Czy wiesz, że kryptowaluty sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjny?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 15 lutego 2023
ikona autora biały
walentynki

Nowe badanie przeprowadzone przez największą na świecie giełdę kryptowalutową Binance ujawniło, że fakt interesowania się kryptowalutami może uczynić ludzi bardziej atrakcyjnymi. Binance przeprowadził badanie w dniach od 6 do 9 lutego 2023 roku, ankietując 2600 uczestników w wieku od 18 do 46 lat.

Zainteresowanie kryptowalutami to "znaczący plus"

W badaniu odkryto, że aktywne zainteresowanie kryptowalutami może być "znaczącym plusem" w potencjalnym związku romantycznym. Łącznie 83% respondentów stwierdziło, że lubienie kryptowalut było atrakcyjną cechą u partnera.

70% uczestników podzieliło się, że doświadczyliby zwiększonego poziomu ekscytacji związanego z pójściem z kimś na randkę, gdyby zauważyli zainteresowanie kryptowalutami. To pokazuje, że zainteresowanie Web3 może być sposobem na zdobycie uwagi.

Ponadto około 60% respondentów ujawniło, że uważają osoby entuzjastycznie nastawione do kryptowalut za tech-savvy, ponieważ wskazuje to na otwartość na postęp technologiczny i innowacje.

Karty podarunkowe do kryptowalut ponad czekoladkami i kwiatami

Co ciekawe, około 83% uczestników stwierdziło, że wolałoby otrzymać karty upominkowe z kryptowalutami na Walentynki niż czekoladki i kwiaty.

27% respondentów przyznało, że wprowadziło swoich partnerów w świat Web3, a 38% , że ich partnerzy są równie zapaleni do kryptowalut, jak oni sami. Binance podsumowuje.

"Wyniki badania są przekonujące i pokazują, że posiadanie zainteresowania kryptowalutami może być kluczem do romantycznego związku z podobnie myślącymi entuzjastami w te Walentynki. Ponieważ aktywa cyfrowe nadal zyskują na popularności, zasoby online ułatwiają wskoczenie do świata kryptowalut i Web3"

Wyniki badań pokazują również, że obecne warunki rynkowe nie wpłynęły na sentyment inwestorów do kryptowalut. Większość użytkowników jest nadal tak samo zainteresowana kryptowalutami, jak podczas ostatniej hossy.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Sieć Ethereum jest na minusie po raz pierwszy od roku

Pamiętacie "Merge"? Sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z systemu proof of work na system proof of stake we wrześniu ubiegłego roku. Zamiast energochłonnych obliczeń, od tego czasu to stakerzy przetwarzają transakcje na Ethereum. Od momentu Merge sieć Ethereum co miesiąc odnotowuje zyski. Nie chodzi tu o wartość cenową, ale o przychody z samej sieci. Blockwork […]

Rocznica aktualizacji Ethereum Merge: wszystkie zmiany w skrócie

Dziś mija dokładnie rok, odkąd sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z Proof-of-Work (PoW) na Proof-of-Stake (PoS). 15 września 2022 r. miała miejsce długo oczekiwana aktualizacja Merge, uważana przez wielu za najważniejsze wydarzenie w całej historii Ethereum. W tym artykule przyjrzymy się głównym zmianom i ich rezultatom, a także spojrzymy w przyszłość. Ethereum Merge: co się […]

Cena bitcoina jest nudna, ale dane nadal pokazują pozytywny obraz

Teraz, gdy cena bitcoina powróciła do poziomów z połowy czerwca, rynek ponownie zaczyna się zastanawiać, czy mamy do czynienia z hossą. Kurs spadł już o 16% od lokalnego szczytu z sierpnia ubiegłego roku, a od szczytu do dołka o ponad 20%. Mimo to, zgodnie z danymi on-chain, nie musimy się tak bardzo martwić. Bardzo niewiele […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Kurs Bitcoina w tarapatach. Inflacja w USA wyższa niż oczekiwano

Indeks cen konsumpcyjnych (CPI) w Stanach Zjednoczonych wyniósł dziś 3,7%, podczas gdy oczekiwano wyniku na poziomie 3,6%. Oznaczałoby to już wzrost o 0,4% w porównaniu z lipcowym wynikiem 3,2%, ale inflacja spadła nawet bardziej niż początkowo oczekiwano. Dlaczego więc inflacja może nagle ponownie wzrosnąć i co to oznacza dla kursu bitcoina? Dlaczego inflacja może ponownie […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram