Dlaczego warto sprzedawać NFT na Binance NFT? Oto powody

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 7 marca 2023
ikona autora biały
BINANCE nft

NFT niezwykle szybko zyskują na popularności, rozszerzając możliwości blockchaina. Użytkownicy mogą teraz kupować i sprzedawać prawie wszystko w formie NFT. Dotyczy to głównie cyfrowych dzieł sztuki, pamiątek, aktywów w grze, a nawet niektórych momentów historycznych.

Zazwyczaj NFT określa się jako rodzaj kryptograficznego tokena na blockchainie, który reprezentuje unikalne aktywa. Mogą one być albo całkowicie cyfrowymi aktywami, albo tokenizowanymi wersjami aktywów ze świata rzeczywistego.

Do tej pory powstało wiele rynków NFT. Możesz więc zastanawiać się, który z nich jest najlepszy. My ze swojej strony polecamy Binance NFT - najlepszy i najbardziej popularny rynek NFT jaki powstał do tej pory. Przemawia za nim prostota, wysoka płynność oraz intuicyjność.

W tym artykule dowiesz się o:

 • Co to jest rynek Binance NFT?
 • Jak kupić NFT na Binance?
 • Jak sprzedawać NFT na Binance NFT?
 • Dlaczego warto sprzedawać NFT właśnie na Binance NFT, a nie gdzie indziej?

Rynek Binance NFT - czym jest?

Binance NFT to rynek, na którym znajdują się wszystkie formy cyfrowych dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich. Posiada on wysoką płynność, dzięki której użytkownicy mogą z łatwością wprowadzać i handlować NFT.

Rynek Binance NFT łączy artystów, twórców i entuzjastów kryptowalut na jednej platformie. Oferuje on 3 główne linie produktów:

 • Rynek (Marketplace) - Pozwala użytkownikom na wybijanie, sprzedaż, licytację i zakup NFT od twórców z całego świata.
 • Eventy - Użytkownicy mogą kupić ekskluzywne NFT klasy premium stworzone przez wiodących światowych artystów i najbardziej wpływowe nazwiska i marki. Są to oferty nie tylko od artystów cyfrowych, ale i sportowców czy celebrytów.
 • Mystery Box - Mystery Box zawierają w środku jeden losowy NFT. Ich posiadacze mają szansę na wygranie odpowiednio Normalnego (N), Rzadkiego (R), Super Rzadkiego (SR) lub Super Super Rzadkiego (SSR) NFT. Nieotwarte Mystery Box oraz wylosowane NFT można sprzedać na rynku NFT.

Jak kupić NFT na Binance NFT?

Aby kupić NFT na Binance NFT Marketplace, postępuj według poniższej instrukcji krok po kroku.

Zanim rozpoczniesz ten proces, upewnij się, że zasiliłeś swoje konto Binance BUSD lub BNB (a także ETH, jeśli kupujesz NFT notowane na OpenSea), ponieważ są to środki płatności obowiązujące na Binance NFT.

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto Binance (wersja webowa)

Krok 2. Przejdź do Binance NFT klikając na ikonę menu w prawym górnym rogu ekranu obok ikony profilu.

Krok 3. Przewiń w dół do opcji "NFT"; kliknij na nią, aby kontynuować.

Krok 4. Zaakceptuj Regulamin Binance, a następnie kliknij na ikonę "Explore".

Krok 5. Wybierz dowolny NFT, który odpowiada Twoim możliwościom zakupowym i przejdź do zakupu.

NFT na Rynku Binance NFT są sprzedawane na dwa sposoby: po ustalonej cenie lub na aukcji. Kiedy kupujesz po ustalonej cenie, otrzymasz swoje aktywa natychmiast, a kiedy kupujesz na aukcji, otrzymasz swoje aktywa dopiero po zakończeniu aukcji lub kiedy sprzedawca zdecyduje się wydać je Tobie, zamiast innym kupującym w tej samej aukcji. Lub kiedy złożysz ofertę, która pokrywa się z ceną wykupu, jeśli jest ona ustalona przez sprzedającego.

Wiadomo, że im wyższa cena licytacji, tym większe szanse na wygranie oferty. Wybierz więc opcję, która jest dla Ciebie najlepsza.

Krok 6. Potwierdź cenę i inne niezbędne informacje dotyczące wybranego przedmiotu i kliknij na ikonę "Buy", aby nabyć NFT (jeśli NFT jest sprzedawane po ustalonej cenie) lub prześlij sprzedawcy ofertę ze swoją preferowaną ceną, aby złożyć ofertę (jeśli NFT jest sprzedawane na aukcji).

Potwierdź swój zakup, aby sfinalizować proces.

Aby zobaczyć swoje aktywa, po prostu kliknij na ikonę "My NFT" znajdującą się w prawym dolnym rogu Twojej obecnej strony --> w kategorii "Collected" zobaczysz swoje aktywa. Stamtąd możesz wybrać, czy chcesz je sprzedać, czy zatrzymać.

Jak sprzedać NFT na Rynku NFT Binance?

Aby sprzedać NFT na Binance NFT postępuj zgodnie z poniższą instrukcją krok po kroku:

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto w Binance

Krok 2. Przejdź do Binance NFT

W aplikacji: Naciśnij "More" na środku strony głównej i przejdź do kategorii "Trade". Pod nią znajduje się "Binance NFT".

Wersja internetowa: Wejdź na Binance NFT klikając na ikonę "Menu" znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu obok ikony profilu. Przewiń w dół do opcji "NFT". Kliknij na nią, aby kontynuować. Po wejściu na stronę zaakceptuj Regulamin Binance.

Krok 3. Zarówno w przypadku aplikacji mobilnej jak i strony internetowej: Naciśnij ikonę "My NFT" znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu, aby wyświetlić swoje aktywa.

Krok 4. W kategorii "Collected" zobaczysz, co do tej pory zakupiłeś. Wybierz dowolne NFT, które zamierzasz sprzedać. Po kliknięciu na NFT pojawi się opcja "List NFT". Naciśnij na nią, aby sprzedać swój niewymienny token.

.

Wybierz sprzedaż po stałej cenie lub na aukcji. Przy sprzedaży po stałej cenie:

 • Wybierz token płatności (BNB lub BUSD)
 • Wstaw cenę sprzedaży według własnego uznania
 • Wybierz preferowany czas trwania, może to być od 12 godzin do 30 dni
 • Potwierdź dane sprzedaży i kliknij "Confirm", aby zakończyć proces

Przy sprzedaży na aukcji:

 • Wybierz token płatności (BNB lub BUSD)
 • Wybierz cenę początkową (najmniejsza lub minimalna cena licytacji, nie może być <0,1USD)
 • Wybierz minmalną cenę sprzedaży (dokładna cena licytacji, która daje możliwość sprzedaży. Ta opcja jest opcjonalna).
 • Wybierz minimalną marżę w procentach (5%, 10% i 20%)
 • Wybierz czas trwania aukcji (12 godzin - 30 dni)
 • Potwierdź klikając "Confirm", aby zakończyć proces.

Dla potwierdzenia, że Twój NFT został pomyślnie wystawiony na sprzedaż, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie pocztą elektroniczną potwierdzające Twoją ofertę.

Od tego momentu, albo Twoje aktywa zostaną sprzedane zainteresowanemu kupcowi w ustalonym okresie sprzedaży, albo zostaną usunięte z rynku, gdy okres sprzedaży się skończy i nikt nie kupi NFT. W tym drugim przypadku będziesz musiał ponownie wystawić swoje aktywa na sprzedaż. A jeśli Twoje NFT zostanie sprzedane, otrzymasz swoje środki bezpośrednio na swoje konto Binance.

Jeśli chodzi o nas i nasze doświadczenie, oto zalety rynku Binance P2P:

 • Prostota
 • Maksymalne bezpieczeństwo
 • Wysoka liczba twórców i sprzedawców
 • Niskie opłaty
 • Wiele funkcji
 • Niezawodność
 • Wysoka płynność
 • Łatwy dostęp i szybkość działania itd.

Dlaczego warto sprzedawać NFT na rynku NFT od Binance?

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś powinien sprzedawać NFT na Rynku Binance NFT, a nie gdzie indziej:

Wiodący w branży poziom płynności i wolumenu

Termin "wolumen" odnosi się do całkowitej ilości NFT będących przedmiotem obrotu w danym czasie, podczas gdy "płynność" odnosi się do szybkości, z jaką aktywo NFT może zostać kupione lub sprzedane za jego cenę rynkową.

Dzięki wysokiemu wolumenowi i płynności, sprzedawcy lub twórcy Binance NFT mogą dokonywać szybkich i łatwych transakcji, sprzedawać i handlować na większą skalę oraz zyskać ekspozycję na największą społeczność kryptowalutową na świecie.

Najniższe opłaty

Binance NFT pobiera stałą opłatę w wysokości 1% dla wszystkich sprzedawców i twórców NFT. Inne platformy pobierają nawet 7%. Ponadto, sprzedawcy muszą płacić twórcy jedynie 1-10% opłaty licencyjnej. Atrakcyjne, niskie opłaty Binance NFT pozwalają sprzedawcom NFT cieszyć się lepszym zwrotem z ich aktywów.

Łatwe wpłaty w sieciach ETH i BNB

Kolekcjonerzy NFT mogą szybko zdeponować i sprzedać NFT z innych sieci na Binance NFT. Istnieją jednak pewne wymagania, o których należy pamiętać. Binance akceptuje tylko adresy kontraktów NFT w pełni zintegrowane z Binance NFT.

Szybka wypłata Fiatów

Binance NFT zapewnia szybki, łatwy i bezpieczny sposób na wypłatę gotówki. Użytkownicy Binance mogą korzystać ze swoich istniejących kont i portfeli Binance, aby handlować na Binance NFT.

Dostęp do NFT w podróży dzięki aplikacji mobilnej Binance

Binance NFT Marketplace jest automatycznie połączony z Twoim kontem użytkownika i portfelem w aplikacji mobilnej Binance.

Funkcja rankingu

Binance NFT wyróżnia najlepiej prosperujące kolekcje NFT na stronie głównej oraz najpopularniejsze kolekcje NFT, NFT, Mystery Boxes i twórców na tablicach rankingowych w sekcji Stats. Artyści i ich kolekcje stają się bardziej widoczne, podczas gdy kolekcjonerzy mogą łatwo znaleźć nowe i modne tokeny, aby powiększyć swoje kolekcje. Tablice rankingowe umożliwiają także kolekcjonerom lepszą ocenę i dokładniejszą wycenę wartości ich aktywów, co zwiększa szanse na bardziej opłacalną sprzedaż.

Prosta konwersja tokenów

Posiadacze na Binance NFT mogą łatwo konwertować zyski z kryptowalut NFT na preferowany token lub produkt w ekosystemie Binance. Ekosystem Binance zapewnia różne funkcje. Wypłać swoje zyski, wyślij je w dowolnym miejscu na świecie lub zapisz się do produktu Earn i generauj pasywny dochód.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Dlaczego warto sprzedawać NFT na Binance NFT? Oto powody

NFT niezwykle szybko zyskują na popularności, rozszerzając możliwości blockchaina. Użytkownicy mogą teraz kupować i sprzedawać prawie wszystko w formie NFT. Dotyczy to głównie cyfrowych dzieł sztuki, pamiątek, aktywów w grze, a nawet niektórych momentów historycznych. Zazwyczaj NFT określa się jako rodzaj kryptograficznego tokena na blockchainie, który reprezentuje unikalne aktywa. Mogą one być albo całkowicie cyfrowymi […]

Jak wysyłać pieniądze za granicę za darmo przy użyciu kryptowalut?

Wysyłanie pieniędzy za granicę może być drogim i czasochłonnym procesem. W tym przewodniku wyjaśnimy jednak, jak wykorzystać kryptowaluty do wysyłania pieniędzy za granicę za darmo - przy pomocy platformy Binance P2P. Tradycyjne metody, takie jak przelewy lub Western Union, często wiążą się z wysokimi opłatami i powolnym czasem przetwarzania, co utrudnia ludziom wysyłanie pieniędzy szybko […]

BNB Greenfield: Czym jest nowy, trzeci blockchain od Binance?

Giełda Binance w lutym zapowiedziała swój nowy produkt, a mianowicie nowy blockchain nazwany BNB Greenfield. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy czym dokładnie on jest, jak będzie działał, jakie może mieć zastosowania oraz wiele więcej! Tak więc, zaczynajmy! Czym jest BNB Greenfield? BNB Greenfield to zdecentralizowana infrastruktura pamięci masowej w ramach szerszego ekosystemu BNB Chain, w którym […]

Testnet ZetaLabs: Jak przygotować się pod airdrop?

Testnety to zawsze okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jakich? To zależy od projektu i jego możliwości. W tym poradniku opowiemy o ZetaChain - projekcie, który obecnie prowadzi testnet. Wyjaśnimy co musisz zrobić, aby zdobyć ewentualne dropy i darmowe NFT. Czym jest ZetaChain? ZetaChain to testnet dla nowych omnichain dApps i kluczowy element ekosystemu, który opiera […]

Zarabianie na NFT w 2023 roku: gdzie inwestować i gdzie szukać obiecujących kolekcji?

Pozytywny impet na początku 2023 roku ożywił rynek kryptowalut, co pomogło projektom odzyskać siły po ubiegłorocznych wpadkach i bankructwach. Segment NFT nie był wyjątkiem. Również przyciągnął uwagę wielu nowych graczy. Jednak NFT mają swoją własną specyfikę i nawet doświadczeni inwestorzy nie do końca rozumieją cechy tego rynku. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy ci jak ma się […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram