kryptowaluty 2 - logo

Czym są cykliczne zakupy Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 października 2021
ikona autora biały
binance recurring buy

Patrząc na historyczny wykres Bitcoina i innych kryptowalut, HODLing okazał się być świetną strategią inwestycyjną. Nie każdy ma jednak wolne fundusze, aby zainwestować od razu dużą kwotę.

Niektórzy chcą inwestować mniejsze pieniądze, jednak regularnie. Kiedyś trzeba było to robić manualnie, ponieważ giełdy były proste i oferowały w zasadzie tylko kilka podstawowych funkcji. Dziś jest jednak inaczej. Przykładem może być chociażby platforma Binance, która daje możliwość cyklicznego kupowania kryptowalut za pomocą karty płatniczej.

W dzisiejszym artykule omówimy funkcję cyklicznych zakupów od Binance. Wyjaśnimy czym jest, jak działa, jakie ma zalety oraz wiele więcej. Tak więc, zaczynamy!

Czym są cykliczne zakupy Binance?

Funkcja cyklicznych zakupów od Binance pozwala użytkownikom giełdy zautomatyzować proces zakupu kryptowalut. Dzięki niej, mogą oni wybrać dane cyfrowe aktywo i kupować je np. raz w miesiącu za konkretną kwotę. W wybranym przez Ciebie dniu, Binance automatycznie zrealizuje ustalone przez ciebie zlecenie kupna. Funkcja ta sprawia, że dużo łatwiejsze staje się wykorzystanie strategii polegającej na uśrednianiu kosztów zakupu (DCA).

Cyklicznych zakupów Binance można dokonać raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie lub raz w miesiącu za pomocą karty płatniczej VISA lub Mastercard. Póki co nie ma możliwości skorzystania z innych opcji płatności.

Więcej informacji dot. tego czym jest cykliczny zakup Binance oraz jak regularnie kupować kryptowaluty znajdziesz na oficjalnej stronie giełdy pod tym i tym linkiem.

Dlaczego warto regularnie kupować kryptowaluty na Binance?

  • Uśrednianie ceny zakupów - Kupując kryptowaluty za pomocą funkcji cyklicznych zakupów na Binance, jesteś w stanie maksymalnie wykorzystać strategię DCA, polegającą na uśrednianiu ceny. Pamiętaj, że póki co Binance obsługuje jedynie płatności kartą VISA lub Mastercard.
  • Regularne zakupy - Cykliczne zakupy Binance pozwalają na regularne dokonywanie zakupów raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie lub miesięcznie.
  • Zrezygnuj w dowolnym momencie - Z cyklicznych zakupów możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nie ponosząc przy tym żadnych opłat.
  • HODL jest świetną strategią - Jeżeli patrzysz na inwestycję w kryptowaluty w perspektywie długoterminowej, HODL może okazać się najlepszą strategią. Nie zabiera ona zbyt wiele czasu, a jak się okazuje jest bardzo zyskowna. Bitcoin niedawno odnotował kolejny rekord wszechczasów, co oznacza, że nawet inwestorzy, którzy kupowali BTC na szczytach, dzisiaj osiągają zyski. Jak już wspomnieliśmy HODL nie zabiera zbyt dużo czasu, bowiem wystarczy kupić kryptowalutę i trzymać ją w portfelu. Proces ten może być jednak jeszcze szybszy, jeśli wykorzystasz funkcję cyklicznych zakupów od Binance.
  • Binance to sprawdzona platforma - Binance jest największą giełdą na świecie z mocno ugruntowaną reputacją. Korzystając z tej platformy możesz być pewny, ze Twoje środki są bezpieczne.
  • Brak dodatkowych prowizji - Kupując kryptowaluty za pomocą cyklicznych zakupów Binance, nie zostaniesz obarczony żadną dodatkową prowizją. Zapłacisz jedynie podstawową opłatę, która jest zależna od operatora Twojej karty.

Jak korzystać z cyklicznych zakupów Binance?

Regularne kupowanie kryptowalut za pomocą cyklicznych płatności Binance jest bardzo proste. Wystarczy wykonać kilka poniższych kroków:

1. Zaloguj się lub zarejestruj

Jeśli jeszcze nie masz konta na Binance, zarejestruj się i przejdź przez proces weryfikacji KYC. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy również skonfigurowanie dwuskładnikowego uwierzytelniania. Proces KYC jest bardzo prosty. Wymaga jednak przedstawienia dokumentu tożsamości, więc upewnij się, że posiadasz pod ręką dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport.

Jeżeli posiadasz już konto, po prostu się na nie zaloguj.

2. Przejdź do strony "Kup kryptowaluty"

Na górze ekranu po lewej stronie znajduje się przycisk "Kup kryptowaluty". Najedź na niego kursorem, a następnie kliknij "Karta kredytowa / debetowa". Możesz też po prostu kliknąć w ten link. Przeniesie Cię on bezpośrednio do odpowiedniej podstrony.

3. Wybierz kwotę cyklicznych zakupów

Wybierz walutę fiat, której chcesz użyć, kryptowalutę, którą chcesz kupić oraz kwotę. Następnie zaznacz suwak znajdujący się przy "Cykliczne kupno". Pamiętaj, że suwak ten jest widoczny dopiero po zalogowaniu.

4. Wybierz częstotliwość

Naciśnij na datę, aby wybrać częstotliwość zakupów. Cykliczne zakupy Binance możesz realizować co tydzień, co dwa tygodnie lub co miesiąc. Po dokonaniu wyboru, kliknij "OK", a następnie jeżeli jesteś pewny swojej decyzji, "Kontynuuj".

5. Wybierz metodę płatności

Cyklicznych zakupów Binance można dokonywać jedynie za pomocą kart debetowych lub kredytowych od VISA lub Mastercard. W tym miejscu możesz wybrać kartę, której używałeś wcześniej lub dodać nową. Aby dodać nową kartę kliknij na przycisk "Dodaj nową kartę", uzupełnij niezbędne informacje i przejdź "Dalej".

To by było na tyle. Od teraz Binance będzie automatycznie realizował zlecenia kupna za wybraną przez ciebię kwotę i w wybranym przez ciebie czasie!

Podsumowanie

Cykliczne zakupy Binance to świetna funkcja, która może ułatwić życie nie jednemu inwestorowi. Korzystając z niej nie musisz się martwić o to, że zapomnisz zrobić zakupów - zwłaszcza jeżeli stosujesz strategię uśredniania ceny. Co więcej, patrząc na rynek w perspektywie długoterminowej HODLing historycznie okazał się być niezwykle opłacalny. Tak więc, zacznij regularnie kupować kryptowaluty z cyklicznymi zakupami Binance już teraz!

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

TOP 10 narzędzi do analizowania kryptowalut

Idea kryptowalut istnieje dopiero od czasu, gdy Satoshi Nakamoto opublikował biała księgę Bitcoina w sierpniu 2008 roku. Jest to więc niezwykle młoda koncepcja, a cała infrastruktura otaczająca kryptowaluty dopiero zaczyna się kształtować. Kryptowaluty jako większy sektor nie są również, w przeciwieństwie do wielu innych sektorów, zdominowane przez tradycyjnych graczy. Dlatego dla nowych osób, jak również […]

Czym są stablecoiny? Poradnik

Od momentu powstania, kryptowaluty były uważane za szczególnie zmienne instrumenty inwestycyjne, jeśli chodzi o ich cenę. Doprowadziło to do skoków cen i krachów, uniemożliwiając w niektórych przypadkach wykorzystanie kryptowalut do zakupu codziennych towarów i usług, ze względu na ryzyko dla sprzedawców i kupców. Tutaj właśnie wkraczają stablecoiny. Teoria mówi, że jeśli stworzysz walutę, która jest […]

Co to jest NFT i dlaczego warto w nie inwestować?

Niewymienne tokeny (NFT) to kolejny ogromny trend w branży kryptowalut zaraz po DeFi. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy więc co to jest NFT, dlaczego warto inwestować na tym wschodzącym rynku oraz w jaki sposób to zrobić. Tak więc, zaczynamy! Co to jest NFT? Niewymienny token (NFT) to skrót od non-fungible token. Zacznijmy od samego początku - […]

Jak zabezpieczyć konto Binance przed phishingiem i oszustwami?

Jeśli masz konto na giełdzie kryptowalut Binance, raczej możesz spać spokojnie. Firma ta ma bowiem solidną reputacje i stosuje wiele solidnych środków bezpieczeństwa. Warto jednak dmuchać na zimne. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy Ci czym są scamy oraz ataki phishingowe, na czym polegają oraz jak się przed nimi ustrzec, odpowiednio zabezpieczając swoje konto Binance. Tak więc, […]

Czym są cykliczne zakupy Binance?

Patrząc na historyczny wykres Bitcoina i innych kryptowalut, HODLing okazał się być świetną strategią inwestycyjną. Nie każdy ma jednak wolne fundusze, aby zainwestować od razu dużą kwotę. Niektórzy chcą inwestować mniejsze pieniądze, jednak regularnie. Kiedyś trzeba było to robić manualnie, ponieważ giełdy były proste i oferowały w zasadzie tylko kilka podstawowych funkcji. Dziś jest jednak […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram