-Fried mówi dlaczego FTX upadło

Upadek utility-tokena FTX (FTT) nie był spowodowany brakiem płynności, ale działaniami inwestorów, którzy poczuli się "przestraszeni" obecną sytuacją na rynku. Założyciel giełdy kryptowalut Sam Bankman-Fried stwierdził tak w wywiadzie z Tiffany Fong z dnia 16 listopada (opublikowanym 29 listopada). "Myślę, że FTT miał realną wartość. […] Pod wieloma względami [token] był bardziej legalny niż wiele […]

Złe wiadomości dla bitcoina? Dolar może ponownie wzrosnąć

Dolar amerykański (USD) przeszedł w ostatnich tygodniach sporą korektę. Światowa waluta rezerwowa spadła o około 8% w stosunku do euro. Tymczasem jednak wojna na Ukrainie wciąż się nie skończyła, globalna sytuacja gospodarcza jest fatalna, a w krainie kryptowalut panuje spora niepewność po problemach FTX. Również dolar zaczął dziś ponownie rosnąć w stosunku do euro. Dla […]

Liczba osób korzystających z kryptowalut wzrosła w 2022 roku o 37,8%

Według danych Datareportal, liczba osób posiadających jakąś formę kryptowalut wzrosła w tym roku o 37,8%. Jeden na 10 internautów w wieku od 16 do 64 lat posiada obecnie cyfrowe aktywa. Kryptowaluty w krajach rozwijających się Posiadanie kryptowalut jest popularne głównie w krajach rozwijających się. Zwłaszcza w tym, gdzie waluta jest bardziej wrażliwa na duże wahania […]

Grayscale nie chce przedstawiać swoich rezerw

Przemysł kryptowalutowy został zbudowany w oparciu o jeden slogan: "nie ufaj, zweryfikuj". Ale Grayscale różni się od reszty firm związanych z kryptowalutami. W niedawnym wątku na Twitterze zastanawiającym się nad potrzebą przejrzystości w branży po upadku FTX, Grayscale próbował uspokoić obawy swoich inwestorów, zapewniając ich, że regulacje, które mają zastosowanie do różnych podmiotów, sprawiają, iż […]

Tether zapewnia, że nie ma ryzyka ze strony USDT na Solanie

Największy na świecie emitent stablecoinów, Tether, zapewnił, że nie ma żadnych zagrożeń ze strony USDT w sieci Solana. 18 listopada Tether wydał oświadczenie, że USDT emitowany w Alamedzie był bezpieczny względem wszelkich wypadków zarażenia ze strony upadłej giełdy FTX. Według raportu przejrzystości Tethera, Solana jest trzecią co do wielkości siecią dla stablecoina po Tron i […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram