Fighterzy UFC zaczną otrzymywać bonusy w Bitcoinach

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 7 kwietnia 2022
ikona autora biały
ufc bitcoin

Organizacja Ultimate Fighting Championship (UFC) ogłosiła, że będzie przyznawać nowe premie dla zawodników, które będą wypłacane w bitcoinach. Kryptowalutowe nagrody trafią do trzech najlepszych zawodników, których wybiorą fani.

Bonusy Fight Night w bitcoinach

UFC nadal angażuje się w przemysł kryptowalutowy. Tym razem organizacja MMA ujawniła nowe "Fan Bonus of the Night", które będą przyznawane zawodnikom w BTC.

Wypłaty w bitcoinach będą wynosić 30 000 dolarów za pierwsze miejsce, 20 000 dolarów za drugie i 10 000 dolarów za trzecie. O miejscach zadecydują fani, którzy będą mogli głosować z całego świata na kanale Pay-Per-View UFC.

Inicjatywa zostanie zainaugurowana w najbliższą sobotę (9 kwietnia) podczas walki pomiędzy Alexandrem Volkanovskim a Jung Chan-sungiem (znanym jako "The Korean Zombie"). Aby wprowadzić nowy system bonusów, UFC skorzystało z pomocy CryptoCom - swojego oficjalnego partnera w zakresie kryptowalut.

Dana White - prezydent UFC - pochwalił giełdę jako "najlepszego partnera", jakiego kiedykolwiek miała organizacja.

Ciągle wpadają na nowe pomysły, jak możemy razem pracować, by połączyć się z fanami. Ten nowy Fan Bonus of the Night jest świetnym sposobem na większe zaangażowanie fanów w nasze wydarzenia. Jednocześnie nagradzaja fighterów za świetne występy.

Steven Kalifowitz - Chief Marketing Officer CryptoCom - powiedział, że głównym celem współpracy z UFC jest "tworzenie najbardziej unikalnych i atrakcyjnych sposobów, w jakie fani mogą połączyć się ze sportem i swoimi ulubionymi zawodnikami". Dyrektor zasugerował, że w najbliższej przyszłości mogą pojawić się dodatkowe inicjatywy związane z kryptowalutami.

CryptoCom podpisał ostatnio inne umowy z podmiotami z branży sportowej. Poza współpracą z Ultimate Fighting Championship, giełda została globalnym partnerem Formuły 1.

Fighterzy zainteresowani kryptowalutami

Pod koniec 2021 roku Kevin Lee, amerykański zawodowy zawodnik mieszanych sztuk walki, przedłużył swój kontrakt z organizacją Eagle FC. Co ciekawe, nalegał, by płacono mu w bitcoinach, a nie w dolarach. Dlaczego? Ponieważaktywo to rozwiązało jego problemy finansowe kilka lat temu.

W styczniu tego roku panujący mistrz wagi ciężkiej UFC - Francis Ngannou - ujawnił plany otrzymywania 50% swoich zarobków z kolejnych walk w BTC. Kameruńczyk uważa, że wiodące aktywo cyfrowe jest "przyszłością" i będzie miało duży wpływ na afrykańską gospodarkę.

Warto zauważyć, że Joe Rogan - znany komentator UFC i gospodarz jednego z najlepszych podcastów Spotify - również jest zwolennikiem kryptowalut. Kilka miesięcy temu powiedział, że aktywa cyfrowe mogą stać się instrumentami pieniężnymi, które poprawią życie ludzi.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

FTX uruchamia stronę internetową, aby spłacić europejskich klientów

FTX EU, europejska filia upadłej giełdy kryptowalutowej FTX, uruchomiła stronę internetową, aby spłacić wściekłych, europejskich klientów. Firma złożyła wniosek o upadłość prawie pięć miesięcy temu, powodując efekt domina innych upadających firm kryptowalutowych. W rzeczywistości FTX stał się tak duży, że wiele innych firm zaparkowało swoje pieniądze w tej giełdzie i w rezultacie zostało "zainfekowanych". Użytkownicy […]

Argentyńskie linie lotnicze Flybondi zaczynają wydawać bilety NFT

Argentyński tani przewoźnik Flybondi rozpoczął kampanię Ticket 3.0, w której zaczął wydawać bilety w formie niewymienialnych tokenów (NFT). Linia lotnicza powiedziała, że ta metoda "oferuje bardziej elastyczne doświadczenie podróży". Z kolei Flybondi będzie w stanie zmniejszyć koszty obsługi klienta i zwiększyć przychody dzięki prowizjom handlowym. Usługa ta stała się możliwa dzięki partnerstwu z TravelX, opartą […]

Rosja chce mieć własną walutę z Brazylią, Indiami, Chinami i RPA

Krążą pogłoski, że kraje BRICS chcą stworzyć własną walutę, aby ułatwić płatności między uczestniczącymi państwami. To może być ciężki cios dla dolara i może stwarzać możliwości dla Bitcoina. BRICS są wpływowe BRICS to skrót od krajów Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i RPA. Kraje te mają znaczący wpływ na globalną gospodarkę ze względu na ich duże […]

Bitcoin może mocno wystrzelić w górę w 2024 roku z powodu halvingu i recesji

Mike McGlone twierdzi, że Bitcoin może mocno wystrzelić w górę w 2024 roku, a następnie nadejdzie halving i seria innych fundamentalnych wydarzeń. Analityk Bloomberga wyraził swoje prognozy podczas wywiadu ze Scottem Melkerem. Bitcoin i efekt halvingu Zanim zanurkujemy dalej w jego przewidywania, szybkie słowo na temat tego tak zwanego halvingu. Co cztery lata liczba nowo […]

Tim Draper radzi przedsiębiorcom, by kupowali Bitcoina

Amerykański miliarder i legenda inwestycji Tim Draper radzi przedsiębiorcom, aby kupili Bitcoin. Według niego jest to sposób na zabezpieczenie się przed potencjalnym kryzysem bankowym. Nawiasem mówiąc, Tim Draper nie jest osobą nową w świecie Bitcoina, ponieważ już w czerwcu 2014 roku kupił od rządu USA 30 000 Bitcoinów za 19 milionów dolarów. Te Bitcoiny zostały […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram