Fighterzy UFC zaczną otrzymywać bonusy w Bitcoinach

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 7 kwietnia 2022
ikona autora biały
ufc bitcoin

Organizacja Ultimate Fighting Championship (UFC) ogłosiła, że będzie przyznawać nowe premie dla zawodników, które będą wypłacane w bitcoinach. Kryptowalutowe nagrody trafią do trzech najlepszych zawodników, których wybiorą fani.

Bonusy Fight Night w bitcoinach

UFC nadal angażuje się w przemysł kryptowalutowy. Tym razem organizacja MMA ujawniła nowe "Fan Bonus of the Night", które będą przyznawane zawodnikom w BTC.

Wypłaty w bitcoinach będą wynosić 30 000 dolarów za pierwsze miejsce, 20 000 dolarów za drugie i 10 000 dolarów za trzecie. O miejscach zadecydują fani, którzy będą mogli głosować z całego świata na kanale Pay-Per-View UFC.

Inicjatywa zostanie zainaugurowana w najbliższą sobotę (9 kwietnia) podczas walki pomiędzy Alexandrem Volkanovskim a Jung Chan-sungiem (znanym jako "The Korean Zombie"). Aby wprowadzić nowy system bonusów, UFC skorzystało z pomocy CryptoCom - swojego oficjalnego partnera w zakresie kryptowalut.

Dana White - prezydent UFC - pochwalił giełdę jako "najlepszego partnera", jakiego kiedykolwiek miała organizacja.

Ciągle wpadają na nowe pomysły, jak możemy razem pracować, by połączyć się z fanami. Ten nowy Fan Bonus of the Night jest świetnym sposobem na większe zaangażowanie fanów w nasze wydarzenia. Jednocześnie nagradzaja fighterów za świetne występy.

Steven Kalifowitz - Chief Marketing Officer CryptoCom - powiedział, że głównym celem współpracy z UFC jest "tworzenie najbardziej unikalnych i atrakcyjnych sposobów, w jakie fani mogą połączyć się ze sportem i swoimi ulubionymi zawodnikami". Dyrektor zasugerował, że w najbliższej przyszłości mogą pojawić się dodatkowe inicjatywy związane z kryptowalutami.

CryptoCom podpisał ostatnio inne umowy z podmiotami z branży sportowej. Poza współpracą z Ultimate Fighting Championship, giełda została globalnym partnerem Formuły 1.

Fighterzy zainteresowani kryptowalutami

Pod koniec 2021 roku Kevin Lee, amerykański zawodowy zawodnik mieszanych sztuk walki, przedłużył swój kontrakt z organizacją Eagle FC. Co ciekawe, nalegał, by płacono mu w bitcoinach, a nie w dolarach. Dlaczego? Ponieważaktywo to rozwiązało jego problemy finansowe kilka lat temu.

W styczniu tego roku panujący mistrz wagi ciężkiej UFC - Francis Ngannou - ujawnił plany otrzymywania 50% swoich zarobków z kolejnych walk w BTC. Kameruńczyk uważa, że wiodące aktywo cyfrowe jest "przyszłością" i będzie miało duży wpływ na afrykańską gospodarkę.

Warto zauważyć, że Joe Rogan - znany komentator UFC i gospodarz jednego z najlepszych podcastów Spotify - również jest zwolennikiem kryptowalut. Kilka miesięcy temu powiedział, że aktywa cyfrowe mogą stać się instrumentami pieniężnymi, które poprawią życie ludzi.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram