Launchpad Ether.fi (ETHFi) w Binance Launchpool

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 14 marca 2024
ikona autora biały

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojego inkubatora zwanego Binance Launchpool. Jest to już 49 launchpad od momentu powstania tej dedykowanej platformy. Tym razem mamy możliwość zdobycia tokenów ETHFi od Ether.fi. Ale czym tak właściwie jest ten projekt? Jak dokładnie go zdobyć?

Uwaga: Jeśli nie masz jeszcze konta na Binance i założysz je z tego linka, tuż przed listigniem ETHFi, czyli przed 18 marca 12:00 UTC otrzymasz darmowe 2,5 tokena. Warunkiem jest jedynie rejestracja i weryfikacja konta. Oferta ograniczona dla pierwszych 20 użytkowników.

Staking Ether.fi

Ether.fi (ETHFi) w Binance Launchpool

Między 14 marca o godzinie 00:00 UTC a 17 marca o godzinie 23:59 UTC użytkownicy będą mogli zarabiać tokeny Ether.fi (ETHFI) na Binance po prostu stakując BNB lub FDUSD.

Istotna informacja: Binance jako pierwsza giełda wylistuje tokeny ETHFI (dokładnie: 18.03.2024r. o godzinie 12:00 UTC czyli 13:00 czasu polskiego).

Binance planuje przekazać użytkownikom na Launchpool 2% całkowitej podaży tokenów ETHFI. Przekłada się to na 20 milionów tokenów ETHFI z całkowitej podaży 1 miliarda tokenów.

80% tych nagród zostanie rozdzielonych między stakerów BNB. Pula FDUSD otrzyma pozostałe 20%.

Oprócz umieszczenia Ether.fi na swojej platformie Launchpool, giełda wylistuje również token. Handel rozpocznie się 18 marca o godzinie 12:00 UTC. ETHFI będzie dostępny w parach handlowych z BTC, USDT, BNB, FDUSD i TRY.

Pamiętaj, że możesz zgarnąć darmowe 2.5 ETHfi jeśli założysz konto na Binance z tego linka.

Oto mała ściąga z datami w formie tabeli:


Ether.fi (ETHFI) Launchpool
StartMarzec 14 (00:00 UTC)
KoniecMarzec 17 (23:59 UTC)
Nagrody w puli BNB16 000 000 ETHFI
Nagrody w puli FSUD4 000 000 ETHFI
Listing ETHFI na BinanceMarzec 18 (12:00 UTC)

O projekcie Ether.fi

Ether.fi to protokół liquid stakingu zbudowany na blockchainie Ethereum, w którym użytkownicy zachowują kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi. Użytkownicy, którzy stakują ETH za pośrednictwem Ether.fi, otrzymują token eETH. Ten można wymienić z powrotem na ETH, gdy chcemy wycofać swoje środki ze stakingu.

Druga cecha, która wyróżnia Ether.fi na tle innych protokołów liquid stakingu, jest to, że token eETH można restakować i w ten właśnie sposób generować dodatkowe nagrody. W jaki sposób? Poprzez integrajcę z EigenLayer. Posiadacze eETH nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych czynności, aby skorzystać z nagród za restaking. Wszystko dzieje się automatycznie.

Restaking na Ether.fi

Dystrybucja tokenów ETHFI

A jak wygląda dystrybucja tokenów? Jak już wspomnieliśmy do Launchpoola trafi 2%. Reszta zostanie rozdzielona następująco:

Nazwa tokenaETHFI
Binance Launchpool2.00%  podaży
Airdrop 11.00%  podaży
Inwestorzy i doradcy32.50%  podaży
Zespół23.26%  podaży
Gildia protokołu1.00%  podaży
DAO27.24%  podaży
Płynność3.00%  podaży

Ważne też, aby zaznaczyć, że tokeny nie zostaną wydane na jeden raz. Będzie obowiązywał tzw. okres vestingu. Świetnie obrazuje to poniższy wykres:

vesting ethfi

Ether.fi - kluczowe linki

Pamiętajmy jak klcuzowe są kwestie bezpieczeństwa na rynku kryptowlaut, w szczególności aby nie łączyć portfeli z niezaufanymi stronami. Poniżej sprawdzone adresy stron internetowych dotyczących projketu Ether.fi:

Partnerstwa Ether.fi

Jak możemy przeczytać na głównej stronie projektu dzięki współracy z EigenLayer, protokół stakingu uzyskuje dostęp do potężnej kolektywy restakingowej wbudowanej w sieć Ethereum. Inteligentne kontrakty EigenLayer umożliwiają stakerom ETH wybór i uczestnictwo w walidacji różnorodnych modułów oprogramowania zbudowanych na Ethereum.

Obejmuje to protokoły konsensusu, warstwy dostępności danych, maszyny wirtualne, sieci opiekunów, sieci oracle, mosty, schematy kryptografii progowej oraz zaufane środowiska wykonawcze.

Oprócz tego Ether.fi nawiązał partnerstwa z platformami DeFi, takimi jak:

  • Maverick
  • Grafita
  • Pendle
  • Balancer
  • Dappnode
  • Obol
  • Redstone

Jak zdobyć ETHFI na Binance Launchpool?

Jeśli chcesz zarabiać tokeny ETHFI, pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest konto Binance. Możesz je założyć z tego linka i odebrać za darmo 2,5 ETHFI tuż przed listingiem.

Jeśli masz już konto, potrzebujesz BNB lub FDUSD. Gdy posiadasz te tokeny przejdź do menu w górnej części interfejsu Binance i wybierz "Więcej". Następnie przejdź do "Launchpad i Launchpool".

binance launchpool

W zależności jakie tokeny chcesz stakować, wybierz pulę FUSD lub BNB i kliknij "Stakuj". Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez giełdę.

pula etherfi na binance

Wskazówki dotyczące Launchpoolu na Binance:

Rejestrowanie stanów kont użytkowników oraz sumarycznych sald funduszy w Launchpoolu tokenów ETHFI na platformie Binance będzie przeprowadzane cyklicznie, w nieregularnych odstępach każdej godziny. Celem jest wyznaczenie średnich wartości sald godzinowych dla użytkowników, na podstawie których zostaną wyliczone przysługujące im premie. Aktualizacja nagród użytkowników będzie odbywać się co godzinę.

Uczestnicy będą mieli możliwość akumulacji swoich premii, naliczanych co godzinę, z opcją ich wybrania bezpośrednio na rachunki spot w dowolnym czasie.

Uczestnicy będą mieli swobodę wypłaty swoich środków w dowolnym momencie, co umożliwi im udział w innych dostępnych funduszach.

Staking w launchpoolu Binacne bardzo elastyczny - możemy wykupić swoje środki iw każdym momencie.

Wskaźnik rocznego procentowego zysku (APY) oraz całkowite salda poszczególnych funduszy będą dostępne online i aktualizowane w trybie real-time.

Staking tokenów jest możliwy wyłącznie w ramach jednego funduszu jednocześnie. Oznacza to, że na przykład Użytkownik A nie może zaangażować tych samych jednostek BNB w więcej niż jednym funduszu równocześnie, lecz ma możliwość podziału swoich zasobów BNB, przydzielając połowę do funduszu A i drugą połowę do funduszu B.

Podsumowanie

Jak pokazały nam wcześniejsze projekty, staking w Launchpoolu Binance może okazać się bardzo lukratywny. Zresztą, co szkodzi nam skorzystać z oferty jeśli posiadamy już FUSD lub BNB. ETHFI to niewątpliwie projekt warty uwagi. Być może i tym razem czekają na nas spore zyski!

FAQ

Co to jest Binance Launchpool?

Binance Launchpool to platforma, która umożliwia użytkownikom zarabianie nowych tokenów kryptowalutowych poprzez staking FUSD lub BNB.

Co to jest Ether.fi (ETHFi)?

Ether.fi to protokół liquid stakingu oparty na Ethereum, który umożliwia użytkownikom zarabianie tokenów eETH poprzez staking ETH.

Jak mogę zarobić ETHFi na Binance Launchpool?

Użytkownicy mogą zarobić ETHFi na Binance Launchpool, stakując BNB lub FDUSD w okresie od 14 marca do 17 marca.

Jakie są warunki uczestnictwa w Binance Launchpool?

Aby uczestniczyć, potrzebujesz zweryfikowanego konta na Binance. Możesz także otrzymać 2,5 ETHFi, zakładając konto przed 18 marca.

Kiedy rozpocznie się handel ETHFi na Binance?

Handel ETHFi rozpocznie się 18 marca o godzinie 12:00 UTC (13:00 czasu polskiego).

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Omni Network (OMNI) - Nowa kryptowaluta w Binance Launchpool

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojej platformy Binance Launchpool. Tym razem jest to kryptowaluta Omni Network (OMNI). W tym artykule rozłożymy ten projekt na czynniki pierwsze. Wyjaśnimy też jak farmić tokeny na Binance Launchpool! Uwaga: Jeśli założysz konto na Binance z tego linka, tuż przed listingiem OMNI (17 kwietnia), na Twoim […]

Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji w 2024

Kiedyś trendem były aplikacje, które dawały pieniądze za klikanie, czy też wypełnienie ankiet. A co gdybym powiedział Ci, że istnieją aplikacje, które płacą za rejestrację? Wystarczy, że założysz konto, przejdziesz weryfikację i wykonasz jakąś dodatkową czynność. Proste, prawda? Przejdźmy więc do szczegółów! Sprawdźmy jak otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację w 2024 roku! Jaka aplikacja płaci […]

Handluj kontraktami futures i zgarniaj ENA

Binance Futures wprowadza kolejną ciekawą promocję. To doskonała okazja zarówno dla traderów futures, jak i nowicjuszy w copy tradingu. Przez ograniczony czas, uczestnicy mogą zgarnąć część z puli 300 000 ENA. Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się i spełnić proste warunki. Promocja trwa od 3 do 12 kwietnia 2024 i dzieli się na trzy części. […]

Boty do kryptowalut - automatyczne zarabianie na krypto

Jeżeli tutaj trafiłeś to prawdopodobnie szukasz bota, który pozwoli Ci automatycznie zarabiać pieniądze na kryptowalutach. Niestety, mamy dla Ciebie smutną wiadomość - takie boty nie istnieją, a jeśli ktoś oferuje Ci czysty, łatwy i szybki zarobek na botach handlowych to możesz mieć pewność, że to po prostu scam. Wciąż istnieje jednak pewna opcja, a mianowicie […]

Wielkanoc za nami, ale nie w Binance. Giełda przygotowała kolejną promocję

Święta Wielkanocne minęły, ale w Binance nastroje świąteczne wciąż trwają. Giełda kryptowalut ogłosiła nową, ekscytującą promocję "Rozdania Złotych Jajek". Jest to unikalna szansa dla nowych użytkowników na zdobycie atrakcyjnych nagród. W puli znajduje się ponad 200 000 dolarów w Bitcoinach (BTC), a udział może wziąć każdy, kto jeszcze nie ma konta na Binance. Akcja skierowana […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram