Czy wiesz, że kryptowaluty sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjny?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 15 lutego 2023
ikona autora biały
walentynki

Nowe badanie przeprowadzone przez największą na świecie giełdę kryptowalutową Binance ujawniło, że fakt interesowania się kryptowalutami może uczynić ludzi bardziej atrakcyjnymi. Binance przeprowadził badanie w dniach od 6 do 9 lutego 2023 roku, ankietując 2600 uczestników w wieku od 18 do 46 lat.

Zainteresowanie kryptowalutami to "znaczący plus"

W badaniu odkryto, że aktywne zainteresowanie kryptowalutami może być "znaczącym plusem" w potencjalnym związku romantycznym. Łącznie 83% respondentów stwierdziło, że lubienie kryptowalut było atrakcyjną cechą u partnera.

70% uczestników podzieliło się, że doświadczyliby zwiększonego poziomu ekscytacji związanego z pójściem z kimś na randkę, gdyby zauważyli zainteresowanie kryptowalutami. To pokazuje, że zainteresowanie Web3 może być sposobem na zdobycie uwagi.

Ponadto około 60% respondentów ujawniło, że uważają osoby entuzjastycznie nastawione do kryptowalut za tech-savvy, ponieważ wskazuje to na otwartość na postęp technologiczny i innowacje.

Karty podarunkowe do kryptowalut ponad czekoladkami i kwiatami

Co ciekawe, około 83% uczestników stwierdziło, że wolałoby otrzymać karty upominkowe z kryptowalutami na Walentynki niż czekoladki i kwiaty.

27% respondentów przyznało, że wprowadziło swoich partnerów w świat Web3, a 38% , że ich partnerzy są równie zapaleni do kryptowalut, jak oni sami. Binance podsumowuje.

"Wyniki badania są przekonujące i pokazują, że posiadanie zainteresowania kryptowalutami może być kluczem do romantycznego związku z podobnie myślącymi entuzjastami w te Walentynki. Ponieważ aktywa cyfrowe nadal zyskują na popularności, zasoby online ułatwiają wskoczenie do świata kryptowalut i Web3"

Wyniki badań pokazują również, że obecne warunki rynkowe nie wpłynęły na sentyment inwestorów do kryptowalut. Większość użytkowników jest nadal tak samo zainteresowana kryptowalutami, jak podczas ostatniej hossy.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Portal w Binance Launchpool - to już 47. projekt!

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła kolejny projekt, który pojawi się na platformie Binance Launchpool - to już 47 w historii. Tym razem jest to platforma gamingowa Web3 - Portal. Przy okazji zaoferowała promocję, w której do zgarnięcia jest 20 tokenów PIXEL zupełnie za darmo: aby je odebrać należy założyć konto z promocyjnego linka: odbierz 20 PIXEL. […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

PIXEL w Binance Launchpool. HODLować czy sprzedać?

Binance ogłosiło właśnie 46. projekt, który zostanie uruchomiony na platformie Binance Launchpool. Tym razem jest to PIXEL, natywny token gry Pixels. W dzisiejszym artykule sprawdzimy czym jest PIXEL oraz jak farmić te tokeny na Binance. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy warto je HODLować, czy może sprzedać od razu po rozpoczęciu handlu. Najpierw jednak […]

Co to jest Binance Earn? Środy pełne zarabiania

Jesteś długoterminowym HODLerem? Być może masz w portfelu trochę kryptowalut i nie planujesz ich sprzedawać w najbliższym czasie? Czy wiesz, że istnieje sposób, aby zarabia za ich pomoc pasywny dochód? Pozwala na to np. platforma Binance Earn. Co to jest? Jak działa? Jakie daje możliwości? O tym w dzisiejszym artykule! Czym wyróżnia się Binance Earn? […]

Binance odzyskuje udział w rynku i stabilnie się rozwija

Giełda kryptowalut Binance zaczęła odzyskiwać swój udział w rynku. Sytuacja ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po rozstrzygnięciu sprawy z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i zapłaceniu grzywny w wysokości 4,3 miliarda dolarów. Według danych firmy badawczej Kaiko, udział Binance w rynku pod względem wolumenu obrotu wzrósł do 49% dwa miesiące po tym, jak giełda rozstrzygnęła sprawę […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram