Dlaczego warto sprzedawać NFT na Binance NFT? Oto powody

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 7 marca 2023
ikona autora biały
BINANCE nft

NFT niezwykle szybko zyskują na popularności, rozszerzając możliwości blockchaina. Użytkownicy mogą teraz kupować i sprzedawać prawie wszystko w formie NFT. Dotyczy to głównie cyfrowych dzieł sztuki, pamiątek, aktywów w grze, a nawet niektórych momentów historycznych.

Zazwyczaj NFT określa się jako rodzaj kryptograficznego tokena na blockchainie, który reprezentuje unikalne aktywa. Mogą one być albo całkowicie cyfrowymi aktywami, albo tokenizowanymi wersjami aktywów ze świata rzeczywistego.

Do tej pory powstało wiele rynków NFT. Możesz więc zastanawiać się, który z nich jest najlepszy. My ze swojej strony polecamy Binance NFT - najlepszy i najbardziej popularny rynek NFT jaki powstał do tej pory. Przemawia za nim prostota, wysoka płynność oraz intuicyjność.

W tym artykule dowiesz się o:

 • Co to jest rynek Binance NFT?
 • Jak kupić NFT na Binance?
 • Jak sprzedawać NFT na Binance NFT?
 • Dlaczego warto sprzedawać NFT właśnie na Binance NFT, a nie gdzie indziej?

Rynek Binance NFT - czym jest?

Binance NFT to rynek, na którym znajdują się wszystkie formy cyfrowych dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich. Posiada on wysoką płynność, dzięki której użytkownicy mogą z łatwością wprowadzać i handlować NFT.

Rynek Binance NFT łączy artystów, twórców i entuzjastów kryptowalut na jednej platformie. Oferuje on 3 główne linie produktów:

 • Rynek (Marketplace) - Pozwala użytkownikom na wybijanie, sprzedaż, licytację i zakup NFT od twórców z całego świata.
 • Eventy - Użytkownicy mogą kupić ekskluzywne NFT klasy premium stworzone przez wiodących światowych artystów i najbardziej wpływowe nazwiska i marki. Są to oferty nie tylko od artystów cyfrowych, ale i sportowców czy celebrytów.
 • Mystery Box - Mystery Box zawierają w środku jeden losowy NFT. Ich posiadacze mają szansę na wygranie odpowiednio Normalnego (N), Rzadkiego (R), Super Rzadkiego (SR) lub Super Super Rzadkiego (SSR) NFT. Nieotwarte Mystery Box oraz wylosowane NFT można sprzedać na rynku NFT.

Jak kupić NFT na Binance NFT?

Aby kupić NFT na Binance NFT Marketplace, postępuj według poniższej instrukcji krok po kroku.

Zanim rozpoczniesz ten proces, upewnij się, że zasiliłeś swoje konto Binance BUSD lub BNB (a także ETH, jeśli kupujesz NFT notowane na OpenSea), ponieważ są to środki płatności obowiązujące na Binance NFT.

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto Binance (wersja webowa)

Krok 2. Przejdź do Binance NFT klikając na ikonę menu w prawym górnym rogu ekranu obok ikony profilu.

screen przedstawiający menu strony binance.com na urządzeniach mobilnych

Krok 3. Przewiń w dół do opcji "NFT"; kliknij na nią, aby kontynuować.

screen strony binance.com i zakładki NFT

Krok 4. Zaakceptuj Regulamin Binance, a następnie kliknij na ikonę "Explore".

screen pokazujący kolejne kroki zakupu NFT na Binance.com

Krok 5. Wybierz dowolny NFT, który odpowiada Twoim możliwościom zakupowym i przejdź do zakupu.

screen pokazujący opcje zakupu NFT na Binance

NFT na Rynku Binance NFT są sprzedawane na dwa sposoby: po ustalonej cenie lub na aukcji. Kiedy kupujesz po ustalonej cenie, otrzymasz swoje aktywa natychmiast, a kiedy kupujesz na aukcji, otrzymasz swoje aktywa dopiero po zakończeniu aukcji lub kiedy sprzedawca zdecyduje się wydać je Tobie, zamiast innym kupującym w tej samej aukcji. Lub kiedy złożysz ofertę, która pokrywa się z ceną wykupu, jeśli jest ona ustalona przez sprzedającego.

Wiadomo, że im wyższa cena licytacji, tym większe szanse na wygranie oferty. Wybierz więc opcję, która jest dla Ciebie najlepsza.

Krok 6. Potwierdź cenę i inne niezbędne informacje dotyczące wybranego przedmiotu i kliknij na ikonę "Buy", aby nabyć NFT (jeśli NFT jest sprzedawane po ustalonej cenie) lub prześlij sprzedawcy ofertę ze swoją preferowaną ceną, aby złożyć ofertę (jeśli NFT jest sprzedawane na aukcji).

Przykładowy NFT na Binance.com

Potwierdź swój zakup, aby sfinalizować proces.

Aby zobaczyć swoje aktywa, po prostu kliknij na ikonę "My NFT" znajdującą się w prawym dolnym rogu Twojej obecnej strony --> w kategorii "Collected" zobaczysz swoje aktywa. Stamtąd możesz wybrać, czy chcesz je sprzedać, czy zatrzymać.

Jak sprzedać NFT na Rynku NFT Binance?

Aby sprzedać NFT na Binance NFT postępuj zgodnie z poniższą instrukcją krok po kroku:

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto w Binance

Krok 2. Przejdź do Binance NFT

W aplikacji: Naciśnij "More" na środku strony głównej i przejdź do kategorii "Trade". Pod nią znajduje się "Binance NFT".

screen pokazujacy jak sprzedawać NFT na rynku NFT Binance
wybór zakładki Binance NFT na Binance.com

Wersja internetowa: Wejdź na Binance NFT klikając na ikonę "Menu" znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu obok ikony profilu. Przewiń w dół do opcji "NFT". Kliknij na nią, aby kontynuować. Po wejściu na stronę zaakceptuj Regulamin Binance.

kolejne kroki zakupu NFT na Binance.com

Krok 3. Zarówno w przypadku aplikacji mobilnej jak i strony internetowej: Naciśnij ikonę "My NFT" znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu, aby wyświetlić swoje aktywa.

kolejny krok zakupy nft na binance.ocm

Krok 4. W kategorii "Collected" zobaczysz, co do tej pory zakupiłeś. Wybierz dowolne NFT, które zamierzasz sprzedać. Po kliknięciu na NFT pojawi się opcja "List NFT". Naciśnij na nią, aby sprzedać swój niewymienny token.

kolejny krok zakupy nft na binance.om

.

Wybierz sprzedaż po stałej cenie lub na aukcji. Przy sprzedaży po stałej cenie:

 • Wybierz token płatności (BNB lub BUSD)
 • Wstaw cenę sprzedaży według własnego uznania
 • Wybierz preferowany czas trwania, może to być od 12 godzin do 30 dni
 • Potwierdź dane sprzedaży i kliknij "Confirm", aby zakończyć proces

Przy sprzedaży na aukcji:

 • Wybierz token płatności (BNB lub BUSD)
 • Wybierz cenę początkową (najmniejsza lub minimalna cena licytacji, nie może być <0,1USD)
 • Wybierz minmalną cenę sprzedaży (dokładna cena licytacji, która daje możliwość sprzedaży. Ta opcja jest opcjonalna).
 • Wybierz minimalną marżę w procentach (5%, 10% i 20%)
 • Wybierz czas trwania aukcji (12 godzin - 30 dni)
 • Potwierdź klikając "Confirm", aby zakończyć proces.

Dla potwierdzenia, że Twój NFT został pomyślnie wystawiony na sprzedaż, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie pocztą elektroniczną potwierdzające Twoją ofertę.

screen potwierdzenia zakupy nft na binance.com

Od tego momentu, albo Twoje aktywa zostaną sprzedane zainteresowanemu kupcowi w ustalonym okresie sprzedaży, albo zostaną usunięte z rynku, gdy okres sprzedaży się skończy i nikt nie kupi NFT. W tym drugim przypadku będziesz musiał ponownie wystawić swoje aktywa na sprzedaż. A jeśli Twoje NFT zostanie sprzedane, otrzymasz swoje środki bezpośrednio na swoje konto Binance.

Jeśli chodzi o nas i nasze doświadczenie, oto zalety rynku Binance P2P:

 • Prostota
 • Maksymalne bezpieczeństwo
 • Wysoka liczba twórców i sprzedawców
 • Niskie opłaty
 • Wiele funkcji
 • Niezawodność
 • Wysoka płynność
 • Łatwy dostęp i szybkość działania itd.

Dlaczego warto sprzedawać NFT na rynku NFT od Binance?

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś powinien sprzedawać NFT na Rynku Binance NFT, a nie gdzie indziej:

Wiodący w branży poziom płynności i wolumenu

Termin "wolumen" odnosi się do całkowitej ilości NFT będących przedmiotem obrotu w danym czasie, podczas gdy "płynność" odnosi się do szybkości, z jaką aktywo NFT może zostać kupione lub sprzedane za jego cenę rynkową.

Dzięki wysokiemu wolumenowi i płynności, sprzedawcy lub twórcy Binance NFT mogą dokonywać szybkich i łatwych transakcji, sprzedawać i handlować na większą skalę oraz zyskać ekspozycję na największą społeczność kryptowalutową na świecie.

Najniższe opłaty

Binance NFT pobiera stałą opłatę w wysokości 1% dla wszystkich sprzedawców i twórców NFT. Inne platformy pobierają nawet 7%. Ponadto, sprzedawcy muszą płacić twórcy jedynie 1-10% opłaty licencyjnej. Atrakcyjne, niskie opłaty Binance NFT pozwalają sprzedawcom NFT cieszyć się lepszym zwrotem z ich aktywów.

Łatwe wpłaty w sieciach ETH i BNB

Kolekcjonerzy NFT mogą szybko zdeponować i sprzedać NFT z innych sieci na Binance NFT. Istnieją jednak pewne wymagania, o których należy pamiętać. Binance akceptuje tylko adresy kontraktów NFT w pełni zintegrowane z Binance NFT.

Szybka wypłata Fiatów

Binance NFT zapewnia szybki, łatwy i bezpieczny sposób na wypłatę gotówki. Użytkownicy Binance mogą korzystać ze swoich istniejących kont i portfeli Binance, aby handlować na Binance NFT.

Dostęp do NFT w podróży dzięki aplikacji mobilnej Binance

Binance NFT Marketplace jest automatycznie połączony z Twoim kontem użytkownika i portfelem w aplikacji mobilnej Binance.

Funkcja rankingu

Binance NFT wyróżnia najlepiej prosperujące kolekcje NFT na stronie głównej oraz najpopularniejsze kolekcje NFT, NFT, Mystery Boxes i twórców na tablicach rankingowych w sekcji Stats. Artyści i ich kolekcje stają się bardziej widoczne, podczas gdy kolekcjonerzy mogą łatwo znaleźć nowe i modne tokeny, aby powiększyć swoje kolekcje. Tablice rankingowe umożliwiają także kolekcjonerom lepszą ocenę i dokładniejszą wycenę wartości ich aktywów, co zwiększa szanse na bardziej opłacalną sprzedaż.

Prosta konwersja tokenów

Posiadacze na Binance NFT mogą łatwo konwertować zyski z kryptowalut NFT na preferowany token lub produkt w ekosystemie Binance. Ekosystem Binance zapewnia różne funkcje. Wypłać swoje zyski, wyślij je w dowolnym miejscu na świecie lub zapisz się do produktu Earn i generauj pasywny dochód.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Staking kryptowalut - czym jest staking, sposoby stakowania

Staking kryptowalut zyskuje na popularności, szczególnie ze względu na śmiesznie niskie oprocentowanie lokowanego kapitału w bankach. Gdy lokaty “dają zarobić”…

Binance - jak zacząć?

Binance jak zacząć? Jeżeli jesteś nowy w świecie krypto to z całą pewnością zadajesz sobie takie pytanie - i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu Binance to największa giełda kryptowalut na świecie, tak więc jest o niej bardzo głośno. W dzisiejszym artykule odpowiemy na to pytanie. Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak założyć […]

Cykle BTC - wszystko o cykliczności Bitcoina

Bitcoin powstał już ponad dekadę temu, a przez ten czas udało się zebrać sporo danych. Wynika z nich, że istnieją powtarzające się tzw. cykle BTC. Cykliczność Bitcoina jest spowodowana kilkoma czynnikami, które postaramy się rozłożyć na czynniki pierwsze w poniższym artykule. Spróbujemy też wyjaśnić jak rozpoznać etapy cyklu BTC. Tak więc, zaczynajmy! Czym jest cykl […]

Binance czy Zonda - Porównanie giełd kryptowalut

Na Polskim rynku królują dwie giełdy kryptowalut - Binance i Zonda. Pierwsza z nich jest największą giełdą kryptowalut na świecie i oferuje ogromny ekosystem produktów. Zonda to mniej skomplikowana platforma, która jest najlepszą bramką wejścia i wyjścia z rynku do polskich złotówek. Ale która jest lepsza? Binance czy Zonda? Nasze porównanie giełd kryptowalut postara się […]

Inwestowanie małych kwot w kryptowaluty. Czy się oplaca?

Inwestowanie w kryptowaluty ma bardzo konkretną zaletę: można w nie inwestować nawet małe kwoty. Oznacza to, że z rynkiem tym może zapoznać się niemal każdy - nie ma przy tym znaczenia zasobność portfela. Ale czy inwestowanie małych kwot w kryptowaluty ma sens? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie! Inwestowanie niewielkich kwot w Bitcoin […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram