Czym są cykliczne zakupy Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 października 2021
ikona autora biały
binance recurring buy

Patrząc na historyczny wykres Bitcoina i innych kryptowalut, HODLing okazał się być świetną strategią inwestycyjną. Nie każdy ma jednak wolne fundusze, aby zainwestować od razu dużą kwotę.

Niektórzy chcą inwestować mniejsze pieniądze, jednak regularnie. Kiedyś trzeba było to robić manualnie, ponieważ giełdy były proste i oferowały w zasadzie tylko kilka podstawowych funkcji. Dziś jest jednak inaczej. Przykładem może być chociażby platforma Binance, która daje możliwość cyklicznego kupowania kryptowalut za pomocą karty płatniczej.

W dzisiejszym artykule omówimy funkcję cyklicznych zakupów od Binance. Wyjaśnimy czym jest, jak działa, jakie ma zalety oraz wiele więcej. Tak więc, zaczynamy!

Czym są cykliczne zakupy Binance?

Funkcja cyklicznych zakupów od Binance pozwala użytkownikom giełdy zautomatyzować proces zakupu kryptowalut. Dzięki niej, mogą oni wybrać dane cyfrowe aktywo i kupować je np. raz w miesiącu za konkretną kwotę. W wybranym przez Ciebie dniu, Binance automatycznie zrealizuje ustalone przez ciebie zlecenie kupna. Funkcja ta sprawia, że dużo łatwiejsze staje się wykorzystanie strategii polegającej na uśrednianiu kosztów zakupu (DCA).

Cyklicznych zakupów Binance można dokonać raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie lub raz w miesiącu za pomocą karty płatniczej VISA lub Mastercard. Póki co nie ma możliwości skorzystania z innych opcji płatności.

Więcej informacji dot. tego czym jest cykliczny zakup Binance oraz jak regularnie kupować kryptowaluty znajdziesz na oficjalnej stronie giełdy pod tym i tym linkiem.

Dlaczego warto regularnie kupować kryptowaluty na Binance?

  • Uśrednianie ceny zakupów - Kupując kryptowaluty za pomocą funkcji cyklicznych zakupów na Binance, jesteś w stanie maksymalnie wykorzystać strategię DCA, polegającą na uśrednianiu ceny. Pamiętaj, że póki co Binance obsługuje jedynie płatności kartą VISA lub Mastercard.
  • Regularne zakupy - Cykliczne zakupy Binance pozwalają na regularne dokonywanie zakupów raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie lub miesięcznie.
  • Zrezygnuj w dowolnym momencie - Z cyklicznych zakupów możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nie ponosząc przy tym żadnych opłat.
  • HODL jest świetną strategią - Jeżeli patrzysz na inwestycję w kryptowaluty w perspektywie długoterminowej, HODL może okazać się najlepszą strategią. Nie zabiera ona zbyt wiele czasu, a jak się okazuje jest bardzo zyskowna. Bitcoin niedawno odnotował kolejny rekord wszechczasów, co oznacza, że nawet inwestorzy, którzy kupowali BTC na szczytach, dzisiaj osiągają zyski. Jak już wspomnieliśmy HODL nie zabiera zbyt dużo czasu, bowiem wystarczy kupić kryptowalutę i trzymać ją w portfelu. Proces ten może być jednak jeszcze szybszy, jeśli wykorzystasz funkcję cyklicznych zakupów od Binance.
  • Binance to sprawdzona platforma - Binance jest największą giełdą na świecie z mocno ugruntowaną reputacją. Korzystając z tej platformy możesz być pewny, ze Twoje środki są bezpieczne.
  • Brak dodatkowych prowizji - Kupując kryptowaluty za pomocą cyklicznych zakupów Binance, nie zostaniesz obarczony żadną dodatkową prowizją. Zapłacisz jedynie podstawową opłatę, która jest zależna od operatora Twojej karty.

Jak korzystać z cyklicznych zakupów Binance?

Regularne kupowanie kryptowalut za pomocą cyklicznych płatności Binance jest bardzo proste. Wystarczy wykonać kilka poniższych kroków:

1. Zaloguj się lub zarejestruj

Jeśli jeszcze nie masz konta na Binance, zarejestruj się i przejdź przez proces weryfikacji KYC. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy również skonfigurowanie dwuskładnikowego uwierzytelniania. Proces KYC jest bardzo prosty. Wymaga jednak przedstawienia dokumentu tożsamości, więc upewnij się, że posiadasz pod ręką dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport.

Jeżeli posiadasz już konto, po prostu się na nie zaloguj.

2. Przejdź do strony "Kup kryptowaluty"

Na górze ekranu po lewej stronie znajduje się przycisk "Kup kryptowaluty". Najedź na niego kursorem, a następnie kliknij "Karta kredytowa / debetowa". Możesz też po prostu kliknąć w ten link. Przeniesie Cię on bezpośrednio do odpowiedniej podstrony.

3. Wybierz kwotę cyklicznych zakupów

Wybierz walutę fiat, której chcesz użyć, kryptowalutę, którą chcesz kupić oraz kwotę. Następnie zaznacz suwak znajdujący się przy "Cykliczne kupno". Pamiętaj, że suwak ten jest widoczny dopiero po zalogowaniu.

4. Wybierz częstotliwość

Naciśnij na datę, aby wybrać częstotliwość zakupów. Cykliczne zakupy Binance możesz realizować co tydzień, co dwa tygodnie lub co miesiąc. Po dokonaniu wyboru, kliknij "OK", a następnie jeżeli jesteś pewny swojej decyzji, "Kontynuuj".

5. Wybierz metodę płatności

Cyklicznych zakupów Binance można dokonywać jedynie za pomocą kart debetowych lub kredytowych od VISA lub Mastercard. W tym miejscu możesz wybrać kartę, której używałeś wcześniej lub dodać nową. Aby dodać nową kartę kliknij na przycisk "Dodaj nową kartę", uzupełnij niezbędne informacje i przejdź "Dalej".

To by było na tyle. Od teraz Binance będzie automatycznie realizował zlecenia kupna za wybraną przez ciebię kwotę i w wybranym przez ciebie czasie!

Podsumowanie

Cykliczne zakupy Binance to świetna funkcja, która może ułatwić życie nie jednemu inwestorowi. Korzystając z niej nie musisz się martwić o to, że zapomnisz zrobić zakupów - zwłaszcza jeżeli stosujesz strategię uśredniania ceny. Co więcej, patrząc na rynek w perspektywie długoterminowej HODLing historycznie okazał się być niezwykle opłacalny. Tak więc, zacznij regularnie kupować kryptowaluty z cyklicznymi zakupami Binance już teraz!

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Jak stworzyć własne NFT na giełdzie Binance?

NFT to nowy trend, który w 2021 roku zaczął rosnąć jak na drożdżach. Ten rodzaj tokenów pozwala bowiem artystom i nie tylko na spieniężanie swojej sztuki. I chociaż mogłoby się wydawać, że stworzenie NFT jest skomplikowanym technicznie zadaniem, wcale tak nie jest. Zwłaszcza kiedy posiłkujesz się funkcjami największej na świecie giełdy kryptowalut - Binance. W […]

Czym są blockchainowe wyrocznie? Wszystko co musisz wiedzieć

Wyrocznie blockchain to algorytmy, które służą jako przewodnik danych między inteligentnym kontraktem a źródłem spoza sieci, w której jest on wdrożony. Technologia wyroczni jest szeroko stosowana przez zdecentralizowane aplikacje, takie jak DeFi, GameFi, ubezpieczenia, NFT i inne. Największym dostawcą wyroczni blockchain jest Chainlink. W tym segmencie działają również projekty Band Protocol, Berry Data, Kylin Protocol, […]

Kim jest Sam Bankman-Fried (SBF)? Wszystko co musisz wiedzieć

Sam Bankman-Fried, znany również jako SBF, jest założycielem giełdy instrumentów pochodnych kryptowalut FTX i Alameda Research. Został uznany za jednego z 100 najlepszych influencerów TIME w 2022 roku. Jest również jednym z najbogatszych ludzi w branży blockchain i kryptowalut według Forbes. Sam Bankman-Fried posiada osobisty majątek o wartości około 24 miliardów dolarów. Jest również jedynym […]

Co to jest wskaźnik MVRV? Wszystko co musisz wiedzieć

Market Cap Versus Realized Cap (MVRV) to popularny wskaźnik on-chain, który pomaga zidentyfikować dołki i szczyty cen bitcoina. Wskaźnik MVRV jest przeznaczony do analizy długoterminowych trendów i cykli. Jest on wykorzystywany jako narzędzie do wykrywania dwóch głównych faz rynku - akumulacji i dystrybucji. MVRV opiera się na idei dwóch rodzajów uczestników rynku - spekulantów i […]

Co to jest wskaźnik Hash Ribbons? Wszystko co musisz wiedzieć

Hash Ribbons to wskaźnik przeznaczony do określania globalnego dna cenowego bitcoina. Metryka ocenia sentyment rynkowy i możliwość kapitulacji górników z powodu spadku ceny pierwotnej kryptowaluty lub wzrostu kosztów operacyjnych wydobycia. Hash Ribbons opiera się na założeniu, że górnicy są najbardziej odporni na zachwiania kursu i wrażliwi na ożywienie rynku. Kto opracował wskaźnik Hash Ribbons? Hash […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram