Bitwala to niemiecki fintech oferujący konto bankowe zintegrowane z portfelem bitcoina i ethereum oraz kartą debetową. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy użytkownik może w prosty sposób wymieniać Bitcoina i ethereum na Euro i oczywiście w drugą stronę.

Co więcej, teraz każdy nowy użytkownik może także liczyć na wysoki bonus powitalny i otrzymać darmowe 15 euro za założenie i weryfikację konta na Bitwala.com

Aktualizacja 14.02.2020promocja na darmowe 30 euro została zakończona zgodnie z zapowiedziami – 13.02.2020. Aktualnie (po 13.02.2020) za zweryfikowanie konta otrzymamy 15 euro.

Co to jest Bitwala?

Projekt Bitwala, znajdujący się pod adresem Bitwala.com, został zapoczątkowany w 2013 roku. Przez kilka pierwszych lat zbierano pieniądze na rozwój, po czym projekt zamienił się w realną usługę.

Bitwala to jeden z pierwszych na świecie platform, która umożliwia obsługę zwykłego konta bankowego, portfela BTC, kantora BTC oraz karty debetowej przy użyciu jednego konta.

bitwala - połączenie banku i portfela kryptowalut

Bitwala pozwala korzystać swoim użytkownikom z konta bankowego w walucie Euro, portfela i kantoru BTC, a także umożliwia obsługę konta za pomocą aplikacji mobilnej. Do konta na Bitwala można także wyrobić sobie kartę płatniczą Mastercard, która będzie działać dokładnie tak samo jak w przypadku kart dołączanych do kont w zwykłych bankach.

Bonus 15 Euro dla nowych użytkowników Bitwala

Bitwala standardowo oferuje bonus powitalny w wysokości 15 Euro. Na pewien okres (do 13.02.2020) został on jednak podwojony, co oznacza, że każda osoba, która zarejestrowała nowe konto, otrzymała aż 30 Euro bonusu powitalnego (po 13.02.2020 ciągle możemy otrzymać 15 euro za weryfikację) . Spółka przyznaje pieniądze za rejestrację, przejście weryfikacji i utworzenie portfela BTC oraz ETH.

Informacja o darmowym 30 euro po zalogowaniu na konto Bitwala

Promocja na darmowe 30 euro od Bitwala trwa do 13 lutego 2020 roku, więc jeśli chcecie zdobyć większy bonus, musicie się pospieszyć, tym bardziej, że aby je otrzymać trzeba przejść proces weryfikacji tożsamości który jest wymagany do założenia konta.

Otrzymane od Bitwala pieniądze można wypłacić na inne konto lub zamienić na BTC i zachować na swoim portfelu. Można je też przelać na dowolny inny portfel bitcoina. Instrukcja krok po kroku o tym jak otrzymać bonus w kolejnym akapicie.

Jak zdobyć bonus 15 Euro za rejestrację w Bitwala?

Bonus można zdobyć tylko i wyłącznie korzystając ze specjalnego linku polecającego, na przykład tego: https://app.bitwala.com/r/hDHGuFC8 (wystarczy kliknąć i zarejestrować konto zgodnie z wskazanymi krokami). Założenie konta ze strony głównej nie biorą udziału w promocji (regulamin).

Poniżej instrukcja krok po kroku co należy wykonać aby odebrać 30 euro do Bitwala za rejstracje konta:

  1. Klikamy w link polecający: app.bitwala.com/r/hDHGuFC8w który przeniesie nas na stronę rejestracji, gdzie wpisujemy swoje imię i nazwisko (bez polskich liter), kraj zamieszkania oraz potwierdzamy, że nie płacimy podatków w USA (jeżeli nie płacimy). Następnie wyrażamy zgodę na regulaminy i ustalamy hasło, po czym potwierdzamy nasz adres e-mail.
  2. Po kliknięciu w link znajdujący się w wiadomości email kontynuujemy rejestrację, potwierdzamy jeszcze raz adres skrzynki pocztowej i przechodzimy do kolejnego etapu, jakim jest potwierdzenie tożsamości. 
  3. W tym momencie podajemy dane personalne, w tym datę i miasto rodzenia, narodowość, status zatrudnienia i dokładny adres (oczywiście muzą być prawdziwe bo zostaną później zweryfikowane). Osoby posiadające adres na dowodzie osobistym mają w tym przypadku nieco łatwiej, gdyż mogą potwierdzić swoje dane za jego pomocą, w innym przypadku konieczne będzie przygotowanie rachunku za wodę, prąd lub inne dobra, bądź też wyciąg bankowy ma którym będzie nasz adres podany przy rejestracji. Kolejnym etapem jest zaznaczenie, że nie posiadamy personalnego numeru podatkowego (jeżeli go nie posiadamy).
  4. Najtrudniejsza jest weryfikacja konta. Przeprowadza ja zewnętrzna firma IDnow, której pracownicy łączą się z nami przy pomocy video chatu. Przydatna jest podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, gdyż to właśnie za ich mówią do nas konsultanci. Zanim podłączymy się do rozmowy, powinniśmy koniecznie przygotować dokument, na którym znajduje się nasz adres (dowód osobisty z adresem, lub nowy dowód osobisty bez adresu i wydrukowane potwierdzanie adresu – na przykład rachunek za prąd). W trakcie trwającej kilka minut konferencji zostaniemy poproszeni o przedstawienie dokumentów potwierdzających tożsamość, a także wykonanie kilku prostych zadań jak np. pokazanie odpowiedniej ilości wyciągniętych palców, po to, by udowodnić, że osoba przed kamerą to naprawdę my, a nie ktoś z nagranego wcześniej filmiku. 
  5. Po pozytywnym przejściu weryfikacji zakładamy portfel bitcoina i ethereum na koncie w Bitwala i otrzymujemy potwierdzenie otrzymania 15 euro (maksymalny czas otrzymania bonusa to 15 dni ale zazwyczaj otrzymujemy go po 2 dniach)
Ostatni krok do otrzymania bonusa – założenie konta BTC
potwierdzenie otrzymania 30 euro od bitwala

Program referencyjny – okazja na otrzymanie kolejnych 15 euro

Uwaga, to nie wszystko! Mając konto, możemy użyć swojego linku polecającego i wysłać go znajomym. Jeśli ktoś z nich zdecyduje się na rejestrację i przejdzie weryfikację konta, dostaniemy kolejne 15 Euro (15 euro za każdego znajomego).

darmowe 30 auro od Bitwala - potwierdzenie otrzymania
Potwierdzenie otrzymania darmowych 30 euro od Bitwala.com

Więcej na temat darmowych kryptowalut znajdziemy w artykule: airdrop -darmowe kryptowaluty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *