kryptowaluty 2 - logo

Bitcoin zatrzymuje się na 62 000 USD, Shiba Inu spada o 35% od ATH

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 4 listopada 2021
ikona autora biały
rynek kryptowalut wzrosty

Po zwiększonej zmienności wywołanej wiadomościami ze Stanów Zjednoczonych, bitcoin uspokoił się w okolicach 61 500 USD. Niektóre altcoiny również spadły od wczoraj, z SHIB tracącym dwucyfrową wartość w ciągu jednego dnia. W przeciwieństwie do tego, Solana wybiła kolejny nowy rekord wszech czasów.

Zaledwie kilka dni temu - 1 listopada - podstawowa kryptowaluta spadła poniżej 60 000 USD. Reakcja była bardzo dobra, równie szybko nastąpiło odbicie, a nawet przekroczenie 62 000 USD. Po kolejnym krótkim spadku, BTC ponownie przeszedł do ofensywy i wzbił się do 64 500 USD - najwyższego poziomu cenowego od połowy października.

Nie udało się jednak kontynuować wzrostów i zatrzymał się w okolicach 63 000 USD, o czym informowaliśmy wczoraj. To właśnie tam pojawiły się wiadomości z amerykańskiej Rezerwy Federalnej wskazujące, że bank centralny spowolni swoje inicjatywy drukowania pieniędzy.

W ciągu kilku minut BTC spadł o 3 000 USD i znalazł się na poziomie 60 000 USD. Równie szybko jednak ponownie wystrzelił w górę. Obecnie jednak aktywo ponownie straciło na wartości i znajduje się poniżej 62 000 USD.

Chociaż jego kapitalizacja rynkowa nadal wynosi ponad 1,150 bilionów dolarów, dominacja bitcoina nad altami spadła poniżej 43%.

SOL New ATH: SHIB mocno spada

Ether radził sobie dobrze w ciągu ostatnich kilku dni, ustanawiając nowe rekordy wszech czasów. Najnowszy z nich został osiągnięty wczoraj na poziomie prawie 4700 dolarów. Jednakże, druga co do wielkości kryptowaluta straciła od tego czasu nieco na sile i obecnie znajduje się poniżej 4500 USD.

Solana kontynuuje jednak marsz naprzód i dziś osiągnęła nowy rekord na poziomie ponad 240 dolarów. Co więcej, jej kapitalizacja rynkowa przekroczyła kapitalizację Tethera i ADA. To sprawiło, że SOL jest obecnie czwartym co do wielkości aktywem cyfrowym według tego wskaźnika.

Polkadot i Terra są lekko w zieleni, podczas gdy Avalanche jest odnotował 9% wzrost do 78 USD. Wcześniej dzisiaj AVAX doświadczył nowego ATH na poziomie nieco ponad 80 USD.

Cardano, Ripple, Dogecoin i Chainlink straciły sporo na wartości. Niemniej jednak, Shiba Inu straciła najwięcej w ciągu jednego dnia - 15%. Co więcej, SHIB spadł o około 35% w stosunku do ATH, ponieważ opóźnia się potencjalne wprowadzenie popularnej monety meme na giełdę Kraken.

IoTeX eksplodował o 110% w ciągu dnia i 160% w ciągu tygodnia do $0,16, co czyni go najlepiej radzącym sobie graczem. W związku z tym IOTX znalazł się w pierwszej setce monet.

Holo (19%), Telcoin (15%), Axie Infinity (12%), Kadena (12%), Ravencoin (12%) i Amp (12%) podążają tuż za nim.

Kapitalizacja rynku kryptowalut spadła o 40 miliardów dolarów w ciągu jednego dnia, ale nadal jest znacznie powyżej 2,7 biliona dolarów.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Rynek kryptowalut traci 200 mld USD ze względu na obawy COVID-19

Nowy wariant COVID-19 pochodzący z RPA sprowadził wszystkie rynki finansowe na południe. Podczas gdy kontrakty terminowe na najbardziej znaczące indeksy giełdowe na świecie spadły, przestrzeń kryptowalutowa doświadczyła ogromnej korekty. Bitcoin spadł do sześciotygodniowego minimum, podczas gdy niektóre altcoiny odnotowały dwucyfrowe spadki cen. Bitcoin i globalne rynki tąpnęły Podstawowa kryptowaluta była wczoraj na drodze do 60 […]

Według Grayscale sektor metawersum będzie wart bilion dolarów

Metaverse to zupełnie nowy paradygmat, który toruje drogę dla kolejnej ekscytującej granicy inwestycyjnej. Grayscale Investments, największa na świecie firma zajmująca się zarządzaniem aktywami cyfrowymi, uważa, że w ciągu najbliższych kilku lat wartość tej branży przekroczy 1 bilion dolarów. Według najnowszego raportu badawczego firmy zatytułowanego "The Metaverse, Web 3.0 Virtual Cloud Economies", przy obecnym tempie, ma […]

eToro wycofuje ADA i TRX dla klientów z USA, powołując się na obawy regulacyjne.

Popularna izraelska platforma transakcyjna eToro, ogłosiła niedawno, że wycofa Cardano (ADA) i Tron (TRX) dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. eToro wycofuje ADA i TRX od 26 grudnia Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu opublikowanym w środę przez firmę, zmiany wejdą w życie od 26 grudnia. Firma jako część swojego rozumowania podała "względy biznesowe w zmieniającym […]

Bitcoin odzyskuje 55 tys. dolarów. Elrond (EGLD) przekracza 500 USD

W ciągu kolejnych zmiennych 24 godzin, bitcoin wzrósł o prawie 3000 dolarów w kilka minut. Następnie skierował się energicznie na południe, by ponownie przetestować 55 000 dolarów. Podczas gdy większość altcoinów jest na czerwono w skali dziennej, CRO i EGLD kontynuują swoje imponujące wzrosty. Dzika 24-godzinna jazda Bitcoina Po zeszłotygodniowych spadkach cen, bitcoin rozpoczął odrabianie […]

Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD. Rynki kryptowalut tracą 100 mld w dzień

Po pozytywnym weekendzie, bitcoin został odrzucony na poziomie 60 000 dolarów i spadł o kilka tysięcy dolarów do 57 000 USD. Większość altcoinów również handluje na czerwono, z wyjątkiem CRO i Elrond. Oba projekt odnotowały bowiem nowe rekordy wszechczasów. Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD W ciągu kilku ostatnich dni bitcoin cały czas tracił na […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram