kryptowaluty 2 - logo

Bitcoin odzyskuje 43 000 USD. BNB rośnie o 8%

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 30 września 2021
ikona autora biały
rynek kryptowalut

Bitcoin dobrze zareagował na ostatni spadek ceny poniżej $41,000 i szybko wyskoczył powyżej $43,000. Większość alternatywnych monet kontynuuje niezdecydowane ruchy, przy czym Binance Coin jest dzisiejszym wyjątkiem. BNB wzrosło o ponad 8% do poziomu powyżej 370 dolarów.

Bitcoin odzyskuje 43 000 USD

Zwiększona zmienność, z którą bitcoin zmagał się w ciągu ostatnich kilku dni, trwała również wczoraj. Kryptowaluta spadła poniżej 41 tysięcy dolarów po raz drugi w ciągu zaledwie kilku dni, ale byki niemal natychmiast poprowadziły ją w górę o kilka tysięcy dolarów.

To jednak nie był jeszcze koniec bólu, ponieważ nastąpił kolejny spadek ceny, który zepchnął ją do nowego minimum na poziomie 40 800 dolarów. Sytuacja znów zmieniła się nieco gwałtownie i tym razem BTC poszybował wyżej.

W ciągu zaledwie kilku godzin, bitcoin dodał około $3,000 wartości i osiągnął poziom $43,800. Obecnie jednak cofnął się o kilkaset dolarów i znajduje się w okolicach 43 000 dolarów.

W rezultacie kapitalizacja rynkowa bitcoina wzrosła powyżej 800 miliardów dolarów, a jego dominacja nad alternatywnymi monetami osiągnęła niecałe 43%.

BNB odnotowuje 8% wzrost

Większość alternatywnych monet nie zdołała osiągnąć znaczących zysków w ciągu ostatnich kilku dni. Ethereum było jednym z największych przegranych, ponieważ spadło z poziomu powyżej $3,100 do $2,900, gdzie utrzymywało się przez jakiś czas. W ciągu ostatnich 24 godzin ETH zanotował wzrost powyżej 3 000 USD, ale jak na razie ponownie spadł poniżej tego poziomu.

Cardano wciąż traci na wartości, spadając o kolejne 2%. W rezultacie ADA znajduje się poniżej $2,1. Ripple, Solana, Polkadot, Dogecoin, Avalanche i Terra od wczoraj zachowują się względnie spokojnie.

Binance Coin prześcignął wszystkie alty o większej kapitalizacji, odnotowując 8% wzrost. W konsekwencji, BNB dotarł do wielodniowego maksimum powyżej $370. Dzieje się to zaledwie kilka godzin po tym, jak wiodąca giełda kryptowalutowa ogłosiła najnowszy projekt, który został uruchomiony na jej Binance Launchpad.

OMG Network jest jedynym altcoinem z dwucyfrowym zyskiem w ciągu ostatnich 24 godzin. Moneta zyskała aż 13% wartości. Następny jest token LEO, który wzrósł o 9%.

Mimo to, kapitalizacja rynku kryptowalut powiększyła się o około 40 miliardów dolarów i obecnie wynosi ponad 1,9 biliona dolarów.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Rynek kryptowalut traci 200 mld USD ze względu na obawy COVID-19

Nowy wariant COVID-19 pochodzący z RPA sprowadził wszystkie rynki finansowe na południe. Podczas gdy kontrakty terminowe na najbardziej znaczące indeksy giełdowe na świecie spadły, przestrzeń kryptowalutowa doświadczyła ogromnej korekty. Bitcoin spadł do sześciotygodniowego minimum, podczas gdy niektóre altcoiny odnotowały dwucyfrowe spadki cen. Bitcoin i globalne rynki tąpnęły Podstawowa kryptowaluta była wczoraj na drodze do 60 […]

Według Grayscale sektor metawersum będzie wart bilion dolarów

Metaverse to zupełnie nowy paradygmat, który toruje drogę dla kolejnej ekscytującej granicy inwestycyjnej. Grayscale Investments, największa na świecie firma zajmująca się zarządzaniem aktywami cyfrowymi, uważa, że w ciągu najbliższych kilku lat wartość tej branży przekroczy 1 bilion dolarów. Według najnowszego raportu badawczego firmy zatytułowanego "The Metaverse, Web 3.0 Virtual Cloud Economies", przy obecnym tempie, ma […]

eToro wycofuje ADA i TRX dla klientów z USA, powołując się na obawy regulacyjne.

Popularna izraelska platforma transakcyjna eToro, ogłosiła niedawno, że wycofa Cardano (ADA) i Tron (TRX) dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. eToro wycofuje ADA i TRX od 26 grudnia Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu opublikowanym w środę przez firmę, zmiany wejdą w życie od 26 grudnia. Firma jako część swojego rozumowania podała "względy biznesowe w zmieniającym […]

Bitcoin odzyskuje 55 tys. dolarów. Elrond (EGLD) przekracza 500 USD

W ciągu kolejnych zmiennych 24 godzin, bitcoin wzrósł o prawie 3000 dolarów w kilka minut. Następnie skierował się energicznie na południe, by ponownie przetestować 55 000 dolarów. Podczas gdy większość altcoinów jest na czerwono w skali dziennej, CRO i EGLD kontynuują swoje imponujące wzrosty. Dzika 24-godzinna jazda Bitcoina Po zeszłotygodniowych spadkach cen, bitcoin rozpoczął odrabianie […]

Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD. Rynki kryptowalut tracą 100 mld w dzień

Po pozytywnym weekendzie, bitcoin został odrzucony na poziomie 60 000 dolarów i spadł o kilka tysięcy dolarów do 57 000 USD. Większość altcoinów również handluje na czerwono, z wyjątkiem CRO i Elrond. Oba projekt odnotowały bowiem nowe rekordy wszechczasów. Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD W ciągu kilku ostatnich dni bitcoin cały czas tracił na […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram