Czym są cykliczne zakupy Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 października 2021
ikona autora biały
binance recurring buy

Patrząc na historyczny wykres Bitcoina i innych kryptowalut, HODLing okazał się być świetną strategią inwestycyjną. Nie każdy ma jednak wolne fundusze, aby zainwestować od razu dużą kwotę.

Niektórzy chcą inwestować mniejsze pieniądze, jednak regularnie. Kiedyś trzeba było to robić manualnie, ponieważ giełdy były proste i oferowały w zasadzie tylko kilka podstawowych funkcji. Dziś jest jednak inaczej. Przykładem może być chociażby platforma Binance, która daje możliwość cyklicznego kupowania kryptowalut za pomocą karty płatniczej.

W dzisiejszym artykule omówimy funkcję cyklicznych zakupów od Binance. Wyjaśnimy czym jest, jak działa, jakie ma zalety oraz wiele więcej. Tak więc, zaczynamy!

Czym są cykliczne zakupy Binance?

Funkcja cyklicznych zakupów od Binance pozwala użytkownikom giełdy zautomatyzować proces zakupu kryptowalut. Dzięki niej, mogą oni wybrać dane cyfrowe aktywo i kupować je np. raz w miesiącu za konkretną kwotę. W wybranym przez Ciebie dniu, Binance automatycznie zrealizuje ustalone przez ciebie zlecenie kupna. Funkcja ta sprawia, że dużo łatwiejsze staje się wykorzystanie strategii polegającej na uśrednianiu kosztów zakupu (DCA).

Cyklicznych zakupów Binance można dokonać raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie lub raz w miesiącu za pomocą karty płatniczej VISA lub Mastercard. Póki co nie ma możliwości skorzystania z innych opcji płatności.

Więcej informacji dot. tego czym jest cykliczny zakup Binance oraz jak regularnie kupować kryptowaluty znajdziesz na oficjalnej stronie giełdy pod tym i tym linkiem.

Dlaczego warto regularnie kupować kryptowaluty na Binance?

  • Uśrednianie ceny zakupów - Kupując kryptowaluty za pomocą funkcji cyklicznych zakupów na Binance, jesteś w stanie maksymalnie wykorzystać strategię DCA, polegającą na uśrednianiu ceny. Pamiętaj, że póki co Binance obsługuje jedynie płatności kartą VISA lub Mastercard.
  • Regularne zakupy - Cykliczne zakupy Binance pozwalają na regularne dokonywanie zakupów raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie lub miesięcznie.
  • Zrezygnuj w dowolnym momencie - Z cyklicznych zakupów możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nie ponosząc przy tym żadnych opłat.
  • HODL jest świetną strategią - Jeżeli patrzysz na inwestycję w kryptowaluty w perspektywie długoterminowej, HODL może okazać się najlepszą strategią. Nie zabiera ona zbyt wiele czasu, a jak się okazuje jest bardzo zyskowna. Bitcoin niedawno odnotował kolejny rekord wszechczasów, co oznacza, że nawet inwestorzy, którzy kupowali BTC na szczytach, dzisiaj osiągają zyski. Jak już wspomnieliśmy HODL nie zabiera zbyt dużo czasu, bowiem wystarczy kupić kryptowalutę i trzymać ją w portfelu. Proces ten może być jednak jeszcze szybszy, jeśli wykorzystasz funkcję cyklicznych zakupów od Binance.
  • Binance to sprawdzona platforma - Binance jest największą giełdą na świecie z mocno ugruntowaną reputacją. Korzystając z tej platformy możesz być pewny, ze Twoje środki są bezpieczne.
  • Brak dodatkowych prowizji - Kupując kryptowaluty za pomocą cyklicznych zakupów Binance, nie zostaniesz obarczony żadną dodatkową prowizją. Zapłacisz jedynie podstawową opłatę, która jest zależna od operatora Twojej karty.

Jak korzystać z cyklicznych zakupów Binance?

Regularne kupowanie kryptowalut za pomocą cyklicznych płatności Binance jest bardzo proste. Wystarczy wykonać kilka poniższych kroków:

1. Zaloguj się lub zarejestruj

Jeśli jeszcze nie masz konta na Binance, zarejestruj się i przejdź przez proces weryfikacji KYC. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy również skonfigurowanie dwuskładnikowego uwierzytelniania. Proces KYC jest bardzo prosty. Wymaga jednak przedstawienia dokumentu tożsamości, więc upewnij się, że posiadasz pod ręką dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport.

Jeżeli posiadasz już konto, po prostu się na nie zaloguj.

2. Przejdź do strony "Kup kryptowaluty"

Na górze ekranu po lewej stronie znajduje się przycisk "Kup kryptowaluty". Najedź na niego kursorem, a następnie kliknij "Karta kredytowa / debetowa". Możesz też po prostu kliknąć w ten link. Przeniesie Cię on bezpośrednio do odpowiedniej podstrony.

3. Wybierz kwotę cyklicznych zakupów

Wybierz walutę fiat, której chcesz użyć, kryptowalutę, którą chcesz kupić oraz kwotę. Następnie zaznacz suwak znajdujący się przy "Cykliczne kupno". Pamiętaj, że suwak ten jest widoczny dopiero po zalogowaniu.

4. Wybierz częstotliwość

Naciśnij na datę, aby wybrać częstotliwość zakupów. Cykliczne zakupy Binance możesz realizować co tydzień, co dwa tygodnie lub co miesiąc. Po dokonaniu wyboru, kliknij "OK", a następnie jeżeli jesteś pewny swojej decyzji, "Kontynuuj".

5. Wybierz metodę płatności

Cyklicznych zakupów Binance można dokonywać jedynie za pomocą kart debetowych lub kredytowych od VISA lub Mastercard. W tym miejscu możesz wybrać kartę, której używałeś wcześniej lub dodać nową. Aby dodać nową kartę kliknij na przycisk "Dodaj nową kartę", uzupełnij niezbędne informacje i przejdź "Dalej".

To by było na tyle. Od teraz Binance będzie automatycznie realizował zlecenia kupna za wybraną przez ciebię kwotę i w wybranym przez ciebie czasie!

Podsumowanie

Cykliczne zakupy Binance to świetna funkcja, która może ułatwić życie nie jednemu inwestorowi. Korzystając z niej nie musisz się martwić o to, że zapomnisz zrobić zakupów - zwłaszcza jeżeli stosujesz strategię uśredniania ceny. Co więcej, patrząc na rynek w perspektywie długoterminowej HODLing historycznie okazał się być niezwykle opłacalny. Tak więc, zacznij regularnie kupować kryptowaluty z cyklicznymi zakupami Binance już teraz!

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Airdrop SUI: Jak zdobyć? Instrukcja krok po kroku

SUI (swē) to w filozofii japońskiej żywioł wody. Siła elementu SUI leży w jego płynności - zdolności do łatwego dostosowania się i przekształcenia każdego środowiska. Podobnie, platforma Sui stara się zapewnić elastyczną sieć, którą można wykorzystać do kształtowania krajobrazu Web3. Co więcej, prawdopodobnie szykuje ciekawy airdrop. Warto go nie przegapić, bo podobną sytuację widzieliśmy już […]

Co to jest appchain? Wszystko co musisz wiedzieć

Application-specific blockchain lub appchain (blockchain specyficzny dla aplikacji) to blockchain zaprojektowany wyłącznie do uruchamiania jednej konkretnej aplikacji. Zastosowanie takich rozwiązań daje deweloperom większą swobodę w kształtowaniu ekosystemów, struktur zarządzania i algorytmów konsensusu dla tworzonych przez nich zdecentralizowanych aplikacji. Jak działa appchain? Appchainy działają w dużej mierze w taki sam sposób jak bazowy blockchain, ale na […]

Giełda kryptowalut bez weryfikacji

W poniższej instrukcji znajdziesz informacje o tym jak przyśpieszyć transakcje handlu bitcoina lub innej kryptowaluty z wykorzystaniem giełd kryptowalut i…

Jak prawidłowo zabezpieczyć konto Binance? 9 wskazówek

Kryptowaluty z natury rzeczy kojarzą się z wysokim bezpieczeństwem. Istnieje uzasadnione przekonanie, że dopóki ktoś nie uzyska dostępu do twojego seedu, czyli klucza prywatnego, twoje kryptowaluty są bezpieczne. Możemy śmiało powiedzieć, że rzeczywiście tak jest. Ale co jeśli nie posiadasz frazy seed do prywatnego portfela? Dane dostępu do kryptowalut przechowywane na scentralizowanych platformach, takich jak […]

WalletConnect - Co to jest i jak używać?

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie z DeFi, być może napotkałeś już problem z połączeniem się z jedną ze zdecentralizowanych aplikacji. Portfele kryptowalutowe są bowiem bardzo liczne, podobnie jak aplikacje DeFi. Choć wiele z nich, czy to aplikacje, czy portfele, działa na tych samych sieciach, to jednak istnieją między nimi pewne różnice. Dlatego nawet najbardziej znane i […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram