Czy wiesz, że kryptowaluty sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjny?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 15 lutego 2023
ikona autora biały
walentynki

Nowe badanie przeprowadzone przez największą na świecie giełdę kryptowalutową Binance ujawniło, że fakt interesowania się kryptowalutami może uczynić ludzi bardziej atrakcyjnymi. Binance przeprowadził badanie w dniach od 6 do 9 lutego 2023 roku, ankietując 2600 uczestników w wieku od 18 do 46 lat.

Zainteresowanie kryptowalutami to "znaczący plus"

W badaniu odkryto, że aktywne zainteresowanie kryptowalutami może być "znaczącym plusem" w potencjalnym związku romantycznym. Łącznie 83% respondentów stwierdziło, że lubienie kryptowalut było atrakcyjną cechą u partnera.

70% uczestników podzieliło się, że doświadczyliby zwiększonego poziomu ekscytacji związanego z pójściem z kimś na randkę, gdyby zauważyli zainteresowanie kryptowalutami. To pokazuje, że zainteresowanie Web3 może być sposobem na zdobycie uwagi.

Ponadto około 60% respondentów ujawniło, że uważają osoby entuzjastycznie nastawione do kryptowalut za tech-savvy, ponieważ wskazuje to na otwartość na postęp technologiczny i innowacje.

Karty podarunkowe do kryptowalut ponad czekoladkami i kwiatami

Co ciekawe, około 83% uczestników stwierdziło, że wolałoby otrzymać karty upominkowe z kryptowalutami na Walentynki niż czekoladki i kwiaty.

27% respondentów przyznało, że wprowadziło swoich partnerów w świat Web3, a 38% , że ich partnerzy są równie zapaleni do kryptowalut, jak oni sami. Binance podsumowuje.

"Wyniki badania są przekonujące i pokazują, że posiadanie zainteresowania kryptowalutami może być kluczem do romantycznego związku z podobnie myślącymi entuzjastami w te Walentynki. Ponieważ aktywa cyfrowe nadal zyskują na popularności, zasoby online ułatwiają wskoczenie do świata kryptowalut i Web3"

Wyniki badań pokazują również, że obecne warunki rynkowe nie wpłynęły na sentyment inwestorów do kryptowalut. Większość użytkowników jest nadal tak samo zainteresowana kryptowalutami, jak podczas ostatniej hossy.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Złoto na rekordowym poziomie. Czy Bitcoin może pójść w jego ślady?

Według różnych źródeł, złoto wybiło nowy rekord wszech czasów. Kilogram złota jest teraz wart 64.000 dolarów. Oznacza to, że inwestorzy szukają bezpiecznej przystani, w której mogliby trzymać wartość, w celu wyjścia z obecnego kryzysu bankowego. Czy Bitcoin może pójść w ślady złota? Złoto za 65 000 dolarów Poniższy wykres to cena złota i pokazuje wartość […]

Czy Microsoft buduje portfel Ethereum dla Edge?

Dobra wiadomość dla użytkowników Microsoft Edge, ponieważ trwają testy portfela Ethereum dla przeglądarki internetowej. Metamask dla Microsoftu Firma Microsoft rozwija coś, co nazywa "Crypto Wallet" dla Edge. Portfel ten pozwala użytkownikom przechowywać i handlować Etherem, a także tokenami na blockchainie Ethereum, podobnie jak popularny Metamask. Albacore odkrył to i podzielił się tym na Twitterze. Albacore […]

Kolejna edycja Invest Cuffs już w tym tygodniu

To już ostatni moment aby zapisać się na największe wydarzenie dla Inwestorów w tym roku. Już 24-25 marca 2023 roku będzie miała miejsce następna edycja Wydarzenia i Targów Invest Cuffs. To już dziewiąte wydanie imprezy, która każdego roku przyciąga do Krakowa tysiące uczestników, dających możliwość uczestniczenia w prelekcjach prowadzonych przez ponad 120 mówców. Invest Cuffs […]

Banki upadają, bitcoin rośnie. Co się dzieje?

Zapewne nie umknęło Waszej uwadze, że w ostatni weekend upadł Silicon Valley Bank. Silicon Valley Bank był 17. największym bankiem w Stanach Zjednoczonych i bankiem skupiającym się na obsłudze transakcji venture capital i startupów technologicznych. W sumie bank zarządzał ponad 200 miliardami dolarów w depozytach. W ten weekend Rezerwa Federalna, FDIC i Departament Skarbu USA […]

6 powodów, dla których Bitcoin może być przyszłością pieniądza

Bitcoin to pierwsza na świecie zdecentralizowana waluta cyfrowa, która działa bez banku centralnego lub administratora. Przez lata zyskał ogromną popularność ze względu na swój potencjał, aby stać się globalną walutą. Oto sześć powodów, dla których Bitcoin może stać się przyszłością pieniądza. Decentralizacja Sieć Bitcoin jest zdecentralizowaną platformą, w której transakcje są przetwarzane i weryfikowane przez […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram